İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Avcılık Aksesuarları

" araması için 4855 sonuç listeleniyor

En İşlevsel Avcılık Aksesuarları Trendyol’da!

Avcılık, her ne kadar bir hobi olarak görülse de çok eski zamanlarda insanların besin ihtiyacını karşılayabilmek için yaptığı bir faaliyettir. Avlanma; sürek, bek ve arama avı olmak üzere üç farklı çeşitten oluşur. Bir canlının peşine düşüldüğü göz önünde bulundurulursa etkisiz hale getirmek istenilen canlının, kişileri fark etmemesi önemlidir. Bu durumda arama esnasında giyilen kıyafetler önem arz eder. Kıyafetlerin en önemli amacının dış ortamın hava şartlarından korunmak ve dışarıya karşı gizlenebilmek olduğu söylenebilir. Avcı yeleği, günlük kullanılan yeleklerden farklı tasarıma sahiptir. Cepli olması sayesinde ihtiyaç duyulabilecek malzemelerin taşınabilmesi için oldukça ideal bir giysidir. Bu sayede ihtiyacınız olan her malzemeye hemen ulaşabilmenizi sağlar ve bunun için yanınızda ekstra çanta taşımanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda soğuk havalarda sırt ve göğüs bölgesinin sıcak kalmasına yardımcı olarak muhtemel hastalıkları engeller. Mutfakta kullanılan bıçaklardan daha keskin olan avcı bıçağı, genellikle kolay şekil aldığı için çelikten yapılır. Yakalanan hayvanların, etlerinin kemiklerden kolay bir şekilde sıyrılabilmesini sağlar. Fişeklik ise bele sarılabilen ya da omuzdan çapraz bir şekilde geçirilebilen, fişekleri tek tek yerleştirebilmek için bölmelere sahip bir kemerdir. Sadece kemerde değil, aynı zamanda yeleklerin cep kısımlarında da bu bölmeler bulunur. Tasarımı sayesinde fişekleri hızlı bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olarak vakit kaybetmenizi önler. Konforlu ve kaliteli bu ürünlere Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Avcılık Aksesuarları Modelleri

Bu faaliyet için sadece ateşli silah kullanılmaz. Farklı çalışma prensibine bağlı ateşsiz silahlar da mevcuttur. A vcı sapanı da bunlardan biridir. Sapan, taş gibi malzemelerin uzak mesafelere atılmasını sağlayan el yapımı ilkel bir silahtır. Ağaç ürünleri ile yapılan gövdeye ve fırlatmak için esneklik sağlayan lastikten yapılır. Fırlatılmak istenen malzeme lastiğe yerleştirilir ve gönderilecek mesafenin uzaklığına bağlı olarak lastik gerilir ve atış işlemi gerçekleşir. Böyle bir durumda lastiğin kalitesi oldukça önemlidir. Sadece karada değil, aynı zamanda denizde de yapılır. Bu nedenle avcılık ekipmanları çeşitlilik gösterir. Bunlardan bazıları; misina, kamış, olta kurşunları ve iğneleri, kaşıklar, fırdöndüler, yemler, şamandıralar, tüfek ve mermi ve dürbün gibi malzemelerdir. Avcılık aksesuarları ise daha çok mevcut hava koşullarından korunmak ve fark edilmemek için tasarlanan yelek, pantolon, tulum gibi özel giysilerden oluşur. Giysi kumaşları kalındır ve su itici özelliğe sahiptir. Ayrıca birçok geniş cebi bulunması sayesinde faaliyet esnasında kullanılacak eşyaları taşımaya uygundur. Hedefinize ulaşabilmeniz için yardımcı olan av aksesuarları önemli bir husustur. Herhangi bir hazırlık olmaksızın yapılan avlanmalarda kendinizi riske atabilir ve zarar görebilirsiniz. Doğru avlanmak hem kişiler hem diğer canlılar açısından önemlidir. Kemer, giysilerin vücuda tam oturması ve eşyaların düşmesini engellemek amacı ile kullanılan bir aksesuardır. Avcı kemeri de aynı amaca hizmet eder. Farklı tasarıma sahip modeller de bulunur. Bu modeller, ekipman taşımaya yardımcı olmak için bölmelerden oluşur. Böylece çok amaçlı bir kullanım imkanı sunar. Dayanıklı kumaşlardan yapılır ve ayarlanabilir tokaya sahiptir. Dipçik; tüfeklerin çoğunda bulunan, atış esnasında omza yaslanarak dengeyi ve silah kontrolünü sağlamayı kolaylaştıran bir silah aparatıdır. Atış sonrası silahın geri tepmesini azaltarak hem dengenizin bozulmasını hem de omzunuza zarar gelmesini önler. Çoğunlukla darbelere karşı koruma amacı ile plastikten üretilen dipçik koruma kılıfı sayesinde olası düşmeye ve darbelere karşı dipçiğin zarar görmesini engeller. Böylece dipçiğin uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. Bu aksesuarların birbirinden farklı model ve renk seçeneklerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı Avcılık Aksesuarları Kampanya Günleri

Alışveriş esnasında ürün kalitesi ve gereçlerin kullanışlı olup olmaması tercih sebepleri arasında öncelikli sıradadır. Sadece kalite ve kullanışlılık değil, aynı zamanda fiyatlar da tercih edilirliği artıran ya da azaltan özellikler arasındadır. Bütçelere açısından zor durumda bırakmayan, kaliteli malzemelerden yapılan ve kullanım ömrü uzun olan ürünlerin tercih edilme olasılığı yüksektir. Avcılık aksesuarları kampanya günleri sayesinde herkesin sahip olabileceği şekilde fiyatlandırmalarda değişiklikler yapılır. Böylece ihtiyaç duyduğunuz bu ürünlere ekstra bütçe ayırmanıza gerek kalmaz. Fiyatlandırmalar ürün kategorisine, boyutuna, ürün sayısına, üretim esnasında kullanılan ham maddeye, çok amaçlı kullanım hizmeti sunup sunmamasına ya da hangi amaç için kullanılacağı gibi farklı durumlara göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra çeşitli dönemlerde avcılık aksesuarları indirim avantajlardan yararlanma fırsatı sunulur. Bu sayede çok uygun bir fiyata avcılık aksesuarları satın alma ihtimaliniz vardır. Kampanya günleri dışında yapılan indirimler de müşterilerin dikkatini çeker. Hem bütçenizi koruyup tasarruf etmenizi sağlar hem de ihtiyacınızı gidermeye yardımcı olur. Sunulan bu imkan sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an alışveriş yapma şansınız artar. Avcılık aksesuarları tavsiye ve önerilerinden ürünleri satın alıp kullanan müşterilerin deneyimlerini ya da henüz kullanılmayan ürünlerin müşteriler üzerinde oluşturdukları ilk izlenimleri okuyabilme fırsatınız bulunur. Yorumlar, karar verme aşamasında yol gösterici olma niteliği taşır ve fikirlerinizin şekillenmesi açısından önemli bir rol oynar. Aynı zamanda ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız açısından önemlidir. Avcılık aksesuarları online satışı bulunan çeşitli kategorilerden biri olma özelliği taşır. Avcı yeleğinden sapan lastiğine kadar avlanma esnasında gereksinim duyabileceğiniz, uygun fiyatlara sahip tüm araç ve gereçlere Trendyol aracılığı ile sahip olabilirsiniz.

Dikkat Çeken Avcılık Aksesuarları Fiyat Aralıkları

A vcılık aksesuarları yorum ve önerileri sayesinde aklınıza takılabilecek her türlü sorunun cevabını bulabilme ihtimaliniz vardır. Aynı zamanda ürünlerin nasıl kullanılacağı ya da farklı kullanım alternatiflerinin olup olmadığına da bu bölümden ulaşmak mümkündür. Bu sayede ürünleri her açıdan değerlendirme şansınız bulunur. Avcılık aksesuarları kullananlar çoğunlukla ürünlerin kalitesinin, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının üzerinde durur. Yorum yapma özelliğini kullanabilme hakkınız bulunur. Ürün hakkında yorum ve değerlendirme yaparak diğer müşterilere dolaylı yoldan yardımcı olabilme fırsatınız bulunur. Her an kullanılmayan, sadece avlanma esnasında kullanılan bu tip ürünlerin dayanıklı ve uzun ömürlü olması oldukça önemli bir özelliktir. Aksi takdirde sıkça ürün yenilemesi yapmanız gerekir ve bu da bütçenizi yorar. Avcılık aksesuarları modelleri geniş bir skalaya sahiptir. Sadece faaliyet esnasında kullanılan eşyaların yanı sıra bakım ve saklama alanlarında silah boyası, mermi kutusu, tüfek temizleme seti gibi ürünler, barınma alanında ise çadır, minder, tabure gibi ürünler bulunur. Ürün ağırlıkları, yürüme esnasında ekstra yük bindirerek hareketlerinizi zorlaştırmayacak seviyededir. Özellikle tekstil ürünleri, bulunulan ortamın hava şartlarından etkilenmeyecek şekilde soğuk geçirmez, terletmez ya da su itme gibi özelliği bulunan kumaşlardan yapılır. Doğa ile iç içe olunan bir ortamda önlem alınmama durumu belirli hastalıkları da beraberinde getirir. Bu yüzden faaliyet esnasında giyilen kıyafetler ve kullanılan aksesuarlar titizlikle seçilmelidir. Ürünlerin aynı zamanda temizliği kolaydır. Kaliteli kumaşlara sahip olması sayesinde yıkama yapıldığında kumaşlarda eskime ve yıpranma gerçekleşmez. Her ne kadar fiyat aralığı değişkenlik gösterse de avcılık aksesuarları fiyat açısından müşterileri memnun edebilir. Bu özelliklere sahip tüm ürünleri uygun fiyatlarıyla Trendyol’dan temin edebilirsiniz.