Ebatlar
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pilli Led Şerit

" araması için 208 sonuç listeleniyor

Dekoratif Pilli Led Şerit Çeşitleri Trendyol'da!

Aydınlatma ekipmanları arasında yer alan pilli LED şerit, işlevsel kullanımlarının yanı sıra şık görünümleri ile müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alır. İç ve dış mekanda kullanıma uygun olarak üretilen seçenekler ile yaşam alanlarını süsleyebilirsiniz. Kolay kurulumu ve yumuşak aydınlatması ile loş ortamların yaratılması için tercih edilen bu ışıklar, birçok farklı çeşide sahiptir. Geniş uygulama alanı ile ön plana çıkan söz konusu ürünler ile benzersiz süslemeler yapabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun farklı ebatlarda sunulan modeller ampul sayısı ve boyutu, ışık rengi gibi farklı özellikler ile satışa sunulur. Birçok çeşidi bulunan ürünlerden ihtiyaçlarınıza uygun olanları tercih edebilir ve şık dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Pilli LED şerit online olarak satışa sunulur. Satışa sunulan modeller arasından tercih edilen alana göre seçim yapabilirsiniz. Evlerde, ofislerde, sokak ve caddelerde farklı ışık sistemleri işlevsel amaçlarla kullanılır. Ürünler, düşük enerji tüketimi ile işlevsel hale gelir. Bu nedenle, müşteriler bu ışık sistemlerine yoğun ilgi gösterir. Estetik açıdan da şık görünüm sağlayan çeşitler ile benzersiz alanlar yaratabilirsiniz. Ürünleri tercih ederken kullandığınız alanı göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu şekilde, boyut, tasarım ve ışık rengi konusunda doğru bir tercih yapabilirsiniz. Geniş alanlarda süsleme yapabilirsiniz. Pilli LED şerit tavsiye edenlerin yorumlarına göz gezdirebilir, birbirinden farklı modellere ulaşabilirsiniz. Trendyol güvencesi ile kullanım alanınıza uygun olan seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli Pilli LED Işık Çeşitleri

Kaliteli Pilli LED Işık Çeşitleri

Dekorasyon uygulamalarının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan modeller pilli ve elektrikli olarak farklı çeşitlerde üretilir. Üretilen bu seçenekler ekonomik kullanımları, uzun ömürleri ve yüksek aydınlatmaları nedeniyle müşterilerin sıklıkla tercih ettiği aydınlatma ekipmanlarından biridir. Pilli LED şerit kullananlar, ürünlerden memnun kaldığını yorumlarda belirtir. Buraya göz atarak seçiminizi yapabilirsiniz. Şerit LED ışıklar, belli uzunluklarda üretilerek eşyaların, duvarların ve perdelerin üzerinde dekoratif amaçlı takılır. Elektrikli LED şeritler, prize takılarak işlevsel hale gelir. Bu ürünlerin ömrü oldukça uzundur. Bu nedenle sürekli değiştirme ihtiyacı duymanıza gerek kalmadan tasarruflu kullanımlara sahip olabilirsiniz. Pilli modeller ise düşük enerjilerle uzun süre çalışma özelliğine sahiptir. Pil aracılığı ile çalışan ürünler, kolay bir kuruluma sahiptir. Genellikle teller üzerine yerleştirilen küçük ampullerden oluşan aydınlatma ürünleri, bir prize bağlı olmadan her alanda kullanılır. Birbirinden farklı pilli LED şerit indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Estetik görünümü ile kullanıldığı ortama bambaşka bir hava katan LED şerit aydınlatmalar ile yaratıcı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Kullanım alanına ve zevkinize göre farklı renklerdeki modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerin balkonlarda kullanımı da oldukça yaygındır. Balkonunuzda ürünler ile yaratıcı süslemeler yapabilir, kendinize ışıl ışıl ortamlar hazırlayabilirsiniz. Satışa sunulan seçenekler, özel günlerin de vazgeçilmez dekorasyon malzemeleri arasında yer alır. Nişan, düğün, doğum günü ve kutlamalarda bu modeller ile farklı dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Satışa sunulan çeşitleri tabloların etrafında da kullanabilirsiniz. Işıklar ile süslenen tablolar, dikkat çekici bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur. Ürünler, farklı uzunluklarda müşterilere sunulur. Bu uzunlukların 1, 2, 5 ve 10 metre olması, müşterilerin tercih sürecini kolaylaştırır. 1 metre uzunluğundaki ışıklar ile objelerinizi, eşyalarınızı, çiçeklerinizi rahatlıkla süsleyebilirsiniz. Küçük alanlarda ideal kullanım sunan bu alternatifler ile dekorasyonlara farklı bir hava katabilirsiniz. Modelin 10 metre seçeneği ise oldukça uzun ışıklar arasında yer alır. Bu ışıkları cam süslemelerinde, duvarlarda ve geniş alanlarda kullanabilirsiniz. Kütüphanenizin etrafında 10 metre uzunluğundaki LED şerit modellerini kullanarak, farklı ve özgün bir dekorasyon elde edebilirsiniz. Pilli LED şerit yorum ve değerlendirmelerine bakarak Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Pilli LED Şeritlerin Kullanım Alanları

Pilli LED Şeritlerin Kullanım Alanları

Pilli şerit LED lamba modelleri evlerde, ofislerde, mağazalarda, bahçelerde, balkonlarda tercih edilir. Ağırlıklı olarak ev içi dekorasyonlarda kullanılan bu seçenekler, tamamlayıcı özelliğe sahiptir. Şık ve loş bir ortam oluşturmanız için tercih edilen seçenekler beğeni ile satın alınır. Evin her odasında kullanıma uygun olan çeşitler ile gösterişli alanlar elde edebilirsiniz. Salonlarda televizyonun etrafında veya kitaplıklar üzerinde yaygın şekilde tercih edilir. Basit ve sade görünümlü objeleri, LED ışıklar ile oldukça dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Salonlarda, ön plana çıkarmayı istediğiniz dekoratif köşeler ve LED ışık kullanarak kendinize ait alanlar oluşturabilirsiniz. Ürünlerin yatak odalarında gece lambası olarak kullanımı yaygındır. Loş ve yumuşak bir aydınlık sağlayan seçenekler, gözü yormayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda daha huzurlu bir ortam oluşturması için pilli modelleri tercih edebilirsiniz. Pilli LED şerit ışıklar, kaliteli ve profesyonel fotoğrafların çekimi sırasında da kullanılabilir. Fotoğrafta bokeh etkisi yaratan bu ışık sistemleri ile özgün çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Pilli RGB LED şerit, yılbaşı ağaçlarının süslemesi için elverişlidir. Farklı renk seçenekleri ile yılbaşı ağacınızı oldukça hoş şekilde süsleyebilirsiniz. Pencere kenarlarında LED şerit seçenekleri kullanarak, odanızın hem içerden hem de dışardan şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu ürünler, romantik ortamlar oluşturmanız için idealdir. Hoş ve loş bir aydınlatma sağlayan bu ışıklar, gözü yormaz ve huzurlu bir alanın oluşmasına olanak tanır. Eğlenceli kutlamalarda bu ürünleri kullanarak, benzersiz bir hava yaratabilirsiniz. Mağaza vitrinlerinde bu çeşitler sıklıkla tercih edilir. Mağazaya gelen misafirlerin dikkatini çeken ışıklar, hoş görünümleri ile gösterişli bir hava oluşturulur. Beyaz, gün ışığı, sarı ve renkli olmak üzere birçok çeşitte piyasada yer alır. Trendyol’dan pilli LED şerit satın alabilirsiniz.

Avantajlı Pilli LED Şerit Fiyatları

Avantajlı Pilli LED Şerit Fiyatları

LED şerit ışıklar, farklı ampuller ve şekiller ile müşterilere sunulur. Modellerin diziliminde kullanılan teller, genelde ince yapılıdır. Bu sayede, ışığı yaktığınızda metal tel görünmez bir hal alır ve doğal bir görünüme kavuşur. Kolay şekil alabilen tel yapısı dolama ve sarma gibi yöntemler için elverişlidir. Kırılma gibi durumlara karşı dirençli olan teller, genellikle bakır kullanılarak üretilir. Pilli LED ışık ampülleri, birçok farklı çeşide sahiptir. Bu çeşitler arasında yıldız, geyik, bulut, güneş, melek, kar tanesi ve ay gibi motifler yer alır. Küçük ışıklar gibi görünen peri LED ışıklar da oldukça popülerdir. Kullanım alanınızı belirleyerek farklı pilli LED şerit çeşitleri tercih edebilir ve ışıl ışıl ortamları kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Pilli LED ışıkların hareket algıladığında yanan sensörlü çeşitleri de yaygın kullanıma sahiptir. Yalnızca hareket hissettiğinde yanan sensörlü pilli LED şerit modelleri, evlerde koridor ve mutfak gibi alanlarda tercih edilir. Mutfaklarda geceleri aktif hale getirerek yalnızca mutfağa girdiğiniz an ortamı aydınlatmasını sağlayabilirsiniz. Pilli sensörlü LED şerit ürünleri, bahçesi olan evlerde işlevsel biçimde kullanılır. Işık yandığında, bahçede hareket olduğunu algılayabilir ve güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca, hareket sensörlü pilli şerit LED ürünleri, caydırıcı özelliğe de sahiptir. Uzun ve geniş ampuller, aydınlatma açısından iyi bir seçenek olabilir. Birçok farklı çeşidi bulunan pilli seçenekler ile yapabileceklerinizin sınırı yoktur. Pilli LED şerit fiyatları ebat, ampul sayısı, ışık rengi gibi özelliklere göre belirlenir. Uzun ve çeşitli ampullerin kullanıldığı sistemler, kısa ışıklandırmalara oranla farklı fiyatlarla sunulur. İhtiyaçlarınızı ve kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurarak farklı şekilde tasarlanan ürünlere yönelebilirsiniz. Farklı renkleri ile müşterilerin seçim yapması oldukça kolaydır. Avantajlı fiyata sahip olan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Pilli LED Şerit Ne Kadar Pil Harcar?

Pilli LED şerit çeşitleri genellikle metrede; 0,4 amper, 4,8 watt ve 12V oranında pil harcar. Pilli LED şerit kullanımında ne kadar pil gerektiği ya da ürünün enerjiyi ne kadar sürede tükettiği gibi sorular tamamen modelin özelliklerine bağlıdır. Daha uzun boyda olan LED şeritler için daha fazla güç kaynağı gerekir. Bununla beraber ürünü gün içerisinde kullandığınız zamana göre de pilli LED şerit modelinin harcayacağı pil gücü de doğru orantılı olarak artar.

Pilli LED Nerede Satılır?

Pilli LED şerit modelleri; ışık teknolojisini görsel estetikle buluşturan son derece kullanışlı bir icattır. Pilli LED şeritler; kullanım alanlarını loş bir şekilde aydınlatır. Aynı zamanda da oldukça şık duran ürünlerdir. Şerit LED tasarımları; evlerde tavan aydınlatmasında, televizyon ünitesini ışıklandırmada ya da mutfak dolaplarının alt kısımlarında kullanılır. Ayrıca tezgah üstü aydınlatmasında da sıkça başvurulan bir yöntemdir. İhtiyacınıza göre boy uzunluğu ya da güç kaynağı çeşidi gibi belirleyebileceğiniz özellikleri bulunan LED şeritleri için birden çok markanın üretimi bulunur. Pilli LED şeritlerin özellikleri ve kalitesi de bu markalara göre değişiklikler gösterebilir. Trendyol ile dilediğiniz seçeneği satın alabilirsiniz.

Pilli Led Şerit Renk Seçenekleri Nelerdir?

Pilli LED şerit modellerinin renk seçenekleri arasında beyaz, sarı ya da kahverengi tonları dikkat çeker. Bununla beraber daha canlı renk tonlarına sahip seçenekler de vardır. Özellikle birden fazla rengi içeren şerit LED tasarımları, her dönem rağbet görür. Modeller arasında kırmızı, sarı veya mavi gibi tonlar da mevcuttur. Pilli şerit LED modellerinde onlarca renk çeşidi bulunur. Ürünün kullanılacağı ortam yatak odası ise daha loş renkler tercih edilebilir. Eğer çocuk odasında kullanılacak ise daha canlı tonlardan yana seçim yapmak doğru olur. Ortak kullanım alanı olan oturma odasında tercih edilecek ise daha aydınlık renkler idealdir.