İlgili Kategoriler
Yaş
Fiyat
Yazar
Setli/Tekil
Basım Yılı
Basım Dili
Boyut
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sevim Ak Kitapları

" araması için 199 sonuç listeleniyor
Sis Yayıncılık Robin Hood

Sis YayınlarıRobin Hood

(1)
34 TL
Sepete Git
Can Sanat Yayınları Mahalle Sineması

Can Sanat YayınlarıMahalle Sineması

138 TL
Sepete Git

Sevim Ak Kitapları ile Çocukların Favori Hikayeleri

Sevim Ak Türk çocuk edebiyatının sevilen yazarlarından biridir. Samsun'da doğan yazar ilk öykülerini gazetelerde yayınlar. Eserlerindeki anlatım tarzı ve derin duygular güçlü bir bağ oluşturur. Sevim Ak duygu yüklü hikayeleriyle okurları kendine çeker. Dörtgöz Sevim Ak tarafından eşsiz bakış açısıyla yazılır. Dokunaklı bir hikaye okuyucuları bekler. Her bir satır farklı bir serüvene yol açar. Ak'ın çocuk kitapları, sıcak, samimi ve esprili diliyle öne çıkar. Mahalle Sineması Sevim Ak 'ın özgün anlatımıyla hayal gücünü harekete geçirerek okurlara büyülü bir sinema deneyimi yaşatır. Hikayeleri çocukların hayal gücünü ve yaratıcılığını geliştirir. Çeşitli seçeneklerle Sevim Ak kitapları rahat okuma imkanı verir. Bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Sürükleyici Sevim Ak Kitapları

Sürükleyici Sevim Ak Kitapları

Vanilya Kokulu Mektuplar; bir anne ile kızının yazışmalarından olur. Bu kitap; sevgi, özlem ve aile bağının önemini anlatır. Her bir kitapta farklı içerikler yer alır. Sevim Ak'ın edebi serüveni, okuyuculara çeşitli duygusal deneyimler sunarak onları büyülü bir yolculuğa çıkarır. Uçurtmam Bulut Şimdi bir çocuğun hayallerinin peşinden gitmesi ve kendi yolunu çizmesini anlatır. Bu kitap cesaret ve özgüvenin önemini vurgular. Domates Saçlı Kız kendine özgü olan bir kızın öyküsünü anlatır. Farklılıkların güzelliğini ve farklılıkları kabul etmenin önemini yazan Ak, ebeveynlere destek olmayı başarır. Penguenler Flüt Çalamaz bir penguen ailesinin maceralarını anltır. Eğlenceli eser arkadaşlık, dayanışma ve yardımseverliğin önemini vurgular. Sevim Ak'ın kitapları çocuklara hayal kurmayı, farklı bakış açılarını düşünmeyi ve dünyayı keşfetmeyi öğretir. Ak, kitaplarında çocukların yaşlarına ve gelişim düzeylerine uygun konulara yer verir. Çocukların eğlenirken öğrendiği Sevim Ak eserleri pek çok kişiyi memnun eder. Ebeveynler ve çocuklar birlikte okuma saatleri düzenleyebilir. Okumaya yeni başlayan çocuklara hitap eden basit eserlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Akıcı ve Anlaşılır Sevim Ak Kitapları

Akıcı ve Anlaşılır Sevim Ak Kitapları

Sevim Ak çocuk kitapları eğlenceli zaman geçirmeye destek olur. Eğitici ve öğretici diliyle öne çıkan içerikleri inceleyebilirsiniz. Yazarın eserlerinin ilgi çekici isimleri çocukların dikkatini çekerken, basit anlatım tarzı ve zengin içeriği okuma alışkanlığı kazandırır. Babamın Kedi Gözleri içerdiği zengin anlatımla çocukların hayal güçlerini canlandırır. Böylelikle ifade güçlerini geliştirir. Gemici Dedem ise eğlenceli karakterleri ve olaylarıyla çocukların macera dolu bir okuma yapmasını destekler. Okuma alışkanlığını destekleyen eserleri elde edebilirsiniz. Böylelikle çocuklar kaliteli şekilde zaman geçirir. Sıcak Çikolatalı Yolculuklar sıcak atmosferiyle çocukların duygusal zekasını güçlendirir. Böylelikle kitap okumaya teşvik eder. Sürükleyici anlatım türü resimlerle desteklenir. Sevim Ak Ada ve Adam ise yazarın özgün anlatımıyla oluşturduğu bir başka büyülü dünyadır. Bu eser okurları kendine özgü bir maceraya sürükler. Yaş grubuna göre değişim gösteren çocuk kitaplarını Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantaj Sunan Sevim Ak Kitapları Fiyatları

Avantaj Sunan Sevim Ak Kitapları Fiyatları

Çilekli Dondurma Sevim Ak tarafından yazılan eğlenceli türlerden biridir. Sevim Ak'ın kaleminden çıkan eserler okurlara farklı hisler sunmayı başarır. Sevim Ak'ın hikayeleri birbirinden ilginç karakterleri, eğlenceli olayları ve derin düşünceleri içinde barındırır. Böylelikle çocukların beyin fırtınası yapması sağlanır. Sevim Ak Kitap Seti yazarın farklı zamanlarda yazdığı eserlere ulaşmanıza destek olur. Bu set, Sevim Ak'ın hikayelerindeki derinliğe ulaşmanızı sağlar. Sakız Kızın Günleri Kitabı adlı eseriyle yazar okurlarına eğlenceli bir dünya sunar. Böylelikle okurken keyif almak mümkün olur Sevim Ak son kitabı okurlarıyla buluşturduğu diğer eserleri gibi etkileyici sonuçlar verir. Özgün karakterleri ile çeşitlenen hikayeler çocukların eğlenmesini destekler. Sevim Ak kitapları fiyatları avantajlı fırsatlarla karşınıza çıkar. Bu fırsatı kullanarak çocukların hoşuna giden eserleri elde edebilirsiniz. Baskı kalitesi ile beğenilen eserler dikkat çeker. Beğenilen eserleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.