İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Güç
Renk
Fiyat
Difüzör
İyon Özelliği
Motor Tipi
Garanti Süresi
Isı Ayarı
Garanti Tipi
Hız Ayarı
Tip
Otomatik Kapanma
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Modelleri Trendyol’da!

Saç kurutma makineleri, günlük yaşamın önemli bir parçasıdır. Otel tipi saç kurutma makinesi modellerinin diğer çeşitlerden en önemli farkı, duvara bağlı olarak kullanılmasıdır. Elektrik kablosu ile birlikte duvara bağlı olan ürün, aynı zamanda duvara asılabileceği aparat ile birlikte gelir. Böylece otel tipi saç kurutma makinesi, hem fiş ve kablo ile uğraştırmaz hem de duvara asılarak banyonun düzenli görünmesini sağlar. Bu ürünler genellikle otel, spor salonu, öğrenci yurdu gibi toplu kullanım alanlarının banyolarında kullanılırken tercihe göre evde de kullanılabilir. Hortumlu veya kordonlu olarak tercih edilebilen duvara monte saç kurutma makinesi çeşitleri, mekanın ihtiyacına göre seçilebilir. Maksimum güç özelliğine göre de çeşitlilik gösteren ürün; 700 W, 1000 W, 1200 W, 2000 W gibi farklı güç aralıkları ile müşterinin beğenisine sunulur. İsteğe göre ısı ve hız ayarları da farklı kademelerde bulunabilir. Asma yuvası özelliği ile öne çıkan otel tipi fön makinesi çeşitleri, kurutma makinesinin yerini belirleyerek ortamdaki düzensizliği yok eder. Darbelere dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, uzun yıllar ister evinizde ister mekanlarınızda yardımcınız olur. Ürünlerin fiyatları malzemesine, teknolojik özelliklerine ve markasına göre değişim gösterebilir. Siz de ihtiyacınızı belirledikten sonra size uygun olan modeli Trendyol üzerinden kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

İhtiyaca Yönelik Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Çeşitleri

İhtiyaca Yönelik Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Çeşitleri

Saç kurutma makinesi otel tipi modeli hem otel, spor salonu gibi insanların topluca bulunduğu mekanlarda hem de isterseniz evinizin banyosunda saç kurutma görevini yerine getirir. Bazı modeller ayar ve kademe çeşitleri ile farklı ısı ve hızlarda da performans sergileyebilir. Soğuk hava üfleyen modeller de mevcuttur. Pek çok seçenek arasından seçim yapan müşteriler, ihtiyaçlarına göre tercihlerini gerçekleştirir. Mini otel saç kurutma makinesi küçük boyutu ile küçük banyoların kurtarıcısı olur. Daha büyük boyda olan ve havayı daha güçlü üfleyen modeller de mevcuttur. Hortumlu saç kurutma makinesi modellerinde ise normal kurutma makinelerinin ağzında olan yassı uç yerine yuvarlak bir uç vardır. Ürünlerin asma yuvaları plastik olabildiği gibi paslanmaz çelik de olabilir. Otel için saç kurutma makinesi üreten firmalar, ürünlerinin dayanıklılığını öncelikli tutar. Spiral kablolar, görünüşte kısa olup az yer kaplarken spiral özelliği sayesinde açılarak belli bir mesafeye kadar uzar. Böylece hem alan tasarrufu yapan hem de kullanışlı olan bir ürün ortaya çıkar. Otel banyoları, genellikle ev banyoları kadar büyük değildir ve saklama alanları azdır. Bu yüzden duvara monte asma aparatı olan otel tipi fön makinesi fiyatları bütçe dostudur ve yapı olarak alandan tasarruf sağlar. Ayrıca otel müşterileri banyoya girdikleri anda kurutma makinesini kolayca görür. Duvara monte edilen aparat sayesinde, saç kurutma makinesi ürünü saklama alanında veya tezgahta yer kaplamaz. Böylece küçük alanlar daha verimli kullanılır. Bu açıdan bu tip fön makineleri küçük banyoya sahip olan evler için de uygundur. Aynı zamanda cihazın elektrik girişinin de asma aparatının bulunduğu alanda saklı olması, olası su teması ile oluşacak elektrik problemlerini ve çarpmalarını da önler. Kablonun spiral bir biçimde askıya bağlı olması, kablo karışıklıklarını önler. Böylece hem daha düzenli hem de daha güvenli bir ortam yaratılır. Duvara monte edilen ürünler, ergonomik bir kullanım deneyimi sağlar. Duştan sonra asılı olduğu yerden alıp kullandıktan sonra hemen geri asabilmek hem zaman tasarrufu hem de düzen sağlar. Siz de bütün bu kolaylıkları sağlayan çeşit çeşit ürüne Trendyol ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Markaları

Çeşitli Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Markaları

Otel tipi saç kurutma makinesi markaları uzun süreli ve ergonomik kullanımı ön plana koyar. Rahat kullanım ve rahat erişim de bu ürünler için önemlidir. Yüksek performans sunan ürünler, güçlü motorlara ve ayarlanabilir ısı ve hız seçeneklerine sahiptir. Bu özellikler ile hızlı ve etkili bir saç kurutma deneyimi yaşanır. Otel saç kurutma makinesi modelleri, enerji tasarrufu sağlayan yapısı ile elektrik tüketimini minimuma indirmeye odaklanır. Örneğin bazı modeller otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Bu özellik ile hem enerji tasarrufu yapar hem de yanma gibi olası elektrik tehlikelerini önler. Duvara monte edilebilen modeller, estetik anlamda da çekici bir görünüm sunar. Genellikle beyaz, siyah veya gri gibi klasik renkler tercih edilerek çeşitli dekorlara sahip olan banyolara uyum sağlar. Otel banyolarında genellikle beyaz ve gri gibi hem klasik hem de temizliği belli edecek açık renkler kullanılır. Hepsi olmasa da kurutma makinesi modellerinin çoğu beyaz renktedir ve darbelere dayanıklı kaliteli malzemelerden üretilir. Otel tipi modellerde aynı zamanda emniyet anahtarı ve hava yönlendirme başlığı da mevcuttur. Maksimum sıcak hava ve hava üfleme hızı modelden modele değişiklik gösterse de emniyet, otel tipi modellerin ortak özelliğidir. Otel tipi saç kurutma makinesi yorum kısmından müşteri deneyimlerini inceleyip, size uygun seçeneği keşfedebilirsiniz. Duvara asılabilme özelliği ile ön plana çıkan bu makineler müşteriye geniş bir yelpazede sunulduğu için hem otel işletmecilerini hem de evine saç kurutma makinesi arayan bireysel müşterileri memnun eder. Modern yaşamın vazgeçilmez araçlarından birisi olan fön makineleri, pek çok avantaj ile müşteriye sunulur. Size düşen ise Trendyol üzerinden ihtiyacınız doğrultusunda araştırma yapmak ve pek çok seçeneği değerlendirmek olur.

Avantajlı Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Avantajlı Otel Tipi Saç Kurutma Makinesi Fiyatları

Otel tipi saç kurutma makinesi fiyatları pek çok faktörden etkilenerek farklı fiyat aralıkları ile müşteriye sunulur. Ürünün üretildiği malzeme, iç teknolojisi, kademe seçenekleri, boyut gibi pek çok farklı etken fiyatının değişkenlik göstermesine sebep olur. Otel tipi saç kurutma makinesi indirim dönemi avantajları ile satın alındığında bütçe dostu fiyatlar yakalanır. Eğer siz de yeni işletmenize saç kurutma makinesi alışverişi yapmak istiyorsanız avantajlı indirim dönemlerini takip edebilirsiniz. Duvara asılan ürünler, hareket kabiliyeti kısıtlı bireyler için de bir avantajdır. Otel tipi makineler, otel banyolarında profesyonel bir görünüm sunarak cihazın çalınması gibi ihtimalleri de sıfırlar. Otel saç kurutma makinesi fiyat aralıkları, indirim dönemlerinde değişebilir. Duvara asılan modellerin başka bir avantajı da çocuk güvenliğidir. Çocuk boyundan daha yüksek bir yere asılarak onların ulaşamamasının sağlanması, istenmeyen kazaların önüne geçer. Uzun yıllar güvenle kullanılmak için tasarlanmış bu cihazlar, düzenli bakım istemeyerek ekonomik bir fayda da sağlar. Pek çok avantaja sahip olan bu ürünler, hem işletmesi için hem de evindeki banyo için fön makinesi arayışında olanları memnun eder. Özellikle spiral kordon veya hortum ile alandan büyük tasarruf eden ürünler, kabloların getirdiği kargaşayı ve tehlikeyi de önlemiş olur. Duvara asılı olan ürün, lavabo tezgahında duran bir ürüne kıyasla çok daha geç kirlenir ve tozlanır. Ayrıca elektrik girişlerine su değme ihtimalini sıfıra indiren ürünler hem çocuklar hem de yetişkinler için daha güvenli bir ortam sağlar. Başka bir çeşit model ise taşınabilir olanlardır. Seyahat tipi olan saç kurutma makinelerini de otel tipi adı altında bulmak mümkündür. Otel tipi saç kurutma makinesi satın almak için hemen Trendyol’a göz atıp avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz.