Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Haruki Murakami Kitapları

" araması için 125 sonuç listeleniyor
Vintage Blind Willow Sleeping Woman
Kargo Bedava

VintageBlind Willow Sleeping Woman

365 TL
Sepete Git

En Güzel Haruki Murakami Kitapları Trendyol’da!

Japon edebiyatının yanı sıra dünya literatüründe önemli bir yeri olan Haruki Murakami,1949 yılında, Kyoto’da doğar. Budist bir din adamı olan babası ve tüccar kızı olan annesiyle birlikte gençlik yıllarına kadar Kobe’de yaşayan Murakami, edebiyata her zaman ilgi besler. Küçük yaşlarından itibaren önemli kişilerin edebi eserlerini okur. Yapıtlarında özellikle Batı edebiyatından esinlenir. Haruki Murakami eserleri, 20. yüzyılda dünya çapında bir üne kavuşur. Dünya çapında ünlenmesini sağlayan eseri ise İmkansızın Şarkısı adlı eseridir. Bu eser 16 dile çevrilmiştir ve çok satanlar listesine girer. Birden çok uluslararası ödülün de sahibi olan Murakami’nin geleneksellikten uzak, evrensel dildeki eserlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haruki Murakami Kitap Önerileri

Haruki Murakami Kitap Önerileri

Pek çok uluslararası ödül sahibi olan yazarın sıradışı konularda yazılan kitapları vardır. Yazdığı çoğu eser kurgusallıktan uzaktır. Genellikle doğduğu ve gelişme çağında yaşadığı coğrafya hakkında yazan Murakami, orijinal ve hayatın içinden yansıyan etkileyici eserlerle hayal gücünüzün gelişmesine katkı sağlar. Nobel ödülüne aday gösterilen Murakami kitapları arasında yer alan Sahilde Kafka, 2005 yılında New York Times tarafından yılın en iyi 10 kitabı arasına seçilir. Ayrıca bu kitap yazara toplamda üç tane ödül kazandırmıştır. İlk romanı olan Rüzgarın Şarkısını Dinle ise 1979 yılında kendisine ilk ödülünü kazandırır. Bu roman hayatın içindeki şaşırtıcı ipuçlarını anlamak isteyenler için tercih edilebilir. Bir diğer Murakami kitaplar çeşidinden olan Koşmasaydım Yazamazdım ise, yazarın kendini anlattığı en kişisel yapıtlarından birisidir. Bu kitapta yazarın koşmayı bir tutku haline getirdiğini ve bu tutkuyla eğittiği yazma yeteneğinin üzerine çalışılmış bir eserdir. Sade ve anlaşılır bir dille, koşma ve yazmanın sağlık üzerindeki etkilerini anlattığı bu kitabına ve diğer birçok Murakami kitaplarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Haruki Murakami Tüm Kitapları

Haruki Murakami Tüm Kitapları

Uyku Haruki Murakami tarafından yazılan, kısa bir öykü derlemesidir. Anlatıda, yedi gün boyunca uyumayan ve uyku ihtiyacı hissetmeyen bir kadının bakışından anlatım yapılır. 1Q84 ciltli olarak yazılan ve en dikkat çekici konular üzerine kurulu bir eserdir. Etkileyici bir macera romanı olarak düşünülen eser, insanlığın inancı hakkında, gerçeğin ne olduğu hakkında ve aşk hakkında soruları ustaca betimleyerek okuyucuyla buluşturur. Bir diğer kitap olan Sputnik Sevgilim ise okuyucunun edebi yönünü besleyen ve düşlerini süsleyen büyüleyici bir aşkın hikayesini anlatır. Murakami’nin Kadınsız Erkekler adlı eseri, ihanet, özlem, vazgeçiş ve ölüm sebebiyle yalnızlaşan bazı erkeklerin yaşamının aktarıldığı bir hikayedir. Doğduğu coğrafyayı tüm gizemleriyle okuyucuya sunan yazarın diğer bir kitabı da Yaban Koyununun İzinde adlı romanıdır. Hikayede Tokyo’nun karışık ve bir o kadar da gizemli halleri anlatılır. Birbirinden farklı ve heyecanlı Murakami eserlerini Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Trendyol’da Haruki Murakami Kitapları Yorum ve Fiyatları

Trendyol’da Haruki Murakami Kitapları Yorum ve Fiyatları

Okuyucuların kitaplar hakkında yaptıkları yorumlar, diğer okuyucuların fikir sahibi olmalarını destekler. Haruki Murakami kitapları yorumları da size, yazarın hangi kitabını seçeceğiniz hakkında bilgi verir. Yazarın, Zemberekkuşu adlı romanı eşsiz bir üslupla yazılan bir diğer ödüllü eserdir. Haruki Murakami Doğum Günü Kızı isimli kitap da kısacık bir anlatımla yürekleri derinden etkilemeyi başarır. Geçmiş ve gelecek arasında seçim yapmak zorunda kalan bir gencin yaşamından kesitleri ustaca sergileyen Haruki Murakami Norveç Ormanı adlı eseriyle genç bir kadının hayatını anlatır. Hemen hemen tüm romanları gizemli ve etkileyici olan Haruki Murakami Karanlıktan Sonra adlı kitabında da ürpertici sahneler işler. Yazarın son kitabı olan ve gizemli yollardan okuyucuyu etkilemeyi hedefleyen Kumandanı Öldürmek, sevgi, yalnızlık, sanat ve savaş gibi kavramları, büyüleyici bir dünyanın parçası olarak işler. Haruki Murakami’nin tüm eserlerine Trendyol üzerinden uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.