Avrasya Arıcılık Bal Süzme Tenekesi 27 Kg (BOŞ TENEKE)

260,81 TL

Ürün Bilgileri

Avrasya Arıcılık Bal Süzme Tenekesi 27 Kg (BOŞ TENEKE)

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: AVRASYA ARICILIK Satıcı Ünvanı: ÖYKÜ ALBAYRAK İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Vergi Kimlik Numarası: 5340521357
  Bu ürün AVRASYA ARICILIK tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 20 adet sipariş verilebilir. 20 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Bal Süzme Tenekesi 27 Kg, boş tenekedir. Bal ve diğer sıvı malzemeleri koyabilirsiniz. Zeytin yağı, zeytin, reçel, sıvı ve ceviz büyüklüğüne kadar her şeyi koyabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

 • Tip Hayvan Beslenme
Geri Bildirim Ver

Avrasya Arıcılık Bal Süzme Tenekesi 27 kg (Boş Teneke)

Ev içerisinde kullanılan pratik araç gereçler kadınların işlerini kolay hale getirir. Düzene ve dizayna önem veren kadınların, ev içerisinde ve mutfakta kullandığı teneke kutular birçok açıdan işlerini kolaylaştırır. Çeşitli şekillerde değerlendirilebilen Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi de birçok kadının aradığı işlevlere uygun bir ürün haline gelir. Bal süzme tenekesi olarak üretilir ve müşteriye sunulur. Bal dışında diğer sıvı malzemeleri de koyabileceğiniz bu ürün farklı şekillerde değerlendirilir. Zeytinyağı, reçel, su gibi sıvıları da içerisinde sağlıklı bir şekilde muhafaza eder. Sıvı gıdaların yanı sıra ceviz büyüklüğüne kadar olan bütün gıdalar için de kullanılır. Zeytin, reçel gibi kahvaltılık gıdaları güvenli bir şekilde korur. Çok amaçlı olarak kullanılabilecek şekilde üretilen bu ürün kadınların gözdesi haline gelir.

 • Çok amaçlı
 • Geniş iç hacim
 • Sağlıklı gıda koruyucu

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Özellikleri

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Özellikleri

Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi 27 kg (boş teneke) birden fazla gıdayı sağlıklı bir şekilde koruyabildiği için dikkatleri üzerine çeker. Geniş iç hacmi sayesinde toplam 27 litreye kadar sıvı alabilir. 34 x 24 x 24 cm olacak şekilde üretilir. Boş bir şekilde ise ağırlığı toplam 1 kilo olan bu Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi 27 kg (boş teneke) kullananlar tarafından çeşitli şekillerde değerlendirilebilmesi ile de dikkat çeker. Gıdayı sağlıklı bir şekilde koruyabilen bu ürün içerisindeki gıdanın besin değerini korur. Böylece yağ, bal gibi gıdaları güvenli bir şekilde muhafaza eder. Desensiz ve sade tasarımı ile mutfak içinde göz yormaz. Yer kaplamaz ve farklı şekilde değerlendirebileceğiniz boş alanlar yaratır. 27 litreye kadar sıvı alabilme avantajı ile başka bir saklama aracına ihtiyaç duyulmadan bütün sıvıyı muhafaza eder.

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Kullanımı

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Kullanımı

Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi 27 kg (boş teneke) yorumları göz önüne alındığında uzun süreli kullanıma uygun olduğu değerlendirmelerine rastlanır. Alüminyumdan üretilen bu teneke geri dönüştürülebilen bir malzeme olduğundan ötürü doğa dostudur. Birçok kadının günlük hayatında kullanmayı tercih ettiği bu teneke, çeşitli kullanım stillerine uygun olma avantajı ile kolaylık sağlar. 27 litreye kadar balı muhafaza etme kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda aktarılacak olan sıvının hacmine bağlı olacak şekilde geniş bir kapasiteye sahiptir. Birçok kadının mutfağında kullandığı bu ürün, aynı zamanda organizer olarak da değerlendirilir. Yağ, bal, zeytinyağı, reçel, zeytin gibi gıdaların saklanması için uygun tasarıma sahip olan bu ürün, kadınların vazgeçilmezi haline gelir. Mutfağınızda düzeni sağlamak için Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi 27 kg (boş teneke) satın alarak ürünün avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Fiyatı

Avrasya Arıcılık 27 kg Bal Süzme Tenekesi Fiyatı

Avrasya Arıcılık bal süzme tenekesi 27 kg (boş teneke) fiyatı ürünün tasarımına ve iç hacmine göre belirlenir. Zeytinyağı, bal, reçel gibi gıdaların aktarılabileceği bir tasarıma sahip olan bu ürün gıdanın besin değerini bozmadan güvenilir bir şekilde muhafaza eder. 35 x 24 x 24 cm ölçülerinde üretilir. Ceviz büyüklüğüne kadar olan tüm gıdaların aktarıldığı bu ürün, dar ağızlı olduğu için ani darbelerde ürünü muhafaza etmeye devam eder. Darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanan bu ürün uzun süre kullanılır. Aynı zamanda salça saklama koşullarına uygun olarak tasarlanır. Salça hava ile temas ettiğinde zamanla küflenmeye başlar. Bu ürün, güçlü koruma özelliği sayesinde salçanın hava almayacak bir şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Geniş iç hacme sahip olan ve çok amaçlı kullanılabilen bu ürünü uygun fiyat avantajı ile Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.