Fiyat
Roman Türü
Cilt Bilgisi
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Yazar
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nazım Hikmet Kitapları

" araması için 250 sonuç listeleniyor
Yapı Kredi Yayınları Sevdalı Bulut

Yapı Kredi YayınlarıSevdalı Bulut

189,90 TL
Sepete Git

Sevilen Nazım Hikmet Kitapları Trendyol’da!

Dünya şairi, oyun yazarı, romancı ve anı yazarı olan Nazım Hikmet, çağdaş Türk şiirinin önemli temsilcilerinden biridir. Uluslararası bir üne ulaşan Nazım Hikmet kitapları, farklı coğrafyalarda da okunur. Özgün kalemi ile birçok kişinin beğenisini alır. Nazım Hikmet Piraye kitabı yazarın sıkça tercih edilen eserlerinden biridir. Yazarın çeşitli kategorilerde ürettiği eserleri okuyup duygu ve düşüncelerine tanıklık edebilirsiniz. Her bir kitabını uzun solukla okuyacağınız yazarın, eserleri yalnızca kendi yaşantısının değil, tanık olduğu çağın da sesidir. Nazım Hikmet'in eserleri, özgün ve akıcı olduğu için kolaylıkla okuyabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile beğenileri toplayan Trendyol’da Nazım Hikmet kitapları indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek dilediğiniz eseri satın alabilirsiniz.

Kaliteli Nazım Hikmet Kitapları

Kaliteli Nazım Hikmet Kitapları

Nazım Hikmet kitapları yorum ve önerilerinde pek çok kişi, yazarın ürettiği eserleri oldukça beğendiğini dile getirir. Yazar zamanında yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de farklı eserler üretir. Nazım Hikmet çocuk kitapları, akıcılığı ve sürükleyici olmasıyla çocukların okuma alışkanlığı kazanmasını sağlar. Bunun yanı sıra farklı konular ile çocukların hayal gücünün gelişmesi konusunda da yardımcı olur. Okuma ile çocukların konuşmasındaki akıcılığın gelişmesine de olanak sağlar. Edebiyatta toplumcu gerçekçi olan bilinen şairlerden biri olan Nazım Hikmet, şiirlerinde sıkça toplumun sorunlarına yer verir. Nazım Hikmet aşk şiir kitapları pek çok kişi tarafından oldukça beğenilir. Bu kadar üretken ve çalışkan olan şairin, dizeleri birçok kez bestelenir. Herkesin dinlediği bu besteler, değerli sanatçılar tarafından seslendirilir. Şairin kaleminden çıkan şiirlerin bazılarına; Seni Düşünmek, Herkes Gibisin, Karlı Kayın Ormanı, Ceviz Ağacı örnek olarak verilebilir. Trendyol’da Nazım Hikmet masal kitabı çeşitleri gibi yazara ait olan eserleri satın alarak bakış açınızı geliştirebilir, boş vakitlerinizi avantajlı bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Beğenilen Nazım Hikmet Kitapları

Beğenilen Nazım Hikmet Kitapları

Nazım Hikmet Ran kitapları, farklı kategorilerde satışa sunulur. Bunun sebebi yazarın masal, roman ve şiir gibi farklı türlerde yazmasıdır. Nazım Hikmet kitapları modelleri, farklı konu ve türlerde olduğu için edebi tarzınıza hitap eden veya yakın olan çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz. Okumaktan keyif alacağınız birçok eseri vardır. Bu ürünleri tek adet olacak şekilde satın alabileceğiniz gibi set halinde de satın alabilirsiniz. Nazım Hikmet kitap seti içerisinde şiirlerle birlikte roman veya masal gibi farklı türlerde yer alabilir. Setleri satın almadan içeriğinde hangi türlerin ve eserlerin yer aldığına dikkat ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Şairin, çok fazla okunan ve beğenilen kitapları vardır. Özenle hazırlanan kitapları satın alarak hemen okumaya başlayabilirsiniz. Nazım Hikmet tüm kitapları, Trendyol’da ayrıntılı olacak şekilde inceleyebilir, konu olarak ilginizi çeken türleri satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Nazım Hikmet Kitapları Fiyat Aralıkları

Her Bütçeye Uygun Nazım Hikmet Kitapları Fiyat Aralıkları

Nazım Hikmet kitapları tavsiye yorumlarında pek çok kişi yazarın kalemini oldukça beğendiğini dile getirir. Okudukça tekrar okumak isteyeceğiniz, zaman geçse de değerini yitirmeyecek olan bu eserleri, kolay ve hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz. Eserleri oldukça rağbet gören yazar ve şair olan Nazım Hikmet’in çoğu kitabı tekrar basılır. Bunun sebebi ise yazarın özgün, farklı ve güçlü kaleminin yanı sıra vatan sevgisini aşılayan sürükleyici konularıdır. Nazım Hikmet kitapları satın alarak vaktinizi kaliteli bir şekilde geçirebilir, okuma konusunda gelişebilirsiniz. Yazarın yayınlanmış olan eserlerinin çoğu farklı dillere çevrilerek oldukça beğenildiği için çeşitli ödüllere layık görülür. Nazım Hikmet kitapları fiyat aralıkları, matbaa ve kağıt kalitesi gibi çeşitli etkenlerle belirlense de oldukça uygundur. Pek çok kişi tarafından rahatlıkla satın alınabilir. Trendyol’da Nazım Hikmet kitapları kampanya dönemlerini takip edebilir, dilediğiniz eseri uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.