İlgili Kategoriler
Fiyat
Model
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kanz Park Yatak ve Oyun Parkı

" araması için 31 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Kanz Park Yatak Çeşitleri Trendyol’da!

Ebeveyn olmak hayattaki eşsiz duyguları yaşatan tecrübelerden biridir. Çocuklarınız için yapacağınız her seçimde dikkatli ve özenli davranmak çok önemlidir. Bebeklerin gelişim sürecinde kullanması için yapacağınız yatak seçimi de büyük bir hassasiyet gerektirir. Bu amaçla modeller içinde kullanışlı olan ve çok yer kaplamayan Kanz park yatakları tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, ergonomik tasarımı sayesinde çok rahat bir kullanım sunar. Alt açma ünitesi ve eşya koyma bölmeleri ile pratik bir kullanım sağlar. Kanz park yatak kullananlar, bu ürünleri anneye yakın olması açısından yatak odası içerisinde uygun alana konumlandırır. Farklı model seçenekleri ile üretim yapan markanın tüm tasarımlarında ekstra renk ve aksesuar imkanı da bulunur. Bebeklerin uykuya geçiş süreci için kullanabileceğiniz farklı oyuncakları ve gereçleri ürüne uyumlu olarak tercih edebilirsiniz. Kanz park yatak fiyatları ise farklı bütçe aralıklarına sahip olarak satışa sunulur. Kendi kullanacağınız alana uygun olan ölçülerdeki modeli belirleyerek fiyat filtreleme seçeneği ile bütçenize uygun olanları listeleyebilirsiniz. Bu tarz ürünlerin avantajlı yanı, uzun süreli kullanıma yönelik olmasıdır. Kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken beşik modellerini bebeğiniz büyüdüğünde veya hareketlendiğinde güvenli bir oyun alanı olarak da değerlendirebilirsiniz. Taşıma kolaylığı sunması nedeniyle seyahatlerinizde katlayarak yanınızda götürebileceğiniz bir modeldir. Trendyol üzerinden bebeğiniz için ergonomik tasarımlı bu modelleri inceleyebilir, markanın avantajlı ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Kanz Park Yatak Modelleri

Güvenilir Kanz Park Yatak Modelleri

Park yatak Kanz modelleri, pratik kullanımı ve az yer kaplayan tasarımı ile beğeni toplar. Bebeğinizin yeni doğduğu dönemden çocukluk çağına geçiş sürecine kadar rahatlıkla kullanım sağlayabileceğiniz bir modeldir. Kanz Pretty park yatak krem, bej, gri gibi renk seçeneklerine sahiptir. Seyahat yatağı olarak da bilinen bu beşikler, alüminyum gövdeye sahip olarak üretilir. Dayanıklı ve esnek yapıya sahip kaliteli malzeme ile tasarlanan Pretty modeli, son derece kullanışlıdır. Model içerisinde alt değiştirme ünitesi de yer alır. Tırnaklı plastik geçirgenleri olan üniteyi dilediğiniz zaman çıkarıp takabilirsiniz. 22 kg taşıma kapasitesine sahip modeli uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğru temizlik yöntemleri ile ürünün kullanım ömrünü uzatmak mümkündür. Kimyasal bileşen veya ağartıcı özellikte çamaşır suyu gibi temizleyicileri kullanmamanız hem bebeğinizin sağlığı hem de modelin uzun ömürlü olması için önemlidir. Nemli veya ıslak bir bezle silerek hijyenini sağlayabilirsiniz. Ürünün kullanılmadığı zamanlarda muhafaza edileceği yerin güneş ışınlarına direkt olarak maruz kalmaması, kumaş rengini kaybetmemesi ve solmaması açısından dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Kanz modellerinin kumaşlarında hiçbir zararlı kimyasal madde kullanılmaz. Ürünlerin kumaş kalitesi sağlık standartlarına uygun olarak tasarlanır. Kanz park yatak pembe, kırmızı renk seçeneklerine sahip modeller özellikle kız bebekler için kullanılır. Geniş ürün yelpazesi içerisinden dilediğiniz modeli belirleyebilir, bebeğiniz için hazırlayacağınız odalarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kanz Belle, Hamburg, Hurley park yatak modelleri de değişik renk alternatiflerine sahiptir. Hamburg modeli, farklı aksesuar seçenekleri ile üretilir. Bebeklerin dikkatini çekebilecek tepe oyuncağı, müzik, ışık ve titreşim gibi özelliklere sahiptir. Doğumdan itibaren rahatlıkla kullanıma uygundur. Bebeğin gelişim sürecine göre farklı yaşlara uygun olarak katlı kullanım imkanı sağlayan bir modeldir. Kanz park yatak ölçüleri, anne yanı ve oyun parkı olarak tasarlanan tasarımlarda farklılaşır. Kanz 70x110 park yatak ölçüsü standart ebatlar arasındadır ve pek çok model bu seçeneğe sahiptir. Bu ölçüleri kullanım sağlayacağınız alana uygun olarak belirlemeniz gerekir. 70x110 ürün boyutuna sahip modeller, çanta içerisinde saklama imkanı ile satışa sunulur. Siz de Trendyol’dan tüm avantajlı modelleri inceleyebilir, alışverişlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Pratik Tasarıma Sahip Kanz Park Yataklar

Pratik Tasarıma Sahip Kanz Park Yataklar

Kanz park yatak modelleri farklı tasarım çeşitliliği ile pratik bir kullanım imkanı sunar. Annelerin bebekleri ile geçirdiği süre göz önünde tutularak modellerin özellikleri dikkatle belirlenir. Kanz 2 katmanlı park yataklar, ilk aylarda bebeği beşik içerisinden alıp bırakma sıklığı düşünülerek tasarlanan modellerden biridir. Üst ana katmanı ve yüksekliği, bebeğin rahatlıkla yatırılmasına uygundur. Ergonomik tasarımı ile bebeğin hareketlerinin artmaya başladığı aylarda alt katmana geçiş yapma kolaylığı sunar. Farklı kullanım seçeneklerinin bir arada sunulduğu bu modeller, markanın sıklıkla tercih edilen ürünleri arasında yer alır. Kanz Doll, Aemon, Bella park yatak modelleri de avantajlı kullanıma sahip ürün grupları içinde yer alır. Bu tarz beşik seçenekleri, bebeğinizin uyku kalitesi düşünülerek tasarlanır. Her zaman yanınızda olabilmesi açısından da güvenli bir kullanım olanağı sunar. Bu modeller; eşya gözü, alt değiştirme ünitesi, malzeme cebi gibi ekstra avantajlı seçenekleri ile çok pratik bir tasarıma sahiptir. Sağlam gövde yapısıyla tasarlanan yataklar, kolay kolay deforme olmayan alüminyum materyaller kullanılarak üretilir. Oyun parkı veya seyahat beşiği olarak da bilinen bu yatakların yan bölümleri ise file pencerelerle detaylandırılır. Bu iç gösteren bölme sayesinde uzaktan kontrol sağlama imkanınız bulunur. Rahatlıkla bebeğinizi görebilir, müdahale etmeniz gereken durumları belirleyebilirsiniz. Kanz park yatak 70x120 boyutunda üretilen modelleri de pek çok ortama uyum sağlar. Kullanım alanınıza uygun olan bir boyut ise bebek için ideal bir kullanım imkanı sunar. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden bir üretim anlayışıyla üretilen Kraft park yatak süngerini ve markanın diğer tasarımlarını Trendyol üzerinden kolay bir şekilde bulabilir, dilediğiniz zaman sipariş oluşturabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Kanz Park Yataklar

Avantajlı Fiyat Seçenekleriyle Kanz Park Yataklar

Minik bebeğiniz için alışveriş yaparken ürünleri inceleyerek dikkatle seçim yapmanız gerekir. Doğum anından sonra bebeklerin sıklıkla vaktini geçirdiği yer olan yataklarını özenle belirlemeniz önemlidir. Kanz, şık ve pratik kullanıma sahip modelleri ile bebeğinizin konforunu ön planda tutar. Kanz park yatak yatağı farklı ebatlarda ve modellerde tasarlanarak geniş bir kitleye hitap eder. Yataklarda kullanılan kumaş ve dolgu malzemeleri dikkatle belirlenir. Bebeklerinizin sağlığı açısından risk oluşturacak hiçbir malzeme ürünler içerisinde kullanılmaz. Yatak seçimi yaparken markanın bebeklerin hassas cilt yapısına uyumlu olarak tasarladığı modellerini inceleyebilirsiniz. Ürünün vücutla temas eden bölgesinde viskonlu örme teknolojisiyle üretilen kumaşlar kullanılır. Pamuk iç dolguya sahiptir ve sağlık açısından çok uygundur. Bebeğinize konforlu ve sağlıklı bir uyku zemini sunan bu tasarımlar, nefes alabilen özelliğe sahiptir. Kanz markasının yatakları, uyku sırasında oluşabilecek terleme ve pişik gibi sorunları en aza indirir. Kanz park yatak modelleri ve fiyatları farklı bütçe aralıklarına uygun seçenekler sunar. Her bebeğin kaliteli uyku ihtiyacına yanıt veren ürünler, kampanya ve indirim seçenekleri ile satışa sunulur. Kanz park yatak yorum bölümünden gerçek müşteri deneyimlerini inceleyebilir ve seçeceğiniz yatak hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizi belirlemeden önce yapacağınız ufak bir gözlem sayesinde kullanışlı bir ürün çeşidine sahip olabilirsiniz. Kullanan müşterilerin tecrübelerini ve Kanz park yatak tavsiyelerini bilerek ilerlemeniz karar vermenizi kolay hale getirebilir. Farklı fiyat aralıklarına sahip ürünleri kendi bütçenize göre filtreleyerek sıralayabilir, kolay ve hızlı bir şekilde aradığınız yatak modeline ulaşabilirsiniz. Trendyol’dan yapacağınız tüm alışverişlerde bu avantajlı seçenekleri kullanabilir, fırsatlar ve indirimli fiyatlar sayesinde kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.