İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Basım Yılı
Setli/Tekil
Basım Dili
Boyut
Sayfa Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sağlık Dergileri

" araması için 108 sonuç listeleniyor
YogaKioo Dergi 8. Sayı

YogaKiooDergi 8. Sayı

(4)
100 TL
Sepete Git
Omega Yoga: Bir Dönüşüm Kılavuzu

OmegaYoga: Bir Dönüşüm Kılavuzu

109,48 TL
Sepete Git
Müptela Yayınları Nefesine Sahip Çık

Müptela YayınlarıNefesine Sahip Çık

139,84 TL
Sepete Git
YogaKioo Dergi 18. Sayı

YogaKiooDergi 18. Sayı

100 TL
Sepete Git
YogaKioo Dergi 16. Sayı

YogaKiooDergi 16. Sayı

100 TL
Sepete Git
YogaKioo Dergi 17. Sayı

YogaKiooDergi 17. Sayı

100 TL
Sepete Git
YogaKioo Dergi 14. Sayı

YogaKiooDergi 14. Sayı

100 TL
Sepete Git

Sağlık Dergileri

Sağlık Dergileri

İnsanların yaşadıkları hayatı keyifle geçirebilmeleri için sağlıklı bir bedene sahip olmaları gerekir. Sağlıklı bir bedene sahip olan insanlar hayattaki her türlü hedeflerini gerçekleştirme aşamasında gerekli enerjiye sahip olurlar. Yaşam kalitesini artırmak, genç ve dinamik hissetmek isteyenler, sağlıklarını özenle muhafaza etme amacıyla gerekli çabayı gösterir. Bedeni korumak ise sağlıklı beslenme ile başlar. İnsanlar her bir organını korumak için gerekli vitamin, mineral, protein ve faydalı karbonhidrat çeşitlerini alır. Diş, göz ve beden sağlığı için düzenli doktor kontrollerine başvurur. Yürüyüş ve egzersizler de dinç bir bedene kavuşmak için gerekli olan aktivitelerdendir. İnsanlar çoğu zaman sağlığını korumaya nereden başlayacaklarını bilemez. Hangi besin hangi vitamini içerir, bölgesel zayıflama nasıl olur, göz ve diş sağlığı için nelerden kaçınılmalıdır, gebelik dönemlerinde dikkat edilecek unsurlar nelerdir gibi birçok sorunun cevabına ulaşmak sağlık dergileri sayesinde oldukça kolay bir hale gelir. Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan bilgiler, doğrudan ve anlaşılır bir dille sizlere aktarılır. Doktorlar tarafından hazırlanmış bilgilendirici tavsiyeler, spor eğitmenleri tarafından hazırlanan egzersiz tavsiyeleri, diyetisyenler tarafından oluşturulan beslenme tavsiyelerine yer veren birçok içerik ve makale, insanların aradığı sorulara cevap bulmasına fırsat tanır. Kalite ve güven onayı sunan seçkin dergileri çatısı altında toplayan Trendyol, tüm cevaplarınıza yanıt bulmanız konusunda yardımcınız olur. Sizler için titizlikle derlenen yüzlerce farklı içeriğe sahip bilimsel sağlık dergilerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İndirim ve kampanyaları takip ederek satın alma işleminizi oldukça ekonomik hale getirebilirsiniz.

Sağlık Dergileri ile Tüm Sorularınıza Cevap Bulun

Günümüzde pek çok insan sağlık konusunda güvenilir ve doğru bilgilere ulaşamama sorununu yaşar. İnternette dolaşan karmaşık bilgiler ve yanlış yönlendirmelerden korunmak adına titiz ve seçici davranır. Günlük hayatın basit tüyolarına ulaşmayı mümkün kılarak yanıltıcı olmayan bilgilere ve tavsiyelere hızla erişebilmenizi sağlayan Sağlık bilimleri dergileri bu sorunu ortadan kaldırır. Taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar sonucu ortaya çıkarılan bilgi verici ve faydalı içerikler derlenerek memnuniyetiniz hedeflenir. Güven konusunda hiçbir tereddüt oluşturmayan bilgilendirmeler, her beden tipi için uygun olan seçenekleri ve belirli durumlar hakkındaki riskleri sizlere doğrudan aktarır. Yanlış yönlendirmelerden kaçınılarak sade ve anlaşılır bir dil anlatımı ile oluşturulan içerikler, aradığınız sorulara yanıt verir. Alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan püf noktaları ve öğretici metinler, sağlıklı yaşama gönül veren insanların ilk adreslerinden biri olmayı başarır. Sağlığı ve yaşamı ilgilendiren her alanda, mesleki bilgilerin güçlendirilmesi ve değerlendirilmesinin yanı sıra uygulama ve teori arasında ilişki kurulmasına katkı sağlar. Herhangi bir hastalık veya kusur için tavsiye edilen tedavi yöntemleri, örnek vakalar, bilimsel derlemeler orijinal araştırmalar hakkında detaylı bilgiler barındırır. Akademik sağlık dergileri merak ettiğiniz işlemleri ve tedavilere dair yaşanan tecrübeleri alanında uzman kişiler ve tedavi uygulanan hastalar ile yapılan röportajlar sayesinde sizlere aktarır. Böylece detaylı bilgi edinmenizi sağlar. Sağlık ve estetik alanında merak edilen tüm soruları giderir. Özellikle sağlıklı beslenmenin ve günlük egzersizin önem kazandığı günümüz şartlarında doğru ve yeterli bilgiler ile yönlendirme yapar. Sağlıklı kilo verme, günlük kalori alım miktarı, kan gruplarına göre daha faydalı olan besinler, birlikte tüketildiğinde besin değerleri artan faydalı yiyecekler, şeker hastalarının uzak durması gerekenler, ağız ve diş sağlığına iyi gelen besinler gibi pek çok farklı alanda bilgi aktarımı yapar. Bölgesel zayıflama için gerekli olan egzersizlerden bel ve boyun fıtığına iyi gelen egzersizlere kadar çeşitli aktiviteleri görsellerle destekleyerek sizlere bildirir. Skolyoz gibi yaygın hastalıkların tedavisine katkı sağlayan tüyolar, uzman beyin ve omurilik cerrahları tarafından verilir. Trendyol’da yer alan birbirinden farklı içeriğe sahip sağlık dergileri içerikleri, tüm sorularınıza yanıt bulmanıza olanak tanır.

Sağlık Dergileri ile Güncel Tedavi Yöntemlerini İlk Siz Öğrenin

Sağlık Dergileri ile Güncel Tedavi Yöntemlerini İlk Siz Öğrenin

Sağlık yönetimi dergileri son dönemlerde teknolojinin gelişmesi ile beraber ortaya çıkan tüm tedavi yöntemlerinden ilk sizin haberdar olmanızı sağlar. Kanser, tümör ve benzeri ciddi rahatsızlıklar için geliştirilen ilaçlar ve tedaviler hakkında alacağınız bilgilerle zorlu hastalıkların üstünden minimum seviyede gelmeniz konusunda destek sunar. Bunun yanı sıra günümüzde oldukça gelişen bir diğer sektör olan estetik cerrahi hakkında da pek çok bilgi aktarımı yapılır. Burun, çene estetiği gibi yüz için ufak dokunuşlarla hem sağlık hem de görsel olarak memnun kalabileceğiniz tedavi tavsiyeleri sizlere aktarılır. Botoks, dolgu gibi işlemlerinin faydaları ve zararları tüm detaylarıyla açıklanarak sonuçlar hakkında doğru bilgiye ulaşmanız sağlanır. Sağlık dergileri Türkiye içerisinde büyük ilgi görür. Dergilerde yer alan bilgiler yalnızca fiziksel rahatsızlıklar ile sınırlı değildir. İnsanların mental sağlığını düzeltmelerine ve hayata karşı motive bir hale gelmelerine olanak tanıyan psikolojik ve pedagojik öneriler vardır. Özellikle depresyon, anksiyete, fobiler, takıntılar, stres ve kaygı yönetimi, paranoya, yeme bozuklukları ve travmalar ile nasıl başa çıkılacağı gibi konular hakkında önerilere yer verilir. Yaşam kalitesini artırmak isteyenlere verilen püf noktaları motive ve özgüvenli olmanıza yardımcı olur. Mental sağlığınızı korumak ve gereken durumlarda hızla bir uzman yardımına başvurmak için nasıl bir yol izlemeniz gerektiği hakkında tüyolar verilir. Bunun yanı sıra ebeveynlerin oldukça önem verdiği çocuk gelişimi konusunda da birçok uzman görüşü ve tavsiyesi bulunur. Henüz gelişme aşamasında olan çocukların sağlıklı ve özgüvenli bir yetişme süreci geliştirmelerine yönelik görüşler bildirilir. Çocukların fiziksel kabiliyetlerini geliştirmek adına tavsiye edilen yöntemlerin arasında eğitim ve öğretim sürecinin keyifli hale getirilmesine yardımcı olacak süreçler hakkında bilgi verilir. Trendyol’da bulunan farklı yayınevlerine ait sağlık dergileri; kaliteli, güvenilir ve zengin içerikleriyle merak ettiğiniz tüm soruları cevaplar.

Trendyol’da Sağlık Dergileri

Trendyol’da Sağlık Dergileri

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol, pek çok alanda olduğu gibi sağlık sektöründe sizlere sunduğu içeriklerle doğru ve kaliteli bilgiye ulaşma fırsatı sağlar. Farklı yayınevleri tarafından hazırlanan dergi içeriklerinde uzman kişilerle yapılan röportajlar, hasta yorumları ve tedavi süreçleri hakkında detaylar bulunur. Fiziksel ve mental sağlığınız için gerekli olan öneriler, yaşam kalitenizin artmasına yardımcı olur. Uluslararası alanda onay almış makaleler, hastalık teşhislerinde kullanılan tedavi çeşitleri, beslenme programları, egzersizler ve psikolojik problemler yaşadığınızda izlemeniz gereken tedavi yöntemleri gibi konulara dair ipuçları bulunur. Önde gelen sağlık dergisi isimlerine ulaşmanıza yardımcı olan Trendyol, Türkçe ve İngilizce içerikleriyle sade ve anlaşılır dile sahip güvenilir bilgiler aktaran dergileri sunan yayınevlerini çatısı altında toplar. Bu dergilerde cilt bakımı, saç bakımı ve estetik, ciddi rahatsızlıklarda kullanılan tedaviler, psikolojik problemler gibi merak edilen tüm konuların açıklamasına yer verilir ve kafanızdaki soru işaretleri giderilir. İngilizce sağlık dergileri orjinal dilinde makale okumak isteyenlerin yardımına koşar. Farklı içeriklere sahip pek çok ürün Trendyol’da yer alır. Uzun senelerden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli marka ve satıcıların ürünlerini bir arada toplayan Trendyol, geniş ürün yelpazesi ile aradığınızı hızla bulmanıza yardımcı olur. Filtreleme özelliği sayesinde ürün çeşitliliğini ihtiyaçlarınıza göre azaltabilirsiniz. Ürünlere ait yorumlar ve öneriler detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlar. Akıllı cihazlar için geliştirilen Trendyol uygulaması yenilenen ürünler ve kampanyalar hakkında hızla bilgi sahibi olmanız için bildirim özelliği barındırır. Ürünlerin özellikleri detaylı bir şekilde müşterilerin erişimine sunulur. Ürünlerin fiyatlarını inceleyerek bütçenize uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.