Görselli Yorumlar

En çok satanlar

Daha fazla ürün

Gezenbebe

Gezenbebe, bebeğini güvenle büyütmek isteyen anne ve babalar için bebek aksesuarlarından pusetlere kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Bebek arabası, oto koltuğu, tulum, mendil gibi farklı seçenekleri bir arada sunan marka, her ürünü sizler için özenle seçiyor. Trendyol, güvenli online alışveriş ayrıcalıklarıyla Gezenbebe ürünlerini de parmaklarınızın ucuna taşıyor. Gezenbebe İzmir, İstanbul demeden Trendyol üzerinden dünyaca ünlü markaların en kaliteli bebek ürünlerini Türkiye'nin her yerine ulaştırıyor. Siz de Gezenbebe'de Doona, Hamilton ve Medizone gibi seçkin markaların ürünlerini inceleyerek bebeğinizin tüm araç, mobilya ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Daha detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz markanın Trendyol mağazasını ziyaret edebilir, ürün sayfalarında yer alan Gezenbebe yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Ürünler hakkında merak ettiğiniz bir soru ya da markaya iletmek istediğiniz bir şikayetiniz olursa da Trendyol üzerinden Gezenbebe ile iletişime geçebilirsiniz.

Gezenbebe'nin Bebek Arabası, Oto Koltuğu, Mama Sandalyesi ve Küvet Ürünleriyle Bebeğinize Konforlu Alanlar Yaratın!

Gezenbebe'nin Bebek Arabası, Oto Koltuğu, Mama Sandalyesi ve Küvet Ürünleriyle Bebeğinize Konforlu Alanlar Yaratın!

Gezenbebe bebek bakımını daha kolay ve zevkli bir hale dönüştürmek için siz değerli ebeveynlere ve ebeveyn adaylarına harika çözümler sunuyor. Siz de bebeğinizin rahatça yemek yiyebilmesi, yıkanabilmesi, seyahat edebilmesi ve daha pek çok farklı aktiviteyi yapabilmesi için Gezenbebe ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Gezenbebe'nin bebek arabası, oto koltuğu, bisiklet ve puset modelleri miniklerin sokakları, caddeleri ve doğayı güvenli bir şekilde keşfedebilmesine imkan sağlıyor. Bebeğinizle birlikte kısa süreli bir gezintiye çıkmak istediğinizde yorulmamak istiyorsanız Gezenbebe'nin baston bebek arabası modellerini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz Gezenbebe'de Inglesina Aptica bebek arabası ve diğer markaların farklı bebek arabası modellerini inceleyerek daha fazla seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Bebeğinizin hem evde hem de arabada kolayca taşınabilmesi ve dinlenebilmesi için ise Gezenbebe'de isofix baza ve ana kucağı ürünlerine göz atabilirsiniz. Gezenbebe'nin ebeveyn kontrollü ve baston bisiklet modelleri çocukların hem eğlenceli vakit geçirmelerini hem de fiziksel olarak aktif olmalarını sağlıyor. Siz de bahar ve yaz aylarında çocuğunuzun mutlu vakit geçirmesini ve sağlıklı bir şekilde fiziksel aktivite yapabilmesini istiyorsanız Gezenbebe'nin bisiklet modellerini inceleyebilirsiniz. Gezenbebe'de mama sandalyesi ve küvet gibi bebeğinizin temel ihtiyaçlarını karşılamanıza yardımcı olacak ürünler de yer alıyor. Siz de Gezenbebe'nin bebek küveti modellerinin içinde bebeğinizi kolayca yıkarken, mama sandalyesi ürünleriyle ise bebeğinize kendi kendine yemek yiyebilme alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

Gezenbebe Bebek Arabası Aksesuar ve Sağlık Ürünleri Trendyol'da!

Gezenbebe Bebek Arabası Aksesuar ve Sağlık Ürünleri Trendyol'da!

Gezenbebe, miniklerin sağlıklı ve mutlu büyüyebilmeleri için güvenlik ekipmanlarından sağlık ürünlerine varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet veriyor. Siz de en değerli varlığınızı büyütürken yanınızda bu özel ürünler olsun istiyorsanız markanın Trendyol mağazasını ziyaret edebilir ve Gezenbebe indirimleriyle avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bebek bezi, biberon ve yedek kıyafet gibi bebeğinizin önemli ihtiyaçlarını güvenli bir yerde saklamak ve taşımak için Gezenbebe'de bebek arabası çantası modellerinden yardım alabilirsiniz. Gezenbebe'nin yağmurluk modelleriyle ise bebeğinizi yağmurlu havalarda soğuğa ve ıslanmaya karşı koruyabilirsiniz.

Sivrisineklere karşı bir kalkan görevi gören Gezenbebe sinek kovucu bileklik modelleriyle böcek ısırıklarına karşı önlem alabilirsiniz. Bebeğinizin minik bedenini kir ve hastalıklara karşı korumak için Gezenbebe'de burun kremi, göz temizleme mendili, burun açıcı ve mendil ürünlerine göz gezdirebilirsiniz. Cep telefonu ve bilgisayar gibi teknolojik cihazların çevreye verdiği zararlar sebebiyle çocuğunuzun gelişiminin etkilenmesinden korkuyorsanız Gezenbebe radyasyon koruyucu ürünlerini tercih edebilirsiniz. Pusetle bebeğinizi gezdirirken çocuğunuzu düşürme ve çarpma gibi gelebilecek kazalara karşı korumak istiyorsanız da Gezenbebe'de baza koruyucu modellerini inceleyebilirsiniz. Gezenbebe tulum modelleriyle ise en soğuk kış günlerinde dahi bebeğinizi sıcacık tutabilirsiniz. Dilerseniz markanın Trendyol mağazasını takip ederek Gezenbebe kampanyaları ve fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.