İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Balıkçılık Aksesuarları

" araması için 10345 sonuç listeleniyor

En Güzel Balıkçılık Aksesuarları Modelleri Trendyol’da!

Balıkçılık aksesuarları, deniz canlısı tutma işini kolaylaştıran çeşitli ürünlerden oluşur. Bu aksesuarlar sayesinde yakalama işi verimli ve keyifli bir hal alır. Deniz canlısı yakalama deneyimi doğru balıkçı malzemeleri sayesinde gelişme göstererek artabilir. Malzemeler avlanan deniz canlısının cinsine göre değişiklik gösterir. Büyük veya küçük deniz canlılarının avları için uygun olan malzemeler tercih edilir. Böylelikle av sürecinde kolaylık yaşanırken zaman konusunda da tasarruf sağlanabilir. Kısa süre içerisinde istediğiniz miktar kadar deniz canlısını doğru malzeme tercihi yaparak yakalayabilirsiniz. İhtiyacınız olan balıkçılık aksesuarları satın almak ve ürünlerin detaylarına göz atmak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz.

Beğenilen Balıkçılık Aksesuarları Seçenekleri

Balıkçılık aksesuarları modelleri deniz canlılarını tutma işi için özel olarak tasarlanır. Balıkçı elbisesi yüksek sıvı itici özelliğiyle dikkat çeker. Birçok farklı renk alternatifine sahip bu elbiseler arasından yeşil kıyafet, müşteriler tarafından sık tercih edilir. Uzun süre güneş ışığında kalan bir balıkçı pantolonu renk değiştirme ve solma gibi problemler yaşatmaz. Av için özel olarak tasarlanan bir başka ürün ise balıkçı çizmesi, botu ve ayakkabılarıdır. Bu ürünler sıvı geçirmeme ve terletmeme özelliği ile müşterilerden ilgi görür. Sarı ve yeşil renkli, uzun boyutlu çizmeler ayağı etkin şekilde korur. Av işiyle uğraşan müşteriler için özel olarak tasarlanan balıkçı şapkası, tulumu, yağmurluk, yeleği ve modellerini Trendyol’dan değerlendirebilirsiniz. Deniz canlısı tutma aktivitesi ile yakından ilgilenen kişiler takım halinde satışa sunulan aksesuarlara yönelirler. Takım içerisinde olta, file, balıkçı kovası bulunur. Bazı setlerde balıkçı pensesi de yer alır. Balıkçı eldiveni gibi temel ihtiyaçlar birçok işi kolay şekilde halletmenize yardımcı olur. Doğa ile iç içe zaman geçirmek için gerekli malzemeleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Balıkçılık Aksesuarları Kampanya Fırsatları

Balıkçılık ekipmanları temel ihtiyaçtan başlayıp profesyonel malzemelere kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Temel malzemeler arasında yer alan balıkçı oltası birden fazla özelliğe ve renge sahiptir. Otomatik sarım özelliğine sahip modeller kullanım açısından pratiklik ve kolaylık yaşatır. Profesyonel olarak bu işle ilgilenen müşteriler genelde çok yönlü modellere yönelir. Böylelikle zamanlarını verimli ve etkin şekilde geçirebilirler. Balıkçılık aksesuarları kampanya fırsatları birçok ürünü uygun fiyatla bulmanıza imkan tanır. Kampanya döneminde satışa sunulan balıkçı sandalyesi uygun fiyat alternatifine sahip olur ve bütçe konusunda avantaj yaşatabilir. Uygun fiyat sayesinde birden fazla sayıda sandalyeye sahip olabilir, sevdiklerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Katlanabilir özelliğine sahip modelleri tercih ederek taşıma ve saklama konusunda da konfor yaşayabilirsiniz. Masa, sandalye, balıkçı çantası, olta ve misina gibi çeşitli aksesuarları Trendyol’dan bulabilir, istediğiniz modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Uygun Balıkçılık Aksesuarları Fiyat Alternatifleri

Balıkçılık aksesuarları fiyat aralıkları farklı skalalara sahiptir. Fiyatlar markaya, modele, kaliteye ve ürüne göre değişkenlik gösterir. Kullanım açısından kolaylık yaşatan balık avı aksesuarları müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürünler deniz canlılarını tutma işini kolaylaştırır ve kısa süre içerisinde istenilen sonuç kolaylıkla elde edilebilir. Kolay sarılan, karışmayan ve kaliteli malzemelerden üretilen balıkçı filesi ürünlerin toplama işlemi için oldukça önemlidir. Karışmama özelliği, müşteriler tarafından oldukça beğenilir. Balıkçı ağı malzemesi de aynı file gibi deniz canlıları için özel olarak tasarlanır. Kalın ve kopmayan kaliteli malzeme birden fazla sayıda canlının taşınmasında kolaylık yaşatır. Birçok marka tarafından tasarlanan bu malzemeler balıkçılık aksesuarları indirim dönemlerinde uygun fiyata sahip olur. Uygun fiyat imkanı sunan indirim dönemlerini Trendyol’dan takip edebilir, keyifli ve uygun alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.