Daha fazla ürün

pratikko

Pratikko, 2020 yılında kaliteli ve bütçe dostu fiyatlı pratik ev aletlerinin satışını internet üzerinden yapmak üzere faaliyete başlayan bir marka. Müşteri memnuniyetini esas alarak hareket eden Pratikko, tüketici ihtiyaçlarına kulak vererek ürün seçeneklerini geliştirmeye ve arttırmaya devam ediyor.

Pratikko, Trendyol aracılığıyla Türkiye'nin dört bir yanında yaşayan tüketicilerine ürünlerini ulaştırıyor. Siz de Pratikko ürünlerine hızlıca ulaşmak isterseniz Trendyol mağazasını ziyaret edebilir, tüm ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Her İhtiyaca Cevap Veren Pratikko Trendyol'da!

Her İhtiyaca Cevap Veren Pratikko Trendyol'da!

Pratikko, çok geniş bir ürün gamına sahip olmasının yanı sıra işlevsel ürün seçenekleri ile gündelik eylemlerinizi pratik hale getirmeyi hedefliyor. Ev ve yaşam gereçleri, elektronik, bahçe malzemeleri, oyuncak, araba malzemeleri, spor aletleri, mutfak gereçleri ve kişisel bakım kategorilerinde çeşit çeşit ürün seçeneği sunuyor. Marka masaj yaptırmaya ilgisi olan ve ihtiyaç duyan müşterileri için Trendyol mağazasında, Pratikko masaj aleti, masaj tabancası modellerine yer veriyor. Masaj aleti gibi kişiye ve ilgi alanlarına özel ürünleriyle de herkese hitap etmeyi başarıyor.

Evde spor yapmayı seviyor ve ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız Pratikko spor aleti seçeneklerine göz gezdirmelisiniz. Pratikko yürüyüş bandı ve direnç bandı sayesinde spor aktivitelerinizi geliştirebilirsiniz. Yardımcı ekipmanlar ile evde kendinize bir spor salonu havası yaratabilir, spor yapmak için gerekli motivasyonu sağlayabilirsiniz.

Mağaza ürün seçeneklerinde oyuncak kategorisine de yer vererek minik dostlarını unutmadığını gösteriyor. Pratikko uzaktan kumandalı araba, akülü araba, akülü atv, boks standı ile çocuklara da hitap etmeyi başarıyor. Ayrıca diğer oyuncak seçenekleri için de Trendyol mağazasından oyuncak kategorisini inceleyebilirsiniz.

Pratikko ürünleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz markanın Trendyol mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Trendyol güvencesi sayesinde ihtiyacınız olan ve beğendiğiniz ürünleri kolayca sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Pratikko Trendyol sayfasını takip ederek yeni ürünlerden ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Pratikko Aletleri ile Yaşamınızı Kolaylaştırın!

Pratikko Aletleri ile Yaşamınızı Kolaylaştırın!

Pratikko, pratik aletleri ile yaşamınızı kolaylaştırmak artık çok kolay! Her yaşa, cinsiyete, ihtiyaca yönelik ürünler sunan Pratikko, evinizde, bahçenizde, arabanızda ve aklınıza gelebilecek her yerde konforunuzu arttırmayı başarıyor.

Gündelik hayatınızda kullandığınız eşyalarınızın kolaylaştırıcı ve işlevsel olmasına özen gösteriyorsanız Pratikko ev ve yaşam gereçleri tam size göre. Pratikko meyve kurutma makinesi, su pompası, mini çamaşır makinesi, damacana pompası, erişte makinası, mini klima, mop seti, boya seti gibi gereçleriyle hem işlerinizi kolaylaştıracak hem de aktivitelerinizi rahatlıkla yapmanızı sağlayacak. Pratikko çamaşır makinesi modelleri sayesinde çamaşırlarınızı hızlı ve pratik bir şekilde yıkamak artık mümkün! Pratikko mini çamaşır makinesi, küçük ancak tam fonksiyona sahip bir alet. Ayrıca küçük bir alet olduğu için de gideceğiniz yere de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Pratikko bahçe malzemeleri ile bahçenizde çok daha keyifli vakit geçirebilir, evinizin dış mekanını güzelleştirebilirsiniz. Bahçe ve yapı market kategorisinde yer alan bahçe ve ev tadilatlarında hayat boyu işinize yarayacak ürünlerden edinebilirsiniz. Aracınızda konaklamanızı sağlayacak Pratikko araba yatağı modelleri ile seyahat anlayışınızın sınırlarını değiştirebilirsiniz. Ayrıca Pratikko araç içi led seçenekleriyle de arabanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Pratikko Trendyol Aracılığıyla Bir Tık Uzağınızda!

Siz de Pratikko fırsatları ve indirimlerinden haberdar olmak isterseniz Trendyol sayfasını takip edebilirsiniz. Böylece Pratikko kampanyaları hakkında hızlıca bilgi sahibi olabilir, kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin durumu, sipariş ve kargo süreci hakkında bilgi sahibi olmak için ürünün sayfasındaki Pratikko yorumlarına göz gezdirebilirsiniz. Böylece sizden önce aynı ürünü almış olan Trendyol kullanıcılarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Trendyol güvencesi ve hızlı kargo ayrıcalığıyla sipariş ettiğiniz ürünlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Pratikko mağazasıyla iletişime geçmek isterseniz Trendyol aracılığıyla satıcıya ulaşabilirsiniz.