İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hayvancılık Makinesi

" araması için 16703 sonuç listeleniyor

Güvenilir Hayvancılık Makinesi Trendyol’da!

Sağlıklı ve güvenle yumurtadan çıkan civcivler için tercih edilen kuluçka makinesi, viyolü çeşitleri dikkat çeker. Beklenilen sürede yumurtadan çıkan civcivler, verimli şekilde büyümeye devam eder. Her bir yumurtanın ihtiyacı olan sıcaklık, ısı miktarı makine özelliklerinde bulunur. Koyun kırkma makinesi ile fazla tüylerinden kurtulması gereken koyunlar güvenli şekilde tıraş edilir. Koyunların, kuzuların tedirgin olmadan, yaralanmadan rahat ve hızlı şekilde kırkılmasını sağlar. Süt sağım makinesi kısa sürede hızlı sağım olanağını mümkün kılar. Sağım yapan kişinin yorulmadan sütü kolayca alması için ideal makinedir. Silaj koruyucu, süt güğümü, branül seçenekleri arasından ihtiyaçlarınızla uyumlu olanlara sahip olabilirsiniz. İşlemlerinizi kolay yapmanızı destekleyen malzemeleri Trendyol’dan sipariş ederek satın alabilirsiniz.

Beğeni Toplayan Hayvancılık Malzemeleri Modelleri

Hayvanların ahır içerisinde yahut dışında iken hijyenik koşullarda yeterli su miktarını içebilmeleri ve beslenebilmeleri için büyükbaş hayvan suluğu, yemliği kullanabilirsiniz. Beslenme için tüketmeleri gereken yemi günlük olarak almalarını sağlayabilirsiniz. Buzağı biberonu yeni doğmuş yavrular için rahat süt tüketimi sağlar. Kolay bir şekilde alışması ve rahatça kavrayarak besini tüketmesi için idealdir. Yem karma bıçağı ile ihtiyacınız olan işlemi kolayca yapabilirsiniz. Yemi küçük parçalara ayırarak ineklerin ve koyunların kolayca tüketebilecekleri şekilde hazırlayabilirsiniz. Küçükbaş hayvan suluğu, yemlikleri ahırda, merada sağlıklı şekilde beslenmelerini sağlayan araçlardır. Koyunlar, kuzular, keçiler için tercih edilir. İhtiyaç duyulan farklı hayvancılık malzemeleri kaliteli materyallerden dizayn edilir. Böylece bakım ve besleme için sağlıklı ayrıca rahat koşullar oluşturabilirsiniz. Büyükbaş hayvan tasması, tarağı ile gereken korumayı ve bakımı yapmanız mümkündür. İneklerinizi bu tasma ile ahırda ya da açık alanlarda bağlayarak olası tehlikelere karşı önlem alabilirsiniz. Tüylerine bakım yapmak ya da temizliğini sağlamak için taraklardan faydalanabilirsiniz. Büyükbaş hayvan ekipmanları sağlıklı, güvenli malzemeden, hayvan konforu düşünülerek tasarlanır. İhtiyaç duyduğunuz malzemeleri Trenyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

İşleri Kolaylaştıran Hayvancılık Malzemeleri

Büyükbaş hayvan malzemeleri inekler ve danalar için farklı şekillerde dizayn edilebilir. Hayvancılık makineleri ile yem öğütebilir, süt sağabilir, ot kıyabilirsiniz. Zamandan tasarruf sağlayan makineler aynı zamanda işlerinizi kolaylaştırdığından yorulmanızı engeller. Küçükbaş hayvan ekipmanları arasında koyun kırkma makasları, makineleri, biberonlar, suluklar, yemlikler bulunur. Merada otlayan ya da kapalı alanda bakılan koyunları, kuzuları, keçileri sulamak ve beslemek için uygun bulduğunuz seçenekleri temin edebilirsiniz. Çiftlik makineleri ile az zamanda çok iş yapmanız mümkün olabilir. Ayrıca iş yükünü hafifleten makineler yorulmanızı engelleyerek sevdiklerinize vakit ayırmanız için destekleyicidir. Günün her anında güvenli şekilde hayvanlarınızı besleyerek, onların su ihtiyacını karşılayarak, sütlerini sağıp tarama işlemi gerçekleştirerek huzurlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Malzemeleri ve makineleri seçerken hayvanlarınızın durumuna ve türüne göre değerlendirme yapabilirsiniz. Çiftlik içerisinde, merada, ahırda ihtiyacınız olan ekipmanları Trendyol’dan bulabilirsiniz.

Avantajlı Hayvancılık Malzemeleri Fiyat Alternatifleri

Çiftlik içerisinde bulunan alanı hayvanlarınız için uygun hale getirirken hayvancılık aletleri ile destekleyebilirsiniz. Kalın taneli yemleri ufak parçalara ayırmak için yem kırma makinesi, tarladan hasat edilip getirilen büyük parçalı otları küçük parçalar halinde kesmek için çeşitli aletler bulunur. Hayvancılık makinesi çeşitleri arasında keçi, koyun, inek sağımı için değişik seçeneklere rastlayabilirsiniz. Ek beslenmeye ihtiyaç duyan yavruları biberonlar ile besleyebilirsiniz. İnek sağım memeliği kolayca ve incitmeden inek sağmak için tasarlanır. Hiç zorlanmadan ineğin memesine yerleşen aparat sağımın kolay şekilde yapılmasını destekler. Hayvancılık malzemeleri modelleri içerisinde yer alan suluk, tasma, biberon, kırkma makinesi, sağma makinesi seçeneklerini ihtiyaçlarınızı karşılamak için temin edebilirsiniz. Hayvancılık malzemeleri fiyat seçenekleri makineye ya da alete göre değişebilir. Hayvancılık malzemeleri yorum ve değerlendirmelere göz atarak ihtiyacınız olan ürünleri Trendyol aracılığı ile alabilirsiniz.