Boyut/Ebat
Dış Materyal
Renk
Fiyat
Dolgu Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Yazlık Yorgan

" araması için 151 sonuç listeleniyor

Yazlık Yorgan Fırsatları Trendyol’da!

Yazlık yorgan; özel dokusu ve kullanım konforu ile adından söz ettirir. Özellikle de mevsim geçişleri için kurtarıcı bir üründür. Yazlık pike yorgan, havanın çok sıcak olmadığı ve müşterilerin üzerlerine bir şey örtme ihtiyacı duydukları zamanlarda devreye girer. İnce yazlık yorgan terleme yapmaz. Sağlıklı uyku deneyimini destekler. Yazlık ince yorgan özel üretim malzemesi sayesinde hava akışına izin verir. Hafif yapısı ürünün öne çıkan özelliklerinden bir diğeridir. Üretim sürecinde tercih edilen dolgu malzemesi konforlu kullanımı destekler. Sahip olduğu özellikler sayesinde yazlık yorgan kullananlar yaşadıkları deneyimden memnun kalır. Siz de özel dokusuyla takdir edilen ürünlere Trendyol güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Öne Çıkan Yazlık Yorgan Modelleri

Öne Çıkan Yazlık Yorgan Modelleri

Yazlık yorgan modelleri tasarım özellikleri, ebatları ve markaları konusunda farklı niteliklere sahiptirler. Var olan geniş ürün yelpazesi sayesinde her müşteri ihtiyacına uygun olan ürünü satın alma şansını yakalar. Çift kişilik yazlık yorgan çeşitleri sıklıkla tercih edilir. İlgili başlık altında yer alan tasarımların ebatları 195 x 215 olarak belirlenir. Bununla birlikte 240 x 220 cm gibi özel ölçülere sahip ürünler de mevcuttur. 155 x 215 ise tek kişilik yazlık yorgan için belirlenen üretim ölçüsüdür. Mevcut modeller için tercih edilen malzemeler de değişiklik gösterir. Yazlık elyaf yorgan müşterilerin öncelikli tercihlerinden biridir. Nefes alan yapısı ile uyku esnasında terlemeye neden olmaz. Bambu yazlık yorgan sağlıklı üretim özelliğiyle ön plana çıkar. Uzun süreli kullanımda dahi hacim performansından bir şey kaybetmez. Yazlık pamuk yorgan sağlıklı yapısıyla dikkat çeken bir diğer seçenektir. Kullanım sürecinde müşteriyi bunaltmaz. Sadece ihtiyaç duyulan sıcaklık desteğini sağlar. Siz de bambu, elyaf, pamuklu ve yazlık yün yorgan çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Memnuniyet Dolu Ürün Yorumları

Memnuniyet Dolu Ürün Yorumları

Ürünlerin değerlendirmelerine bakıldığında müşterilerin çoğunun yaşadıkları deneyimden memnun kaldıkları dikkat çeker. Oluşan memnuniyet üzerinde var olan ürün çeşitliliği ve kullanım konforu etkili olur. Yazlık yorgan tavsiye listeleri incelendiğinde farklı birçok modelin ön plana çıktığı görülür. Beklentiler doğrultusunda her müşteri için ideal ürün değişir. Gösterişli tasarımlardan hoşlananlara yazlık kapitone yorgan modelleri hitap eder. Bu ürün kendinden desenli görünümü ile ön plana çıkar. Aynı şekilde renkli yazlık yorgan çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Üretim sürecinde kullanılan renkler konusunda ise çeşitlilik söz konusudur. Tek ve çift kişilik modellerin yanı sıra bebek yazlık yorgan seçenekleri de mevcuttur. Farklı ölçülerde yapılan üretim müşteriler için önemli ayrıcalıklardan biridir. Yazlık yorgan yorum, kampanya, indirimlerini inceleyerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan yazlık kışlık yorgan modellerine Trendyol aracılığıyla ulaşabilir, serin yaz gecelerinde kendinizi üşümekten koruyabilirsiniz.

Kaçırılmayacak Yazlık Yorgan Fiyatları

Kaçırılmayacak Yazlık Yorgan Fiyatları

Yazlık yorgan fiyatları üretim özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle talep edilen ücretler, geniş bir yelpaze oluşturur. Desensiz veya desenli yazlık yorgan için belirlenen fiyatlar birbirinden farklıdır. Tasarım özellikleri ücretlendirme yapılırken dikkate alınan kriterlerin başında gelir. Aynı şekilde tek, çift ve bebek ürünleri için ayrılması gereken bütçe de değişir. Avantajlı bir alışveriş için kampanya ve indirimleri takip etmek önemlidir. Bu sayede bütçe dostu fiyatlardan faydalanılır. Mevcut kampanyalar Trendyol yazlık yorgan online satış seçeneği üzerinden kolaylıkla takip edilir. Yapılan indirimlere pratik bir şekilde göz atma imkanı alışverişi kolaylaştırır. Online alışveriş deneyimi sayesinde zamandan tasarruf edilir. Bunun yanı sıra ödenen ücret noktasında da birçok avantajdan yararlanma şansı kazanılır. Yazlık yorgan satın alım fırsatları arasından her müşterine kendi bütçesine uygun ürünü bulma şansını yakalar. Siz de Trendyol’daki indirim ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.