İlgili Kategoriler
Renk
Parlaklık (Ansilümen)
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Su Bazlı Vernik

" araması için 561 sonuç listeleniyor

Koruma Sağlayan Su Bazlı Vernik Çeşitleri Trendyol'da!

Günlük hayat içerisinde bireyler birbirinden farklı niteliklere sahip olan ürün çeşitlerini kullanma ihtiyacı hissedebilir. Bu noktada markalar birbirinden farklı müşteri istek ve ihtiyaçlarına yönelik üretim yapabilir. Taleplere kaliteli ve aynı zamanda etkili bir şekilde karşılık verebilmek adına pek çok noktada çeşitliliğe sahip olan ürünler müşterilerin kullanımına sunulur. Tüm bu bahsedilen niteliklere sahip olan bir ürün olarak öne çıkan su bazlı vernik çeşitleri birçok alanda ihtiyaç duyulan ürün çeşitleri arasında yer alır. Belli başlı eşyaların görünümünü değiştirmek ve dış etkenlere karşı korunmasını sağlamak amacıyla kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler farklı özelliklere sahip olabilir. Yüksek oranda koruma sağlayan ve etkili özelliklere sahip olan bu ürün çeşitlerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Tüm ahşap yüzeylerde kullanıma uygun ürünlerdir. Farklı markalar tarafından üretilen modellerin bulunması, her ihtiyaca karşılık vermesini sağlar. Ürünlerin su bazlı olması, kullanım sırasında avantaj oluşturan özellikler arasında sayılır. Bu sayede kokusuz olan ürünler, uygulama sırasında ve sonrasında rahatsız etmez. Ürünlerin birçok farklı çeşidi mevcuttur. Bu çeşitler arasında bulunan su bazlı taş vernik modelleri oldukça sık tercih edilir. Bu modeller renksiz olmakla birlikte parlak ya da mat görünüm oluşturabilir. Kaygan yüzeyi sayesinde kir ve leke tutmaz. Bunun yanı sıra bakteri yosun oluşumuna engel olur. Su ve atmosferik etkilere dayanan türler, nefes alır özellikte bulunur. Sert objeleri koruma özelliğine sahip olan modeller, kullanıma hazır halde bulunur. Uygulama yaptıktan sonra hızlı kuruma özelliğine sahip olan ürünler aynı zamanda UV korumalıdır. Soğuk, sıcak, nem ve yağışlardan etkilenmemesi ile önemli bir avantaj oluşturan modeller, yüksek su buharı geçirgenliği sayesinde uygulandığı yüzeyde terleme yapmaz. Su bazlı sprey vernik modelleri ise genellikle hobi amaçlı kullanılır. Sanatsal ve dekoratif uygulamalarda kullanıldığı yüzey üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturur. Aynı zamanda kuruduktan sonra sökülmez ve kalıcı hale gelir. Çok hızlı bir şekilde kuruma özelliğine sahip olan sprey, kullanım sırasında önemli bir avantaj oluşturur. Zaman içinde sararma yapmaması da müşterileri memnun eden bir durumdur. Modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilir ve istediğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Su Bazlı Vernik Modelleri

Kullanışlı Su Bazlı Vernik Modelleri

Bireyler açısından istek ya da ihtiyaç olarak belirtilen ürün çeşitleri arasında, birbirinden farklı yapı ve içeriklere sahip olan çeşitler yer alır. Farklı alanlarda kullanmak için oldukça çeşitli niteliklere sahip olan türler gerekli olur. Genellikle sözü edilen bu vernik çeşitleri için de bu belirtilen özellikler aynı şekildedir. Günlük hayat içerisinde genellikle ahşap bir yapıya sahip olan alanlar için kullanılan ürünler, birbirinden farklı çeşitleri ile her ihtiyaca uygun hale getirilir. Bu noktada müşterilerin karşısına pek çok farklı özellik içeren ürün modelleri çıkar. Müşteriler gerek kullanacakları alanı gerekse bunun dışında dikkat edilmesi gereken diğer faktörleri göz önünde bulundurarak, maksimum seviyede fayda sağlayacak olan malzeme çeşidini seçebilir ve belirtildiği şekilde kullanabilir. Su bazlı dolgu verniği genellikle ahşap ve parkeler için tercih edilir. Ahşap ve parkenin birleşme yerlerinin doldurulması için kullanılır. Doldurma işleminden sonra son kat vernik atılır ve yüksek koruma sağlanır. Ahşabın doğal rengini bozmaması sayesinde doğal bir görünüm elde edilir. Bu malzeme kullanıldıktan sonra dışardan belli olmaz. Kullanıma hazır olarak size ulaştırılan bu modeller, gerektiğinde su ile inceltilerek de kullanılabilir. Ürünün tek kat kullanılması yeterli olabileceği gibi yüzeyin durumuna göre gerekirse ikinci kat atılabilir. İkinci kat atmayı düşünürseniz katların arasında ortalama iki saat beklemeniz tavsiye edilir. Böylece verimli bir sonuç alınabilir. Bu malzeme, fırça ya da rulo ile uygulanabileceği gibi püskürtme tabancası ile de kullanılabilir. Püskürtme tabancası ile uygulama yapmayı düşünürseniz belli oranda inceltmeniz gerekir. Su ekleyerek inceltmeniz halinde tamamen karıştırmanız ve homojen bir hale getirmeniz önerilir. Şeffaf su bazlı vernik modelleri birbirinden farklı özelliklere sahip olan ve belli başlı alanlar içerisinde kullanıma uygun olan malzemeler arasında yer alır. Farklı renklerde bulunan yüzeyleri bu malzeme ile kapladığınızda şeffaf olması sayesinde renk tonunda bir değişiklik yaşanmaz. Şeffaf yapıda bulunan çeşitlerin yanı sıra renkli modeller de mevcuttur. Her ihtiyaca uygun olan ve her zevke hitap eden renk seçeneklerini bulmanız mümkündür. Kullanacağınız yüzeye uygun olan renkleri tercih edebilirsiniz. Ürün çeşitlerinin ahşabın yüzeyini bozmaması önemli bir özelliktir. Aynı zamanda solvent içermediği için kokusuz malzemelerdir. Bu sayede kapalı alanlarda uygulama yapıldığında herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Renkli olan malzemelerin kullanımında, uygulanan yüzeylerde bulunan doğal desenler korunurken aynı zamanda renklendirme yapılabilir. Böylece yaşam alanlarını yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Su bazlı vernik online alışveriş imkanı ile Trendyol üzerinden satın alınabilir.

Birbirinden Farklı Niteliklere Sahip Su Bazlı Vernik

Birbirinden Farklı Niteliklere Sahip Su Bazlı Vernik

Su bazlı beyaz vernik modelleri, kullanıldığı alanlarda parlak bir koruyucu tabaka oluşturur. Reçine özlü ve su bazlı olan bu modeller, kuruduktan sonra kalıcı hale gelerek uzun yıllar etkisini gösterebilir. Farklı yüzeylere uygulanabilir olması ile geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hobi amaçlı ya da okullarda kullanıma uygun olan ürünleri, çeşitli eşyalarınızı korumak ve yeni bir görünüme kavuşturmak için de değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra dekoratif sanatsal eserlere imza atabilirsiniz. Boyadığınız çeşitli objelerin üzerine bu malzemeleri kullanarak çeşitli dış etkilere karşı dirençli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda parlak bir görünüm oluşturduğu için objelerin güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz su bazlı vernik tavsiyelerini inceleyerek, beklentilerinize uygun olan çeşitleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan bu tavsiyeler, doğru ürünü seçmenize imkan verebilir. Su bazlı vernik yorumları deneyimli müşterilerin ifadelerinden oluşur. Ürünleri kullanan kişiler, tüm deneyimlerini sizlerle paylaşarak yol gösterici olabilir. Bu yorumlara göz atarak tüm detayları öğrenebilir ve malzemelerin beklentilerinize uygun olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Su bazlı vernik kullananlar ürünlerle ilgili birçok bilgiyi paylaşabilir. Kullanım alanları, kalitesi, renk özellikleri, kuruma süresi ve kalıcılığı ile ilgili birçok detay, bu yorumlarda yer alabilir. Sizler de bu sayede bilinçli bir seçim yaparak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Oldukça kaliteli bir içeriğe sahip olmalarından dolayı kullanıldıkları alanlar üzerinde bireyleri tatmin edici sonuçları ortaya koymayı başaran ürün çeşitleri mevcuttur. Özellikle ahşap alanlar üzerinde oldukça yoğun bir şekilde kullanılma özelliğine sahip olan bu birbirinden farklı içerik ve yapılara sahip olan çeşitleri, farklı yüzeylerde de değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte su bazlı vernik kampanya zamanlarını takip ederek, bütçeniz açısından avantaj elde edebilirsiniz. Kampanya dönemlerinde yapılan su bazlı vernik indirimleri, müşterileri çok memnun edebilir. İndirimler dahilinde cazip fiyatlarla karşılaşabilir ve bütçenizi sarsmadan Trendyol üzerinden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Çeşitli Nitelikleri ile Su Bazlı Vernik Kullanım Aşamaları

Çeşitli Nitelikleri ile Su Bazlı Vernik Kullanım Aşamaları

Günlük hayat içerisinde bireylerin birbirinden farklı şekillerde istek ve ihtiyaçları bulunur. Bu noktada karşılarına olabildiğince farklı niteliklere sahip olan ürünler sunulur. Su bazlı akrilik vernik çeşitleri parlak, mat ve yarı mat formlarında bulunabilir. İhtiyacınıza uygun olan çeşitleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Yüksek kalitede koruma ve film tabakası oluşturan bu ürünler, su bazlı olmasıyla çok beğenilir. Akrilik ürün çeşitleri, birçok teknik için uygun modellerdir. Bununla birlikte çatlatma uygulamaları için tavsiye edilmez. Ürünlerin su geçirmez özelliğe sahip olması kullanım sırasında önemli bir avantaj oluşturur. Bu sayede kullandığınız yüzeyleri ıslak bez ile temizlemenin bir sakıncası olmaz. Genellikle iki kat uygulama yapılması önerilen bu modelleri tercihe göre tek kat olarak da kullanabilirsiniz. Su bazlı mat vernik modellerini, parlak olmasını istemediğiniz obje ve yüzeylerde kullanabilirsiniz. Mat olan ürünler kendi arasında çeşitlendirilir. Ürünler arasında kalın yapıda bulunan ve sır olarak adlandırılan modeller bulunur. Bu ürünler çok kalın yapıda bulunmakla birlikte sır özelliğine sahiptir. Uygulandığı craft yüzeylerde sırlanmış bir seramik görüntüsü oluşturur. bu özelliği ile çok beğenilen ve sık tercih edilen ürün, çatlama yapmaz. Çok kalın yapıda bulunduğu için tek kat uygulanması yeterli görülür. Uygulama işlemi fırça ile pratik bir şekilde yapılabilir. Fırça izi oluşmaması müşteri memnun eden özellikleri arasındadır. Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan ürün, kokusuz olmasıyla da avantaj yaratır. Uygulama sırasında rahatsızlık oluşturmaz. Modeller arasında çok amaçlı ürünler de mevcuttur. Bu modeller; cam, beton, ahşap, plastik ve polyester gibi birçok yüzeyde kullanıma uygundur. Aynı zamanda su itici özelliği olan modeller, özellikle hassasiyeti bulunan ürünleri korur. Isı değişikliklerine dayanıklı olan ve hızlı kuruma özelliğine sahip olan bu modelleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Kaliteli Su Bazlı Vernik Türleri

Kaliteli Su Bazlı Vernik Türleri

Su bazlı mobilya vernik çeşitleri, yaşam alanlarında bulunan mobilyalarda kullanıma uygun ürünlerdir. Mobilya yüzeylerinin üzerine uygulanan bu modeller, koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu sayede mobilyanın uzun ömürlü olması sağlanırken aynı zamanda yeni bir görünüm oluşturur. Fırça ya da rulo ile uygulanan bu modeller, hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Ortalama bir saat sonra dokunulacak kadar kuruyan modellerin, tam kuruma süresi 24 saat olarak belirlenir. Su bazlı cam vernik çeşitleri ise her yüzeye yapışma özelliği ile oldukça sık tercih edilir. İhtiyaç duyulan her alanda kullanıma uygun olan bu çeşitler, mükemmel bir parlaklık sağlarken yayılma sağlar. Su bazlı renkli vernik çeşitleri de sık tercih edilen ve kullanım alanı geniş olan ürünlerdir. Koruyucu tabaka oluşturmasının yanı sıra renklendirme özelliği de bulunan bu modeller, müşterilerden tam not alır. Geniş bir renk skalasına sahip olan çeşitler, tüm beklentilere karşılık verebilir. Su bazlı ceviz vernik çeşitleri renkli modellerden biridir. Ceviz rengi ile çeşitli yüzeylere uygulanan bu modeller, özellikle ahşap yüzeylerde sık tercih edilir. Kullanılan alanda orijinal bir görünüm elde edilebilir. Örneğin ceviz renginde bulunan ahşap zemine uygulandığında tam bir bütünlük elde edilir. Bunun yanı sıra farklı renk tonlarının üzerine de uygulanabilir. Bu modeller renkli olmasına rağmen, yüzeyde bulunan desenlerin görünümünü korur. Orijinal görünümü bozmayan ve kullanılan yüzeye zarar vermeyen bu çeşitleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ürün çeşitleri tek katta dahi mükemmel bir performans sergilerken, tercihe göre iki kat olarak da kullanılabilir. İkinci katı atmak istediğinizde yaklaşık bir saat kadar beklemeniz önerilir. Katlar arasında bir saat kadar bekledikten sonra ikinci katı uygulayabilirsiniz. Su bazlı parlak vernik modellerini tercih edebileceğiniz gibi mat ya da yarı mat ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Su bazlı dolgu vernik çeşitleri ile birlikte tüm modellere Trendyol’dan bakabilirsiniz.

Beğeni Alan Su Bazlı Vernik Özellikleri

Beğeni Alan Su Bazlı Vernik Özellikleri

Su bazlı saten vernik çeşitleri, her türlü yüzey üzerinde kullanıma uygundur. Yüzeyler üzerinde mükemmel bir koruma sağlayan bu modeller, su bazlı olmakla birlikte son kat verniği olarak kullanılır. Yüzey üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemler tamamlandıktan sonra bu ürünler uygulanır. Yumuşak kıllı bir fırça ile uygulama yapılması önerilen bu çeşitler, yüzeylere eşsiz bir koruma sağlamakla kalmaz aynı zamanda yeni bir görünüm oluşturur. Kuruduktan sonra genellikle yarı mat bir görünüm sağlayan modeller, sıvıdan etkilenmemesi özelliği ile önemli bir avantaj sağlar. Bu sayede uygulama yapılan eşya ya da objeler uzun ömürlü olarak değerlendirilebilir. Hızlı kuruma özelliği ile öne çıkan bu çeşitler, ortalama 10 ila 20 dakika arasında kurur. Ayrıca mükemmel yapışma özelliği ile müşterileri memnun edebilir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olmasıyla da sık tercih edilir. Farklı ölçülerde bulunan su bazlı vernik 15 lt modelleri ile avantaj sağlayabilir. 15 lt ölçüsünde bulunan modeller, geniş alanlarda kullanım için uygundur. Bu çeşitler genellikle profesyonel işlerde tercih edilir. Hobi için ya da okullarda kullanım için farklı gramajlarda bulunan çeşitler de mevcuttur. Su bazlı vernik özellikleri arasında kokusuz olması öne çıkar. Ürünlerin rahatsız edici bir kokusunun bulunmaması, kapalı alanlarda kullanıma uygun hale getirir. Uygulama aşamasında ve kuruduktan sonra hiçbir şekilde koku hissedilmez. Bu ürünlerin özellikleri arasında birbirleri ile karışım yapılabilmesi de bulunur. Örneğin mat ve parlak yapıda bulunan çeşitleri tercihe göre karıştırabilir ve yarı mat bir görünüm elde edebilirsiniz. Tamamen hayal gücünüzü kullanarak, eşsiz tasarımlara imza atabilirsiniz. Bir başka özellik ise ürünlerin boyalı ve boyasız yüzeylere uygulanabilir olmasıdır. Ürünler boyalı ve boyasız yüzeyler fark etmeksizin mükemmel bir koruma sağlar. Ayrıca kullanılan yüzeyde bulunan desenlerde herhangi bir bozulma görülmez. Trendyol üzerinden tüm çeşitlere bakabilirsiniz.

Bütçe dostu Su Bazlı Vernik Fiyatları

Bütçe dostu Su Bazlı Vernik Fiyatları

Farklı markalar tarafından üretilerek kullanıma sunulan ürünlerin fiyatları farklı aralıklarda bulunur. Modellerin sahip olduğu özelliklere göre değişen fiyatlar genellikle her bütçeye uygundur. Modellerin gramajları da fiyatları doğrudan etkileyen unsurlar arasındadır. Su bazlı vernik fiyatları kampanya dönemlerinde indirime girebilir. İndirimler dahilinde bütçe dostu fiyatlarla karşılaşmanız mümkün olabilir. Bu cazip fiyatlardan yararlanmak için kampanya dönemlerini takip etmeniz yeterli olur. Su bazlı dış cephe vernik türleri, dış alanlarda bulunan ahşabın korunması amacıyla tercih edilir. Koruma özelliğinin yanı sıra renklendirme de yapılır. Bu çeşitler, güneşin UV ışınlarına karşı yüksek koruyucu özelliğe sahiptir. Bunun yanı sıra sıvı itme özelliği ile de avantaj yaratan bu modeller, neme karşı da koruma sağlar. Dış hava şartlarına karşı ekstra bir dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda buhar geçirgenliği sayesinde ahşabın nefes almasını sağlar. Aynı zamanda ahşabın doğal dokusunu bozmaması ile müşterilerden tam not alır. Bu türlerin sıçrama ve damlama yapmaması, kullanım sırasında kolaylık sağlar. Ayrıca ince film tabakası sayesinde kolay restore edilme imkanına sahiptir. Şeffaf ve renkli olarak bulunan çeşitler arasından ihtiyacınıza uygun olan çeşidi seçebilirsiniz. Su bazlı vernik 2.5 lt ölçüsünde de bulunabilir. Tamamen kendi ihtiyacınıza göre alacağınız ürünün ölçüsünü belirleyebilirsiniz. Geniş bir alanda kullanmayı planlıyorsanız yüksek ölçülerde bulunan modelleri tercih ederek, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Aynı şekilde hobi amaçlı ya da okulda değerlendirmeniz gerekiyorsa, küçük olan modellere yönelebilirsiniz. Çeşitler arasında her ihtiyaca uygun ölçülerde modellerin bulunması, sizi memnun edebilir. Trendyol’da bulunan ölçülere göz atabilir ve kaliteli markalar tarafından üretilen su bazlı vernik satın alabilirsiniz.