İlgili Kategoriler
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ön Ödemeli Kartlar

" araması için 94 sonuç listeleniyor

Kolay Kullanımlı Ön Ödemeli Kartlar Trendyol'da!

Banka hesaplarına ve kredi kartlarına alternatif olarak tasarlanan ön ödemeli kartlar, müşteriler tarafından sıkça kullanılarak popülerleşmeye başladı. Yalnızca yükleme yapılan tutar kadar harcamanıza izin veren ödeme araçlarından biri olan bu kartlar, farklı markalar tarafından çok çeşitli özelliklerle piyasaya sunulur. Herhangi bir bankanın müşterisi olmadan kullanabileceğiniz ön ödemeli kartlar, hesabınızda istediğiniz kadar para tutabilmenize ve bu miktarı dilediğiniz anda çekebilmenize yardımcı olur. Son derece pratik kullanım avantajına sahip olan kartlar, geniş bir ürün kataloğuyla müşterilere sunulur. İstediğiniz gibi alışveriş yapabilmenize imkân tanıyan kartlar, hayatınızı daha kolay hâle getirecek çözümler sunar. Klasik banka ve kredi kartlarının tasarımına benzer şekilde imal edilen ürünleri, ön ödemeli kartlar online alışveriş imkânı sayesinde kolayca inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacağını düşündüğünüz kartları favori listenize de ekleyebilirsiniz.

Pratik Kullanım Avantajı Sunan Ön Ödemeli Kart Çeşitleri

Pratik Kullanım Avantajı Sunan Ön Ödemeli Kart Çeşitleri

Kolay kullanım imkânı, sunduğu özel avantajlar ve şık tasarımlarıyla popülerlik kazanan ön ödemeli kartlar, çoğu alanda müşteriler tarafından kullanılır. Eğer herhangi bir bankaya ihtiyaç duymadan ve kredi kartıyla yapılabilen pek çok işlemi yapabilmenizi sağlayacak bir ödeme aracına sahip olmak istiyorsanız ön ödemeli banka kartlarından dilediğiniz seçeneği alabilirsiniz. Alışveriş sırasında nakit para kullanmayı tercih etmeyenlerin yanlarından ayırmadığı banka ve kredi kartlarına yeni bir alternatif olarak tasarlanan ön ödemeli kart modelleri, birçok avantajı ve fırsatı da beraberinde getirir. Ön ödemeli kart almak istediğinizde beğendiğiniz tasarıma sahip basılmış fiziki kartlar arasından seçim yapabilirsiniz. Hem dijital ortamda harcama yapabilmenize hem harcamalarınızı kolayca takip edebilmenize yardımcı olan ücretsiz ön ödemeli kartları, hayatın her anında pratik şekilde kullanabilirsiniz. Ürün sayfasında inceleme yaparken hangi çeşidin daha avantajlı olduğunu anlayabilmek için müşteriler tarafından yapılan ön ödemeli kartlar tavsiyelerine de göz atabilirsiniz.

Farklı Çözümler İçin Tasarlanan Ön Ödemeli Kartlar

Farklı Çözümler İçin Tasarlanan Ön Ödemeli Kartlar

Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı olarak hayatın her alanında ön ödemeli kartlar da müşteriler tarafından yoğun ilgi görmeye başladı. Banka ve kredi kartlarına alternatif olarak piyasaya sunulan ön ödemeli kartların çeşitleri, müşterilerine özel avantajlar sunması sebebiyle beğenileri toplar. Örneğin bir bankaya bağlı olmayı sevmiyorsanız tüm alışverişlerinizde bu işlevsel kartları kullanabilirsiniz. Tıpkı banka ve kredi kartlarındaki gibi bir kart numarası ve güvenlik koduna sahip olan ön ödemeli kartları, pos cihazlarında ve online olarak işlem yapılabilecek pek çok alanda tercih edebilirsiniz. Eğer kişisel eşyalarınızı farklı renklere ve tasarımlara sahip ürünler arasından seçiyorsanız ön ödemeli telefon kartlarınızı da kişiye özel baskı seçeneğiyle satın alabilirsiniz. Yeni yeni kullanılmaya başlanan bu kartlardan daha önce almadıysanız ön ödemeli kartları kullananların kendi deneyimlerinden yola çıkarak yazdığı ön ödemeli kartlar yorumlarına göz atabilirsiniz.

Ekonomik Seçeneklerle Ön Ödemeli Kartlar

Ekonomik Seçeneklerle Ön Ödemeli Kartlar

Ön ödemeli kartların fiyatları, her müşterinin bu teknolojik ürünlere rahat şekilde ulaşıp kullanabilmeleri için uygun seviyelerde tutulur. Hem fiziki hem dijital olarak kullanılabilen kartlar, yüksek ücretler ödemeden istediğiniz gibi kullanabilmenize imkân tanıdığı için bütçe dostu seçenekler olarak değerlendirilir. Yalnızca karta yüklediğiniz bakiye tutarı kadar harcama yapabilmenize izin veren kartlar, hayatın pek çok alanında kullanılır hâle geldi. Bir bankaya bağlı olmadan, kart aidatı ödemeden ve limitsiz şekilde para yükleyerek kullanılabilen ön ödemeli kartlar, alışverişlerinizi hem kolay şekilde yapabilmenize hem bütçe tasarrufuyla kâr edebilmenize yardımcı olur. Ön ödemeli kartlardan satın almak isterseniz sayfada bulunan tüm çeşitleri tek tek inceleyerek ihtiyacınıza uygun olan ürünü kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Yapacağınız alışverişi uygun ücretler ödeyerek daha avantajlı hâle getirmek istediğiniz zamanlardaysa ön ödemeli kartlar indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza doğru yanıtları verebilecek ön ödemeli kartların tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.