Marka
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Beyaz Eşya

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Evinizin En Güzel Parçası İçin Beyaz Eşya Çeşitleri Trendyol'da!

Sürekli gelişip değişen teknoloji sayesinde hayatınıza giren birçok farklı beyaz eşya bulunuyor. Farklı amaçlarla kullandığınız ürünler, yaşam alanlarınız için bulunan önemli eşyalar içerisinde olması ile biliniyor. Sizlerin konforlu biçimde yaşamına devam etmesini olanaklı hale getiren ürünler, günlük işlerinizi daha rahat ve kolay yapmanızı sağlıyor. Konfor sunmasının yanı sıra zaman tasarrufu da sağlayan beyaz eşya ürünleri, farklı teknolojileri ile hızınıza hız katıyor. Çeşitli büyüklüklerde ve özelliklerde bulunan beyaz eşyalar, farklı iç mekânlarda sizlere kullanma olanağı tanıyor. Elektronik sistemleri güçlü makinelerden ilham alınarak üretilen ürünler, birçok ev ve iş yerinde de kullanılması ile öne çıkıyor. Çeşitli tasarım tiplerinde ve beyaz eşya renklerinde öne çıkan b ürünler, her kullanıcısının rahatlıkla programlayabildiği birçok fonksiyonuyla da ilgileri üzerine çekiyor.

Kullanışlı Beyaz Eşya Seçenekleri

Kullanışlı Beyaz Eşya Seçenekleri

Verimli yapıları ile birçok evde kullanılması klasik haline gelen beyaz eşya modelleri, bulundurulması elzem ev eşyaları içerisinde bulunuyor. Tek tek ya da çeşitli takımlar halinde satılabilen ürünler, uygun fiyatlı beyaz eşyalar cep yakmayan fiyatlarda ürüne sahip olabilme şansınızı arttırıyor. Artan beyaz eşya markaları ve teknolojisi ile özellikleri sürekli olarak değişip zenginleşen elektronik beyaz eşyalar, yüksek performanslı yapıları ile sizlerin dikkatini fazla şekilde çekip satın almanızı kolaylaştırıyor. Bunun yanında yerli beyaz eşya markaları tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Mutfak, oturma odası ve salon gibi birçok alanda sizlere kullanım sağlayabilen beyaz eşya tipi ev ürünleri, yaşam alanlarında konfora önem veren her kullanıcının en fazla satın almak istediği ürünler içerisinde bulunuyor. Genellikle mutfak ürünleri olarak görülse de ev temizliği ya da iklimlendirme gibi birçok farklı kullanım amaçlarına sahip birçok farklı beyaz eşya bulunuyor. Ortak kullanım alanlarında kullanılan televizyonlardan mutfaklarda kullanılan buzdolaplarına kadar pek çok elektronik ürün sizlerin konfor hissiyatını arttırıp evde bulunduğunuz zamanlardan daha fazla keyif almanızı sağlıyor.

Beyaz Eşyalar Ev İşlerinizde Kolaylık Sağlıyor

Beyaz Eşyalar Ev İşlerinizde Kolaylık Sağlıyor

Gıda güvenliğinizi sağlayan buzdolaplarından temizlik faydası sağlayan çamaşır makinesi ve elektrikli süpürgeye olmak üzere birçok farklı beyaz eşyalar sizlerin kullanımına sunuluyor. Büyük ya da küçük boy fark etmeksizin oldukça işlevsellik gösteren modeller, işlerinizi sistemsel biçimde zamana yayarak ya da istediğiniz programa göre halledip sizlere memnuniyet veriyor. Teknolojinin son ürünlerinden olan modern yapıdaki elektronik eşyalar, yüksek performanslarını sessiz çalışma özellikleri ile sunarak sizlerin ev huzurunu bozmuyor. Evlerin çeşitli bölgelerine koyulan ve sabit şekilde duran buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve klima gibi beyaz eşyalardan mobil olarak salonlara ve en uç köşelere gidebileceğiniz süpürge, hava temizleyici ve nemlendirici modellerine olmak üzere birçok farklı ürün sizlere kolaylık sağlıyor. Tek tek sizlere sunulan ürünler, beyaz eşya paketi olarak da karşınıza çıkarılarak oldukça avantajlı şekilde sahip olabilmenizi sağlıyor. Fırın ve ocak olarak 2’li ankastre set olarak ya da içine davlumbaz eklenerek satılan 3’lü beyaz eşya seti, mutfaklarda lezzetli yemeklerin hazırlanabilmesine imkân sağlıyor. Farklı pişirim tarzlarını özel tariflere göre yapabilmenizi sağlayan ankastre setler içerisindeki ocak ve fırınlar, sizlerin istenilen sıcaklıklarda pişirim yapmanızı sağlarken; davlumbazlar ise kötü kokunun oluşmasını engelleyen filtre göreviyle havayı çekip atıyor. Birçok mutfağa şıklık da tanıyan ankastre beyaz eşyalar, mutfağına önem veren tüm kadınların dikkatini çekiyor. Enerji verimliliği sunan buzdolabı ve bulaşık makineleri ile uzun süreli tasarruflu çalışma sağlayan beyaz eşya çeşitleri, elektrik faturalarında sizlere sevmeyeceğiniz sürprizler yaşatmıyor. Farklı raf sistemine sahip olan buzdolapları, çeşitli gıdaların kokularının iç içe girmesini engelleyip istenilen soğuk havanın içeride dolaşmasına olanak sağlıyor. Sebze ve meyveliklerden dondurucu bölümlerine, içecek koyma yerlerinden yumurta raflığına ve iç bölümlere olmak üzere birçok farklı kapasitede bulunan buzdolabı beyaz eşyaları, gıdalarınızı tüketeceğiniz zaman dilimine kadar sizin için saklıyor. Güçlü beyaz eşya parçaları ve çalışma sistemine sahip olan bulaşık makineleri, birçok kullanıcının yemek takımlarından bardak setlerine ve yemeğin hazırlanmasını sağlayan kap kacaklara kadar pek çok malzemenin tekrar kullanılabilir hijyene getirilebilmesine yardımcı oluyor. Daha az su harcayan bulaşık makineleri, siz başka işleri yaparken sizlere zaman kazandırarak konforunuza ekstra keyif katıyor. Kullanıcılarının sorun yaşamadan ve uzun maliyetler içerisinde ezilmeden beyaz eşya konforuna ve verimliliğine ulaşması için sunulan şık, kaliteli ve hesaplı ürünler, kampanyalı beyaz eşya ile uygunlaştırılan makul biçimlerde bütçelerinize hitap edip alabilmenize imkân yaratıyor.

Beyaz Eşya Ev Dekorasyonunuzu Şenlendiriyor

Beyaz Eşya Ev Dekorasyonunuzu Şenlendiriyor

Tasarım harikası ürün yapıları ile birçok evin dekoratif havasına katkı sunup daha uyumlu görüntüler sunan çeşitli beyaz eşyalar; temizlikten gıda güvenliğine ve yemek yapmaktan kullanıcı konforunu sağlamaya olmak üzere birçok özel üründen oluşuyor. Kullanıcılarına sunduğu faydalarla yaşam kolaylaştırıcı etki yaratan beyaz eşyalar, şık tasarımlarıyla da dikkatlerin hedefi olmaya devam ediyor. Beyaz, gri beyaz eşya, siyah ve metalik renk tarzları ile kullanıcılarına görüntü sunan eşyalar, farklı evlerin çeşitli düzenlerine uyumluluk gösteriyor. Dayanıklı yapıları ile uzun süre görüntülerinde yıpranma belirtisi yaşatmayan ürünler, kaliteli beyaz eşya boyası ile senelerce güvenle kullanabilmenize olanak sağlıyor. Metalik tarzdaki buzdolabı modelleri, çizilmelere karşı ekstra dayanıklı olarak üretilen sağlam yapısıyla dikkatleri çekerken; parmak izi oluşturmayan özel üretimli modeller de titiz kullanıcıların takdirini alıp her zaman iyi görünüyor. Farklı kapasitelere ve kapılara sahip olan buzdolabı beyaz eşyası, özelliklerine ve iç hacmine göre farklı büyüklüklerde olabiliyor. Birçok mutfağın en nadide parçaları arasında görülen buzdolapları, diğer ürünlerle ve beyaz eşyalarla aynı renkte satın alınmasıyla mutfaklarınızda görüntü ahengi sağlayarak işlevselliğini sağlıyor. Çeşitli ankastre setleriyle uyumluluk gösteren bulaşık makinesi ve buzdolapları, tekli olarak satın alırken mutfaktaki diğer beyaz eşyaları düşünmeniz ile mutfak dekorasyonunuzu bozmayıp sizlere teknolojik, yek ahenk ve şık tasarımlı beyaz eşya takımı etkisi yaratıyor. Beyaz eşya mobilya gibi diğer mutfak tekstil ve ahşap malzemelerine uyumluluk göstererek mutfaklarınızda da kendinize ait küçük yaşam alanları yaratabilmenizi sağlıyor. Mutfağınıza koyacağınız televizyon ve koltuk takımlarına uyumluluk gösteren fırın ve ocak takımları, sizlerin daima huzur içinde kalmasına yardımcı olup, kahvaltı ve akşam yemeklerini uyumlulukla tüketebilmenize olanak tanıyor. Banyolarınızda tezgahlarınıza ve dolaplarınıza uyum gösterebilecek çeşitli çamaşır makineleri bulunuyor. Tamamen beyaz renklerden ya da metalik renklerden oluşturulan modellerden satın alabilmenizi sağlayan eşyalardan oluşabildiği gibi renkli beyaz eşya çeşitleriyle de karşınıza çıkan elektronik eşyalar; kırmızı, krem, gri ve bej gibi görüntülerle de sizlere memnuniyet veriyor. Ortak rengin uyumundan ya da farklı renklerin enerjik yapısından hoşlanan birçok kullanıcı, satın aldığı güzide retro beyaz eşyaları kafasında karşılaştırarak evlerine kazandırıyor.

Beyaz Eşyalar Çeyiz Setleri İle Öne Çıkıyor

Beyaz Eşyalar Çeyiz Setleri İle Öne Çıkıyor

Daha önce çeşitli beyaz eşyalardan satın alıp yıllarca kullanan çiftlerin eskiyen ve verimliliği düşmüş olan beyaz eşyalarını yeniledikleri bilinmekle beraber; yeni evlenenler için beyaz eşya ürünleri bulunuyor. Tasarım, özellik, performans, kullanım biçimlerine göre çeşitli karşılaştırmalar yapılıp satın alınan beyaz eşya paketleri, içerisinde bulunan birçok ürüne göre farklılık gösteriyor. Oldukça avantajlı olan ve evlenme arifesindeki birçok kullanıcının daha fazla cebinden para çıkmamasını sağlayan setler, ihtiyaç duyulan birçok dayanıklı ev aletlerinin bir arada satın alınmasını kolaylaştırıyor. Buzdolabı, ocak, bulaşık makinesi, fırın, dondurucu ve çamaşır makinesi gibi birçok farklı parçadan oluşturulan beyaz eşya çeyiz paketi; 2’li, 3’lü ya da 4’lü gibi parçalardan oluşturulmaları ile sizlere makul şekilde satın alma avantajı sağlıyor. Sunuldukları paketlerin ortak renk uyumunu göstererek evlerinize şık ve özel tasarımlar sunan uyumlu rustik beyaz eşya çeşitleri, her açıdan damat ve gelin adaylarının memnun kalmasını sağlıyor. Birçok mutfağın çeşitli yerlerine uyumluluk gösterecek olan buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve çamaşır yıkama makinesi modelleri, diğer yeni eşyalarla kombinler yapabilmenizi sağlayacak tarzlarıyla öne çıkıyor. Fırınlı, davlumbazlı ve ocaklı 3’lü beyaz eşyalar, çeyiz paketleri içerisinde en fazla tercih edilen ürünlerden olup, son teknoloji ürün özellikleri ve popüler beyaz eşya görüntüsüyle sizlere sunuluyor. Düğün paketi beyaz eşya ya da çeyiz paketleri olarak da isimlendirilen ürünler, kullanıcılarına beyaz eşya fırsatı sunabilmeleri ile yeni evlerinde ilk defa elektronik eşya alacak genç çiftlere destek sunuyor. Düğün alışverişini evlenmeden önce yapan çiftlerin beraber karar verip satın almasını sağlayacak güzide ev eşyaları arasında bulunan düğün çeyiz takımları, kişisel zevklerinize ya da kullanım tarzınıza göre satın almanız sonrasında senelerce dayanıklılık göstererek faydalarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Alınacak ürünlerin birçok açıdan değerlendirilip tercih edilmesi, ilerde ortaya çıkacak ihtiyaçların ne kadar olacağının hesaplanmasını kolaylaştıracağından, çeyiz paketi beyaz eşya modellerinin performans, enerji tüketimi, kapasite ve ekstra programlanabilme gibi birçok unsura göre satın alınması uzun vadede alınacak verimi netleştiriyor.

Beyaz Eşya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beyaz Eşya Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gıdalarınızı güvenli ve taze biçimde depolamanızı sağlayan çok raflı buzdolaplardan, farklı yıkama programlarına sahip olan çamaşır makinelerine, daha temiz ve hızlı yemek yapabilmenizi sağlayan ankastre setlerinden su ve zaman tasarrufu sağlayan bulaşık makinelerine olmak üzere birçok farklı beyaz eşya modelleri bulunuyor. Tekli ya da beyaz eşya setleri olarak da satılan ürünler, birçok farklı makine özelliğine, kapasitesine enerji tüketimine ve tasarımına göre sınıflandırılıyor. Dijital kontrol paneline, hızlı soğutma ve dondurmaya, A+++ enerji sınıfına sahip olan No Frost teknolojiye sahip 186 cm yükseklikteki Inox renk tipindeki kombi tipi buzdolabı; 682 litre hacme sahip olup birçok kullanıcının gıdalarını sonraki tüketim zamanına dek bozulmadan saklıyor. A+, A++ ve A+++ beyaz eşya enerji sınıfları ile enerji tüketimlerinizi farklı biçimlerde etkileyen bulaşık makineleri; 3, 4, 5, 7 ve 8 programlı yıkama performansları sizlere sunabilen mutfak beyaz eşya makineleri arasında bulunuyor. 8 programlı yapıya, A++ enerji tüketimine, 85x59, 8x59,8 cm boyutlara, dijital ekrana, paslanmaz çelik iç gövdeye ve iz bırakmayan Inox tasarımına sahip olan metalik gümüş rengindeki bulaşık makineleri, su tüketimini optimal düzeyde tutarak bulaşıklarınıza hijyen ve temizlik sağlıyor. Beyaz eşya düğün paketi içerisinde yer bulabilen siyah renkli tasarımlara sahip davlumbaz, ocak ve fırın 3’lü seti, LPG ve doğal gazlı kullanım seçenekleri ile memnuniyet sağlayıp ayarlanabilir düğmeleri ile fonksiyonel olduğunu gösteriyor. Çift camlı kapağa, yüksek fırın hacmine ve içerinin pişirilmesine yardımcı olan iç aydınlatmaya sahip olan fırınlar, birçok farklı renk yapısıyla sizlere tasarım çeşitliliği sunuyor. Camlı beyaz eşyalar cam seramiğe sahip ocaklardan otomatik ateşlemeye sahip set üstü ocaklara olmak üzere birçok farklı model, ankastre seti içerisinde sizlere beyaz eşya takımı olarak da sunuluyor. 800 devirden 1500 devire kadar olmak üzere birçok farklı çalışma performansıyla ve 5 kg ila 13 kg arasında değişen yıkama kapasitelerine sahip olan birçok farklı çamaşır makinesi bulunuyor. Yemek yaparken kötü kokuların içeriye dağılmadan atılmasını sağlayan aspiratör ve davlumbazlar, mutfaklarda daha temiz hava atmosferi sağlarken; beyaz, gri, siyah beyaz eşya ya da gümüş tasarımlarıyla sizlerin diğer eşyalarına uyumluluk sağlıyor. Hava temizleyici ve nemlendirici modellerinden salon ve mutfaklarda istenilen sıcaklıkta su tüketebilmenizi sağlayan sebillere kadar birçok farklı beyaz eşya bulunuyor. Beyaz eşya fiyatları, almak istediğiniz modelin özelliklerine, tükettiği enerji miktarına, programlanabilmelere ve iç hacim ve kapasitelerine göre değiştiği için her bütçeye hitap eden beyaz eşya uygun fiyatlı modeller sizlerin alabilmesi için farklı şekillerde sizlere sunuluyor.

Beyaz Eşyalar Dayanıklılıkları İle ve Uygunluklarıyla Sunuluyor

Beyaz Eşyalar Dayanıklılıkları İle ve Uygunluklarıyla Sunuluyor

Çeşitli dijital ekranlarıyla ve fonksiyonel tuşlarıyla farklı biçimlerde programlanıp çeşitli modlarda kullanabilmenize imkân sağlayan beyaz eşyalar, birçok ev ve işyerinde sizlere kullanışlılık gösterip hayatlarınıza konfor getiriyor. Farklı yükseklik, genişlik ve derinliğe sahip olan beyaz eşyalar, farklı kullanım amaçları ile performanslarını kullanıcılarına sunuyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte daha az su tüketen çamaşır ve bulaşık makineleriyle birçok su faturasının daha az gelmesini sağlayan elektronik mekanizmaya sahip beyaz eşyalar, aynı zamanda doğayı ve çevreyi koruyan yapıları ile içinizin rahat olmasını sağlıyor. A sınıfı enerji tüketimlerine sahip modelleri ile elektrik faturalarınızın şişmemesini sağlayan beyaz eşya çeşitleri, performanslı kullanımlarla birlikte genel olarak faturalarınızın düşürülmesini sağlamaları ile memnun bırakıyor. Beyaz eşya kampanyalar ve çeşitli avantajlarla çeşitli bütçelere hitap edip ilk defa eşya alacak kullanıcıları da memnun ediyor. İlk defa evlilik yapacak olan çiftlerin satın almasını sağlayan ya da evlilik hazırlıklarına beyaz eşya çeyiz seti olarak önceden başlayan kullanıcılara sunulan modeller, daha makul fiyatlarla evlerinizi düzenlemeyi sağlıyor. Dayanıklılıkları ile bilindiği için tek seferde satın alımlar sonrasında yıllarca kullanabilmeyi sağlayan beyaz eşya evlilik paketi, oldukça sağlam parçalardan oluşturuluyor. Beyaz eşya yedek parça ve servis ağları, birçok ürünün olası problemlerde hızlıca sorunlarının çözülebilmesini sağlamaları ile memnun ediyor. Belirli programlara, kullanma talimatlarına ve üst limit kapasiteleri aşmadan yapacağınız tüm kullanımlar, eşyalarınıza dayanıklı ve yüksek performanslı kullanımlar sağlaması bakımından önemli oluyor. Eşyalarını yenileyen ve çeşitli düşük güçlü elektronik ev aletlerinden kurtulmak isteyen birçok kullanıcı, daha önce satın alma tercihinde bulunmuş birçok kullanıcının beyaz eşya önerileri ve tecrübelerinden faydalanır. Beyaz eşya marka önerisi sayesinde doğru ürüne ulaşma imkanınız artar. Kullanıcı görüşleri, performans karşılaştırması ve fiyat sıralamalarına göz atan pek çok kullanıcı, yenilemeyi düşündüğü cihazın satın alınma işlemini gönül rahatlığıyla sağlıyor. Kalabalık ailelerden çekirdek ailelere olmak üzere birçok farklı kullanıcıya sunulan makine kapasiteleri, uygun şekilde sizlere sunularak aradığınız beyaz eşya tarzında kullanım yapmanıza imkân yaratıyor. Potansiyel kullanıcılarının satın alma aşamasında zorlanmamasını sağlayan beyaz eşya indirim avantajları, birçok eve teknolojik elektronik eşyaların zorlanmadan getirilmesini sağlıyor. İndirimli beyaz eşyalar müşterilerin memnuniyetini kazanıyor. İster beyaz eşya seti ve takımları halinde, isterseniz de tekli olarak tercih edebileceğiniz tasarım harikası beyaz eşyalar, birçok kullanıcının aradığı kişisel zevklere uygun olmaları ile öne çıkıyor. Mutfak, banyo ve salonlarınızda kullanmak üzere satın alma tercihi vereceğiniz kaliteli, maksimum performanslı ve dayanıklı beyaz eşyalar içerisinden beklentilerinize en uygun olduğunu düşündüğünüz cihazı satın alabilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Beyaz Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Beyaz eşya satın alırken dikkat etmeniz gereken pek çok kriterden ilki, kişinin hangi kapasitede bir ürüne ihtiyacı olduğunun belirlenmesidir. Özelliklerinin, boyutunun ve kullanım amacının dikkate alınması gerekir. Bir diğer önemli husus ise enerji verimliliği seviyesidir. Daha düşük enerji tüketimi sağlayan A+++ veya A++ sınıfı ürünlere yönelmek, tasarruf sağlanmasına destek olur. Ürünün çalışma kapasitesi kadar çalıştırma kapasitesi de oldukça önemlidir. Bulaşık, çamaşır veya buzdolabı gibi ürünlerin iç kapasitesinin kullanım ihtiyacına uygun olması gerekir. Farklı boyut ve hacim seçeneklerin karşılaştırılması, doğru ürünün seçilmesini sağlar. Beyaz eşyaların fonksiyonları da seçim aşamasında belirleyicidir. Farklı program seçenekleri, enerji tasarrufu veya akıllı kontroller gibi fonksiyonlar tercih edebilirsiniz. Malzeme kalitesi de bir diğer önemli unsurdur. Kaliteli ve dayanıklı bir ürün, uzun ömürlü kullanım sağlanması açısından yardımcı olur.

Beyaz Eşyada Enerji Sınıfı Ne Olmalıdır?

Beyaz eşyaların enerji sınıfı, ürünlerin verimliliğini gösteren bir derecelendirme sistemidir. Enerji sınıfı genellikle harfle gösterilir ve A'dan başlayarak A+++, A++, A, B, C, D, E, F ve G'ye kadar uzanır. A sınıfı, genel olarak enerji verimliliği yüksek olan modellerdir. A’nın yanındaki kademeli artı işaretleri ne kadar çoksa ürünün daha az enerji tükettiğini gösterir. A+++ sınıfına sahip beyaz eşyalar, en az enerjiyi tüketir ve çevre dostudur. Bu ürünler uzun vadede maliyet açısından kar edilmesini de sağlar. Öncelikle kişinin ihtiyaçlarının göz önünde bulundurulması gerekir. A sınıfı beyaz eşyalar, ilk bakışta maliyetli görünse de elektrik tüketiminin azaltılmasına yardımcı olarak uzun vadede avantaj sağlar. Sürekli çalışır vaziyetteki buzdolabı gibi eşyaların A grubu olması önerilir. Az kullanılan kurutma makinesi gibi ürünlerde farklı grupları tercih edebilirsiniz.

Beyaz Eşya Grubuna Neler Girer?

Beyaz eşya grubu elektronik ya da bilgisayar destekli fonksiyonlarla zenginleştirilen elektrikli cihazları içerir. Bu ürünler, genel olarak beyaz renkte üretildikleri için beyaz eşya ismini alır. Beyaz eşya grubuna her gün kullanılan pek çok ürün dahildir. Buzdolabı, derin dondurucu, fırın, set üstü ocak, mikrodalga, aspiratör, ütü, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi cihazlar bu kategori içerisinde yer alır. Bu ürünler, genel olarak uzun süreli kullanım için tasarlanır. Günlük yaşamın önemli bir parçasını oluşturan ürünlerdir. Beyaz eşyalar evdeki yiyecekleri korumak, temizlik işlerini kolaylaştırmak ve yemek pişirmek gibi temel işlevlere sahiptir. Yaşam alanlarında sık kullanılan elektrikli süpürgeler de beyaz eşya sınıfına dahil edilir.