Fiyat
HDMI
Kullanım Amacı
Çözünürlük
Panel Tipi
Renk
İşlemci Modeli
Garanti Süresi
Hard Disk Kapasitesi
Bağlantılar
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Ekran Kartı
Ekran Kartı Tipi
Garanti Tipi
İşlemci Tipi
İşlemci Çekirdek Sayısı
Temel İşlemci Hızı (GHz)
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Kapasite
Optik Sürücü Tipi
Ram (Sistem Belleği)
Ekran Kartı Bellek Tipi
SSD Kapasitesi
Fiyat Geçmişi
Ekran Boyutu
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

22 İnç Monitör

" araması için 3829 sonuç listeleniyor
Cenova 22" Monitör 2k
Kargo Bedava

Cenova22" Monitör 2k

3.299 TL
Sepete Git

Yüksek Görüntü Kalitesi ile 22 İnç Monitör Modelleri Trendyol'da!

Ekran kullanımı, masaüstü bilgisayar tercih eden kullanıcılar için önemli bir detaydır. Seçilen monitörün özelliklerine bağlı olarak görsellerin kalitesi ortaya çıkar. Bu sayede ihtiyacınıza göre 22 inç monitör özelliklerinden destek alabilirsiniz. Ekranın çözünürlük düzeyini, bilgisayar kullanımınızın sıklığına ya da amacına göre belirleyebilirsiniz. Ekran yenileme hızları bu anlamda önemli bir ölçüt olarak karşımıza çıkar. Büyüklük açısından ideal performans ortaya koyan 22 inç bilgisayar monitörü kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt niteliğinde. 22 inç monitör ölçüleri incelemek gerekirse eğer; En ve boy olarak 50 cm civarında olduğu ifade edilebilir. Film deneyimleri ya da oyunlar için ideal bir ekran özelliği taşır. Farklı tasarımsal özellikleri ile her zevke uygun bir üründür. Uygun monitör ölçüleri sayesinde keyifli e kolay bir kullanım imkanı tanır.

22 İnç Monitör Satın Alım Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

22 İnç Monitör Satın Alım Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alım öncesinde aydınlatma 22 inç monitörler için önemli bir ölçüttür. Eğer ekranınız yeteri kadar aydınlığı sizlere sağlayamıyor ise kullanım açısından uygun olmayacaktır. Tepki hızının düşük olmasına dikkat etmelisiniz. 22 inch lcd monitör, bilgisayarı rutin işlerde kullanacak olanlar için ideal bir seçimdir. Ekranın büyüklüğü sizlere işlem yaparken avantaj sağlar. Bu nedenle hangi amaç için kullanacağınız en önemli ölçüttür. Eğer bilgisayarı oyun için kullanıyorsanız 2K ve Full HD çözünürlüğe sahip olan bir monitör tercih etmelisiniz. Çözünürlükle beraber bilgisayardan elde edeceğiniz görüntü kalitesi de artacaktır. Yenileme hızı ile beraber tepkime süresi oyun severler için önemli bir detaydır. Bu gibi etkenler oyun kaybetmenize neden olabilir. Bilgisayarınızdaki yenileme hızı yükseldikçe akıcılık da da artış yaşanacaktır. 22 inch monitör 144hz yenileme hızı bakımından sunduğu performans ile tercih edilebilir düzeydedir.

22 İnç Monitör

22 İnç Monitör

Bilgisayarınıza hoparlör almak istemiyorsanız 22 inç monitörünüzü hoparlörlü tercih edebilirsiniz. 22 inç ekran tv özellikli modellerin arkasında kulaklık girişi yer alabiliyor. Oyun tutkunların özellikle dikkat ettiği bir detay olması ile sıklıkla tercih edilmektedir. Bu modellerde displayport girişi bulunur. Bu sayede görüntü ekranınıza daha akıcı bir şekilde gelmektedir. Net ve kaliteli bir görünüm için 22 inç monitör tv modelini tercih edebilirsiniz. Ayrıca ekran kartı özelliklerine göre de monitör seçimlerinde bulunabilirsiniz. NVIDIA ekran kartı ile G-Sync teknolojisi uyum sağlar. Böylelikle daha pürüzsüz görünüm elde etmeni mümkün. Bu pürüzsüzlüğün giderilmesi Freesync teknolojisi Amd kran kartı ile uyumu ile yakalanır. Teknik özellikleriyle beraber bu ürünün dış görünüşü de kullanıcıların beğendiği bir detay olarak yer alıyor. Teknik özellikler, ekranın kalitesi ve dış görünümü bir bütünü ifade eder. Çarpıcı bir duruşa sahip olması kavisli ekran yapısından kaynaklanmaktadır. Kullanıcıların beğenilerine göre düz modellerde yer alır.

22 İnç Monitör Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

22 İnç Monitör Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Rutin işlemleriniz için bilgisayar tercih ediyorsanız eğer 22 inç monitör tam size göre bir ürün. Duvara asılarak da kullanılabilen bu ürün, film severlerin tercih ettiği bir kullanım şekli olarak tanımlanabilir. İçerisinde sunulan askı aparatı ile beraber sizlerde eğlenceli oyun deneyimi elde edebilirsiniz. 22 inç monitör fiyatları teknik özelliklerine göre belirlenir. Kendi ihtiyaçlarınıza göre bir monitör satın almak isterseniz ilk olarak boyutuna dikkat etmeniz gerekir. 22 inç pc ekran fiyatları hem uygun bir seviyede seyir etmesi hem de genişlik olarak kullanıcıların beklentilerini karşılaması ile öne çıkan bir üründür. Çözünürlük, bilgisayar için vazgeçilmez detaydır. Geniş özellik ve modelde yer alan bu ürün grubu hakkında daha fazla bilgi almak için Trendyol'u inceleyebilirsiniz. Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.