BekoBKK 1100 Buharlı Temizleyici

17.890 TL
Tükeniyor!
Peşin Fiyatına 6 Taksit!
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (1)
Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde
Kargo Bedava
Kurumsal Fatura
17.890 TL
Geri Bildirim Ver

Beko 109964 BKK 1100 Buharlı Temizleyici

Beko bkk 1100 buharlı temizleyici, konforlu bir yaşam alanı için gereken tüm özelliklere sahiptir. Ürünün sahip olduğu özellikler temizleme işleminin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Aynı zamanda, şık tasarımıyla yaşam alanınıza estetik bir görünüm kazandırır. Çeşitli aksesuarlarla da kullanıma uygundur. Kullanım alanınızda yer alan mikroorganizmaları yok eder. Yaşam ortamınıza yerleşmiş kirleri ortadan kaldırarak bulunduğunuz alanı dezenfekte eder. Özellikle de bebekler ve maytlara karşı hassas kişiler için uygun bir üründür. Ürünü ile birlikte temizlik aracı, cam sileceği, uzun ve kısa püskürtücüler, süngerler gibi ekipmanlar verilmektedir. Bu ekipmanlar ile çeşitli alanlarda da beko 1100 buharlı temizleyici kullanılabilmektedir.

  • 1 l su tank iç hacmi
  • 1800 W güç
  • 3-5 bar basıncı

Beko BKK 1100 Buharlı Temizleyicinin Özellikleri Nelerdir?

Beko BKK 1100 Buharlı Temizleyicinin Özellikleri Nelerdir?

Beko bkk-1100 steambox buharlı temizlik makinası sahip olduğu özellikler ile konfor alanlarınızın standardını yükseltmektedir. Ürün 1 l su tankı iç hacmi ile uzun temizliklerinize dahi yeterli seviyede su depolayabilmektedir. Portatif yapısı sayesinde cihazı dilediğiniz noktaya kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ürünün üstünde yer alan buhar güç ayarı tuşu ile buhar seviyesini seçebilir ve daha etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün kullanım alanları arasında cam yüzeyler, parkeler ve sert zeminler yer almaktadır. Bu alanlara ek olarak, koltuk ve kanepe temizliği için özel bir fırçaya sahiptir. Ürün, otomobil, motor ve tekerlek temizliği için ise ayrı bir fırçaya sahiptir. Dikey olarak kullanabileceğiniz ürünün aynı zamanda mavi ve turkuaz renkleri bulunmaktadır. BKK 110 buharlı temizleyici güç olarak ise 1501 – 2200 Watt seviyesi aralığındadır.

Beko BKK 1100 Buharlı Temizleyici Kullanışlı mıdır?

Beko BKK 1100 buharlı temizleyici makinesi sahip olduğu özellikler sayesinde oldukça kullanışlı bir deneyim sunar. Ürünün boyutunun geniş bir alan kaplamaması ve kolay bir şekilde taşınması en öne çıkan özelliklerinden biridir. Aynı zamanda, çeşitli ekipmanlar ile birlikte verilmesi birçok temizlik için kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Ürünün sahip olduğu ekipmanlar ürünü hem ev temizliği için hem de otomobil temizliği için ideal bir ürün yapar. Özellikle de mikrofiber temizlik havluları sayesinde ürünün kullanım alanları oldukça geniştir. Su tankı seviyesinin 1 l olması minimum yarım saat buhar üretimi gerçekleştirmesine olanak tanır. Aynı zamanda, ürün üzerinde yer alan buhar ayar tuşu ile buhar seviyesi istenildiği gibi ayarlanabilir.

Beko BKK 1100 Buharlı Temizleyici Kaliteli midir?

Beko BKK 1100 buharlı temizleyici makinesinin sahip olduğu özellikler ürünü oldukça kaliteli ve kullanışlı yapmaktadır. Sahip olduğu ekipmanlar ile geniş bir kullanım aralığına sahip olan ürün, aynı zamanda pratik bir temizlik gerçekleştirilmesine olanak tanır. Ürünün sahip olduğu geniş hazneli su tankı, en az yarım saat boyunca kesintisiz kullanımın önünü açar. Yaşam alanlarının öncelikli konularından biri olan temizlik söz konusu olduğunda mikroorganizmalara karşı etkilidir. Böylelikle, bebekler ve maytlara hassas olan bireyler için etkin bir temizlik ortaya çıkarır. Kullanıcıların gerçekleştirdiği birçok Beko BKK 1100 buharlı temizleyici yorum, ürünün oldukça etkili olduğunu göstermektedir. Ürünün yanında verilen temizlik araçları, cam sileceği gibi ekipmanlar ürünün daha geniş kullanım alanlarına sahip olmasını sağlamaktadır. Böylelikle hem ev ortamında hem de otomobil için etkili bir kullanım sunmaktadır. Beko BKK 1100 buharlı temizleyici, fiyatı sayesinde de sıklıkla tercih edilir. Trendyol üzerinden ürünü birkaç tıklama ile kolaylıkla elde edebilirsiniz.