Yeni Model Sırt Çantaları
Popüler Ürünler
En düşük fiyat
En çok beğenilenler
Daha fazla ürün

Troya Bags

Troya Bags valiz ve çanta modellerini, şık ve işlevsel tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunuyor. Troya Bags, kampanyalarıyla ve online alışveriş avantajıyla kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılıyor. Her zevke ve ihtiyaca uygun onlarca valiz ve çanta modeli, Trendyol Troya Bags mağazasında sizleri bekliyor. Siz de beğendiğiniz çanta ve valiz modellerine Troya Bags indirimleriyle avantajlı fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Trendyol'a özel Troya Bags iletişim kanalını kullanarak markayla irtibat kurabilir; soru, görüş ve önerilerinizi satıcıya iletebilirsiniz. Ayrıca ürün sayfalarında yer alan Troya Bags yorumlarını okuyarak Trendyol kullanıcılarının marka ve ürünler hakkındaki fikirlerini öğrenebilirsiniz. Dilerseniz siz de Troya Bags kullanıcı yorumları arasına kendi yorumunuzu ekleyerek alışveriş deneyiminizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli Troya Bags Bavul Modelleri Trendyol'da!

Kullanışlı ve Kaliteli Troya Bags Bavul Modelleri Trendyol'da!

Troya Bags büyük boy valiz, orta boy valiz ve kabin boy valiz modellerini hem tek tek hem de set halinde satışa sunuyor. Siz de Troya Bags büyük boy valiz modellerini, geniş iç hacimleri sayesinde kıyafetten kitaba pek çok eşyanızı düzenli bir şekilde taşımak için kullanabilirsiniz. Troya Bags orta boy valiz modellerini de ideal boyutlarıyla hem uzun süreli hem de kısa süreli seyahatler için tercih edebilirsiniz. Küçük boyutları sayesinde uçakta yanınıza alabileceğiniz Troya Bags kabin boy valiz modelleriyle de bagaj bekleme zahmetinden kurtularak seyahatiniz sırasında zaman kazanabilirsiniz.

Şık kabartma desenleriyle dikkat çeken Troya Bags 3'lü valiz ve 2'li valiz setlerinin siyah, gri, rose, gold, mürdüm ve mavi gibi pek çok renk seçeneği bulunuyor. Siz de Troya Bags valiz seti modelleri arasından ihtiyacınıza ve beğeninize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Renk renk valiz modellerini, ergonomik yapıları sayesinde tüm seyahatlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Valiz modellerini, dört tekerlekli tasarımları ve pratik bir şekilde açılıp kapanabilen çekme aparatları sayesinde istediğiniz yöne doğru kolayca hareket ettirebilirsiniz.

Büyük, küçük valiz modelleriyle birlikte Troya Bags'in el valizi ve makyaj çantası modellerini de inceleyebilirsiniz. Büyük, orta ve kabin boy valizlerinizle kolayca birleştirebileceğiniz el valizi modelleriyle makyaj malzemesi gibi küçük eşyalarınızı düzenli şekilde bir arada tutabilirsiniz. El valizi modellerini; makyaj malzemelerinin yanı sıra tablet, telefon, powerbank, şarj cihazı ve şarj kablosu gibi elektronik cihaz ve aksesuarlar koymak için de kullanabilirsiniz.

Siz de Birbirinden Güzel Çantaları Troya Bags Fırsatlarıyla Satın Alın!

Siz de Birbirinden Güzel Çantaları Troya Bags Fırsatlarıyla Satın Alın!

Valiz modellerinin yanı sıra sırt çantası ve bebek bakım çantası modelleri de Troya Bags ürünleri arasında boy gösteriyor. Siyah, gri, lacivert ve haki gibi renk seçenekleri bulunan sırt çantası modelleri, sade ve şık tasarımlarıyla öne çıkıyor. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun olan sırt çantası modelleri, birbirinden güzel renk seçenekleriyle size tercih hakkı tanıyor. Öğrenciler için ideal bir seçim olan sırt çantası modelleri; birkaç gözden oluşan tasarımlarıyla kitap, defter ve kalemlik gibi okul eşyaları için yeterli alan sunuyor. Okul dışı kullanıma da uygun olan sırt çantası modelleri, USB girişli powerbank gözleriyle dikkat çekiyor. Siz de kaliteli ve kullanışlı sırt çantası modellerini inceleyerek kendinize uygun bir model seçebilirsiniz. Sırt çantası modellerinin geniş iç hacmi ve özel powerbank gözü sayesinde pek çok eşyanızla birlikte powerbankinizi de rahatça taşıyabilirsiniz.

Özel tasarımlara sahip bebek bakım çantaları arasında da elde, kolda ve sırtta taşımaya uygun pek çok model bulabilirsiniz. Farklı renk ve desen seçenekleriyle göz dolduran bebek bakım çantası modelleri arasından tarzınıza en uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Şık tasarımlarıyla beğeninizi kazanan bebek bakım çantası modellerini, işlevsel tasarımları sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. 3'lü termo göz, fermuarlı mendil cebi, pratik yan cep ve bebek arabası askı aparatı gibi özellikleriyle dikkat çeken bebek bakım çantası modelleriyle ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyaları düzenli bir şekilde saklayıp taşıyabilirsiniz.