Fiyat
Hacim
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Pişirme Özelliği
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Genişlik
Kullanım Alanı
Kullanım Şekli
Materyal
Pişirme Fonksiyon Sayısı
Saat Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Meyve Kurutma Makinesi

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Meyve Kurutma Makinesi Çeşitleri Trendyol’da!

Gündelik hayatta meyve ve sebzeler ilk temin edildiği haliyle tüketilir. Bu ürünler, istisna dışında kuru olarak yemek açısından da tercih edilebilir. Meyve kurutma makinesi size bu anlamda kolaylık sağlayan bir gereçtir. Özel olarak dizayn edilen ürün, 350 W yüksek ısıtma şiddetine sahip olmakla birlikte hızlı bir şekilde ürünleri kurutmaya imkân tanır. Sebze ve meyveleri herhangi bir gereç kullanmadan bu işlemi yapmak oldukça zor bir hal alırken makine ile daha kolay bir şekilde yapıldığı görülür. Özellikle doğal yollarla yapılan kurutmalarda ürünlerin tamamının kurumadığı görülebilir. Bu durumlarda teknik materyallere başvurularak kolay yoldan işlem yapılabilir. Sert plastikten yapılan ürün, kırılma ve çatlama gibi durumları darbelere karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkar. Yüksek kaliteye sahip bu ürünü tercih edebilirsiniz. Meyve sebze kurutma makinesi gıdada bulunan vitaminlerin kaybolmasına izin vermeyerek koruyucu etki sağlar. Böylelikle vitamin, mineralleri ve lif değerlerini stabil tutmaya imkân tanıyabilir. Gıdaların raf ömrünü koruyarak besin değerini yükseltmeye yardımcı olur. Yüksek motor gücü bulunan ürün, kaliteyi azaltmadan kuruma süresi konusunda maksimum seviyede hız kazandırır. Meyve kurutma makinesi fiyatı açısından ideal bir aralığa sahiptir. Bu bakımdan cebinizi düşünerek tasarruf yapmanızı mümkün kılar. Yüksek kalitede ve sağlamlıkta olan materyal, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Sağlam tasarıma sahip olan ürün istiyorsanız Trendyol üzerinden inceleme yaparak farrklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Meyve Kurutma Makinesi Modelleri

Beğeni Toplayan Meyve Kurutma Makinesi Modelleri

Farklı modeller, meyve ve sebzeleri kurutarak sizin için bitki çayı hazırlama sürecini daha kolay hale getirir. Böylelikle vitamini kaybetmeksizin sağlıklı çaylar hazırlayabilirsiniz. Endüstriyel meyve kurutma makinesi yüksek kapasitede kurutma yapabildiği için bu işi meslek edinmiş kişiler ve firmalar tarafından kullanılır. Boyutundan dolayı fazla malzemeyi içerisinde barındırabilir. Böylelikle yüksek alan kapasitesi bulunduğu için meyve sebzeleri saklayarak koruyabilirsiniz. Düşük enerji tüketimi sayesinde elektrik konusunda tasarruf yapmayı mümkün kılar. Gıda kurutucu; et, balık gibi ürünlerin düşük enerjide ve hızlı bir şekilde kurutulmasına yardımcı olur. Paslanmaz çelik tasarımına sahip materyalin sağlam malzemeden üretildiği görülür. Ev tipi meyve kurutma makinesi, orta boyuta sahip olan bir üründür. Evde ve küçük işletmelerde kullanılması için avantajlıdır. Çift ayar düğmesi bulunan ürün, 2 ayrı sıcaklık derecesinde ayarlama yapmayı mümkün kılar. Birden fazla tuş mekanizması bulunmayan ürün; karmaşık olmaktan uzak, kolay bir sisteme sahiptir. Düşük elektriğe sahip mekanizma, ekonomik olarak cebinizi düşünür. Özel hava dolaşımı ile meyve ve sebzeleri vitaminlerini kaybetmeden tüketmeye fırsat tanır. Meyve kurutma makinesi tavsiye arayışında olanlar; kalite, sağlam malzeme, hızlı kurutma gibi özelliklere göre seçim yapmalıdır. Ürünlerin birden fazla bölmesinin ve farklı gıdaları kurutma özelliğinin bulunması gibi yönleri incelenmelidir. Özellikle çok amaçlı kullanım olanağına sahip olmak isteyenler, çok sayıda özellik barındıran modelleri seçmelidir. Yaş meyve kurutma makinesi, su sızdırma gibi olumsuz durumlara fırsat vermeden kurutma yapar. Makine yıkama gerektirmeden, 13 saat içerisinde kurutma yapmayı mümkün kılar. Altlardan ulaşan yüksek derecede sıcak hava sayesinde ısı yayılarak üst taraflara ulaşarak iletim sağlar. Dijital sistem içeren materyal sayesinde ısı ayarı yapmayı mümkün kılar. Bazı modeller uzaktan kontrol sağlar. Sanayi tipi meyve kurutma makinesi 13 tepsiye kadar meyve/sebze kurutmak için geniş alan tanır. Vitamin ve mineralleri kaybetmeyi engellemekle birlikte gıdanın ilk günkü gibi taze olarak tüketilmesi için fayda sağlar. Zaman ayarlayıcı özelliği olan makine, kuruma süresini hızlandırır. Trendyol’un çok çeşitli model seçeneklerini inceleyerek istediğiniz modeli temin edebilirsiniz.

Dikkat Çekici Meyve Kurutma Makinesi Markaları

Dikkat Çekici Meyve Kurutma Makinesi Markaları

Profesyonel meyve kurutma makinesinde 20 adet tepsi bölmesi yer alır. Makine çok amaçlı bir yapıya sahiptir. Zamanlayıcı, 24 saate kadar zaman ayarlaması yapılabilmesini mümkün kılar. 45-50 desibele sahip olan ürün, kısık sesle toplantı salonunda konuşma yapmakla eşdeğer bir çalışma gürültüsü çıkarır. Böylelikle yüksek sese maruz kalmadan çalışmanızı yapabilirsiniz. Meyve cipsi kurutma makinesi, meyve üreticilerinin çok fonksiyonlu olarak kullanımına uygundur. Doğal malzemelerden yapılan cipsler, vitamin değerini kaybetmeden tüketime sunulur. Böylelikle taze topladığınız meyvelerden doğal ve katkı maddesiz şekilde cips yapabilirsiniz. Meyve kurutma aleti özellik olarak birden fazla katta farklı gıdalar kurutmaya imkân tanır. 40 ve 70 derece arasında istediğiniz sıcaklık seviyesinde ayarlama yapmaya fırsat verir. Geri dönüşümlü özelliğe sahip olan alet, suda bekleterek gıdayı yumuşatıp, tekrar pişirme işlevine sahiptir. Böylelikle gıdayı yumuşak bir şekilde tüketebilirsiniz. Meyve kurutma makinesi markaları tasarıma, kullanımına ve iş yerinde kullanıma göre farklılık gösterir. Orta boyuta sahip olan çeşitli markalar, ev içerisinde kullanıma uygunken daha büyük ve geniş hacimli olan makineler sanayi iş yerlerinde kullanıma uygundur. Tüm modeller kullanılan malzeme ve kullanılacak alan yönüyle farklılık gösterir. Hava sirkülasyonu yüksek olan markalara ait modeller, sanayi iş yerleri için temin edilir. Meyve kurutma makinesi modelleri düşük enerjide çok fazla ürün kurutmak konusunda yardımcı olur. Çeşitli iş sahalarında yer alan ve alüminyum madde ile tasarlanan modelleri de bulunur. Modellerde yedek tepsi koyabilmek için bölme bulunması, daha yüksek kapasitede kurutma yapılmasını sağlar. Lambalı özelliğe sahip olan ürün, gıdaları inceleyerek kontrol edebilmeniz için avantaj tanır. Bu bakımdan her müşteriye hitap eden birden fazla seçenek bulunur. Trendyol’da kaliteli ürünleri filtreleme yoluyla inceleme yaparak bulabilirsiniz.

Avantajlı Meyve Kurutma Makinesi Fiyatı

Avantajlı Meyve Kurutma Makinesi Fiyatı

Ürünlerin kullanıldığı zaman sağladığı etkileri Meyve kurutma makinesi yorum kısmından okuyabilirsiniz. Müşteriler, ürünlerin dijital kontrol özelliğine sahip olduğu için faydalı olduğunu belirtirler. 24 saate kadar zaman ayarı sağladığı için istedikleri süreye kadar ayarlama yaptıklarını da eklerler. Paslanmaz çelik içeren malzemeden üretildiği için paslanma gibi olumsuzlukların yaşanmaması da yorumlarda göze çarpan detaylar arasındadır. Çalışma gürültüsünün düşük olması, modeller için bir diğer tercih sebebidir. Endüstriyel alanda kullananlar, geniş kapsamlı alan özelliğini memnuniyetle karşılar. Meyve kurutma makinesi satın alanlar, fiyatına göre yüksek performanslı ürünlerin avantajını yaşar. Elektrik tasarrufu yönü de ürünlerin dikkat çeken özellikleri arasındadır. Müşteriler; tozlanma, kirlenme gibi olumsuzlukları yaşamadan kullandıklarını belirtirler. Şık bir görüntüye sahip olan materyalin görsel açıdan cazip olduğu da söylenebilir. Meyve kurutma makinesi kullananlar gıdaları vitaminini kaybetmeden tükettikleri konusunda yorumlarda bilgilendirme yapar. Aynı zamanda ürünlerin istenilen performansı yüksek derecede verdiği de belirtilir. Makinenin amacına göre iyi seçim yapmanın önem taşıdığı söylenir. Her alanda kullanılması için işlevsel olduğu belirtilir. Meyve kurutma makinesi online alındığında fiyat indirimi sağlayabilir. Bu sebeple avantajlı kampanyaları takip ederek hesaplı alışverişler yapabilirsiniz. Özellikle farklı alanlarda kullanıma göre üretilen modeller, memnuniyetle sonlanmış bir alışveriş tecrübesi sağlamaya yardımcı olur. Farklı makine çeşitlerini, ihtiyacınıza uygun şekilde satın alabilirsiniz. Meyve kurutma makinesi indirim içeren fiyatlara göz gezdirerek düşük elektrik tüketen ve yüksek performanslı modellere bakabilirsiniz. Alüminyum içeren, paslanmaz çelik gibi farklı gövde biçimleri, sağlamlık konusunda soru işareti yaşamaya fırsat vermez. Çok katmanlı raf tasarımı bulunan modeller, düzgün kurutma yaparak avantaj sağlar. Meyve kurutma makinesi kampanya avantajlarından yararlanarak istediğiniz ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.