Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tırnak Fırçası

" araması için 1477 sonuç listeleniyor

Tırnak Fırçası Çeşitleri ile Renkli Tırnaklar Trendyol'da!

Tırnak bakımı, vücut bakımının en hassas yönlerinden biridir. Tırnaklarınızı sağlıklı ve bakımlı tutabilmek için tırnak fırçası gibi ürünlerden yararlanmak tırnak bakımını en ideal seviyede gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bir tırnak fırçası pratik yardımcılardan biridir. Bu fırçalar tırnakları güçlendirir ve temizliği kolaylaştırır. Ellerinizin sağlığınız için önemine baktığınızda tırnak bakımının önemini de daha iyi kavramış oluyorsunuz. Tırnak temizleme fırçası ürünleri özellikle sararmış tırnakları temizlemek için kullanışlıdır. Farklı ebatları bulunan bu ürün, bu özelliği sayesinde kullanıcılara kolay ulaşım imkânı sunmaktadır. Bu, kadınların ürünü her zaman çantasında ve ihtiyaç duyduklarında kullanıma hazır tutmalarını sağlar. Boyut farkının yanı sıra renk farklılıkları da dikkat çekiyor. Fırçaların taşınmasını kolaylaştırmak ve hijyenik özelliklerini korumak için kapaklı formüle sahip modeller de bulunur. Ayrıca avucunuzun içine rahatça sığması da çekicidir. Hem çift taraflı tip hem de tek taraflı fırça tipi, iki kişi tarafından uzun süre kullanım imkânı sunar.

İşlevsel Tırnak Fırçası Modelleri

İşlevsel Tırnak Fırçası Modelleri

Fırça sadece tırnaklarda kalan kiri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda oje ve cila gibi ürünleri kullanmadan önce tırnakları daha iyi sonuçlar için hazırlar. Kullanıcılara alternatif sunmak adına farklı farklı çeşitlerde üretilen ürünler dikdörtgen şeklinde olup, kullanım sırasında parmakla kavranabilmektedir. Tüm bu tasarımların dışında, kıllarda yuvarlak kıllara sahip modellere de rastlayabilirsiniz. Elleri sabunla yıkamak tek başına hijyenik olmayabileceğinden tırnak fırçalarının kullanımına önem verilmelidir. Tırnak fırçası modelleri arasında bulunan protez tırnak fırçası, düzenli protez yaptıran kişilerin tırnaklarını daha ideal görünüme kavuşturur. Tırnak desen fırçası ise evde tırnakları üzerinde farklı şekiller yaratmak isteyen kişilerin bu eylemini çok daha kolay bir hale getirir. Tırnak fırçası kullanımı çok kolay bir şekilde gerçekleştiği için ve tüm beklentiler bu fırçalar ile karşılanabildiği için bu fırçalar gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Tasarımlarınıza Yardımcı Tırnak Fırçası Modelleri

Tasarımlarınıza Yardımcı Tırnak Fırçası Modelleri

Tırnak fırçası ile yalnızca tırnak temizliği gerçekleştirilmez, bunun yanı sıra tasarım yapmayı da son derece kolaylaştıran ürünler bulunur. Bu ürünler arasında bulunan ince tırnak fırçası, tırnağınız üzerinde titiz bir şekilde desenler oluşturmanıza yardımcı olur. Bu fırça yardımı ile tırnaklarınız üzerinde çiçekler ve farklı desenleri kolayca çizebilirsiniz. Jel tırnak fırçası ise jel yapısı ile kolay uygulama imkânını sizlere sunar. Tırnağa uygulanan desenin daha narin ve pürüzsüz olmasına yardımcı olur. Fırçaların kaliteli malzemelerden üretilmiş olması, fırçaların uzun süreler boyunca temiz ve hijyenik bir şekilde kullanılabilmesine yardımcı olur. Ahşap tırnak fırçası, ahşap yapısı ile fırçayı her daim ilk günkü gibi kullanabilmenize yardımcı olur. At kılı tırnak fırçası ise at kılı yapısı ile tırnaklarınızı tamamen doğal bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı olur. Bu fırça sayesinde tırnaklarınızdaki sararma problemi ortadan kalkar, tırnak yüzeyiniz pürüzsüz bir hale gelir.

Ayaklar İçin de Kullanılabilen Tırnak Fırçaları

Ayaklar İçin de Kullanılabilen Tırnak Fırçaları

En az el bakımı kadar ayak bakımının da önemli bir konu olduğu düşünüldüğünde, ayak tırnaklarının bakımını da ideal bir şekilde gerçekleştirmek gerekli oluyor. Bu noktada sizlere yardımcı olan ayak tırnak fırçası, ayak tırnaklarınızdaki sararma durumunu ortadan kaldırmanıza yardımcı oluyor. Aynı şekilde pürüzsüz bir tırnak yapısına sahip olmanızı da sağlayarak ayak tırnağınızı oje ve cila işlemlerine hazırlıyor. Bu fırçaların kullanımı ile beklenen etkilere kısa süreler içerisinde ulaşılabiliyor. Tırnak fırçası kullananlar, her daim bakımlı el ve tırnaklara sahip olmanın rahatlığı içerisinde oluyor. Tırnak fırçası yorumları söz konusu olduğunda da tüm bu ürünler her daim olumlu geri bildirimler almayı başarıyor.

Tırnak Fırçası Nasıl Kullanılır?

Tırnak fırçasının kullanımı öncesinde, oje ve diğer kozmetik ürünler temizlenir. Eller ve fırça, hafif ılık suyla ıslatılarak yumuşaması sağlanır. Fırça üzerine az bir miktar sabun sürülüp, yumuşak kılları dik bir şekilde tutularak nazikçe dairesel hareketlerle ovalama işlemi yapılır. Ovalama işlemi tamamlandıktan sonra fırça ve eller tekrar ılık suyla durulanır, böylece üzerlerinde kalan kalıntılar temizlenerek bakteri oluşumu önlenir. Kullanılan ürün işlemden sonra bir havluyla kurulanır. Tırnak fırçası, temiz ve kuru bir yerde saklanarak uzun ömürlü bir şekilde kullanılır. Fırçalama işleminin ardından eller ve tırnaklar kremlenerek nemlendirilebilir. Sağlıklı ve bakımlı tırnaklara sahip olmak için fırçanızı el bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz ürünü, seyahate çıkarken yanınıza alarak rutininizi gittiğiniz yerde de devam ettirebilirsiniz.

Tırnak Fırçası Ne İşe Yarar?

Eller yıkanırken tırnakların temizlenmesine yardımcı olan fırça, taşınabilir boyuttadır. Bu fırçalar genellikle plastik veya ahşap saplarla tasarlanır ve kullanılan bölgeye zarar vermemek amacıyla özel olarak üretilmiş yumuşak kıllara sahiptir. Tırnaklar nazikçe ovalanarak temizlenir ve aynı zamanda ellerin doğal güzelliği korunur. Günlük yaşam içerisinde maruz kalınan kir ve bakteriler, tırnaklar altlarında birikerek sağlık problemlerine yol açabilir, aynı zamanda ellerin doğal rengini karartabilir. Bu ürünü düzenli bir şekilde kullanmak, vücut hijyenini korur ve olası enfeksiyon riskini azaltılır. İşlem, sigara kullanımı sonucu oluşan sarartıların giderilmesi amacıyla da tercih edilebilir. Tırnak sağlığına verilen önem, genel vücut hijyenine katkı sağlar. Düzenli bakım rutininiz içerisine tırnak fırçasını dahil ederek hem estetik görünümü koruyabilir hem de vücut hijyenini istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz.

Tırnak Fırçası Ne Kadar Kullanılmalıdır?

Tırnak fırçasının kullanım sıklığı kişisel ihtiyaçlara ve özel tercihlere göre şekillenir. Bu ürünü, düzenli bakım rutininin bir parçası haline getirmek, genel hijyen açısından faydalıdır. Gün içinde veya kirli işler sonrasında kullanarak anında temizlik yapmak mümkündür. Tırnakların bakımının kapsamlı olarak sağlanması için fırçalama işleminin haftada birkaç kez yapılması önerilir. Bu temizlik işleminin düzenli olarak yapılması, sadece el hijyenine değil, aynı zamanda dış görünüşe de katkı sağlar. Tırnakların aşırı sık fırçalanarak temizlenmesi, kurumaya veya kırılgan hale gelmesine neden olabilir. Sağlıklı ve estetik görünümlü eller için tırnak fırçasını düzenli kullanmak önerilir. Tırnaklarınızın temizliğini sağlamanın yanı sıra, vücut hijyeninizi korumak ve ellerinizin güzel görünmesini desteklemek için fırçalama işlemini yapabilirsiniz. Modellere detaylı olarak göz attıktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirerek ürünü kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.