Avantajlı Ürünler
Setli/Tekil
Fiyat
İmzalı
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları

" araması için 198 sonuç listeleniyor

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları ile Okuman Gereken Hikayeler

Türk edebiyatının genç ve dinamik yazarlarından biri olan Miraç Çağrı Aktaş, 1994 yılının aralık ayında, Antalya’nın Manavgat ilçesinde dünyaya gelir. İlkokulu Manavgat Çağlayan İlköğretim okulunda okuyan Aktaş, çocukluk dönemini Manavgat’ta geçirir. Turizm meslek lisesinden mezun olduktan sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde okumaya başlar. Bu süreçte kitaplarla ve yazılara olan bağlılığı ve ilgisiyle henüz on yedi yaşındayken yazarlık serüvenine başlar. İlk çıkardığı kitabı, Seni Seviyorum Deme Sev ile ciddi bir ilgi gören yazar, kısa sürede geniş bir okul kitlesine ulaşır. Türk edebiyatına kazandırdığı eserleri zamanla okurlarına paylaşmaya başlar. Trendyol’dan ulaşabileceğiniz Miraç Çağrı Aktaş kitaplarını inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş Tüm Kitapları

Miraç Çağrı Aktaş Tüm Kitapları

İlk eserini okurlarıyla buluşturan Miraç Çağrı Aktaş, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir kitabıyla serinin devamını çıkarır. Miraç Çağrı Aktaş İlk Kalp Ağrım kitabı olarak okurların zihninde yer bırakır. Roman türünde yazılmış bu kitaplar genç okur kitlesinin ilgisini çekerek yoğun talep görmeye başlar. Daha sonrasında Miraç Çağrı Aktaş Sen 17 Yaşımsın kitabıyla serinin devamını okurlarına sunar. Okur kitlesi yazarın kitaplarıyla bütünleşmeye ve alıntı olarak paylaşmaya başladığında yazarın adı daha da hızlı yayılmaya başlar. Miraç Çağrı Aktaş Yine de Sevdik kitabını 2018 yılında okurlarına sunarken romanda yer alan aşkı, kadın erkek ilişkisini her okuyanın tecrübe bulabileceği şekilde kurgular. 2019 yılında yayınlanan eserin anahtar kelimeleri, Kendine İyi Bak Miraç Çağrı Aktaş’tır. Bu söz insanların kalplerinde iz bırakmayı başarır. Siz de bu eserlere göz atmak isterseniz Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları Fiyatları

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları Fiyatları

Geniş bir hayal dünyasına sahip olan yazarın çocukluğundan itibaren yazmaya ve edebiyata olan ilgisi zamanla yazdıklarını ortaya çıkarmaya iter. Kısa zamanda büyük bir ilgiyle karşılaşan yazar, yazdıklarına devam etmeye karar verir. Kitaplarında geçen aşkın ve sevginin anlatımı, insanların ruhlarındaki hassas noktalara dokunmayı başarır. Tarzı ve kalemiyle farklı bir yere sahip olan yazar, insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Miraç Çağrı Aktaş Kendine Hoş Geldin eseriyle insanların kendini sevmesi, kendiyle ilgilenmesini, yazdığı kitapla fark ettirmeyi ve bunu yaparken sarılmayı amaçlar. Zamanla oluşan hayran kitlesi sosyal medyada yazarın kitabında geçen cümleleri alıntılayarak kendilerinden bir parça bulmaya çalışır. Bu, yazarın her okuyucusunda farklı izlenimler bıraktığının göstergesidir. Herhangi bir kitabını okuyan birisi diğer kitaplarını merak ederek almaya başlar. Online alışveriş dünyasının adresi Trendyol, yazarın eserlerini size sunar. Bütçe dostu olan Miraç Çağrı Aktaş kitapları fiyatlarını inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları Trendyol’da

Miraç Çağrı Aktaş Kitapları Trendyol’da

Genç yaşta birçok başarıya imza atan yazar, kitaplarında aşkın, hüznün, sevginin, insan ilişkilerinin üzerinde durur. Her okurun kendisinden bir parça bulduğu eserlerinde kaleminin gücü oldukça büyüktür. Kitaplarının kimisi seri kimisi tek halde satışa sunulur. Her yaştan okura hitap eden kitaplar, herkesin kitaplığında olması gereken nadide eserlerdendir. Kitaplarında yer alan ince detaylar, bazen okurları hüzünlendirirken bazense gülümsetir. Türk edebiyatının yeni bir kanı olan yazar, ilgi görmeye ve sevilmeye devam eder. Genç yazar Miraç Çağrı Aktaş kitap setini Trendyol üzerinden bulabilir ve yazarın tüm eserlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Set olarak aldığınızda kitap serilerine ara vermeden okumaya devam edebilirsiniz. Miraç Çağrı Aktaş tüm kitaplarını Trendyol üzerinden okurlarıyla buluşturur. Trendyol’da yer alan yorum kısmından kitapları okuyanların düşüncelerimi okuyabilir ve memnuniyetlerine göre tercihler yapabilirsiniz.