İlgili Kategoriler
Fiyat
Atım Sayısı
Uygulama Alanı
Cilt Tonu Sensörü
Tip
Kademe Ayarı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Uygulama Üzerinden Kontrol
Renk
Otomatik Kapanma
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

IPL Lazer Epilasyon Aletleri

" araması için 634 sonuç listeleniyor

Yeni Nesil Teknolojiler ile Lazer Epilasyon Aletleri Trendyol'da!

İstenmeyen tüyler insan hayatını olumsuz yönde etkiler. Kıyafet tercihinden gidilecek yere, yaşanılacak andan diğer pek çok alana kadar can sıkıcı bir şekilde etki eden bu durum için gelişen teknolojinin sağladığı olanaklardan faydalanabilirsiniz. Acı veren veya kısa süre için çözüm üreten birçok gereç, tam anlamıyla tatmin etmemesi nedeniyle insanları mutsuzluğa sürükleyebilir. Vakitten tasarruf etmek, her daim iyi görünmek ve güzel hissetmek amacıyla bu tüylere kalıcı bir çözüm arayabilirsiniz. Bu konu hem kadınlar hem de erkekler için geçerlidir. Denize veya havuza girerken, mini bir elbise giyerken ya da sıcak yaz günlerinde havadar kombinler yaparken rahat hissetmek ve öz güvenli olmak için iğneli modeller ile istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz. Uzun süreli rahatlık ve pürüzsüz görünüm için lazer epilatör alabilirsiniz. Normal cihazlara göre fazlasıyla avantajlı olan lazer epilasyon cihazı sayesinde pratiklik kazanabilir ve rahat edebilirsiniz. Epilasyon lazer aletleri oldukça kolay bir şekilde uygulanan ürünlerdir. Sağladığı özellikler sayesinde kullanım sırasında rahatlık sağlarken lazer epilasyon aleti yorum içerikleri sayesinde bilgi edinirsiniz. Günlük hayatınızı kolaylaştırmak, her an güzel ve hazırlıklı olmak için tercih edebileceğiniz epilasyon aleti lazer, çeşitli markalar tarafından özenle üretilir. Farklı özellikler sunan tasarımlar arasından siz de kullanımınıza uygun lazer epilasyon aleti profesyonel hemen alabilirsiniz. Birbirinden seçkin markalar tarafından hazırlanan kaliteli bir lazer epilatör fiyatları seçeneklerine Trendyol’dan bakabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Epilasyon Cihazı Lazer

Hayatınızı Kolaylaştıran Epilasyon Cihazı Lazer

İstenmeyen tüyler hem bazı zamanlarda huzursuzluk yaratır hem de kötü görünümü sebebiyle insanın öz güvenini büyük oranda etkiler. Bu nedenle hayattan geri kalmanıza ve yaşadığınız anın tadını tam olarak çıkaramamanıza sebep olabilir. Bu olumsuz sonuçlardan kurtulmak çoğu zaman zahmetli ve acı verici olur. Ayrıca çoğunlukla kısa süreli bir memnuniyet sağlar. Fakat IPL lazer epilasyon aleti bu sorunları kolay ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla üretilir. Gelişen teknoloji sayesinde epilasyon cihazı lazer hızlı bir şekilde değişim gösterir. İnsan hayatını kolay ve pratik hale getirmeyi amaçlayan bu ürünler de son dönemlerin gözdesi haline gelir. Yoğunlaştırılmış atışlı ışık anlamına gelen salon tipi modeller, avantaj sağlayan özelliklere sahiptir. Kolay ve hızlı bir kullanım imkânı sağlar. Çıkardığı beyaz ışık sayesinde fazla alana atış yapan cihazlar, kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlar. Normal cihazlarda ışık tek renk ve tek ışın halinde uygulanır. Fakat IPL cihazlar bir atış yaparak geniş bir alana etki eder. Bu durum kısa sürede zahmetsiz bir şekilde işlemi tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca ışınlı, salon tipi, ışıklı, iğneli, soğuk, şarjlı, erkek lazer epilasyon aleti modelleri az bir güç uygulayarak oluşabilecek riskleri ortadan kaldırır. Yanık, yara ve hatalı atış gibi sorunlar teşkil etmemek üzere tasarlanır. Bu durum özellikle hassas bölgeler için de güvenli kullanım imkânı sunar. Evde lazer epilasyon aleti kullananlar bu ürünün pratikliğinden memnun kalırlar. Doğru ve yeterli kullanım sonrasında kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz. Etkileri klinik testlerle kanıtlanan lazer IPL cihazı modellerinden elde ettiğiniz sonuçlar sayesinde hayat standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Yeni çıkan cihazlar istenmeyen tüyleri %92’ye varan azaltma oranıyla rahatlık sunar. Etkili sonuçlar veren ve pratik bir kullanım imkânı sunan IPL lazer cihazı kaliteli markaların sağladığı diğer pek çok avantajdan faydalanarak alabilirsiniz. Evlerinizde kolay bir şekilde kıl alma makinesi kullanarak tüylerinizden uzun vadede kurtulabilir ve hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Herhangi bir şey düşünmeden veya hesap kitap yapmadan istediğiniz kıyafeti giymek, öz güvenli bir şekilde plajda yürümek ve dilediğiniz anda dilediğiniz aktiviteyi gerçekleştirmek için IPL ev tipi lazer ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Birbirinden İşlevsel Lazer Epilasyon Aletleri

Birbirinden İşlevsel Lazer Epilasyon Aletleri

İnsanların tüy yapısı, miktarı, cilt hassasiyeti gibi birçok konu bu tür ürünlerde aradıkları özellikleri doğrudan etkiler. Bu sebeple IPL lazer epilasyon aleti çeşitleri de farklılık gösterir. Güvenilir ve saygın pek çok marka, size iyi bir şekilde hizmet vermek ve ihtiyaçlarınızı başarılı bir şekilde karşılamak amacıyla büyük lazerli tüy, kıl alma makinesi ortaya koyar. Çeşitler arasında cilt temas sensörü olan mini modeller vardır. Bu durum güvenli kullanım imkânını artırır ve olası bir sorunla karşılaşmamanız için önlem niteliğindedir. Ayrıca cilt rengi analizi seçeneği sayesinde avantaj sahibi olabilirsiniz. Hassasiyeti sizin için özel olarak ayarlayan ve mükemmel bir sonuç almanızı sağlayan bu ürünleri memnuniyetle kullanabilirsiniz. Lazer epilasyon aleti özellikleri saymakla bitmez. Bikini, bacak, koltuk altı, yüz gibi çok çeşitli alanlar için kullanıma uygundur. Acısız cihazlar, ayarlı olması sebebiyle bölgeye göre özel olarak atış yapar ve cildinize zarar vermez. Düzenli ve devamlı kullanımda tüylerde gözle görülür bir azalma meydana gelir. Farklı unsurlara bağlı olarak alınan sonuç değişiklik gösterse bile tüy lazer makinesi sayesinde hayatınız büyük oranda kolaylaşır. Yüksek atım sayısı kapasitesi olan şarjlı cihazlar arasından tercih yapabilirsiniz. İncelten ve zamanla kökleri yok eden teknoloji ürünleriyle avantaj sahibi olabilirsiniz. Modeller arasında yalnızca yüz bölgesi için yüz lazer epilasyon aleti de vardır. Diğerlerine oranla küçük bir ağza sahip olan ve hassas kullanıma uygun üretilen çeşitlerdir. Birbirinden başarılı IPL lazer epilasyon aleti markaları aynı zamanda farklı renk çeşitleri sunarak size keyifli kullanım imkânı da sağlar. Alanında uzman ekiplerce tasarlanan ve işinin ehli isimlerce üretilen tüm bu çeşitler sayesinde avantaj sahibi olabilirsiniz. Bunlara ek olarak buz lazer epilasyon cihazı modellerinden yararlanarak acısız uygulama imkânı yakalayabilirsiniz. Otomatik kapanma, yüksek atış miktarlı, ayarlanabilir özelliklere sahip olan lazer epilasyon aleti satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlarla Lazer Epilasyon Aletleri

Bütçe Dostu Fiyatlarla Lazer Epilasyon Aletleri

Trendyol hayatınızı kolaylaştırmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere faaliyet gösterir ve oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarır. Bünyesinde yer alan soğutma sistemli ürünleri sizinle buluşturur. Sağladığı özellikler sayesinde avantaj sahibi olmanızı sağlar. İnternet alışverişini kolay, hızlı ve güvenilir hale getiren Trendyol, bütçe dostu fiyatlarıyla size yardımcı olur. Ünlü markalar tarafından üretilen profesyonel lazer epilasyon aleti fiyatları oldukça cazip avantajlarla ulaşmanızı sağlar. Üstelik belli dönemlerde gerçekleştirilen indirimlerden ve kampanyalardan faydalanarak uygun fiyatlı lazer epilasyon aleti bulmanıza yardımcı olur. Arzuladığınız ürünleri zahmetsizce bulmak için Trendyol’un lazer epilasyon aleti öneri kısmından faydalanabilirsiniz. Marka, kategori, renk, özellik, cinsiyet ve ürün tipi gibi pek çok seçeneği filtreleyerek tam olarak aradığınız buz başlıklı, acısız, mini, yeni çıkan lazer epilasyon cihazına ulaşabilirsiniz. Alışverişlere hız katan bu özellik aynı zamanda fiyat filtrelemesi yaparak bütçe sınırları dâhilinde olan cihazları incelemeniz için kolaylık sağlar. Ayrıca ürünler hakkında kararsızlık yaşamanız halinde müşteriler tarafından yapılan yorumları inceleyerek fikir sahibi olmanıza imkân tanır. Lazer epilasyon aleti kullanıcı yorumları sonucunda ürünün kalitesini, işlevini, kullanım ömrünü ve özelliklerini net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu özellik doğru ve güvenilir bir İnternet alışverişi yapmanızı sağlar. Ayrıca kendinize uygun olanı bulabilmek için lazer epilasyon aleti tavsiye ışığında hızlı bir şekilde karar verebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Yorulmadan birçok ihtiyacınızı karşılayabilmenize olanak sunan Trendyol’un sağladığı kolaylıklar, bunlarla sınırlı kalmaz. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünleri lazer epilasyon aleti kullananlar bölümüne bakarak fikir sahibi olursunuz. Tüm bu avantajlardan faydalanmak ve istenmeyen tüylerinizden kalıcı bir şekilde kurtulmak isterseniz lazer cihazı markaları çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz. Bütçe dostu lazer epilasyon aleti fiyatları ve diğer pek çok özellik için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Lazerde IPL Nedir?

Pek çok tüy dökücü yöntemleri deneyip, yeterli verimi alamamış olanların tercihleri, teknolojik yöntemler olmaktadır. IPL bu teknolojik yöntemlerden biri olarak “yoğunlaştırılmış atışlı ışık” olarak bilinmektedir. Yöntemin bu ismi almasının nedeniyse, hassas ve yoğun ışık atışları yaparak, tüyleri kökünden yok etmesidir. %90 oranında kalıcılığı olan bu yöntemin tek başına kullanıldığında etkisinin pek görülemediği belirtilmektedir. Diğer lazer yöntemleriyle birlikte kullanıldığından etkisini tek başına ölçebilmek mümkün değildir. IPL lazer, diğer lazer cihazlarından farklıdır. Bu yöntemle, tek bir dalga boyu gönderilir ve doğrusal olarak yayılmayan atışlar yapılır. Genelde tek başına tedavi amaçlı değil, lazer cihazlarının etkisinin tam olarak görülmediği, çok küçük, ince tüy ve kılları almak için kullanılmaktadır. Epilasyon haricinde bazı cilt sorunlarının çözümü için de IPL tercih edilmektedir. Estetik amaçlı bir cihaz olmamakla birlikte, tıbbi çalışmalar için uygundur.

Lazer Epilasyon Ne Sıklıkla Yapılır?

Lazer epilasyondan en iyi verimin alınması için belli bir süre seanslara devam etmek gerekir. 6 seanslık epilasyon süreci, genel olarak başarılı sonuçlar vermektedir. Yüz bölgesinde ve hormonal sebepli tüylenmelerde, 10 seanslık bir süreç yeterli olabilmektedir. Seans aralıklarının, vücutta ortalama 1 ay olduğu belirtilmektedir. Yüzdeyse, 1 aylık seans sıklıkları, tam anlamıyla sonucun görülmesi için yeterli olabilmektedir. Lazer epilasyonun yapılma sıklıkları, genelde uzman tarafından belirlenmektedir. Duruma göre seans araları daha uzun olabilmektedir. Seans sıklıklarının artması konusunda yine uzman tarafında yönlendirme yapılmaktadır. İlk birkaç seanstan sonra verim alınmaya başladıkça, seans aralıklarının uzatılabilme olasılığı vardır. Uygulama bölgesi, seans aralıklarının değişmesine neden olan parametrelerdendir. Bir sonraki seans için belirlenen süre, genelde tüylenmenin tekrar meydana gelip cilt yüzeyinde görülür hale geldiği zamandır. Tüylenmenin görünür olması, seansın tekrarlanabileceğinin göstergesidir. Bu durum kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir.

Lazer Epilasyon Aleti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cilt yapısına en uygun olan epilasyonu tercih etmek, son derece önemlidir. Bunun için ciddi bir araştırmanın yapılması, sonrasında kötü sonuçlar yaşamamak için gereklidir. Bu cihazları satın almadan önce iyi araştırma yapılmadığında, ciltte lekelenmeler ve yanıklar ortaya çıkabilmektedir. Cihazın ışık kalitesi, dikkat edilmesi gereken konulardandır. Işık kalitesinin iyi olduğu cihazların ömrü daha uzun olmaktadır. Atış sayısı uzun olan cihazlardan da alınacak sonuçlar verimlidir. Satın alma esnasında, cihazın atış atış sayısının ne kadar olduğu sorulmalıdır. Satış esnasında sorulması gereken konulardan biri, cihazdaki lambanın değişim maliyeti olmalıdır. Soğutma sisteminin kalitesi de, cihazın ömrünü uzatacak etkenlerdendir. Kullanılan pulse aralıklarının, bilinçli dizayn edilmesi gerekir. Cihazın kendini hem kullanıcının sağlığını korumasını sağlayacak özel sistem, yazılımda olmalıdır. Bazı cilt sağlığı problemlerinde, lazer epilasyon aleti kullanımı sakıncalıdır. Cilt tipi ve tüy yapısı lazer epilasyona uygun değilse, bu cihazların satın alınmaması önerilmektedir. Lazer epilasyon aletlerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilir ve hemen satın alabilirsiniz.