İlgili Kategoriler
Uyumlu Sistemler
RAM Hızı
Ekran Kartı Bellek Tipi
Fiyat
HDMI
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Kapasite
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

64 Gb Ram

" araması için 62 sonuç listeleniyor

Yüksek Performans Sunan 64 GB RAM Modelleri Trendyol’da!

64 GB RAM bilgisayarın performansını artırmak için kullanılan önemli bir parçadır. Ürün bilgisayarda birçok veriyi saklamayı sağlar. RAM, yoğun çalışan uygulamaların verimli şekilde çalışmasına olanak sağlayarak oyun oynayanlar için yüksek performans sunar. Geliştirilen işlemci ve grafik kartıyla birleştirilerek kullanılır. Bu ürün ile bilgisayarın hızlı şekilde verileri işlemesi ya da görsel efektleri kullanmak mümkün olur. Ürün, video düzenleme, 3D modelleme ya da veri analizi gibi yoğun işlemler için uygundur. RAM hızı, verilere erişim süresine etki eder. Hızlı RAM, yüksek performans sağlayabilir. 64 GB RAM kullananlar video düzenleme, 3D modelleme, veri analizi ya da oyun geliştirme gibi işlemler için ürünü tercih eder. Aynı zamanda ürünün çoklu görev yapabilme kapasitesinden yararlanabilir. Ürünü kullananlar oyun performansında önemli bir fark yaratır. Yeni nesil oyunlar giderek yüksek sistem gereksinimlerine sahip olur. Yüksek RAM kapasitesine sahip olmak oyun deneyimini iyileştirebilir. Oyunları hızlı ve akıcı şekilde çalıştırabilme, yüksek grafik ayarlarını kullanabilme ve kısa yükleme süreleri elde etme gibi avantajlar sağlar. Hızlı RAM türleri markalar tarafından müşterilere sunulur. 64 GB RAM fiyatları bu faktörlere göre değişiklik gösterir. Ürünleri Trendyol’dan satın alarak bilgisayarlarınızın performansını artırabilirsiniz. Performans ihtiyaçlarını karşılayan yüksek hız kapasitesi sunan ürünlere Trendyol’dan göz atabilirsiniz.

Yüksek Performanslı 64 GB RAM Fiyatları

Yüksek Performanslı 64 GB RAM Fiyatları

64 GB DDR5 RAM hızlı ve verimli performans sunan özel bir tasarıma sahiptir. Ürünün yüksek veri hızı, büyük bellek miktarlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayarak uygulamaların istikrarlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Model az enerji harcayarak enerji tasarrufunu artırır. Düşük elektrik faturalarıyla birlikte çevre dostu bir sistem sunar. Ürünün veri iletim hızları 8400 MHz hıza çıkabilir. Bu sayede veri erişimi ve işleme hızı yükselir. Ürün fazla veri bant genişliği sunarak akıcı performans elde etmeyi mümkün kılar. 64 GB RAM DDR4 hızlı veri aktarımı ve düşük güç tüketimi sunar. Bu da, verimli bir sistem performansı sağlar. Bu modül oyun tutkunları, grafik tasarımcıları, video düzenleyicileri ve diğer yoğun bellek gereksinimlerine sahip profesyoneller tarafından tercih edilir. Model yüksek hızların yanı sıra düşük gecikme süreleri sunarak çok sayıda uygulamayı aynı anda çalıştırmak ya da büyük dosyaları işlemek için idealdir. DDR4 RAM, enerji tasarrufu yaparak düşük güç tüketimi sağlar. Bu bilgisayarın anakartına doğrudan entegre edilir. 64 GB 3600 MHz RAM veri aktarım hızını artırarak işlemciyle iyi bir şekilde senkronize olmasını sağlar. Bu sayede ürünler iyi bir performans ve kısa yanıt süresi sunar. 3600 MHz hızı, oyunlar ya da yoğun grafik işlemleri gibi donanımsal olarak yoğunluğu olan faaliyetler için oldukça uygundur. 64 GB RAM, bellek biriminin kapasitesini ifade eder. Yüksek hız, iyi sistem performansı ve hızlı veri erişimi sağlar. Büyük kapasite, çoklu görevlerde ya da büyük boyutlu dosyalarla çalışırken fazla bellek alanı sunar. Akıcı bir deneyim ve kısa yanıt süreleri sağlar. Oyunlar gibi yoğun grafik işlemlerinde iyi bir performans elde edilmesine yardımcı olur. 64 GB 3600 MHz RAM, uygun sisteme ve anakartlara ihtiyaç duyar. Bu nedenle, kullanmadan önce sistem gereksinimlerini kontrol etmek önemlidir. 64 GB RAM online seçeneklerle satın alarak yüksek performans sunan ürüne sahip olabilirsiniz. Siparişinizi Trendyoldan oluşturarak ürünü kısa süre içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Veri İşlemine Sahip 64 GB RAM Çeşitleri

Hızlı Veri İşlemine Sahip 64 GB RAM Çeşitleri

64 GB 4000 MHz RAM verilerin hızlı şekilde aktarılmasını sağlar. Bu sayede bilgisayarın genel performansını artırarak akıcı deneyim sağlar. 64 GB RAM, çoklu görevler yaparken bilgisayarın hızlı çalışmasına destek olur. Bellek, geçici olarak verileri depoladığı için düşük gecikmeye neden olur. Böylece bilgisayarın verimli çalışmasını sağlar. Ürün sayesinde bilgisayarınızı uzun süre yükseltme gereği duymadan kullanabilirsiniz. Yüksek kapasiteli RAM, oyun severler için birçok avantaj sağlar. 64 GB RAM, oyunların hızlı yüklenmesini ve yüksek çözünürlüklerde oynanmasını sağlar. Oyun sırasında arka planda çalışan diğer uygulamaların performansını düşürmeden sorunsuz bir deneyim sunar. Yüksek kapasiteli uygulamalar ve oyunlar için bellek ihtiyacı artırır. Bu nedenle, büyük bellek kapasitesine sahip model farklı gereksinimlere iyi bir şekilde yanıt verebilir. 64 GB RAM yorum ve önerileri ürünler hakkında detaylı bilgiler sunar. Ürünler bilgisayarlarının performansını büyük ölçüde artırır. Bilgisayarların çalışma hızını arttırmaya yardımcı olur. Standart kullanım senaryolarında, 64 GB RAM miktarı kullanılarak yüksek performans elde edilebilir. 64 GB RAM indirim ve satış kampanyaları sayesinde düşük fiyatlarla satışa sunulur. Ürün için yapılan indirimler sayesinde her bütçeye uygun seçenekleri bulunur. İndirimler yüksek kaliteli belleklerle düşük maliyetli yükseltme yapma fırsatı sunar. Bu sayede, bilgisayarların performansını artırarak hızlı veri işleme ve çoklu görev yürütme deneyimine sahip olabilirsiniz. 64 GB RAM oyun severler ve profesyoneller tarafından tercih edilir. Bu bellek kapasitesi, fazla oyun ya da uygulama aynı anda çalıştırılmasına imkan tanır ve iyi performans sunar. Yüksek performanslı bellekleri düşük maliyetlerle elde ederek bilgisayar sistemlerini iyi hale getirebilirler. Trendyol indirimleri, bilgisayarlarına ek donanım eklemek isteyenler için iyi fırsatlar sunar. Bilgisayarlar için gerekli olan tüm parçalara Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çeken 64 GB RAM Yorumları

Dikkat Çeken 64 GB RAM Yorumları

64 GB RAM modelleri bilgisayar donanımında kullanılır. Yüksek bellek kapasitesi sunan bir teknolojidir. Bu sayede, hızlı yanıt süreleri elde edilerek işlemler verimli şekilde gerçekleştirilir. Video düzenleme, 3D modelleme, grafik tasarım gibi yüksek bellek gerektiren uygulamaların performansını büyük ölçüde artırabilirsiniz. Yüksek kapasiteli oyunlar için belleklere ihtiyaç duyulur. Yeni oyunları oynama deneyimini iyileştirebilir, akıcı oyun performansı sunabilir. Bu modeller, düşük gecikme süresi ve yüksek bant genişliği sağlayan hızlı bellek arayüzleri ile birlikte gelir. Bu, veri erişim süresini azaltarak akıcı deneyim sunar. Fazla bellek kapasitesi, çoklu görevlerin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. DDR4 ve DDR5 gibi bellek tipleri iyi bant genişliği ve yüksek hızlar sunar. Modeller, iş istasyonları, oyun bilgisayarları ve yaratıcı profesyoneller için önerilir. 64 GB RAM tavsiye edilen ideal bir seçenektir. Ürünün sunduğu fazla bellek, hızlı işlemciye düşük gecikme süresiyle erişebilme imkanı tanır. Ürün için uyumlu anakart seçmek de oldukça önemlidir. DDR4 bellek tercih edilerek hızlı veri aktarımı sağlar. Yoğun veri işlemleri gerektiren işletmeler için iyi performans sunan model teknolojik ihtiyaçlara uyum sağlamak için yeterli bellek miktarı sunar. Ürün gelişmiş hata düzeltme özellikleriyle de dikkat çeker. Bu özellik, veri kaybını ve hatalarını minimuma indirir. 64 GB RAM satın alarak bu tür işlemleri hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmenin yanı sıra çoklu görevler arasında geçiş yapma kabiliyetini artırabilirsiniz. Ürünleri yüksek kapasiteli oyunlar ve grafik tasarım işlemleri için tercih edebilirsiniz. Yorum bölümünü inceleyerek ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ürün yüksek bant genişliği ve hız gerektiren uygulamalar için tasarlanan sistemlerle birlikte satışa sunulur. Bellek yükseltmek için Trendyol’dan ürünlere göz atabilir, farklı modelleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.