İlgili Kategoriler
Ekran Yenilenme Hızı
Ekran Boyutu
Fiyat
Panel Tipi
Çözünürlük
Tepki Süresi
Curved (Kavisli)
Sync Teknolojisi
Çözünürlük Standartı
Kullanım Amacı
Görüntüleme Teknolojisi
Dahili Hoparlör
HDMI
DVI-I
DVI-D
D-Sub (VGA)
HDCP
Mini DisplayPort
DisplayPort
3D Desteği
Vesa Uyumluluğu
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kontrast
Dokunmatik Ekran
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

165 Hz Monitör

" araması için 231 sonuç listeleniyor

Kaliteli 165 Hz Monitör Çeşitleri Trendyol’da!

Bilgisayar, günlük hayatta gerek iş için gerekse eğlence için kullanılan bir araçtır. Bilgisayarlar diz üstü ya da masa üstü olarak tercih edilebilir. Cihazlar, özellikle oyun oynarken gerekli olan ekran yenileme hızının yüksek olması gereklidir. Oyun oynayanlar için hızlı hareket edilmesi önemlidir. 165 Hz monitör, oldukça hızlı fare oynatma hızı ile ön plana çıkar. Hızlı bir şekilde oynatılan fare ile işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Özellikle oyuncular için önemli olan bu özellik ile çeşitli bilgisayarlar bulmanız mümkündür. Kaliteli markaların müşterilerine sunduğu çeşitli tasarımları satın alabilirsiniz. Farklı fiyat aralıkları ile karşınıza çıkan modellere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 27 inç 165 Hz monitör seçeneklerini masa üstünde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Oldukça geniş olan bu boyut ile bilgisayar masalarını renklendirebilirsiniz. Geniş yapısı ve yüksek çözünürlüğü ile çeşitli tasarımları kullanarak kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tür özelliğe sahip olan modellerin ekran yenileme hızı 165 hertzdir. Yenileme hızı, ekran geçiş hızı ile aynı anlama gelir. Yani 165 Hz’ye sahip olan olan bilgisayarların dakikada 165 kare fotoğraf yenilemesi vardır. Bu özellikle film izlerken, oyun oynarken ya da düzenleme yaparken müşterilere yarar sağlar. 165 Hz olan tasarımlar, yüksek çözünürlüklü ekran yenileme hızına da sahiptir. Kare geçişleri ve fare oynatma hızının yüksek olması, bilgisayarın da hızlı çalışmasına sebep olur. Net görüntü sağlayan cihazlar, çeşitli büyüklüklere sahiptir. 165 Hz IPS monitör, renkleri tam olarak algılamaya yarayan özel bir sisteme sahiptir. Bu tip monitörler ile film izlemek oldukça zevkli olur. Sadece eğlence değil, aynı zamanda grafik gibi işleri yaparken yardımcı olur. İş alanında sunulan kolaylık sayesinde verimli şekilde günü tamamlayabilirsiniz. IPS tasarımların içerisinde yer alan moleküller, görüntünün net şekilde algılanmasını sağlar. Grafik tasarımcıların işini kolaylaştıran cihazlar, pek çok müşterinin beğenisini kazanır. Gündelik ve profesyonel kullanıma uygun yapıya sahip olan cihazlar, siyah ve beyaz renkleri ile tercih edilir. İşlerinizi verimli şekilde tamamlamanıza yardımcı olan gereçleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Söz konusu tasarımları Trendyol üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı 165 Hz Monitör Modelleri

Kullanışlı 165 Hz Monitör Modelleri

Oyun için tasarlanan bilgisayarlar, standart olanlardan farklı özelliklere sahiptir. Ekran kartı, hareket hızı ve bellekleri diğerlerine göre farklılık gösterir. Oyun oynanması için bilgisayarda donmanın az olması gerekir. Online olarak oynanan oyunlar, çok eşli olduğundan takım arkadaşlarına yetişmek önemlidir. Bu tarz işlemler için hertz hızı yüksek olan modeller seçilmelidir. 165 Hz monitör 1 ms ekran hızı ile bu tarz özellikleri kapsar niteliktedir. Ekranın tepki süresi 1 milisaniye olan bu seçeneklerde oyun oynamak oldukça zevklidir. Ortalama bir bilgisayarın tepki süresi 3 ile 5 milisaniye arasında değişir. Süre düştükçe fare oynatma hızı artar. Bu özellik sayesinde ekran geçişleri ya da oynatma hızları yükselir. 165 Hz olan cihazlarda genellikle 1 milisaniye hız süresi vardır. Bu özellik sayesinde işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Bu tarz niteliklere sahip bilgisayarlar, profesyoneller tarafından tercih edilir. Oyun oynayan müşteriler tarafından tercih edilen tasarımların ekran hızı 144 Hz’den yüksek olmalıdır. Yüksek çözünürlüğe sahip olan bilgisayarlar hızlı ısınabilir. Bu yüzden iç sisteminin de çeşitli niteliklere uygun şekilde üretilmesi gerekir. İç kısımda bulunan soğutucu, yüksek çözünürlüklü cihaza özel olarak üretilir. Bu sayede soğuma işlemi yeterli gelir. Aynı zamanda güç kaynağının da bu tarz niteliklere karşı dayanıklı olması gerekir. Aksi takdirde sürekli şarj bitmesi ya da yüksek miktarda elektrik kullanımı ile karşılaşabilirsiniz. 4K 165 Hz monitör, üstün çözünürlüğü sayesinde resimleri, videoları ya da grafikleri net bir şekilde görebilirsiniz. Çözünürlük arttıkça izleme zevki de artar. Gelişen teknoloji ile artan çeşitli nitelikler sayesinde film, dizi ve video izlerken ya da oyun oynarken net bir şekilde görüntü alabilirsiniz. 4K özelliğe sahip olan modeller sayesinde gerçekçi bir deneyim kazanabilirsiniz. Çeşitli ölçüler ile karşınıza çıkan ürünler arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. 4K özellikli tasarımlar, ekran kısmında 4000 adet piksel içerir. Bu sayede ekrana yansıtılan görüntü net bir şekilde sağlanır. Gösterilen fotoğraf, 4000 parçaya bölünür ve her bir parça kendi içinde çözünürlük sağlar. Parçaların sağladığı bütün ise temiz bir görüntü verir. Bu nitelik ile renkler doğal bir şekilde seçilebilir. Modeller, genellikle 120 ile 170 arası hertz seviyesine sahiptir. 4K ekranlar televizyon, bilgisayar ve telefonlarda da kullanılabilir. Yüksek performansa sahip olan seçenekler, hızlı çözünen ekran kartları ile ön plana çıkar. 165 Hz monitör 0.5 ms hızlı hareket etme özelliğine sahiptir. 165 Hz yenileme hızını temsil ederken, 0.5 ms ise iki kare arası geçişi temsil eder. Bu özellik ile kaliteli görüntüler elde edebilirsiniz. Bulanıklığı azaltan nitelikleri ile çeşitli filmleri izlerken gerçek hayattaymış hissi yaşayabilirsiniz. Akıcı görüntü sağlayan çeşitler sayesinde zevkli bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Kaliteli teknolojik aletleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

165 Hz Monitör Yorum ve Görüşleri

165 Hz Monitör Yorum ve Görüşleri

Göz sağlığı için seçilen bilgisayar ekranı kaliteli malzemelerden yapılmalıdır. Farklı materyaller ile yapılan ürünler vücut sağlığını bozabilir. İyi bir kullanım için ürünün ekran nitelikleri, belleği ve depolama alanı oldukça önemlidir. Rahat bir çalışma için kendi vücudunuza uygun olan modelleri seçmeniz önerilir. Yüksek çözünürlüğe sahip olan modeller ile kaliteli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. 32 inç 165 Hz monitör, oldukça geniş bir ekrana sahiptir. Bu tarz seçenekler, masa üstü ya da laptop olarak tercih edilebilir. Geniş görüş açısı ile görüntüleri net bir şekilde inceleme fırsatı verir. Video düzenleme, oyun oynama ve çeşitli işleri yapmak için 32 inç bilgisayar tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 80 santim olan ekran genişliği ile dikkat çeken modeller, uygun fiyatlar ile müşterilerin karşısına çıkar. 80 santim ekran büyüklüğüne sahip modellerin çerçeve ve türevleri ile genişliği artabilir. Büyük ekranlara sahip olan çeşitler ile dizi ya da film izlemek, oyun oynamak ve iş yapmak oldukça zevkli bir hale gelir. 165 Hz oyuncu monitörü, farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Özellikle net ekranları ile ön plana çıkar ürünler, uygun fiyatlara sahiptir. Oyuncu bilgisayarları ekran, kasa ve aksesuar olarak standart olan cihazlardan farklı bir şekilde tasarlanır. Bu tarz bilgisayarların ekran çözünürlükleri yüksek olmalıdır. Oyun oynayan müşteriler, genellikle online olarak oynar. Bu tarz oyunlar bazen çoklu kişi olarak oynanır. Ya da bazı oyunlarda hızlı olunması, kazanmak için oldukça önemlidir. Bu yüzden satın alacağınız bilgisayar ekranın hertz sayısına dikkat etmeniz gerekir. Ekrandaki yenileme ve fare oynatma hızını temsil eden hertz sayısı arttıkça hareket edileme hızı da artar. Özellikle gelişen teknoloji ile beraber artan uzaktan çalışma işlemleri için ön plana çıkar. Kaliteli bir bilgisayar kullanımı için monitörün de diğer araçlar tarafından desteklenmesi gerekir. 165 Hz monitör indirim ve çeşitli fiyat fırsatları ile değerli müşterilerin karşısına çıkar. İndirimlerin sunduğu avantajlar, müşterilerin tercih sürecinde son derece olumlu etkiye sahip olur. Çeşitli teknolojik aletleri indirimli şekilde Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

165 Hz Monitör İndirim Fırsatları

165 Hz Monitör İndirim Fırsatları

Monitöre uygun olarak seçilen ekran ve hafıza kartı, fare gibi çeşitli aksesuarların de uygun seçilmesi tavsiye edilir. Bu sayede bir takım halinde bilgisayar deneyiminizi artırabilirsiniz. 165 Hz monitör fiyatları, geniş bir skalaya sahiptir. Kendi bütçenize uygun modeli aralarından seçip kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Farklı marka, model ve özellik seçeneklerine sahip modeller arasından dilediğinize sahip olabilirsiniz. Hızlı kullanım için büyük bir avantaj sağlayan modeller, özellikle profesyonel bilgisayar tutkunları tarafından tercih edilir. 165 Hz kavisli monitör gerçekçi bir görünüm sunar. Ekranın kendiliğinden sahip olduğu yatay kavis, geniş bir görüş açısı sunar. Bu tarz modellerde eğrilik yarıçapı önemlidir. Eğrilik yarıçapı arttıkça görüş alanı gerçekçi bir hal alır. Bu tarz seçenekler, kendiliğinden yüksek yenileme hızına sahiptir. Yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızı ile kaliteli oyun performansı sağlar. Çeşitli modeller arasından dilediğinizi satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu sayede kendi kullanımınıza uygun modelleri satın alabilirsiniz. Kavisli modeller, genellikle 25 inçten büyüktür. Bu da oldukça geniş bir görüş alanı sağlar. Bu yapı, ergonomik bir kullanım da sağlar. Dik olarak bakıldığı zaman 180 derece görüş açısına hitap eden modellerin kurulumu da oldukça kolaydır. Ürünleri düz bir zemin üzerinde kullanmanız tavsiye edilir. Kendi oyun alanınızı kurabileceğiniz modeller farklı renk, boyut ve markalar ile karşınıza çıkar. Ergonomik bir kullanım için kullanılan malzemelerin de özenle seçilmesi gerekir. Satın alınan masa, sandalye ve çeşitli aksesuarların da vücuda uygun olması tavsiye edilir. Kişisel bir alan olan bilgisayarlar, kendi boyunuza ve rahatınıza uygun olarak seçilmelidir. Çeşitli özelliklere sahip bilgisayar ve aksesuarlarına Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Herkese Uygun 165 Hz Monitör Tavsiyesi

Herkese Uygun 165 Hz Monitör Tavsiyesi

Farklı tasarımlarda karşınıza çıkan çeşitli modeller sayesinde kendi kullanımınıza ya da alanınıza uygun olarak satın alabilirsiniz. Kendi alanınıza uygun olan modeller ile kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Oyun için kullanılan çeşitli cihazlar ile oynama kalitesini artırabilirsiniz. Çeşitli modeller ile rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. 165 Hz monitör tavsiyesi için önceden kullanan müşteri yorumlarından yardım alabilirsiniz. Bu sayede kendi alan ve ihtiyaçlarınıza göre olan modelleri uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kullanan müşterilerce yapılan çeşitli görüşler sayesinde hangi ürünün kullanımınıza uygun olduğunu bulabilirsiniz. Kendi kullanım alanınıza uygun olarak seçeceğiniz eşyaları, aynı zamanda da kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede alanınıza uygun olan ekran, kasa ve aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı seçenekler, çeşitli farklı modellere sahiptir. Hızlı ekran hareketi ile satın alabileceğiniz seçenekleri dilediğiniz an kullanabilirsiniz. 165 Hz monitör modelleri, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dilediğiniz modeli bu sayede satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı markaların sunduğu çeşitli renk ve ağırlıktaki modeller ile kullanım zevkinizi artırabilirsiniz. Monitörlerin boyutu büyüdükçe görüş alanı da artar. İyi bir görüş için yüksek çözünürlüklü ve geniş görüş alanlı modellerin seçilmesi tavsiye edilir. Göz sağlığı açısından sürekli olarak ekrana bakılmamalıdır. Farklı özellikte olan modeller arasından 165 Hz ekran çözünürlüğüne sahip olan oldukça dikkat çeker. Bu özellik sayesinde bir saniye içerisinde 165 kez ekran yenileme sahip olan bilgisayarlar, net ve renkli görünüme sahip olur. Oyun oynarken, film ya da diz izlerken ve grafik gibi işlerle uğraşırken, büyük bir rol oynayan ekran hızı cihazın çalışma hızını da etkiler. Bu yüzden ekrana uygun yapıda olan güç kaynağı ve fare kullanılmalıdır. Farklı modellere uygun fiyatlar ile birlikte Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken 165 Hz Monitör Tasarımları

Dikkat Çeken 165 Hz Monitör Tasarımları

Oyuncu bilgisayarları ile normal kullanım için olanlar farklıdır. Oyuncu bilgisayarları, hem ergonomik olarak hem de işlemcileri özel olarak tasarlanır. Bu sayede iyi bir şekilde oyun oynama zevkine sahip olabilirsiniz. İş için kullanan cihazlarda farklı niteliklerde olmalıdır. Özellikle uzaktan çalışan müşteriler için kaliteli modellerin tercih edilmesi gerekir. Bu sayede dayanıklı ve sağlam bir şekilde bilgisayarlarınızı kullanabilirsiniz. 165 Hz ekrana sahip olan modeller, çeşitli büyüklüklere sahip olabilir. 13’ten 35 inçe kadar farklı boyutlar bulabileceğiniz modeller, çeşitli fiyat aralıkları ile müşterilerin beğenisine sunulur. Küçük olanlar, genellikle laptop gibi seyyar ürünlerde tercih edilir. Büyük olan ekranlar ise masa üstünde kullanıma uygundur. Sahip olduğunuz alana ya da ihtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz modelleri bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz. Birçok farklı markanın satışa sunduğu geniş ürün yelpazesi arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Satın alacağınız kaliteli ekranı kasa ve aksesuarlar ile destekleyerek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. 165 Hz monitör yorum ve görüşleri sayesinde farklı modeller arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Müşteriler tarafından yapılan yorumlar sayesinde farklı görüşleri de okuma fırsatına sahip olabilirsiniz. Modeller, kendi aralarında farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Bu sayede dilediğiniz niteliklere sahip olan tasarımı satın alabilirsiniz. 165 Hz monitör online olarak inceleyebilir ve sonrasında da kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Ürünleri karşılaştırmak ve çeşitli özelliklerini öğrenmek için online inceleme yapabilirsiniz. Farklı ekran kartlarına sahip modelleri önceden bilgi sahibi olarak satın alabilirsiniz. Çeşitli ürünler geniş bir yelpazeye sahiptir. 165 Hz ekran hızına sahip olan modeller, saniyede 165 adet değişen kare sistemi ile görüntüleri net ve belirgin bir şekilde müşteriye ulaştırır. İşlerinize kolaylık sağlamayı başaran kaliteli cihazları Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü 165 Hz Monitör Fiyatları

Yüksek Çözünürlüklü 165 Hz Monitör Fiyatları

165 Hz özelliğe sahip olan ürünler ile etkili bir kullanım elde edebilirsiniz. Farklı ekran genişliklerine sahip çeşitli modeller arasından istediğinizi seçerek dilediğinizi satın alabilirsiniz. Ürünleri dilerseniz masa üstü dilerseniz de laptop olarak da tercih edebilirsiniz. Farklı ürünler arasından işiniz için faydalı olan modeli kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bilgisayar içerisinde olan farklı özellikler kullanım hızına etki eder. Ekran parlaklığı, işlemci hızı gibi etmenler kullanım şeklinde büyük farklılıklar yaratabilir. 165 Hz monitör satın aldığınızda kolay bir şekilde dilediğiniz yere kurulum yapabilirsiniz. Uzun süreli kullanım için fan kısımlarını temizlemeniz tavsiye edilir. Temiz bir kullanım için yıllık olarak bakım yaptırmak gerekebilir. Ürünlerin dikkatli kullanılması da çizilme ya da diğer hasarlara karşı korumaya yarar sağlar. Farklı genişlik ve uzunluktaki cihazlara uygun fiyatlar dahilinde ulaşabilirsiniz. Cihazların konumlandığı alan da temizliği açısından büyük bir etkendir. Özel bir alan yarattığınız zaman, hem kullanmak hem de bakım yapmak için oldukça rahat bir alana sahip olabilirsiniz. 165 Hz monitör kullananlar tarafından çok sevilen ve tavsiye edilen modellere sahiptir. Her kesimden müşteriye hitap eden çeşitli modeller, uygun fiyatlar ile karşınıza çıkar. Dilerseniz günlük olarak kullanmak için dilerseniz de oyun için tercih edebilirsiniz. Oyun bilgisayarları için kaliteli bir ekranın olması gerekir. Yüksek çözünürlükte oynanan oyunlar için dayanıklı bir ekranın satın alınması gerekir. Takım halinde oynana oyunlarda diğer kişilere yetişmek ya da hızlı bir şekilde hareket etmek için hızı bir ekrana sahip olunması gerekir. Saniye 165 kare hız ile ilerleyen ekran kaydı sayesinde oyun oynama zevkini artırabilirsiniz. Bilgisayarınız için gerekli her türlü aksesuar ve parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Söz konusu cihazları Trendyol’da bulabilirsiniz.