İlgili Kategoriler
Renk
Yükseklik
Fiyat
Raf Sayısı
Materyal
Derinlik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Genişlik
Stil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Montessori Kitaplık

" araması için 1009 sonuç listeleniyor

Montessori Kitaplık

Montessori Kitaplık Raf Çeşitleri

Montessori Kitaplık Raf Çeşitleri

Kitaplar insanların akademik veya kişisel ilgi alanlarında daha donanımlı olmak için başvurduğu araçlardır. İnsanların birey olarak ve toplum olarak yaşantılarına dair pek çok iz barındıran bu eserler, bazı kişilerde sınıflandırma ve düzen oluşturma isteğini de beraberinde getirebilir. Dijital hale gelen okuma alışkanlıklarını benimsemeyen kişiler, fiziksel kitapları evlerinde bulundurmayı tercih edebilir. Belli bir sayıya ulaşan bu eserleri, hoş bir kitaplıkta muhafaza etmek isteyebilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için çeşitli modelleri bulunan Montessori kitaplık, ergonomik tasarımı sayesinde az yer kaplayan bir ürün olduğu için dar alanlarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle çocuk odaları için çok kullanışlı modeller, kitap okumaya teşvik etme açısından çok faydalı olabilir. Duvara monte edilen ve ayaklı modellerden birini, kullanılacak odanın boyutuna veya dekorasyonuna göre tercih edebilirsiniz. Kitap dışında oyuncak koymak ve sık sık giyilen kıyafetleri asmak gibi işlevler için de kullanabileceğiniz modeller ile daha düzenli bir yaşam alanı oluşturması için çocuğunuza yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden yaratıcı ve hoş tasarımları ile mekanı daha dekoratif, hareketli ve eğlenceli hale getirmek için de kullanabilirsiniz. Çocuk odası dışında kendi kitaplarınız veya çalışma odanız için de marka ürünlerini tercih edebilirsiniz. Montessori kitaplık raf çeşitleri ahşap ve plastik olarak iki temel malzemeden oluşur. Birçok çeşit arasında inceleme yapabilir ve kişisel zevklerinize uygun olan malzeme ve modeli pratik ve hesaplı bir şekilde satın alabilirsiniz.

  • Çocukların boyuna uygun olan modeller, küçük işleri kendi kendilerine yapmayı öğrenmeleri açısından faydalı olabilir.
  • Yaşlarına uygun görevleri yerine getiren çocuk, kendine yetebilmeyi öğrenir ve özgüven kazanır. Bir görevi başarıyla tamamlamak, daha mutlu olmalarına katkıda bulunur.
  • Çocuklar farklı içerikteki yaşına uygun eserler arasından, kendi ilgi alanına hitap eden ve dikkatini çeken kitapları seçebilir. Bu da çocuğa farklı seçenekler arasından seçim yapma ve karar verme becerisini kazandırmak için etkili olabilir.
  • Hoş ve ilgi çekici tasarımlar normalde daha az istekli yaptığı bazı işleri, daha istekli ve hevesli bir şekilde yapmasına katkı sağlayabilir.
  • Kendine ait bir alanda, kendine ait eşyaları olması bir birey olduğunu kavramasını, her insanın kendine ait kişisel alanı bulunduğunu ve buna saygı duyulması gerektiğini etkili bir şekilde öğretmenize yardımcı olabilir.

Daha Düzenli Alanlar İçin Montessori Kitaplık Raf Modelleri

Daha Düzenli Alanlar İçin Montessori Kitaplık Raf Modelleri

Kitaplar çoğunlukla kişisel olan eşyalardır. Bu nedenle kitaplıklar da kişisel bir ürün olarak görülebilir. Kitapların düzenli bir şekilde bir arada bulunması dışında dekoratif olarak da işlevi bulunan kitaplıklar, kullanılan alana hoş ve entelektüel bir hava katabilir. Ders kitapları, dergiler, romanlar veya karikatürlerinizi istediğiniz şekilde sınıflandırarak, dize uygun bir düzen oluşturabilirsiniz. Kitaplarınızın sayısına göre farklı ölçülerde modelleri inceleyebilirsiniz. Montessori kitaplık ölçüleri modellerine göre çeşitlilik gösterebilir. Dilerseniz büyük ölçülerde bir modeli tercih edip tek bir ürün satın alabilirsiniz. Daha küçük ölçülerde modelleri tercih etmek isterseniz, birden fazla ürün satın alarak farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Çoğunlukla ahşap renk tonlarının yoğunlukta olduğu ürünler bulunur. Bu renk tonunun avantajı ise her dekor ile uyumlu olmasıdır. Hem koyu hem de açık tonlardaki alanlarla hoş bir uyum oluşturabilir. Ayrıca çocuklar için üretilen modeller de daha farklı renk ve model seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Hem kitaplık hem de oyuncak sergileme alanı olarak kullanabileceğiniz modeller, çocuk odasını daha düzenli tutmanıza yardımcı olabilir. Genellikle oyuncaklar dağınıklığın büyük bir kısmını oluşturduğu için, böyle bir saklama alanı çok kullanışlı olabilir. Çalışma odanızda bulunan ve dağınıklık oluşturan küçük eşyaları düzenlemek için de kitaplık modellerini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde hem ihtiyaç duyduğunuz eşyaları kolaylıkla bulup kullanabilir hem de daha düzenli bir çalışma alanına sahip olabilirsiniz. Montessori kitaplık 4 raflı modelleri farklı nesneleri kategorilere ayırarak bir düzen oluşturmanıza katkıda bulunur. Bazı yaratıcı tasarımlar fotoğraf çerçevesi veya mum gibi nesneleri koymak için de hoş bir alan oluşturabilir. Bulut kitaplık modeli olarak bilinen bu model, mekana çok eğlenceli ve enerjik bir hava katmanıza katkı sağlayabilir. Kitap severlerin evlerinde bulunması çok mutlu eden mobilyalardan olan kitaplık çeşitlerini dilerseniz kendiniz dilerseniz de çocuklarınız ve sevdikleriniz için inceleyebilirsiniz. Kitap okuma alışkanlığı kazanmasını istediğiniz çocuklarınızı teşvik etmek için böyle bir hediye çok anlamlı ve faydalı olabilir. İlk alındığında boş veya birkaç kitabın yer aldığı ürün, okunan eser sayısı arttıkça dolmaya başlar. Hediye olarak da büyük bir değeri bulunan kitaplığa çocuğunuz daha fazla kitap koymak için daha istekli olabilir. Her yönüyle eğiticilik değeri yüksek olan ürün, kendinizi ve çocuğunuzu daha iyi yetiştirmeniz konusunda size yardımcı olabilir. Daha etkili olması için siz de sevdiğiniz bir modeli edinebilir ve hoş bir rekabet ortamı oluşturabilirsiniz. Beğendiğiniz ve daha sonra almak istediğiniz ürünleri favorilerinize ekleyebilir ve incelemek istediğinizde çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Trendyol’un sunduğu uygun fiyat avantajlarından da faydalanarak çocuk kitaplık Montessori modellerini sipariş edebilirsiniz.

Miniklere Hitap Eden Montessori Kitaplık Çeşitleri

Miniklere Hitap Eden Montessori Kitaplık Çeşitleri

Yetişkinler için evde kullanılacak bir mobilya seçiminde farklı etkenler bulunur. Ürünün rengi, boyutu, fiyatı, evin dekoru ile uyumlu olup olmaması ve diğer kişisel durumlar söz konusu olabilir. Bu etkenler çocuk odaları için mobilya seçiminde de geçerlidir. Ancak ebeveyn olarak biraz daha detaylı düşünmeniz gerekebilir. Alınan ürünün güvenli olup olmadığına ve çocuğunuzun gelişimine ne gibi katkılarda bulunabileceğine dikkat etmeniz faydalı olabilir. Montessori kitaplık çocuk odası modelleri tüm bu noktalara dikkat edilerek tasarlanır. Aynı zamanda Montessori anlayışından izler taşıyan modeller, çocuklarının psikolojik ve kişisel olarak gelişimlerine katkıda bulunur.

Sunulan çeşitler temel olarak duvara monte edilen ve ayaklı model olarak ikiye ayrılır. Çocuğunuzun yaşına ve boyuna göre uygun olan modeli seçebilirsiniz. Roket şeklinde olan ürün, daha geniş odalar için uygun olabilir. Duvara monte edilen modelleri ise hem dar hem de geniş alanlar için tercih edebilirsiniz. Aslan, yarasa, araba, dino, civciv, bulut gibi şekillere sahip tasarımlar arasından çocuğunuzun seveceği bir veya birkaç modeli tercih edebilirsiniz. Birçok faydası bulunan eğlenceli tasarıma sahip ürünlere Trendyol ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Yaratıcı Tasarımı ile Dikkat Çeken Montessori Kitaplık Modelleri

Yaratıcı Tasarımı ile Dikkat Çeken Montessori Kitaplık Modelleri

Ev, birçok insanın kendini çok mutlu hissettiği ve rahat ettiği bir alandır. İş veya okul dışında çok vakit geçirilen ikinci yer olduğu için istediğiniz dekorasyona sahip olması sizi mutlu edebilir. Dolayısıyla evinize aldığınız her mobilyanın işlevsel ve hoş bir bir görünüme sahip olmasını isteyebilirsiniz. Birbirinden yaratıcı tasarımda kütüphane modelleri, kendinize hoş bir okuma alanı oluşturmanızı sağlayabilir. Ayrıca evinize farklı bir dokunuş yapmak için de etkili bir ürün olabilir. Montessori kitaplık ahşap ve plastik gibi malzeme seçenekleri bulunur. Size hitap eden malzemeye ve ürün modelini filtreleme seçeneklerini de kullanarak çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Sevimli hayvan figürleri küçük süs eşyaları koymak için çok kullanışlı olabilir. Evinizde minimalist bir düzen oluşturmak isterseniz bu modeller amacınıza çok uygun bir seçim olarak görülebilir. Evinizde dilediğiniz tüm alanlarda kullanabileceğiniz boyut ve modelde seçenekleri Trendyol'da bulabilirsiniz. Kampanyalı fiyat avantajları sayesinde kendinizi sınırlamanız gerekmez. Büyük ve daha çok eşya alan kütüphane modellerini çalışma odanız veya kendi odanız için tercih edebilirsiniz. Küçük ve az eşya alan modelleri ise mutfak ve banyo için bile kullanabilirsiniz. Sürekli kullanılan çeşitli malzemeleri hem düzenli tutmak hem de rahat bir şekilde ulaşmak için etkili bir yöntem olabilir. Farklı hayvan figürleri tercih ederek mekanı daha hareketli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Miniklerin severek kullanacağını birbirinden sevimli modelleri dilerseniz çocuğunuz için kendiniz seçebilir dilerseniz onun seçmesini isteyebilirsiniz. Bugüne kadar okuduğunuz ve okuyacağınız kitapları görmek sizi daha çok okumaya teşvik edebilir. Hem yetişkinler hem de çocuklarda bu olumlu etki görülebilir.Kütüphanenizde okuduğunuz dergileri veya ders kitaplarınızı da bulundurabilirsiniz. Bu eserlerin arasına küçük süs eşyaları koyabilir ve daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Trendyol'da her yaşa hitap eden işlevsel kitaplık çeşitlerini cazip fiyatlardan satın alabilirsiniz. Ürünler arasında ilginç ve zekice tasarımı ile dikkat çeken bir başka model kütüphaneli yataklardır. Henüz yaşı küçük olan çocuklarınız için tercih edebileceğiniz harika bir üründür. Yatağın çevresinde bulunan çitler küçük yaştaki çocuklara koruma sağlayabilir. Ayrıca dar alanları daha etkili bir şekilde kullanmak için de tercih edebilirsiniz. Yere çok yakın olduğu için yatak kısmı oldukça güvenlidir. Yatağın yan kısmında bulunan raflar çocuğunuzun rahatlıkla ulaşabileceği şekilde tasarlanmıştır. Bazı modellerde ise kitaplık kısmı baş ucunda bulunur. Eğer iki küçük çocuğunuz varsa ranza modellerini de inceleyebilirsiniz. Çocuk odasında bir kitaplık bulunması için henüz erken olduğunu düşünüyorsanız, bu modellerle hem küçük hem de güvenli bir kitap, dergi koyma alanı oluşturabilirsiniz. Çocuğunuza okuduğunuz masalları bu alana koyabilir ve her gece aynı yerden alıp okuyabilirsiniz. Çocuğun oynadığı ve bu alana sığacak boyuttaki oyuncakları koymak için de rafları kullanabilirsiniz. Üst raf kitaplar için, alt raf ise sürekli oynanılan oyuncaklar, çeşitli kıyafetler için olmak üzere sınıflandırma yaparak pratik bir kullanım alanı da oluşturabilirsiniz. Çocuğunuz henüz okuma yazma bilmiyorsa bol resimli hikaye kitapları veya boyama kitapları koymak için de bu kısmı kullanabilirsiniz. Bu küçük kitap alanı sayesindedir çocuğunuzun ileride daha büyük bir kütüphane istemesine katkıda bulunabilirsiniz. Bu isteğini karşılayacak birçok Montessori ayaklı çocuk kitaplık modellerini Trendyol'da bulabilirsiniz. Ayrıca çeşitli boyutlarda oyuncak evi modelleri de seçenekleriniz arasındadır. Hem kız hem de erkek çocuklarının severek kullanacağı birçok tasarım bulabilirsiniz. Çocukların hayal gücünü geliştirmesine pek çok katkısı bulunan ürünler, eğlenceli vakit geçirmelerine de katkıda bulunur. Çocukların güvenle ve severek kullanacağı kitaplık ve yatak çeşitlerini inceleyebilir ve açıklamalar kısmından ürünle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinize Güzelleştiren Montessori Kitaplık Tasarımları

Evinize Güzelleştiren Montessori Kitaplık Tasarımları

Çeşitli işlevleri ile evinizde size pek çok kolaylık sağlayan modeller, ilgi çekici tasarımları ile dekoratif bir alan oluşturmanıza da katkıda bulunabilir. Şekil ve tasarım olarak çok çeşitli seçenekler bulunması, kullanıcıların ihtiyaç duyduğu ürünleri bulmasını kolaylaştırır. Farklı boyut, renk ve şekil seçenekleri sayesinde her mekana uygun bir veya birden fazla ürün bulabilirsiniz. Bazı modeller kullanıma hazır halde bulunurken bazı modelleri satın aldıktan sonra kendiniz montaj yapmanız gerekir. Montessori kitaplık duvara montajı için gerekli malzemeler ürün ile birliktedir. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tek seferde edinebilirsiniz. Dilerseniz kendiniz dilerseniz çocuğunuzla birlikte bu işlemi yapabilirsiniz. Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de çocuğunuzun bazı el becerileri kazanmasına katkıda bulunmak için faydalı bir yol olabilir. Oyun evi modelleri hem evde hem de çocukların eğitim gördüğü kurumlarda düzenli alanlar oluşturmak için oldukça etkilidir. Alt kısımda iki adet çekmece bulunur. Bu çekmecelere daha büyük boyutlarda olan oyuncakları koyabilirsiniz. Üst kısımlarda bulunan raflara ise kitap, kalemlik, peluş oyuncak gibi çeşitli eşyaları koyabilirsiniz. Evin her alanında kullanıma uygun tekli veya ikili küçük raflar ihtiyaca göre farklı işlevlerle kullanılabilir. Mutfakta sürekli kullandığınız malzemeler, kendi odanızda çeşitli kozmetik bakım ürünleri, çalışma alanınızda kullandığınız defter, kalemlik gibi nesneleri koymak gibi çeşitli işlevler ile size hizmet edebilir. Dar alanları daha verimli bir şekilde kullanmak için duvara monte edilen modeller çok uygundur. İncelikle düşünülmüş tasarımlar ile bu alanlar daha aktif şekilde kullanılırken daha hoş bir görünüme de kavuşabilir. Yaşadığınız alanın düzenli olmasından hoşlanıyorsanız, kitaplık çeşitleri sizin birçok fayda sağlayabilir. Özellikle kitap ve dergi gibi eserleri kendinize uygun bir sınıflandırma ile düzenleyerek, etkili bir kullanım sağlayabilirsiniz. Eğitim ve kişisel ilgi amaçlı olarak okuduğunuz kitapları farklı raflara dizebilirsiniz. En alt raflara daha çok kullandığınız kitapları koyabilir ve daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çocuk odasında kullanılan modellerde, çocuğunuzun kendi düzenini kendi oluşturmasına izin verebilirsiniz ve bu konuda sorumluluk alarak gelişmesini sağlayabilirsiniz. Bu görevi yerine getirmek çocuk için eğlenceli olabilir. Bu sayede ona düzenli olmayı ve kendi işlerini kendi halletme sorumluluğunu dolaylı ve eğlenceli yollardan ogretebilirsiniz. Eğer geniş bir alanınız varsa Montessori kitaplık ayaklı modelinin yanına okuma yapmak için uygun bir alan oluşturabilir ve kütüphane benzeri bir alan oluşturabilirsiniz.

Bütçeye Dost Montessori Kitaplık Fiyatları Trendyol’da

Bütçeye Dost Montessori Kitaplık Fiyatları Trendyol’da

Trendyol' da birçok seçkin markanın kaliteli ve kullanışlı ürünlerine ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz pek çok alanda çeşitli modelleri inceleyebilir ve uygun fiyat avantajlarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz alanı daha düzenli ve dekoratif hale getiren mobilya çeşitleri kullanıcıların beğenisine sunulan ürünler arasındadır. Yaratıcı plastik Montessori kitaplık çeşitleri çocukların hayal gücünü geliştiren ve diğer birçok faydası nedeniyle özellikle ebeveynler tercih eder. Yetişkinler ve çocuklar için sunulan seçenekleri incelerken bazı özellikler size daha kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşatabilir. Alışveriş sürecini daha pratik ve keyifli hale getiren çeşitli özellikleri kullanarak aradığınız özelliklere uygun ürünleri kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Filtreleme özelliğini kullanarak fiyat , marka ,renk ve model gibi özellikleri seçebilirsiniz. Hatta kullanıcıların ürünlere verdiği puanlarla göre seçim yapabilir ve çok beğenilen ürünleri listeleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatları sahip olduğu özelliklere, boyutuna göre değişebilir. Kullanacağınız alana uygun ve tasarım olarak size hitap eden modeli belirledikten sonra, ihtiyacınızı en çok karşılayan modeli seçebilirsiniz. Öncelik vermeniz gereken konu ihtiyacınızı karşılayan işlevsel ürünü belirlemek olmalıdır. Bu özelliklere uygun modeller arasında bütçenize uygun olanlar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü favorilerinize ekleyerek, gerçekleşen kampanyalardan hızlı bir şekilde haberdar olabilir ve indirim fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklı ürünleri, uzun ömürlü oluşu ile sizi memnun eder ve yaptığınız harcamanın karşılığını sonuna kadar alabilirsiniz. Kullanıcıların genel olarak olumlu yorumlar yaptığı ürünler, oldukça uygun fiyatları ile bütçenizi zorlamaz. Trendyol'da Montessori kitaplık beyaz, yeşil, kahverengi, pembe, mavi ve daha çeşitli renklerde modelleri bulabilirsiniz. Dilediğiniz marka ve modeli tercih edebilir, almak istediğiniz ürünleri pratik bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Trendyol'un sunduğu online alışveriş imkanı ile dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman ürünleri inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Montessori Kitaplık Duvara Nasıl Monte Edilir?

Montessori kitaplık modelleri; çocuk odalarında, çalışma alanlarında ve salonlarda kullanılır, birkaç aparat ile birlikte kolayca monte edilebilir. Satın alınan ürünün raf sayısına göre kutu içerisinden malzemeler çıkarılır. Rafların kenar renklerine göre kaplanmış ya da boyanmış olmayanlar iç kısımda kullanılacak şekilde ayarlanır. Parçalar üzerinde vida delikleri hazır olarak gelir. Genel olarak kitapçığa bakarak kurulum yapabilirsiniz. Duvara takma işlemini gerçekleştirmeden önce, kitaplığın yerden ne kadar yüksekte olması istediğinize karar vermeniz ve ölçüm almanız gerekir. Ardından ölçüye uygun delikler duvara açılır. Sonrasında delikler içerisinde dübeller yerleştirilir. En son ise kurulan kitaplığı duvardaki deliklerin üzerine gelecek şekilde metal aparatlar aracılığı ile sabitleyebilirsiniz.

Montessori Kitaplık Modelleri Nelerdir?

Montessori kitaplık modelleri yalnızca kitaplar için değil, aynı zamanda dergiler, dekoratif ürünler ve çeşitli aksesuarlar için kullanılır. Ürün kullanım amaçlarına ve ölçülerine göre farklı modellerden oluşur. Montessori kitaplık modelleri, genel olarak açık görünümden oluşur. Modeller, raflar önünde bulunan suntalam parçalar ile birleştirilir. Farklı tasarımları sayesinde hem çocuk odalarında hem de çalışma alanlarında kullanılarak dekoratif açıdan ortamda şıklık sağlanır. Dilediğiniz modelde raf sayısı ve boyutlarını belirleyerek ürün tercihi yapabilirsiniz. Eğer ürünü kullanacağınız alanlarınız dar ise tekli raf ya da çadır raf modellerinden faydalanabilirsiniz. Genellikle ahşap modeller sıklıkla tercih edilir. Vernikli ya da verniksiz olarak kullanabileceğiniz montessori kitaplık modelleri farklı renklerde sizlere sunulur. Modellerine göre kitaplık olmasının yanı sıra vestiyer amaçlı hollerde de kullanılabilir.

Montessori Kitaplık Nereden Alınır?

Montessori kitaplık modelleri her türlü yaşam alanında kullanılabilecek farklı tasarım ve modellerde Trendyol'dan satın alınabilir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan kitaplık çeşitleri tekli, ikili, üçlü, dörtlü ya da daha fazla raf sayısından oluşur. Bebek ürünlerinden kitaba, dergiden ev gereçlerine, çeşitli dekoratif objelerden oyuncaklara kadar pek çok ürün için kullanılır. Çeşitli ahşaptan üretilen montessori kitaplık modelleri düzenleyici olarak da tercih edilir. Kolay kuruluma ve fonksiyonel kullanıma sahip olan ürün çeşitleri farklı renk seçenekleri ile yer alır. Kullanım alanlarınıza ve içerisine koyabileceğiniz ürünlerin boyutlarına göre çeşitli boyutlarda ve ölçülerde montessori kitaplık çeşitlerini bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri rengine, ölçüsüne, kullanım şekline ve dayanıklılığına göre Trendyol'dan satın alabilirsiniz.