İlgili Kategoriler
Klasör Formu
Dosya Tipi
Fiyat Geçmişi
Fiyat
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Karton Klasör

" araması için 809 sonuç listeleniyor

Yüksek Kaliteli Karton Klasör Çeşitleri Trendyol'da!

Çoğunlukla, çalışma alanlarında önemli belge ya da dosyaların güvenli saklanması ve düzenli durması için karton klasör çeşitleri kullanılır. Birçok farklı renk ve boyut seçeneği ile sunulan bu ürünler, dayanıklı yapıları ile uzun yıllar kullanılabilir özelliktedir. Ofislerin yanı sıra evlerde de kullanılan modeller, kişisel belge ve önemli dosyalarınızı güvenle saklamanız için idealdir. Bu ürünleri kullanarak, belgelerinizi tarih ve tür gibi kategorilere ayırabilir, gerek duyduğunuz durumlarda aradığınız dosyalara kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Geniş ürün seçeneğine sahip ürün modellerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilirsiniz. İşyerlerinde, özel ve resmi kurumlarda, ofislerde ya da evlerde bu ürünlerin kullanımı yaygın olduğu için çeşitliliği de oldukça fazladır. Kalın ve sert yapıya sahip iki kapaktan oluşan bu klasörler, geniş iç hazneleri ile birçok dosyayı aynı anda muhafaza edebilir. Farklı boyut seçenekleri ile sunulan bu ürünler; renklerine, kapak kalınlıklarına, genişlik ölçülerine bağlı olarak birçok çeşide sahiptir. Bunların yanı sıra ipli ve lastikli karton klasör çeşitleri de vardır. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak model tercihi yapabilir, arşivlerinizi doğru bir şekilde saklayabilirsiniz. Ürünlerin sırt bölgelerinde yer alan bölümlere, içinde hangi dosya ve belgelerin yer aldığını yazarak aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Diğer müşterilerin karton klasör yorum ve önerilerinden de destek alarak beklentilerinizi karşılayan seçeneğe rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun karton klasör satın almak için Trendyol’a göz atarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Kaliteli Tasarımlarıyla Karton Klasör Modelleri

Kaliteli Tasarımlarıyla Karton Klasör Modelleri

Karton klasör dosya çeşitleri tasarım, boyut ya da renk gibi özellikler bakımından geniş spektruma sahiptir. Bu ürünler, kapak deseni bakımından da birçok alternatife sahiptir. Mavi karton klasör modelleri en sık kullanılan çeşitler arasında yer alır. Kapak deseni oldukça farklı renklere sahip modeller de piyasada mevcuttur. Öğrencilerin ders notlarını düzenli bir şekilde saklamasına olanak tanıyan renkli modeller de oldukça popülerdir. Çalışma alanlarınız ile uyumlu renklerde seçim yaparak şık bir ortam yaratabilir, verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İpli ve lastikli klasör çeşitleri oldukça kullanışlıdır. Taşıma kolaylığı sunan ipli karton klasör modelleri, içinde bulunan belge ve dosyaların dağılmaması için avantajlıdır. Klasörünüzü, üzerinde bulunan ipler aracılığıyla bağlayarak arşiv bölümüne kaldırabilirsiniz. Lastikli modelleri de aynı amaç için kullanabilirsiniz. Bu modellerin üst ve alt köşelerinde yer alan lastiklerin açılmasını engelleyerek güvenli taşıma kolaylığına sahip olabilirsiniz. Lastikli modeller öğrenciler için de oldukça avantajlıdır. Önemli ödev ve projeleri çantada taşımak, belgelerin kırışmasına ya da yıpranmasına neden olabilir. Lastikli modeller ile projelerinizi güvenli bir şekilde saklayarak gittiğiniz her yere götürebilirsiniz. Karton klasörler ofis, okul, resmi ve özel kurumlar gibi işleyişi sırasında yoğun belge kullanımına sahip birçok alanda tercih edilebilir. Belge ve dökümanları arşivlemek ve güvenli bir şekilde muhafaza etmek için bu ürünler iyi yardımcılardır. Bu ürünleri yaşam alanlarında da kullanabilirsiniz. Kira sözleşmesi, çocuklarınızın okul evrakları, faturalar gibi kaybolmaması gereken önemli belgeleri bu ürünler içerisinde saklayarak ihtiyacınız olan her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla sunulan set halindeki ürünleri tercih ederek 4’lü, 5’li ve 10’lu modellere bir arada erişebilirsiniz. Masa üstünde kullanıma uygun karton kutu klasör modellerine de göz atabilirsiniz. Böylelikle çalışma alanınızın daha düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz. Masa üstünde kullanılan bu modeller ile elinizin altında bulunması gereken önemli belgeleri düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ergonomik tasarımı ile masa üstlerinde fazla yer kaplamayan bu modeller oldukça kullanışlı kırtasiye malzemeleri arasında yer alır. Trendyol sayesinde karton klasör online şekilde satışa sunulur. Böylelikle beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçeneği temin edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Uygun Karton Klasör Alternatifleri

İhtiyaçlarınıza Uygun Karton Klasör Alternatifleri

Karton klasörler bazı sektörlerde ürün tanıtımları için kullanılır. Tasarımcılar, fotoğraf sanatçıları, mimar ve mühendisler, işleri ile ilgili görsel ve belgeleri ürün modellerinde arşivleyerek, gelen müşterilerine tanıtım amacıyla gösterebilirler. Bu ürünler, öğrencilerin kullanımı için de uygundur. Öğrenciler ödev, proje ve ders notları gibi önemli belgeleri bu ürünler içinde güvenle saklayabilirler. Kategorilere ayırma yöntemi ile aradığınız belgeleri hızlı bir şekilde bulabilir ve daha düzenli bir şekilde çalışabilirsiniz. İşyerlerinde kullanılan modeller, şirket evraklarını, resmi yazışma belgelerini, çalışan kayıtlarını düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Dayanıklı bir yapıya sahip olan modeller, belgelerin zarar görmeden saklanmasına olanak tanır. Ayrıca ürünlerin kaliteli ve dayanıklı yapısı da satın aldığınız modeli uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmenize imkan tanır. Dosya ve belge sayısının fazla olduğu durumlarda geniş karton klasör seçeneklerine yönelebilirsiniz. Bu ürünler, özellikle resmi kurumlarda büyük arşivlerin düzenli durması için tercih edilir. Dar karton klasör ise evrak ve belgelerin depolanmasının az yapıldığı çalışma ortamlarında kullanılabilir. Geniş ya da dar kapasiteli ürünler, ideal boyutları sayesinde yer tasarrufu sağlaması açısından sıkça tercih edilir. Farklı fotokopi kağıdı boyutlarına uygun olarak üretilen modeller de vardır. A4 ve A5 fotokopi kağıtları, günlük hayatta sıklıkla kullanılır. A4 fotokopi kağıdı boyutundaki belge ve dosyalar için üretilen ürün çeşitleri Trendyol’da yer alır. A5 fotokopi kağıdı boyutundaki doküman ve arşivler için ise A5 karton klasör kullanabilirsiniz. Klasör ya da dosyaların boyutlarının uyumlu olması, nizami arşivler oluşturmak için gereklidir. Dosyanın klasörden büyük veya küçük olması, orantısız görüntülerin oluşmasına neden olur. Bu ürünler, çalışma alanlarında ortamı toparlama görevini üstlenir. Bu nedenle, belge ve ürün ölçülerinin birbirine uygun olmasına dikkat edebilirsiniz.

Bütçe Dostu Karton Klasör Fiyatları

Bütçe Dostu Karton Klasör Fiyatları

Geniş seçenekleri ile müşterilere sunulan karton klasör çeşitleri arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Çoğunlukla karton ve plastik malzemelerden üretilen ürün çeşitlerinden kullanım alanınıza uygun olanları seçebilirsiniz. Bu alternatiflerin kapakları sert bir yapıya sahiptir. Bu sayede, dış etkenlere karşı dirençlidir. Belge ya da dosyalarınızı gözden geçirerek hangi boyut klasör alacağınıza karar verebilirsiniz. Kategorilere ayırdığınız belgeler için farklı modeller edinerek karışıklık yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Dosya ya da döküman konusunda yoğun bir kullanıma sahipseniz geniş ürün çeşitlerine yönelebilirsiniz. Karton klasörler, belgeleri saklama şeklinize göre farklı modellerde üretilir. Telli ve sıkıştırmalı olarak ikiye ayrılan modeller, dosyalanmış belgelerin sabit durması için ideal bir kullanım sunar. Şeffaf dosyalar içine yerleştirdiğiniz belgeleri, sıkıştırmalı modeller içinde güvenle muhafaza edebilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun birçok seçenek bulabileceğiniz bu ürünler, çalışma alanlarınızın düzenlenmesinden, arşivlerinizi doğru bir şekilde saklamanıza kadar birçok alanda iyi yardımcılardan biridir. Bu sebeple ihtiyaçlarınızı ve kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Seçim yapmakta güçlük yaşadığınız durumlarda karton klasör kullananlar tarafından yapılan yorumlar sayesinde değerlendirmeleri ve tavsiyeleri gözden geçirebilirsiniz. Diğer müşteriler tarafından yapılan karton klasör tavsiye ve önerilerinden yola çıkarak ihtiyacınıza uygun olan seçeneğe ulaşabilirsiniz. Seçim yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan karton klasör fiyatları arasından dilediğinizi seçebilir, avantaj elde edebilirsiniz. Ürün çeşitlerinin fiyatları, kapak yapısı, renk ya da boyut özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Set halinde satılan ürünlerden edinerek avantajlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca karton klasör indirimlerini de takip etmeniz alışverişinizden ekstra kazanç sağlayabilmenize yardımcı olur. Trendyol üzerinden indirimli fiyatları inceleyerek alışverişinizi keyifli ve avantajlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.