Marka
Renk
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Beko

" araması için 10069 sonuç listeleniyor

Beko

Beko

Elektronik ürünleri ve beyaz eşya modelleriyle dünya çapında birçok kullanıcıya hizmet veren Beko, kullandığı gelişmiş teknolojilerle beraber konfor düzeyini artırır. Akılcı tasarımları sayesinde ergonomik ve pratik çözümler üreten marka aracılığıyla günlük hayatta zaman kazanmak da mümkün hale gelir. Beko buzdolabı çeşitleri, dondurucu ve soğutucu bölümlerini başarıyla kullanarak aynı anda birçok gıdayı depolayabilmeyi sağlar. Beko çamaşır makinesi çeşitleriyle giysileri düzenli olarak yıkarken aynı zamanda sessiz çalışma özelliğinin oluşturduğu rahatlıktan da faydalanılır. Elektrik ve su gibi enerji kaynaklarını tasarruflu olarak kullanan Beko sayesinde, doğaya sağlayacağınız katkının yanı sıra aile bütçesi için de iyi bir tercihte bulunmanın avantajlarını yaşarsınız. Çok sayıda kanalı hafızalarında tutabilen Beko TV ürünleri aracılığıyla HD kalitesinde görüntü çözünürlüğü elde edilir. Son teknoloji ev aletlerini dekoratif tasarımlarıyla üreten marka yaşam alanlarına şıklık katar. Beko derin dondurucu yardımıyla hem kafeterya gibi işletmelerde hem de ev ortamında gıdaların uzun süre boyunca taze tutularak saklanabilmesi mümkün hale gelir. Yemeklerin ardından, mutfağınıza yerleştireceğiniz Beko bulaşık makinesi ürünlerinden yardım alarak tabaktan tencerelere kadar geniş bir alanda kirlileri yıkayıp temizleyebilirsiniz. Sesli uyarılarla yıkama işleminin sona erdiğini ya da başladığını öğrenebilirsiniz.

Mutfakları Düzene Sokan Beko Buzdolapları

Farklı depolama kapasiteleriyle üretilen buzdolapları, mutfaklarda yiyecek ve içecekleri düzene sokarak soğutmak için idealdir. Soğutucu ve dondurucu bölümlerinde kullandığı etkili üfleme teknolojisi sayesinde Beko'nun bu beyaz eşyaları aracılığıyla yaz ve kış ayları boyunca gıda ve sıvıları başarıyla muhafaza etmek kolaylaşır. Kapı açık uyarısı sayesinde fazladan elektrik kaybı yaşanmasını engelleyen buzdolabı çeşitleri, Beko kampanya olanaklarıyla uygun koşullarda satın alınabilir. Meyve ve sebzelerin yanı sıra çözülmeye bırakılan etler için de uygun saklama kaplarına tasarımlarında yer veren buzdolabı modelleri şeffaf bölmeleriyle göz doldurur. Buz küpleri elde etmeyi kolaylaştıran buzluklarda yer alan raflar aracılığıyla kırmızı ve beyaz etleri ayrı ayrı saklayabilmek olanaklı hale gelir. Güçlü aydınlatma desteği sunan Beko beyaz eşya modelleri, kapağı açtığınızda devreye giren lamba yardımıyla yiyecekleri net bir biçimde görüp ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlar. Mıknatıslı kapıları rahatça kapatılarak aralık kalma sorununu önleyen buzdolabı ürünleri, soğutma ve dondurma seviyesini geniş bir sıcaklık aralığında yönetebilmeyi mümkün kılar. Kontrol paneli sayesinde buzdolabının hangi seviyede işlem gerçekleştireceği kolayca belirlenir.

Ev ve İş Yerinde Konfor Yaratan Beyaz Eşyalar

Beko indirim seçenekleriyle ekonomik şartlarla satın alınabilen beyaz eşyalar arasındaki çamaşır makineleri, tek seferde tüm ailenin giysilerini yıkayabilmeyi sağlar. Tamburlarının özel tasarımıyla avantaj yaratan çamaşır makineleri, kumaş dokusunu narin şekilde koruyarak dikişlerin ve renklerin zarar görmesini engeller. Başarılı bir temizlik için gerekli özellikleri yapısında barındıran Beko Türkiye ürünleri, deterjan haznelerinin pratik tasarımıyla da fark yaratır. Hem sıvı hem de toz deterjanları haznelerin geniş tasarımları sayesinde rahatlıkla makinenize döküp çamaşırları yıkayabilirsiniz. Otomatik kapak kilidi ve çocuk kilidi gibi özelliklere sahip çamaşır makineleri, ürünün yıkama işlemi devam ederken zemine su dökülmesine yol açabilecek sorunları önler. Narin giysilerin yanı sıra pamukluları ve gömlek, pantolon gibi ürünleri de başarıyla temizleyebilmeyi sağlayan programlar aracılığıyla etkili temizlik avantajından yararlanabilirsiniz. Beko ürünleri arasındaki çamaşır makineleri, ön yıkama desteği sunmalarına ek olarak durulama ve sıkma gibi modlarla da derinlemesine temizliğe ulaşmayı kolaylaştırır. Bütçenize uygun ürünleri Beko fiyat listesi üzerinden inceleyip online alışveriş özelliğiyle Trendyol'dan sipariş edebilirsiniz. Çamaşır makinelerinin farklı sıcaklık düzeylerinde yıkama yapabilmesi giysilerin etiketlerinde yer alan önerilere uygun şekilde aksiyon alabilmenizi de sağlar.

Görüntü Netliğiyle Artan Seyir Keyfi

Beko'nun beğeni toplayan ince ekranlı televizyon modelleri, yüksek çözünürlük desteği yaratarak yayınları daha gerçekçi bir seyir kalitesiyle takip edebilmeye olanak tanır. Yüzlerce kanalı bir arada sunan gelişmiş televizyonlar arasındaki akıllı modeller, Wi-Fi bağlantısı aracılığıyla internet ile etkileşimli bir şekilde de kullanılabilir. Harici bağlantı özelliklerini değerlendirebilmeye de imkân tanıyan Beko dünyası ürünleri arasındaki televizyonlar, bilgisayarınızdan açtığınız videoları geniş ekranla seyredebilmenize yardım eder. Pratik kanal düzenleme işlemlerini kolaylaştıran uzaktan kumandalarla, LED ekranlı modern televizyonları hızlı bir şekilde kullanmak da mümkün hale gelir. Görüntü parlaklığını ve kontrastını ayarlayabilmenin yanı sıra spor ve sinema gibi farklı ses modlarıyla da Beko online alışveriş özelliğinden yararlanarak sipariş edebileceğiniz televizyonları kullanabilirsiniz. Otomatik kapanma ve uyku modu gibi akıllı teknolojiler televizyonun tükettiği elektrik enerjisini minimum düzeyde tutmayı sağlar. Gerçekçi ses aktarımı sayesinde filmlerin heyecan düzeyini artıran Beko marka TV modelleriyle sinema salonu konforuna erişerek bas ve tiz sesleri yüksek kaliteyle alırsınız. Dengeli ses yayılımı yardımıyla yayınlara aktarılan sesler oda içerisine eşit şekilde yayılır.

Mutfakları Daha İşlevsel Hale Getiren Elektronik Ürünler

Beko elektronik ürünler arasında yer alan ankastre setleri; davlumbaz, fırın ve ocak gibi eşyaları bir arada sipariş edebilmenize imkân tanır. Davlumbazlarla mutfağınızı hijyenik bir şekilde havalandırıp yemek kokularının yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Şık kaplamaları ve estetik dizaynlarıyla mutfakların dekorasyonunu da geliştiren Beko ankastre seti yardımıyla yemek hazırlamak da son derece kolay bir hal alır. Böreklerden kurabiyelere kadar farklı hamur işi ürünlerini kısa sürede ve dengeli şekilde pişirebilen fırınlar aracılığıyla aynı anda birden fazla tepsiyi içeriye sürebilirsiniz. Cam kapak yardımıyla hem ısıyı hapseden hem de pişme işleminin tamamlanıp tamamlanmadığını görebilmenizi sağlayan Beko fırın çeşitleri, ergonomik kapaklarıyla kolayca açılıp kapatılır. Isı ayarı yapabilmeyi kolaylaştıran kontrol düğmesiyle tariflere uygun şekilde yiyeceklerinizi uygun sıcaklıklarla pişirebilirsiniz. Zamanlayıcı özelliğiyle pişirme süresi ayarı yapabileceğiniz gelişmiş fırın modelleri, aynı zamanda uyarı ziliyle işlemin tamamlandığını size haber vererek hatırlatıcı görevi görür. Beko set üstü ocak modellerini mutfağınız için sipariş ederek çay demlemeden makarna ve mantı pişirmeye kadar farklı ihtiyaçlarınızı rahatça karşılarsınız. Emniyetli gözlerle gazı güvenle kullanabilmeye olanak tanıyan ocaklar, kızartma işlemlerinde de verimlilik yaratarak ev sakinleri için pratik bir destek oluşturur.

Beko Ürünleriyle Gelen Temizlik ve Hijyen

İklimlendirme konusunda da modern teknolojinin getirdiği avantajlarını kullanıcılarına yaşatan marka yardımıyla, Beko klima modellerinin filtre sisteminden yararlanabilirsiniz. Toz ve kirleri engelleyerek ortamı hijyenik bir şekilde havalandıran ve filtreleri sayesinde kötü hava kokusunun da önüne geçen klimalar, ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını karşılar. Dış ünitenin soğuk kış mevsiminde dönmesini önleyen üretim teknolojisine ek olarak, farklı fan hızı kademelerini kullanabilme olanağıyla beraber de oda içerisinde ideal sıcaklık düzeyini yakalamak kolaylaşır. Beko düğün paketi kapsamındaki klimaları, diğer ev eşyaları ile bir arada satın alabilirsiniz. Soğuk üflemeyi önleyen klimalar, ısıtma modu aktif hale getirildiğinde ilk saniyelerde soğuk havaya maruz kalmayı engeller. Uzaktan kumandayla başarıyla yönetilebilen klimalar, otomatik ısı dengesi yaratan modellerle fazla ısınmayı ve soğumayı engelleyerek belirlenen sıcaklık değerlerinin stabil kalmasını sağlar. Açılı üfleme desteği de sunan akıllı klimalar, odada bulunan kişi ya da kişilerin yer aldığı noktaya odaklanarak daha verimli şekilde çalıştırılabilir.

Etkili Kullanım Desteği Sunan Ev Aletleri

Mutfaklarda verimlilik yaşatan Beko kahve makinesi çeşitleri, filtre kahvenin yanı sıra Türk kahvesi yapabilmeyi de sağlayan modellerle sıcak içecek tüketme alışkanlığınızı konforlu bir şekilde yaşayabilmenizi sağlar. Çabuk ısınan ve kıvamlı kahveler hazırlayarak kullanıcılarını memnun eden bu ürünler, misafirlere sıcak içecek ikram ederken de kullanıcılarına konfor sağlar. Isı ve mod ayarlarını değerlendirerek köpük düzeyinden aromaya kadar birçok konuda kısayol tuşlarından yararlanabilirsiniz. Mutfakları ve evin diğer bölümlerini temizlemek için ideal olan Beko elektrik süpürgesi modelleri, sessiz çalışma sistemiyle komşuları rahatsız etmeyi de engeller. Uzun kabloları ile odalar arasında geçişi kolaylaştıran süpürgeler, kablo sarma tuşu yardımıyla kısa sürede toplanarak ortadan kaldırılabilir. Teleskopik boruları esnek şekilde kullanılabilen temizleyiciler aracılığıyla koltuk ve mobilya gibi ürünlerin altına ulaşmak kolaylaşır. Parke ya da halı gibi ürünlere özel modlara ek olarak, farklı başlıklarla da değerlendirilebilen süpürgeler sayesinde, ev temizliğini düzenli şekilde gerçekleştirmek son derece pratik bir hal alır. Beko çeyiz paketi aracılığıyla içeriklerinde süpürgeden beyaz eşyaya kadar birçok ürüne yer veren ürünleri, toplu halde Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Saçlarınızı ve Giysilerinizi Kurutan Beko Ürünleri

Başınızı yıkadığınızda ya da duş aldıktan sonra saçlarınızı kısa bir sürede kurutabilmenize yardım eden Beko kurutma makinesi modelleri aracılığıyla yararlı bir elektronik ürüne sahip olursunuz. Prize ulaşmayı kolaylaştıran uzun kabloları ile hareket alanını genişleten saç kurutma makineleri, sıcak ve soğuk üfleme modlarıyla mevsim şartlarına ayak uydurmaya yardım eder. Fan hızını kademeli olarak artırıp azaltarak saç kurutma makinenizi yüksek ya da düşük güçle de kullanabilirsiniz. Çamaşırları kurutmak için de pratik çözümler sunan Beko sayesinde, yıkama işlemlerinin ardından giysileriniz kısa sürede kurutulur. Hem kurutma özelliğine sahip çamaşır makineleriyle hem de kurutma makinesi modelleriyle ıslak ya da nemli çamaşırların dakikalar içerisinde kuruması sağlanır. Giysilerin kumaşlarını, baskılarını ve renklerini koruyan kurutma makineleri düşük sesli çalışma özelliğiyle de konforu artırır. Hızlı yıkama özelliğine sahip çamaşır makineleriyle acil durumlarda ekspres yıkama yaptıktan sonra hızlı kurutma desteği sunan kurutma makinenizle de giysilerinizi kurutup giyime hazır hale getirebilirsiniz. Beko'nun buharlı ve buhar kazanlı ütü modelleriyle pantolondan gömlek ve etiketlere kadar birçok giysinizi kırışıklıklardan arındırabilirsiniz. Tabanlarıyla yapışma tehlikesini önleyen ütüler, geniş su hazneleriyle şok buhar ve sürekli buhar konusunda etkileyici bir performans sergileyerek kullanıcılarına yardımcı olur.

Sıcak ve Soğuk İçecek Tüketiminde Konfor 

Beko çaycı ile günün her saatinde sıcak çaylar demleyebilirsiniz. Kahvaltılardan akşam yemeklerine ve misafirlerinize ikram gerçekleştireceğiniz zamanlara kadar size kolaylık yaratacak olan çaycı yardımıyla kıvamı ve lezzeti yerinde demlik çaylar elde etmeniz kolaylaşır. Paslanmaz çelikten üretilen parçalarıyla dayanıklılıkları artan çay makineleri, sıcaklığa karşı da direnç göstererek gövdelerini korur. Çay filtresine sahip modeller çay çöplerinin bardaklara geçmesini önleyerek keyifli bir içim için gerekli desteği oluşturur. Elektrik gücüyle çalışan çay makineleri, sıcak tutma özelliği sayesinde demlediğiniz çayların uzun süre sıcak kalmasını sağlar. Kahve makineleriyle de beğeni toplayan bir marka olan Beko, ergonomik tutma saplarıyla kullanım konforunu artırarak fincanlara ve bardaklara kahve doldurmayı kolaylaştırır. Sıcak ve soğuk su elde etmek için iş yerlerinde ya da evlerde değerlendirilebilen Beko su sebili modelleri, mandallar aracılığıyla su alabilmeye olanak tanır. Anında ısıtma ve anında soğutma desteği yaratan sebiller, estetik tasarımlarıyla dikkat çekerken son derece az miktarda elektrik tüketir. Su tanklarının paslanmaz çelik malzemeyle üretilmesi ile güvenli ve hijyenik bir kullanım yaşatan sebil çeşitleri, farklı su kapasitelerine sahip ürünleri içerir.

Günlük Yaşamı Pratikleştiren Akılcı Çözümler

Beko tost makinesi modelleri, kahvaltılarda sıcak ve kızarmış ekmek elde etmeyi sağlar. Sucuklu ve kaşarlı tost yaparken hem ekmekleri hem de sucukları ısıtabilmek için ideal olan bu makineler, geniş ızgaralarıyla aynı anda birden fazla kişi için yiyecek hazırlayabilmeye de olanak tanır. Ara öğünlerde hızlı bir şekilde tost yaparak karnınızı doyurup evinizdeki diğer işlerinizle ilgilenmeye devam edebilirsiniz. Ev ve iş yeri temizliğinin önemli bir parçası olan buharlı temizleyiciler buharın mikroplara karşı etkili yapısından yararlanarak zeminlerin daha hijyenik bir şekilde istenmeyen canlılardan arındırılabilmesini sağlar. Ergonomik tasarımları eğilmeye gerek bırakmayan kullanışlı temizleyiciler, işlem sonrasında dar noktalara yerleştirilebilmelerini sağlayan minik gövdeleriyle de beğeni toplar. Beko'nun ürün gamındaki blender setleri aracılığıyla mutfağınızda meyve ve sebzelerden et ve çeşitli gıdalara kadar birçok ürünü küçük parçalara bölebilirsiniz. Rondo ve mikser gibi mutfak aletleriyle de tatlılardan tuzlulara kadar birçok gıdayı lezzetli bir biçimde hazırlayabilmek mümkün hale gelir.

Ev Hayatında Ekstra Konfor

Narenciye sıkacağı ile portakal, greyfurt gibi ürünlerin suyunu çıkarmanız kolaylaşır. Taze ve hijyenik içecekleri rahatça içebilmeniz için, süzgeçleriyle posayı ayırabilmeye de imkân tanıyan sıkacaklar kollarınızı yormadan meyve suları elde edebilmeniz için idealdir. Kapalı hazneleriyle çilekten üzüme kadar birçok meyveyi bir arada öğüterek kokteyl oluşturabileceğiniz blender modelleri, parçacıkların çevreye sıçramasını önler. Bulaşık makinesinde yıkanabilen parçaları sayesinde temizlik konusunda da zaman kazandırıcı niteliklere sahip olan mutfak robotları, keskinleştirilmiş bıçaklarıyla sert gıdaları parçalayabilmenizi kolaylaştırır. Kahvaltılarınızda çıtır çıtır patates kızartması tüketebilmeniz için imal edilen Beko marka fritöz modelleri, farklı kapasitelere sahip ürün seçenekleriyle aileniz için lezzetli yiyecekler hazırlayabilmenize yardım eder. Güvenli tel sepet aracılığıyla patatesleri yağın içine salıp buradan çıkarmak da son derece kolaylaşır. Zaman ayarı aracılığıyla unutkanlık sonucu patateslerin yanmasını önleyip yeterli oranda kızarmış patatesler elde edebilirsiniz. Kettle ürünleriyle de ev hayatında kullanıcılarına destek olan Beko sayesinde, makarnadan çeşitli tatlı ve tuzluların hamurlarına kadar birçok ihtiyaç için sıcak suya sahip olabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliğiyle taşma ve dökülme sorununun önüne geçen kettle modelleri, kısa sürede kaynar su elde edebilmeyi mümkün kılar.

Teknik Özellikleriyle Kullanıcılarını Memnun Eden Ürünler

Yeni nesil ihtiyaçlara uygun şekilde geliştirilen Beko yazar kasa ürünleri, işletmeler için son derece yararlı bir kullanım desteği yaratır. Ödemeleri kolayca alıp fişi kısa sürede aktarabilmeyi sağlayan yazar kasalar, küçük ebatlarıyla da kullanım konforunda artış yaşatır. Tuşlarına rahatça basılabilen ergonomik yazar kasalar, dijital ekranlarıyla gerekli bilgileri net şekilde görebilmeyi de sağlar. Beko'nun lokanta ve kafeterya gibi alanların yanı sıra evlerin mutfaklarında da kullanılabilir olan ürünleri arasındaki mikrodalga fırın modelleri, kısa sürede ısıtma ve pişirme işlemleri için geliştirilmiştir. Soğumuş yiyecekleri tekrar servis edebilmeyi sağlayan mikrodalga fırınlar, zil sesiyle işlemin tamamlandığını belirterek yiyecekleri hemen servis edebilmeye imkân tanır. Isı ve süre konusunda geniş bir ayar aralığı da sunan bu fırınlar, mutfaklarda az alan kaplamalarıyla da kullanıcılarına avantaj yaratır. Beko'nun banyolarda verimlilik yaratan ürünleri arasındaki şofben modelleri, farklı ısıtma modlarıyla sıcak sudan etkili bir şekilde yararlanabilmeniz için geliştirilmiştir. Beko kuruluş tarihi, 1955 yılına dayanmasıyla markanın köklü geçmişini ifade eder. Beko indirimli ürünler, online alışveriş fırsatları ile daha cazip hale geliyor. Beko global dünyada da önemli bir yer edinmiş olmasıyla dünya çapında milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Online sipariş verme kolaylığıyla beraber Beko'nun ev ihtiyaçlarını karşılayan onlarca çeşit ürününe Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.