İlgili Kategoriler
Kişi Sayısı
Fiyat
Materyal
Renk
Parça Sayısı
Özellik
Şekil
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

2 Kişilik Kahvaltı Takımı

" araması için 129 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Yapıya Sahip 2 Kişilik Kahvaltı Takımı Modelleri Trendyol'da!

Mutfak araç gereçleri zaman içinde farklı biçimlerde tasarlanarak sunulan ürünlerdir. Çeşitli yapılara ve tasarımlara sahip olan bu ürünler kullanışlı ve oldukça sağlam yapılıdır. Kahvaltı sunumu yaparken kullanımı gerekli olan takımlar da bunlar arasında yer alır. Desenli ya da düz olacak şekilde üretilen modeller, kahvaltılara şıklık katar. Fincanlar ya da bardaklar ile birlikte kapsamlı bir şekilde sunulan modeller sık yapılan seçimlerden biridir. 2 kişilik kahvaltı takımı şeklinde sunulan içerikler de kapsamlı olduklarından dolayı büyük bir ilgi ile karşılanır. Gerek renk gerekse büyüklük bakımından farkını ortaya koyan modeller masaların özenli bir hal almasına yardımcı olur. Yuvarlak ve kare biçimindeki ürünle sıklıkla tercih edilir. Hem kullanımları kolay hem de makine içerisine pratik şekilde yerleştirilebilir. Bu tarz hassas yapılı ürünlerin kullanımı kadar temizlenmesi de oldukça önemlidir. İki kişilik kahvaltı takımı tercih ederken büyüklük ve renk seçimi yaparak mutfaklarınıza farklılık kazandırabilirsiniz. Farklı biçimlerde değerlendirilmeye uygun olan bu takımlar, uzun ömürlü ve işlevseldir. Özellikle düz tasarımlı tabaklar mutfakta çeşitli sunumları tamamlamak için de tercih edilebilir. Seçim yapmadan önce 2 kişilik kahvaltı takımı tavsiye ve önerilerini okuyarak karar verebilirsiniz. Sipariş oluşturmadan önce indirimli fiyatları inceleyerek hem tarzınıza hem de mutfağınıza uygun olan ürünleri temin edebilirsiniz. Trendyol üzerinden hem ürün özelliklerini öğrenebilir hem de var olan kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Özellikleri

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Özellikleri

Mutfak araç gereçleri sadece görünüm bakımından değil, aynı zamanda yapı bakımından da farklılık gösterir. Genel olarak porselen yapılı modeller tercih edilir. Bunlar hem sağlıklı hem de uzun ömürlü bulunur. Ayrıca parlak görünümleri de dikkat çekici bir diğer detaydır. İnce yapılı porselenler, sunumlara şıklık kazandırır. Bunun yanı sıra öğrenci evlerinde de bu tarz takımlar kullanım için idealdir. Takımların parça sayısı ve parçaların kullanım alanları birbirinden farklılık gösterir. Genel olarak servis tabakları ve çeşitli yiyecekleri koymak için küçük boyutlu tabaklar vardır. Üst kısmı desenli modeller, renkli ve ilgi çekici sunumları ortaya koyma noktasında yardımcı olur. 2 li kahvaltı takımı yeni evli kişiler tarafından sıklıkla kullanılır. İçerik bakımından yeterli bulunan setler, sunumlarda bir bütünlük elde edilmesi noktasında yardımcı olur. Yıllar boyunca kullanımı mümkün olan tabaklar, açık ve koyu renk tonlarını sunumlara dahil etmeyi mümkün kılar. Genel olarak sıklıkla tercih edilen yuvarlak tasarımlar dışında kalp tasarımlı tabaklar da dikkatleri üzerine çeker. Özenli sunumlar ortaya koyabilmek ve tarzınızı yansıtabilmek için farklı markalar tarafından üretilen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 2 kişilik kahvaltı takımı online olarak müşterilere sunulur. Bu sayede merak ettiğiniz detaylara ulaşabilir ve müşterilerin yapmış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz. Mutfaklara çeşitlilik katan bu setler, dolap içlerinde ya da çekmecelerde kolaylıkla muhafaza edilebilir. Derinlik ve uzunluk bakımından birbirinden farklılık gösteren bu tabaklar, iki kişilik bir sofra hazırlığı yaparken ideal miktarda yiyeceği muhafaza edebilme kapasitesine sahiptir. Gösterişli sunumlar yapabilmek ve sevdikleriniz ile keyifli anlar geçirebilmek için sofraları süsleyen kahvaltı takımı 2 kişilik setlere sahip olabilirsiniz. İndirimlerden ve kampanyalardan haberdar olarak bu alandaki ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Sipariş vermeden önce müşterilerin yapmış oldukları yorumları ve paylaşımları da inceleyebilirsiniz. Trendyol ile birlikte merak ettiğiniz ürün detaylarına ulaşabilir, setleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Kullananlar ve Tavsiyeleri

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Kullananlar ve Tavsiyeleri

Günün farklı öğünlerinde sofra hazırlayabilmek için kullanım gerekli olan farklı mutfak araç gereçleri vardır. Yiyecekleri hazırlarken kullanılan bu araç gereçler sunum aşamasına gelindiğinde farklılaşarak yerinin çeşitli takımlara devreder. Uyum içinde bir masa kurabilmek için özenle tasarlanan setlerden yardım alabilirsiniz. 2 kişilik kahvaltı takımı kampanya ve indirimleri, ürünlerin müşteriler için ulaşılabilir bir hal almasına yardımcı olur. Kampanyalar, pek çok model üzerinde etkili olarak gerek günlük kullanıma uygun olan gerekse özel günlerde kullanımı tercih edilebilecek mutfak eşyalarının temin edilmesini kolay hale getirir. 2 kişilik kahvaltı takımı indirim avantajları ile birlikte mutfakta kahvaltı sunumları hazırlamayı keyifli ve kolay hale getiren pek çok parçaya sahip olabilirsiniz. Çeşitli suplalar ya da masa örtüleri ile birlikte hoş bir görünüm ortaya koyan setler, uzun yıllar boyunca kullanılabilir ayrıca renklerinde solma ya da herhangi bir farklılaşma görülmez. Bu noktada porselen yapılı setlere olan ilgi yoğundur. Ağırlık ve yapı bakımından müşterileri memnun edecek şekilde tasarlanan bu tarz ürünler, renksiz de tasarlanabilir. Modelden modele değişim göstermekle birlikte setler ile birlikte kullanıma sunulan fincanlar ve bardaklar tasarımları bakımından dikkat çeker. Kahvaltıda çay ya da kahve tüketimini keyifli hale getiren bu setleri temin edebilirsiniz. 2 kişilik kahvaltı takımı kullananlar tarafından övgü ile bahsedilen modeller, sıklıkla tavsiye edilerek çok sayıda kişinin mutfağında yerini alır. Bazı modellerde haşlanmış yumurtaları yapısına uygun olacak şekilde sunabilmek için küçük boyutlu malzemeler de vardır. Farklı bir sunumu beraberinde getiren bu modellere mutfağınızda yer açabilirsiniz. Tabak tasarımları düz ya da belirli bir derinliğe sahip olacak şekilde kendini gösterir. Trendyol üzerinden ilginizi çeken setlerin içeriğini kolaylıkla inceleyebilir, kullanışlı ve modern tasarımlı ürünleri sipariş edebilirsiniz.

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Fiyatları

2 Kişilik Kahvaltı Takımı Fiyatları

Kahvaltı sofraları güne keyifli bir şekilde başlamaya yardımcı olan hazırlıklardan biridir. Bu nedenle sunumlar içerisinde kullanımı tercih edilen parçalar, önem teşkil eder. 2 kişilik kahvaltı takımı yorum bölümünü inceleyerek müşterilerin farklı modeller için ne tür geri bildirimler yaptığını okuyabilirsiniz. Sade ve düz şekilde tasarlanan tabakların dışında mermer deseni ile öne çıkan ve mutfaklara farklılık katan ürünler vardır. Ağır ve bir o kadar da göze hitap eden sunumlar elde edebilmek için seçiminizi mermer desenli setlerden yana yapabilirsiniz. 2 kişilik kahvaltı takımı satın alarak içerisinde bulunan çok amaçlı parçalardan seneler boyunca farklı biçimlerde yararlanabilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen siyah ve beyaz renkli modellerin dışında yeşil, mavi, pembe ya da turuncu renklerinin hakim olduğu modeller de müşterilerin dikkatini çeker. Renk ve tasarım bakımından farklılık ortaya koyan 2 kişilik kahvaltı takımı modelleri arasından mutfaktaki ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Mevcut özelliklere bağlı olarak fiyatlandırılan setler, pek çok kişinin bütçesi ile uyuşur. Ürünler porselen ya da alçı olmalarına bağlı olarak farklı fiyatlarda sunulur. Bunun yanı sıra üzerinde bulunan desenler de fiyata etki eden detaylar arasında yer alır. Sekiz ya da on bir parça gibi farklı parça sayılarına sahip olan setler, kapsamlı ya da günlük bir sunum hazırlayabilmek için ideal bulunur. İçerisinde çay tabağı, çay kaşığı ve şekerlik bulunan kapsamlı setler de mevcuttur. Modern tasarımlı servis tabaklarının yanı sıra bu tarz parçaların da kullanıma sunulması hitap edilen kitlenin beklentisini karşılar. Bu tarz detayları dikkate alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Trendyol sayesinde 2 kişilik kahvaltı takımı fiyat bilgisini alarak istediğiniz renge ve içeriğe sahip olan takımları kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.