Kampa Ulv Cihazı, Dezenfektan Ve Ilaçlama Makinesi 5 Litre - Dozaj Ayarlı

515 TL

Ürün Bilgileri

Kampa Ulv Cihazı, Dezenfektan Ve Ilaçlama Makinesi 5 Litre - Dozaj Ayarlı

Geri Bildirim Ver
  • Satıcı: Okan Ceylan Satıcı Ünvanı: OKAN CEYLAN İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Yalova Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 2080558736
    Bu ürün Okan Ceylan tarafından gönderilecektir.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • ULV (Ultra Low Volume) Alan Spreylemesi Nedir? ULV (Ultra Low Volume) son derece ince püskürtme tekniği ile oluşturulan aerosol sisidir. Minimum ürünü maksimum alana yayarak, hızlı ve etkin bir mücadele sağlar. Kapalı alan ULV uygulamasında amaç ortama yani alana ilacı iyi bir şekilde yaymaktır. Kalıcılık olarak rezidüel uygulamalar her zaman ULV uygulamalarından daha yüksek kalıcılıktadır. Özellikle haşere ilaçlamalarında "flash out” etkisini daha iyi görmek için ULV yöntemi kullanılır, dezenfektan uygulamalarında ise ortamı daha iyi dezenfektan ile "doyurabilmek” ve zor yerlere de solüsyon sisinin ulaşması için ULV kullanılmaktadır "Soğuk Sisleme” adıyla da bilinen ULV’de amaç, ilaçlı suyu (solüsyon) havada uzun süre kalacak şekilde partiküllere bölerek hava ile temas süresini uzatıp ilaçlamada kesin sonuca gitmektir. Neden ULV ile Dezenfeksiyon Yapılmalıdır? Ortam havasında bulunan bakterilere ve virüslere karşı, tavandan yere kadar olan kısımların dezenfeksiyonunda Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) dezenfeksiyon cihaz uygulaması denemelerinde en başarılı cihazın ULV cihazı olduğu kabul ve tavsiye edilmiştir. ULV cihazı solüsyonu 9 ile 49 micron arasındaki boyutlarda parçalayarak ve havada 4-8 saat askıda bırakarak tavandan yere kadar bütün alanı dezenfekte edebilmektedir. ULV cihazı ile yapılan dezenfeksiyon uygulamaları, dezenfektanı tüm alana yayarak gözle görülemeyen canlıları yok eder. CE BELGELİ 1 YIL GARANTİLİ %100 BAKIR SARGILI MOTOR PLASTİK GÖVDE SINIFININ EN HAFİFİ Teknik Özellikler Marka : KAMPA Güç : 1600 Watt Maksimum Sıvı Tüketimi : 19.8 Litre / Saat Hava Debisi : 198 m³/h Kablo Uzunluğu : 1.5 Metre Motor : %100 Bakır Sargı Püskürtme : 9-49 Micron Püskürtme Mesafesi : 6-8 Metre Gövde Malzemesi : Moblen Darbeye Dayanıklı Plastik Ağırlık : 2.5 Kg Ölçüler : 45 cm X 15 cm X 31 cm Ulv dezenfektan makinasında kullanılan motorlarımız %100 bakır sargılı, uzun ömürlü motorlardır. 1 Yıl motor garantisi mevcuttur. Ulv soğuk sisleme cihazımızda dezenfektan işlemini yaparken sisleme yoğunluğunu ayarlamak için ayar vanası bulunmaktadır. Kolay ulaşılabilir ve ayarlanabilir bir şekilde konumlandırılmıştır. Ulv dezenfektan makinası on-off butonu cihazı tek elle kullanma imkanı veren, tutma kolu ucuna konumlandırılmıştır. Tek parmak haraketiyle cihaz açılıp kapatılabilir. On-off butonu ışıklı olduğu için cihaz çalıştığını göstermektedir. Ulv dezenfektan cihazlarımızda püskürtme gövdesinin yüksekliği ayarlanabilmektedir. Kullanım kolaylığı açısından 45 derece aşağı yukarı olarak açısı ayarlanabilir. Tank denge sistemi, ulv cihazında dezenfektan işlemi yaparken makinayı aşağı yada yukarı tuttuğunuzda tank sabit yatay konumda kalarak cihazın hava yapmasını engeller. Ayar vidalarını biraz gevşek bırakmak bu özelliği kullanmak için yeterlidir. ULV Cihazı Kullanım Alanları Dezenfeksiyon İşlerinde Haşere İlaçlama İşlerinde Nemlendirme İşlemlerinde Koku Giderme İşlemlerinde vb. alanlarda güvenle kullanılabilir.

Ürün Özellikleri

  • Hacim 5 L
Geri Bildirim Ver