İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Fiyat
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Şekil
Tema / Stil
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

12 Kişilik Kahvaltı Takımı

" araması için 214 sonuç listeleniyor

Şık 12 Kişilik Kahvaltı Takımı Çeşitleri Trendyol’da!

12 kişilik kahvaltı takımı, keyifli sabah başlangıçları için vazgeçilmeziniz olabilir. Kalabalık aile kahvaltılarına ek olarak sımsıcak dost sohbetlerinde size eşlik eder. Birbirinden farklı çiçek, geometrik desenler ile işlenmiş tabaklar; büyük beğeni toplar. 12 adet yuvarlak servis, çay tabağı, 6 adet sosluk, 2 adet oval tabak, 2 zeytinlik ve 2 büyük oval sunum tabağı ile ihtiyacınız olan parçaları sizlere sunar. Seramik malzemeden mor çiçekli olanı mevcuttur. Sosluklar ve çay tabağı mor renkte olup diğer parçaları beyaz üzerine mor çiçek deseninden tasarlanır. 8 parçadan oluşan ahşap standlı takımlar, sağlıklı malzemeden üretildiği için dikkat çeker. Şeffaf kapaklı bu ürünler, tasarım özelliğinden dolayı kapağını açmadan rahat bir şekilde görebilmenizi sağlar. 12 kişilik kahvaltı takımı porselen seçeneği, beyaz renkte olup 23 parçadan oluşur. 12 adet yuvarlak servis tabağı, 1 büyük servis sunum tabağı, 2 uzun zeytinlik, 2 adet orta oval tabak, 4 adet sosluk, 2 yuvarlak çerezlik reçellik; takım içerisinde yer alır. Seramik malzemeden üretilenler, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir. Sofralarınıza zerafeti ve şıklığı aynı anda getirir. Paket içerisinde kare servis tabağı, çay tabağı, 6 sosluk, çerezlik, reçellik, 2 büyük servis tabağı, 2 orta boy kayık tabak, 2 adet peynirlik ve zeytinlik bulunur. Sosluklar, siyah servis tabakları beyaz renkten oluşur. Dilediğiniz kahvaltı takımı çeşitlerine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Beğenilen 12 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri

Beğenilen 12 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri

12 kişilik kahvaltı takımı çeşitleri, uzun pazar kahvaltılarının ve her güne başlarken neşeli sabah kahvaltı rutininizin başlangıcı olur. Özenle tasarlanmış tüm modeller, bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir malzemeden yapılır. Takımlar, farklı tasarım ve renk çeşitleri ile müşterilerin dikkatini çeker. Kalabalık misafir ve aile kahvaltılarında dahi rahatlıkla ağırlamanıza yetecek parçalara sahiptir. Çocuklarınızın dikkatini çekerek eğlenceli kahvaltı yapmalarını sağlayacak desenlere ve canlı renklere sahiptir. Birbirini tamamlayan ve uyumlu renkler ile tasarlanmış modeller, misafirlerinizi şıklığı ve zarafeti ile etkiler. 12 kişilik kahvaltı takımı tavsiye edenler, kullandıkları modeller ile ilgili olumlu yorumlar yapar. Zeytin dalı desenli 24 parça 12 kişilik seçeneği; kare servis tabağı 4 adet küçük kare tabak ve küçük oval kese, 2 adet dalgalı dikdörtgen orta sunum tabağı ve yuvarlak kase ile ısıya dayanıklı şekilde üretilir. Tüm parçaların içerisine yerleştirilmiş zeytin dalı çizimi beğenilir. Isırgan model 24 parça 12 kişilik modelleri; kare servis tabağı, 4 adet küçük kare tabağı ve küçük oval kase, 2 adet dalgalı orta sunum tabağı ve yuvarlak kase, ile beyaz üzerine mavi çizimlerden oluşur. Gri nergis model 12 kişilik 23 parça kahvaltı takımı; yuvarlak servis, 6 sosluk, 2 zeytinlik, 2 oval tabak, 1 adet büyük servis ve sunum tabağından oluşur. Sosluklar, gri renkte olup diğer parçalar, gri beyaz üzerine mavi nergis çiçeklerinin çiziminden oluşur. 12 kişilik kahvaltı takımı kullananlar, ürünlerin makinede yıkanabilir olmasından memnun olduklarını belirtir. 35 parça hanımeli desenli takım, beyaz üzerine mor çiçek desenlerinin çizilmesi ile tasarlanır. Tüm parçaların iç kısımlarında çiçekler bulunur. Taban kısmı beyaz, tabak kenarları ise yeşil bir şerit ile belirginleştirilir. Blue magic 44 parça takım ise 12 mavi çiçek desenli tabak ve mavi çay tabağı, cam çay bardağı, 4 adet 13 cm desenli, 2 mat mavi zeytinlik, 1 adet 25 cm mat mavi kayık ve 1 adet 22 cm desenli kayık tabaktan oluşur. Farklı modellere Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Birbirinden Renkli 12 Parça Kahvaltı Takımı Tasarımları

Birbirinden Renkli 12 Parça Kahvaltı Takımı Tasarımları

Sayısız beyaz porselen parça üzerine çizilerek oluşturulmuş tasarımlardan bir tanesi, 3 mavi çiçeğin özenle çizilmesi ile oluşan modeldir. Bu model, 33 parça 12 kişilik sakura çiçek desenli takımın içinde yer alan 1 adet büyük kare sunum tabağını içerir. Ayrıca 2 adet ince uzun kare sunum tabağı ve 6 adet küçük yuvarlak sosluk ile birlikte 12 adet çay tabağı da bulunur. Birinci sınıf seramikten üretilenler, ilkbaharın neşeli ve yenileyen günlerini hatırlatır. Kar çiçeği 22 parça 12 kişilik kahvaltı takımı satın al anlar, porselen üzerinde yer alan kar çiçeği desenini beğeni ile yorumlar. Beyaz porselen üzerinde yer alan kırmızı çiçek desenleri mevcuttur. 4 sosluk ise kırmızı renktedir. Özellikle geniş ailelerin tercih etmek isteyeceği 35 parça 12 kişilik takım seçeneği; 12 adet yuvarlak servis ve çay tabağı, 6 adet sosluk 2 zeytinlik ve oval tabak ile 1 adet yuvarlak sunum tabağından oluşur. 6 sosluk pembe renkte olup diğerleri beyaz üzerine farklı sayıda nergis çiçeğinin işlenmesi ile tasarlanır. Tabağın boyutuna göre çiçeklerin büyüklüğü de değişiklik gösterir. Ekolojik malzemeden üretilmiş keramika lavanta 55 parça 12 kişilik seçeneği, 2 desenli tabaktan oluşur. Bu iki tabak 20 cm boyundadır. Ayrıca her takımın vazgeçilmezi olan 12 çay bardağı da mevcuttur. Kare çay tabakları ise renk uyumuna eşlik eder. Beyaz renkteki yuvarlak olanlar, 4 adet ve 10 cm boyundadır. Mor renk olan yuvarlaklar ise 4 adet olup 8 cm boyundadır. 2 kayık tabak, lavanta çiçeklerinin özenle çizildiği canlı renktedir. Her türden beklentiyi karşılayacak ürünleri, 12 kişilik kahvaltı takımı online alışveriş yöntemini deneyimleyerek Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Bütçe Dostu 12 Parça Kahvaltı Takımı Fiyatları

Bütçe Dostu 12 Parça Kahvaltı Takımı Fiyatları

12 Kişilik kahvaltı takımı fiyatları, üretim ve tasarım esnasında tercih edilen malzeme ve parçalar dikkate alınarak büyük bir titizlik dahilinde belirlenir. Ahşap malzemeden yapılan standlı modeller, yapım aşamasındaki parçalara göre fiyatların farklılık göstermesine neden olur. 55 parça olan modeller, 44 parça olan modellere göre daha farklı fiyat aralıklarında satışa sunulabilir. Lavanta çiçek desenli olan nar çiçeği ya da nergiz çiçeği desenli olanlar da farklı fiyatla müşterilere sunulabilir. Üretim esnasında fazla ya da az malzemenin kullanılması, fiyat skalası üzerinde etkilidir. Takımda tercih edilen adet ya da çizim kullanım özellikleri de fiyat üzerinde değişen durumlar oluşturur. Kaliteli materyaller kullanılarak dizayn edilen tüm seçenekler, çizilme ve düşmelere karşı dayanıklı bir yapıda tasarlandığı için uzun yıllar boyunca deforme olmadan kullanılmaya elverişlidir. Tasarımlar, estetik görünümleri ile sofralarınıza şıklık kazandırırken aynı zamanda keyifli bir şekilde kahvaltı yapmanıza da olanak tanır. Bulunulan alan fark etmeksizin her ortama uyum sağlayan renk ve modeller tasarlanır. Dönemsel olarak sunulan 12 kişilik kahvaltı takımı indirim ve kampanya zamanlarını takip ederek istediğiniz parça ve desendeki modeli uygun fiyat olanakları dahilinde satın alabilirsiniz. Kampanya zamanlarında ve indirim günlerinde bütçeniz için tasarruflu alışveriş seçenekleri sunulur. Pikniklere, tatil evlerinize ve sürekli yaşam alanlarına uyum sağlayan tasarımlar; avantajlı fiyatlarla satın almanız için sizlere sunulur. Trendyol üzerinden 12 kişilik kahvaltı takımı yorum larına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Deneyimli müşteriler tarafından paylaşılan görüşler aracılığıyla tüm modeller ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak dilediğiniz seçeneği Trendyol ile satın alabilirsiniz.