İlgili Kategoriler
Fiyat
Etki
Hacim
Ek Özellik
Özellik
Fiyat Geçmişi
Tutuculuk / Sertlik
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Urban Care Saç Spreyi

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Gösterişli Saçlar İçin Urban Care Saç Spreyi Çeşitleri Trendyol'da!

Saç spreyleri, şekillendirme ve kolay tarama gibi amaçlarla sıklıkla kullanılan kişisel bakım ürünlerindendir. Urban Care, bu alanda sunduğu ürünlerle dikkat çeken markalardan biridir. Farklı etkilere sahip çeşitli formüllerde üretilen onlarca Urban Care saç spreyi seçenekler arasındadır. Urban Care saç kremi sprey özel formülleriyle rutin bakım sağlar ve saçlara sağlıklı bir görünüm kazandırır. Markanın sıkça tercih edilen ürünlerinden olan Urban Care saç açıcı sprey renk açma özelliğine sahiptir. Urban Care saç çıkaran sprey aşamalı olarak renk değiştirmesiyle istenilen tonun kolayca yakalanmasına yardımcı olur. Urban Care saç sprey kullananlar ürünün sağladığı doğal ışıltıdan ve sağlıklı görünümden oldukça memnun kalabilir. Bu ürünleri kullananlar tarafından yazılan yorumları ve değerlendirmeleri Trendyol üzerinden inceleyerek müşteri deneyimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Özel ve Etkili Formülüyle Urban Care Saç Spreyi Çeşitleri

Özel ve Etkili Formülüyle Urban Care Saç Spreyi Çeşitleri

Markanın şekillendirme işleminin yüksek ısı kullanılmadan yapılabilmesini sağlayan Urban Care deniz tuzu spreyi sıkça tercih edilir. Bu ürünler kıvırcık, dalgalı veya düz tellere özel formüllerde üretilir. İçeriklerinde bulunan argan yağı, keratin ve doğal bitki özleri sayesinde şekillendirme işlemi yapılırken bakım da uygulanır. Urban Care kıvırcık saç spreyi elektriklenmeyi ve kabarmayı önleyerek sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazandırır. Urban Care pembe saç spreyi buklelerin belirgin hale gelmesini sağlaması ile sıkça tercih edilir. Urban Care saç spreyi kullananlar ısı uygulamadan şekillendirme işlemini kolay ve kalıcı şekilde yapabilirler. Isı ile şekillendirme işlemi yapılması gerektiği durumlarda bu ürünler kullanılarak sıcaklığın zararlı etkileri önlenebilir. Bu ürün keratin içermesi ve gazsız olmasıyla sıkça tercih edilir. Urban Care gazsız saç spreyi 200°C sıcaklık düzeyine kadar koruyucu özelliğini devam ettirebilir. Dayanıklı yapısıyla yüksek bir koruma sağlar. Ürünü kullanan kişiler tarafından yapılan Urban Care saç spreyi yorumları oldukça olumludur. Bu ürünleri Trendyol üzerinden tercih ederek şekillendirme işlemini güven içinde yapabilirsiniz.

Güçlü Urban Care Saç Spreyi Çeşitleri

Güçlü Urban Care Saç Spreyi Çeşitleri

Markanın sıkça tercih edilen ürünlerinden biri olan Urban Care Biotin saç spreyi güçlendirici etkiye sahip özel bir formülle üretilir. İçeriğinde bulunan biotin, kafein ve keratin kıl köklerini güçlendirir ve koparak dökülmeyi azaltır. Dökülmeye karşı bu ürünleri kullanılanlar günde 1-2 defa olmak üzere duştan sonra masaj yapabilir. Her gün kullanılabilir ve durulanma gerektirmez. Ürünü kullananlar, sağladığı etkilerden oldukça memnun kalabilir. Urban Care tonik sprey ile birlikte kullanıldığında kıl kökleri beslenir ve teller dayanıklı bir yapı kazanır. Urban Care hindistan cevizli saç spreyi besleyici etkisi sayesinde hızlı uzama sağlar ve dökülmeleri azaltır. Bakım rutininize Urban Care saç bakım spreyi çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı alarak sağlıklı bir dokunuş yapabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan ürünü belirlemek için önerileri ve yorumları Trendyol’dan inceleyerek ürünler hakkında bilgi edinebilir, indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Avantajlı Urban Care Saç Spreyi Fiyatları

Avantajlı Urban Care Saç Spreyi Fiyatları

Urban Care Hibiscus saç spreyi geniş ürün yelpazesi ile her türlü ihtiyaca ve kullanıma cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Günlük rutin bakım için tercih edilebilecek Urban Care keratin saç spreyi içeriğindeki keratin, argan yağı ve doğal bitki özleri sayesinde güçlendirici, yumuşatıcı ve besleyici bir etkiye sahiptir. Düzenli kullanımda tellere belirgin bir canlılık ve hacim kazandırır. Kolay tarama ve bakım yapma özelliği ile öne çıkan ürünlerden biri olan Urban Care saç uzatan sprey, duştan sonra tarama işlemini kolaylaştırır. İçeriğindeki argan yağı kıl kökleri için oldukça faydalıdır. Urban Care saç spreyi modelleri arasında yer alan 250 ml boyutu sayesinde uzun bir süre kullanılabilir. Özel formülleri ile dikkat çeken ürünler, her bütçe için oldukça elverişli aralıklarda satışa sunulur. Trendyol’da Urban Care saç spreyi fiyat aralığını ve müşteri yorumlarını inceleyerek kendinize uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.