placeholder
"

Sevim Ak Kitapları

" araması için 531 sonuç listeleniyor
köksal kitabevi Gökkuşağı Yazı
köksal kitabeviGökkuşağı Yazı
68,87 TL
Sepete Git
köksal kitabevi Güneşin Çocukları
köksal kitabeviGüneşin Çocukları
59 TL
Sepete Git

Sevim Ak Kitapları ile Çocukların Favori Hikayeleri

Sevim Ak, biyokimya uzmanlığının yanı sıra kimya mühendisliği eğitimi de alır. Bunların yanında yazar kimliği de bulunan Sevim Ak kitaplarıyla çocuk okurların beğenisini kazanır. Küçüklerin dünyasına hitap eden neşeli öyküleriyle çocuk edebiyatı alanında önemli bir yere sahip olan yazar, İstanbul Şehir Tiyatrosunda sergilenmiş hikayelere de sahiptir. Renkli karakterleri ve kıssadan hisse niteliği taşıyan olay örgülerine sahip olan Sevim Ak kitap serisi ürünleriyle çocuklarınızı mutlu edebilir, onların okuma alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sevim Ak kitapları listesine göz atarak çocuğunuz için uygun olan kitabı kolayca bulabilir, onun için satın almak istediğiniz esere Trendyol üzerinden avantajlı fiyatlarla erişim sağlayabilirsiniz.

Sevim Ak Mahalle Sineması Kitabıyla Beğeni Kazanacak

Sevim Ak Mahalle Sineması Kitabıyla Beğeni Kazanacak

Eğlenceli olaylar dizisiyle çocukların istediği niteliği sunan Sevim Ak tüm kitaplarıyla çocukların yaşlarına bağlı olarak kişisel gelişimlerini de göz önünde bulundurur. Yazarın kaleminden özenle çıkan bu eserlerle çocuklarınızı mutlu edebilir, edebiyatla erken yaşta tanışmalarına vesile olabilirsiniz. Çocukların günlük hayatta karşılaşabileceği durumlar baz alınarak yazılan hikayeler, onların kitaplarla bağlantı kurmalarına vesile olur. Sevim Ak Mahalle Sineması iç ısıtan hikayesi ve renkli olaylarıyla çocukların ilgisini çeker. Sevim Ak Çilekli Dondurma eseriyle kitabın karakterinin dünyasına renkli bir adım atmalarını sağlar. Sevim Ak kitapları set halinde de satılır. Tüm seçenekler uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulur. Çocuklarınıza verebileceğiniz en değerli armağan kitaplardır. Kitap okuma alışkanlığı kazandırarak çocuğunuzun düzgün bir diksiyona sahip olmasına vesile olabilir, iç dünyasını zenginleştirerek olaylara farklı açılardan bakmasını sağlayabilirsiniz. Sevim Ak hikaye kitaplarıyla çocuklarınızın keyifli zaman geçirmesini sağlayabilir, eğlenirken öğreniyor olmalarını sağlayabilirsiniz. Trendyol’dan uygun fiyatlarla satın alınabilen bu değerli hediyelerle çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilir, okuma alışkanlığını erken yaşlarda kazandırabilirsiniz.

Uygun Aralıklarda Yer Alan Sevim Ak Kitapları Fiyatları

Uygun Aralıklarda Yer Alan Sevim Ak Kitapları Fiyatları

Hikaye kitabı niteliği taşıyan Sevim Ak eserleri, eğitici, öğretici olmasının yanı sıra çocuklarınızın eğlenceli zaman geçirmesine vesile olur. Çocuklar için yazılmış hikayeler basit anlatımları ve zengin karakter, olaylar dünyasıyla oldukça ilgi çekici ve vazgeçilmez kitaplar niteliğindedir. İlgi çekici isimlerle kitaplarını sunan yazarın eserleri çocuklar için oldukça renkli bir anlatıma sahip olmakla beraber, eğitici bir tarafa da sahiptir. Sevim Ak Sıcak Çikolatalı Yolculuklar kitabı, oldukça eğlenceli ve sıra dışı bir anlatıma sahiptir. Siz de paha biçilemez bir hediye olan kitaplarla çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunabilir, okuma alışkanlığı edinmelerini sağlayabilirsiniz. Çocuklarınızın ifade gücünü zenginleştirmesine okuma alışkanlığı kazandırarak vesile olabilirsiniz. Sevim Ak kitapları fiyatları da sayfa sayısına göre değişkenlik göstermekle beraber, uygun aralıklar üzerinden satışa sunulur. Çocuklarınızın hoşuna gideceği ve ellerinden bırakamayacakları kitaplara Trendyol’daki uygun fiyatlar üzerinden erişim sağlayabilir, onlara okumanın güzelliğini tattırabilirsiniz.

Sevim Ak Tüm Kitapları ile Trendyol’da

Sevim Ak Tüm Kitapları ile Trendyol’da

Çocukların elinden düşmeyecek Sevim Ak Melo gibi renkli eserleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Çeşitli hikayelerle çocukların dilinden konuşarak onları eğlendirir. Son derece renkli anlatımlara sahip Sevim Ak Gemici Dedem, Babamın Gözleri Kedi Gözleri, Pencere, Dörtgöz gibi sıcak ve samimi bir anlatıma sahip eserleri satın alarak çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Sevim Ak öyküleriyle çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlayabilir, eğlenirken öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Son derece eğlenceli öykü kitaplarına Trendyol üzerinden erişim sağlayabilir, çocuğunuzu memnun edebilirsiniz. Bu popüler kitapları uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Filtreleme özelliğiyle ihtiyacınıza uygun olana sahip olabilirsiniz. Renkli karakterleri ve eğlenceli olaylarıyla çocuklarınızı hikayenin içine çekecek nitelikte olan eserlerle küçüklerin kişisel gelişimlerine erken yaşlarda katkıda bulunabilir, edebiyat dünyasının kapılarını onlara eğlenceli bir şekilde aralayabilirsiniz.