Darbe Gücü
Tip
Fiyat
Uç Yuvası
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kırıcı Delici ve Kırıcılar

" araması için 2386 sonuç listeleniyor

Kırıcı Delici Ve Kırıcılar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hilti Kaç Watt?

Bir maden makinesi olan hilti kömür kazımında ve kayaların kırılmasında kullanılır. İşlem yapmak istenilen yüzeye ve işlem hacmine göre özellikleri seçilecek olan bu makineler genel olarak 3000 watt olarak üretilmektedir. İşlevselliğine göre değişik modellerde ve güçlerde bulunabilen bu makine ihtiyaç duyulan özelliklere göre satın alınmaktadır. Bugün piyasada birbirinden farklı marka ve modellerde satışı yapılan bu ürün, farklı teknik özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Hilti satın alırken dikkat edilecek hususlar bulunmaktadır. Bunların başında ise delme kapasitesi gelmektedir. Maksimum darbe sayısı da hilti açısından önemli bir kriterdir. 1500 watt gücünde bir hiltide maksimum darbe sayısı 1200 olarak belirlenmiştir. Kişisel ihtiyaçlarınız ile doğru orantılı olarak satın alacağınız bir ürün uzun yıllar ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Hilti satın alırken ürünün sahip olduğu watt gücü mutlaka araştırılmalıdır.

Hilti Neden Darbe Yapmaz?

Ağır işlerde çalışma olanağı sağlayan hiltilerin zamanla performanslarında düşüş meydana gelebilir. Aşırı kullanım neticesinde hiltinin piston oringleri aşınır ve bu nedenle makine istenilen darbeleri gerçekleştiremez. Piston kolunun zamanla dayanıklılığını yitirmesi kırılma ile sonuçlanabilir. Hilti kullanımının uzun süreli olması makinenin ısınmasına neden olabilmektedir. Bu ısınma sonucu makinenin performansında düşmeler yaşanabilmektedir. Hiltinin kömürünün bitmesi de yine hiltinin darbe yapma konusundaki gücünde bir azalmaya neden olabilmektedir. Hilti neden darbe yapmaz sorusunun cevapları arasında bu sorunlardan herhangi birisi olabilir. İstediğiniz performansı alamadığınız ürününüzü tamir ettirmek istediğinizde bu sorunların ilk olarak ele alınması gerekmektedir. Hiltinin darbe yapma konusunda sorun yaşadığını gözlemlediğinizde, sorunların büyümeden çözüme ulaştırılması daha büyük sorunların ortaya çıkmasını engellemektedir. Bu konuda yetkili olan servislerden yardım alarak hiltinizi ilk günkü performansında kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hilti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İhtiyaç duyduğunuz hiltiyi bulmak ve en uygun fiyatlardan satın almak için araştırma yaparken bu konuda dikkat edilmesi gereken hususları göz önünde bulundurarak ideal ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz. Piyasada pek çok markanın çeşitli modellerde üretimini yapmış olduğu bu ürünleri seçerken yapmayı planladığınız işlemlere cevap verebilecek ürünü tercih etmelisiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünün teknik özelliklerini satıcı firmanın yetkilisinden öğrenerek ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünü seçebilirsiniz. Hilti satın alırken hiltinin gücünü gösteren watt özelliğine dikkat etmeniz kullanım alanınıza uygun bir güçte hilti seçmeniz gerekmektedir. Yüksek motor gücüne sahip ürünlerin daha sert malzemeleri kırmakta ve delik açmakta daha etkili olduğu bilinmektedir. Hilti satın alırken delme sayısı ve delme kapasitesi de yine dikkat edilecek hususlar arasında yer almaktadır. Bir diğer dikkat edilmesi gereken hususta satın almayı düşündüğünüz ürünün fiyatıdır. Aynı performansa sahip ürünleri karşılaştırarak daha fazla ödeme yapmaktan kaçınmalısınız. Hilti ürününü Trendyol’dan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz.