Tonguç Yayınları 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Tükeniyor!
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (24)
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Bilgileri

Tonguç Yayınları 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: BA-KI Satıcı Ünvanı: MURAT BAHADIR KILIÇ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: Ankara Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 5520373559
  Bu ürün BA-KI tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • AÇIKLAMA Bu kitaplarda 7. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Elindeki kitap Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi kutusu) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Bu arada kitaplarının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme! Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor. Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin. Kitapların içerisindeki sorular
 • farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir. Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı: 7. Sınıf Taktikli Sözel Soru Bankası: 216 Sayfa 7. Sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası: 160 Sayfa Türü: Soru Bankası Sayfa Sayısı: 2 Kitap toplam 376 sayfa Soru Sayısı: 1152 soru kitapta, 292 dijitalde Toplam 1444 soru

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Sınıf 7. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Komisyon
 • Basım Yılı 2023
 • Kitap İçeriği Soru Bankası
 • Sayfa Sayısı 351-400
 • Setli/Tekil Setli Ürün
Geri Bildirim Ver

Tonguç Akademi 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti

Ortaokul 7. sınıf öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan Tonguç Akademi 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti öğrencilerin hem okul başarılarını yükseltmeyi hem de liseye geçiş sınavına hazırlamayı amaçlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının 7. sınıflar için oluşturmuş olduğu müfredata uyumlu olan soru bankası seti oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Tonguç Yayınları 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti öğrenciler için ders çalışma ve test çözme sürecini eğlenceli bir hale getirmek için alternatif yollar kullanmaktadır. Kitapların içerisinde ve arkasında bulunan kodlar vasıtası ile dijital alandan faydalanan soru bankası seti çeşitli videolar ile konu anlatımlarını desteklemektedir. Bu sayede öğrencilerin tek bir kaynaktan çeşitli, nitelikli ve yeterli olan bilgilere ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

 • MEB kazanımlarına ve müfredata uyumlu
 • Dijital destekli
 • Sınav konularına yönelik

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti İçeriği

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti İçeriği

Tonguç Akademi 7. Sınıf Taktikli Soru Bankası Seti içerisinde bulunan sorular öğrencilerin girecekleri sınavlarda karşılaşmaları yüksek oranda muhtemel olan ve MEB kazanımlarına tamamen uyumlu olacak şekilde hazırlanmaktadır. 7. sınıflar tüm dersler soru bankası seti içeriğinde iki adet kitap bulunmaktadır. Sticker ve posterler ile desteklenen ve eğlenceli bir hale bürünen soru bankası seti öğrencilerin beğenisini toplamaktadır. 7. sınıf taktikli sözel soru bankası 208 sayfadan, 3 poster ve 4 stickerdan oluşmaktadır. 7. sınıf taktikli sayısal soru bankası ise 144 sayfa, 5 poster ve 6 stickerın bir araya gelmesiyle oluşturulmuştur. Tonguç 7. Sınıf Taktikli Soru Bankası Seti toplamda iki kitapta bulunan 1152 soru, 352 sayfa, 8 poster ve 10 sticker mevcuttur. Kitapların içerisinde ve dijital alanda bulunan sorular farklı farklı öğretmenlerin değerlendirmesinin ortalaması ve öğrencilerin çözümlerindeki doğru ve hata oranları göz önüne alınarak seviyelendirilmiştir.

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti Kullanımı

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti Kullanımı

Kitapların hepsi Tonguç Akademi tarafından geliştirilmiş olan TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) ile uyumludur. Böylelikle kitap küçük parçalara ayrılarak belirli süreli programlar ile kitabı tamamlama modeline göre hazırlanmıştır. Bu şekilde isterseniz kendinizin oluşturacağı bir program ile ilerleyebilir isterseniz de adımları takip ederek kitabı küçük parçalara ayırarak bitirebilirsiniz. Kendi programınızı kitap ile paralel olarak rahat, orta ve yoğun olarak da sınıflandırabilirsiniz. Tonguç 7. Sınıf Taktikli Soru Bankası çözümleri telefonunuza indirebileceğiniz TATS uygulamasında bulunmaktadır. Çözemediğiniz veya detaylı çözümlerine ulaşmak istediğiniz soruların çözümlerine veya konu anlatımlarına testin başında bulunan karekodu taratarak ulaşabilirsiniz. Yapamadığınız veya hatalı yaptığınız sorular hata kutusunda birikmektedir. Bu sayede eksik olduğunuz kısımların raporlarına ulaşabilir ve konu anlatımlı videolar ile eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Tonguç 7. Sınıf Taktikli Soru Bankası cevap anahtarı bu uygulamada bulunmaktadır.

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti Avantajları

7. Sınıflar Tüm Dersler Soru Bankası Seti Avantajları

Tonguç Akademi tarafından hazırlanmış olan ve Tonguç Yayınları tarafından basılan 7. Sınıf Taktikli Soru Bankası setinin öğrenciler için birçok faydası bulunmaktadır. Soru bankası seti adeta bir öğretmen gibi hem çalışma düzeninizi oluşturmanıza yardımcı olur hem de eksiğiniz olan konularda dersleri pekiştirmeniz için yönlendirme yapmaktadır. Trendyol üzerinden Tonguç Akademi 7. Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti yorumları ve puanları incelendiğinde öğrenciler tarafından oldukça beğeni topladığı anlaşılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı kazanımları ve müfredatına tamamen uyumlu olan soru bankası seti aracılığı ile sınavlarda yüksek başarı elde edilmesi ve eğlenceli yaklaşımı ile öğrencileri ders çalışmaya teşvik edilmesine yardımcı olmaktadır. Dilerseniz TYA7TKTLTMDRSLRSRBNKS kodu ile soru bankası setine kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz.