İlgili Kategoriler
Enerji Sınıfı
Toplam Hacim
Yükseklik
Genişlik
Renk
Fiyat
Dondurucu Yeri
Derinlik
Tip
Dondurucu Özelliği
Buzluk Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Kullanım Şekli
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

A+++ Buzdolabı

" araması için 116 sonuç listeleniyor

A+++ Buzdolabı Çeşitleri Trendyol’da!

Evlerin vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan buzdolabı ilk 1913 yıllarında Amerika’da icat edilmesiyle birlikte kullanılmaya başlanır. Geçmişten bugüne kadar tasarlanan her modelde genel sistem aynı şekilde ilerler. Buhar sıkıştırma tekniğiyle buzdolabındaki yiyeceklerin soğuk kalmasını sağlayan dolaplar günümüzde her evde yer alır. Genellikle iki ayrı bölmesi bulunur. Alt veya üst kısmında dondurucu bölmesi yer alan buzdolabı modelleri kullanım açısından kolaylık sağlar ve oldukça işlevlidir. Özellikle A+++ buzdolabı modeli geniş bir iç hacme sahiptir. Bu sayede yemek, meyve, sebze ve içecek gibi birçok gıdayı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Bazı ürünlerin bozulmaması için soğuk ortamlarda saklanması gerektiğinden kalitesi ve birbirinden şık tasarımlarıyla A+++ gardırop tipi buzdolabını tercih ederek yiyeceklerinizin tazeliğini uzun süre koruyabilirsiniz.

Birbirinden Şık A+++ Buzdolabı Modelleri

Birbirinden Şık A+++ Buzdolabı Modelleri

A+++ buzdolabı modelleri birbirinden şık tasarımlarıyla müşterilerin beğenisine sunulur. Her müşterinin üründen beklentileri farklılık gösterir. Bu noktada A+++ serisinden olan tasarımlar verimliliğiyle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap olur. Büyük ve geniş tasarımlar sıklıkla tercih edilenler arasında yer alır. Genel itibarıyla üretici tarafından sade tasarımlar ortaya konulur. O nedenle modeller şık ve dikkat çekici tasarımlara sahiptir. Hemen her mekana uyarlanabilir. Modern, şık, bohem ve benzeri birçok tarza uyum sağlar. Bu sayede mekanın havasını bozmaz ve bütünlük yaratır. Tasarımların birçoğu minimal olarak dizayn edildiğinden temizliği oldukça kolaydır. Çeşitli kimyasallarla temasta bulunulmadığı sürece kararma ve benzeri durumlarla karşılaşmadan buzdolabınızı güvenle kullanılabilirsiniz. Büyük tasarımların yanı sıra a+++ mini buzdolabı modelleri de beğeniyle karşılananlar arasında yer alır. Evlerde, iş yerlerinde ve arabalarda sıklıkla kullanılan mini modeller performansı yüksek ve kullanımı kolay yapıdadır. Özellikle tatil, kamp ve piknik gibi aktivitelere katılmaktan keyif alıyorsanız mini tasarımlardan tercih ederek yiyeceklerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz.

Yüksek Performansıyla A+++ Buzdolabı

Yüksek Performansıyla A+++ Buzdolabı

A+++ buzdolabı motoru kuvvetli ve dayanıklıdır. Dayanıklılığı sayesinde uzun süreli kullanım için uygundur. Motor buzdolabının daima verimli bir şekilde çalışmasına olanak sağlar. O nedenle kaliteli ve dayanıklı olması son derece önemlidir. Kaliteli motorlar sayesinde buzdolaplar yüksek performansa sahip olur. Bu modellerde de performans ön planda tutularak dolapların motorları özel olarak tasarlanır ve müşterinin beğenisine sunulur. Performans söz konusu olduğunda A+++ buzdolabı kaç watt sorusu müşteriler tarafından sıklıkla sorulur. A+++ modeller enerji tüketimi açısından da müşterileri memnun eden modellerdir. Özellikle bu modellerde yıllık enerji tüketim miktarı 200-300 arası olduğundan ilgiyle karşılanır. Soğutma özelliği altı olan birçok modele göre daha kuvvetlidir ve ayarlanabilir. Yaz ve kış mevsimlerinde ortamdaki sıcaklığa bağlı olarak buzdolabınızın derecesini değiştirmeniz gerekebilir. Mevsime bağlı olarak buzdolabınızı dilediğiniz ayarda kullanabilirsiniz.

A+++ Buzdolabı Fiyatları

A+++ Buzdolabı Fiyatları

A+++ buzdolabı fiyatları farklı birçok bütçeye hitap etmesi açısından oldukça uygundur. Alanında uzman markalar tarafından üretilen modellerin özellikleri değişiklik gösterebilir. Buzdolabında kullanılan malzemeler ve performansı fiyat noktasında belirleyici faktörler arasında yer alır. Genellikle bu serinin modellerini kullanan müşteriler tarafından A+++ buzdolabı tavsiyesi verilir. Fiyat performans açısından müşterilerin memnuniyetini kazanan ve kullanışlılığıyla sıklıkla tercih edilen bir buzdolabı çeşididir. Büyük modellerde genellikle iç hacmi geniş olarak tasarlanır. Bu sayede geniş aileler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Üstelik A+++ buzdolabı mini modelleri de bulunur. Trendyol’un geniş ürün yelpazesinden yararlanarak mutfağınız için uygun olan tasarımları kolayca bulabilirsiniz. Online alışveriş farklıyla kampanya ve indirimlerden yararlanarak aradığınız A+++ buzdolabına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kullanışlılığının yanı sıra birbirinden şık modellerden dilediğinizi tercih ederek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.