İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Renk
Fiyat
Hacim
Parça Sayısı
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Materyal
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Seramik Kahve Fincanı

" araması için 18970 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Seramik Kahve Fincanı Çeşitleri Trendyol’da!

Seramik kahve fincanı tasarımları, orijinal görüntüsü ile dikkatleri üstüne çeker. Farklı malzemeler kullanılarak özel olarak üretilen modeller, hoş bir havaya sahiptir. Minimal tarzda tasarımlar olduğu gibi birbirinden farklı desenler ve motifler ile süslenmiş modeller de vardır. Tasarımlarda kullanılan materyaller, oldukça dayanıklıdır. Dayanıklı yapısı sayesinde sıcak içeceklerle kullanıma uygundur. Kahve ya da çay gibi birbirinden farklı içeceklerle beraber kullanılabilir. Ürünler, farklı tasarımlara sahip olduğu gibi birbirinden farklı hacimlerde üretilir. İç haznesine göre ayrılan tasarımlar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Küçük hacimli tasarımlar, genellikle set halinde satışa sunulur. Bunlar espresso gibi kafein oranı fazla içecekler için uygundur. Bunun yanında orta boy tasarımlar da vardır. Yaklaşık 225 CC iç hacme sahip bu modeller, tekli olarak da satışa sunulur. Birbirinden farklı şekillerde renklendirilen bu ürünler ile koleksiyonunuzu genişletebilirsiniz. Küçük ve orta boy modellerden sonra büyük tasarımlara da göz atabilirsiniz. İç hacmi 500 CC oranına kadar artan bu modeller, geniş bardaklardan hoşlananlar için uygundur. İçerisine bol miktarda içecek koyabilirsiniz. Seramik kahve fincanı yorum bölümünde tasarımların birbirinden farklı özelliklerinden övgüyle bahsedilir. Özellikle el işçiliği ile hazırlanan modeller dikkat çeker. Her bir desenin özenle hazırlandığı bu modeller, beğenilir. Seramik kahve fincanı tavsiye edilen şık bir üründür. Özel görüntüsü sayesinde sevdiklerinize hediye de edebilirsiniz. Trendyol sayesinde bu ürünlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Seramik Kahve Fincanı Seçenekleri

Kullanışlı Seramik Kahve Fincanı Seçenekleri

Seramik kahve fincanı çeşitleri, farklı tarzlara hitap edecek şekilde özel olarak tasarlanır. Tasarımlar, desenleriyle birbirinden ayrılır. Modellerin bazıları, minimal ve klasik tarzlı kişiler için uygundur. Genellikle krem, beyaz ve siyah gibi renklerin ağırlıklı kullanıldığı bu tasarımlar; çeyizlik olarak da tercih edilir. Alt tabaklarda ise bardak ile aynı renkte bir tabak ya da bambu ürünler olabilir. Bambunun özel rengi ile birleştirilen krem rengi bardaklar, hoş bir görüntü oluşturur. Genellikle set şeklindeki çoklu tasarımlarda bu modellere yer verilir. Tabağı ve bardağı ile hoş bir görüntü sunan bu model, hediye olarak da sık sık tercih edilir. Bunun yanında eğlenceli ve farklı tasarımlardan hoşlananlar için de pek çok model bulunur. El yapımı seramik kahve fincanı çeşitleri, bu tasarımlara örnek olarak verilebilir. Seramik malzemeye kolayca el ile şekil verilebildiğinden el yapımı modellere sık sık rastlanır. Özenle şekillendirilen tasarımların her biri, eşsiz olma özelliğine sahiptir. Birbirinden farklı el yapımı tasarımlar, koleksiyon yapmak isteyen kişiler için uygun bir seçenek olabilir. El yapımı modellerde ürünün dışındaki desen değişiklik gösterdiği gibi kulp kısımları da farklılık gösterir. Yuvarlak, elips veya uzun yapıda tasarımlar vardır. Kulp çeşitleri ürüne farklı bir görüntü vermesinin yanında aynı zamanda kullanımı da etkiler. Bardağı rahat bir şekilde tutmaya yardımcı olan bu bölüm, özenli biçimde hazırlanır. Kullanım sırasında kendinizi rahat hissettiğiniz modeli seçerek keyifle içeceğinizi yudumlayabilirsiniz. El yapımı tasarımlarda kullanılan tüm materyaller, uzun süreli kullanıma uygun olacak şekilde seçilir. Tasarımı korumak adına elinizde yıkayarak ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seramik kahve fincan takımı çeşitleri ise genellikle aynı desene sahip modellerden oluşur. Ürünler birbiriyle uyumlu bir görünüme sahip olduğundan oldukça şıktır. Sade renklerin kullanıldığı bu tasarımların dokusunda çeşitli farklılıklar yer alır. Dalga ya da yuvarlak gibi çeşitli 3 boyutlu dokuların kullanıldığı modeller etkileyicidir. Hem sade hem farklı bir ürün arayan kişiler için bu takımlar uygun olabilir. Buradan tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Seramik kahve fincanı online modellerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Kaliteli Seramik Kahve Fincanı Fiyatları

Kaliteli Seramik Kahve Fincanı Fiyatları

Seramik kahve fincanı fiyatları belirlenirken ürünlerin sahip olduğu tüm özellikler ayrıntılı bir şekilde incelenir. Tasarımların her birinde kullanılan seramik malzeme, sıcak içecekler ile beraber rahatlıkla kullanılabilir. Seramik malzemenin pek çok durumu karşı dayanıklı olması, fiyatlandırmayı da etkiler. Bunun yanında seramik malzeme hafif de bir yapıya sahiptir. Hafif yapısı sayesinde bardak dolduğunda dahi kişinin elinde fazla ağırlık yapmaz. Bu da kullanımı bir hayli kolaylaştırır. Fiyatlandırmayı etkileyen unsurlardan biri de ürünün genel tasarımıdır. Seri üretimle yapılan modeller, dayanıklı ve minimal bir motiflere sahiptir. Seri üretim güvencesi ile hazırlanan setler, pek çok kişi tarafından tercih edilir. Bunun yanında el yapımı otantik tasarımlar da yer alır. Her bir tasarımın, rengin ve şeklin özenli şekilde hazırlandığı bu modeller; özel olmaları ile önemli bir yere sahiptir. El yapımı modellerin fiyatlandırmasında ürünlerin biricikliğine dikkat edilir. Seramik kulpsuz kahve fincanı gibi özel tasarım el yapımı ürünler, koleksiyonluk parçalardır. Koleksiyona eklenebilecek şıklıkta olan bu ürünler, uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulur. Fiyatlandırma sırasında ürünün set halinde mi yoksa tekli mi satışa sunulduğu da büyük bir önem kazanır. Tekli ürünler bütçe dostu fiyatlara sahiptir. Ayrıca kişinin farklı tasarımlara sahip olmasına imkan verir. Setler ise birbiri ile uyumlu parçalardan oluştuğundan pek çok kişi tarafından tercih edilir. Özel sunumlarda set halinde uyumlu tasarımlar da rağbet görür. Pek çok avantaja sahip olan takımların içerisinde genellikle 6 bardak ve 6 tabak bulunur. Bardak ve tabaklar birbiri ile uyumlu olacak şekilde hazırlanır. Şık tasarımlı bardak takımlarını Trendyol üzerinden seramik kahve fincanı indirim dönemlerinde bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Dayanıklı Seramik Kahve Fincanı Kullananlar

Dayanıklı Seramik Kahve Fincanı Kullananlar

Seramik kahve fincanı kullananlar, ilk kullanımdan itibaren ürünün rahatlığının ve şıklığının keyfini çıkarır. Kullanımı kolaylaştıran özel tabaklar ya da kulplar ürünlerin tercih edilmesini sağlar. Genellikle takımlar içerisinde olan tabaklar bardağın taşınmasını kolaylaştırır. Bunun yanında bardakta kullanılan kulp tasarımı da kullanımı bir hayli etkiler. Kulp, ürünün görüntüsüne farklı bir hava katar. Uzun ve dikdörtgen benzeri kulplar, bardağın değişik görünmesini sağlar. Yuvarlak görünümlü olan kulp çeşitleri ise geniş bir tutma alanı sağlayarak kullanımı ciddi anlamda kolaylaştırır. Kulpsuz modeller ise genellikle ufak kaplardır. Bu ürünler espresso içerken kullanılmak üzere hazırlanır. Shot bardağına benzer bu özel tasarımlarda da farklı renklere ve desenlere yer verilir. Hatta 2’li setlerde tepsi benzeri özel bir altlık da yer alır. Bu altlık kulpsuz bardakların taşınmasını kolaylaştırır. Bunun dışında bardak setlerinin bazılarında özel bir stand yer alır. Bu stand takım içerisindeki tüm parçaların konulması için özel hazırlanır. Standlı ürünleri mutfak tezgahına yerleştirebilir ve ürünlerin şıklığını gösterebilirsiniz. El yapımı ürünlerin de kullanım sırasında avantaj sağlayan çeşitli özellikleri bulunur. Özellikle ürünlerde kullanılan kulplar bardağın dış tasarımı ile uyumlu olacak şekilde renklendirilip şekillendirilebilir. Üründe kullanılan tüm parçalar birbirini tamamlayarak etkileyici bir görüntü oluşturur. Renkli seramik kahve fincanı çeşitlerinin gövdesinde ise kırmızı, yeşil, mavi ve pembe gibi pek çok farklı ton kullanılır. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı ürünler her yaş grubundan bireyin hoşuna gider. El yapımı parçalar özel günlerde sevdiklerinize vermek için güzel bir hediye seçeneği olabilir. Kişiye özel tasarımlar sayesinde sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Trendyol üzerinden seramik kahve fincanı satın alarak dayanıklı, kullanışlı ve eğlenceli tasarımlı pek çok bardağa ulaşabilirsiniz.