Bir Doktor Bir Kimyager Bebekler İçin Çamaşır Deterjanı (1000 mL)

Sıkça Sorulan Sorular

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
İlgili mevzuat uyarınca satın aldığınız ürünü ambalajı açılmadığı müddetçe 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün sağlam şekilde satıcıya ulaşabilmesi için orijinaline uygun şekilde tekrar paketlenmiş olarak gönderimi önemlidir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Ürün Bilgileri

Bir Doktor Bir Kimyager Bebekler İçin Çamaşır Deterjanı (1000 mL)

Geri Bildirim Ver
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için [page="return_conditions"]tıklayın[/page].
  • Uyarılar: En iyi sonuç için, Kullanım Talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız. Gıda maddeleri ile aynı yerde muhafaza etmeyiniz. Ürün Bileşimi: AQUA (Su), POTASSIUM OLIVATE (Zeytinyağı Sabunu), Şeker Tensidi (Cocoglikozit, Hindistan Cevizi Eldesi), POTASSIUM COCOATE (Hindistan Cevizi Sabunu), Carboxymethyl Cellulose (Ağaç Selülozu), Çamaşır Sodası, VIOLA ODORATA OIL (Menekşe Yağı). Kullanım Talimatı: Kullanmadan önce çalkalayınız. 5 kg kapasiteli çamaşır makinesi için en az 2 kapak Birdoktorbirkimyager doğal çamaşır makinesi deterjanı, 7 kg için en az 3 kapak Birdoktorbirkimyager doğal çamaşır makinesi deterjanı makinenizin deterjan gözüne ilave ediniz. Çok kirli ve lekeli çamaşırlarda daha iyi netice almak için makinenizin ön yıkama kısmına bir kapak daha ilave edebilirsiniz
Geri Bildirim Ver