Avantajlı Ürünler
Fiyat
Öğütülme Türü
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Süpermarket

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Süpermarket

Günlük hayatta ihtiyaç duyulan birbirinden çeşitli ürünler bulunur. Gıdadan temizlik malzemesine kadar kaliteli ve güvenilir süpermarket ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun şekilde üretilen ürünler, çeşitli markalar üzerinden satışa sunulur. Kalitesiyle adından söz ettiren market ürünlerini Trendyol üzerinden satın alarak avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Temizlik materyalleri arasında çok kullanılan ürünlerden biri, ıslak mendil çeşitleridir. Hem vücudunuzun hem de bulunduğunuz ortamın hijyenini sağlamak için kullanılan bu ürün, farklı markalar üzerinden satılır. El değmeden hazırlanarak hijyenik paketlerde satılan mendiller, farklı kokulara sahiptir. Birbirinden hoş kokulara sahip olan bu ürünler çoklu adetlerde satışa sunulur. Aynı zamanda bebekler için üretilen modeller bulunur. Bebeklerin cildi hassas, narin bir yapıya sahip olduğu için antialerjik özellikte mendil çeşitleri satılır. Aynı zamanda çeşitli alanların temizlenmesinde kullanabileceğiniz deterjan formülü ile üretilen mendil seçenekleri bulunur. Müşterilere geniş bir kullanım yelpazesi sunan mendil çeşitlerini Trendyol üzerinden sipariş ederek deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz küçük paketlerde dilerseniz de büyük paketlerde satın alarak çeşitli alanlarda kullanabilirsiniz. Özellikle çanta boy olarak tasarlanan küçük paketler sayesinde dilediğiniz her alanda hijyeni sağlayabilirsiniz. Ellerinizi ve yüzünüzü temizleyebilir ve hoş kokusuyla memnun kalabilirsiniz. Çeşitli süpermarket ürünlerini deneyimlemek ve uygun fiyatlarla satın almak için alışverişinizi Trendyol üzerinden oluşturabilirsiniz.

Güvenilir Marka Seçenekleri ile Süpermarket Alternatifleri

Güvenilir Marka Seçenekleri ile Süpermarket Alternatifleri

Hayatın her alanında ihtiyaç duyulan birbirinden çeşitli süpermarket ürünleri bulunur. Gıda, temizlik, kozmetik, sağlık ve organik malzemeler olmak üzere farklı kategorilerde model seçenekleri; Trendyol üzerinden satışa sunulur. Market alışverişinizi Trendyol üzerinden yaparak dilediğiniz ürünü kısa sürede bulabilir, keyifle kullanabilirsiniz. Aynı zamanda online alışverişi tercih ederek hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Müşteriler, oldukça kolaylık ve pratiklik sağlayan online alışverişin adresi Trendyol sayesinde market alışverişini keyifle yapabilir. Günlük hayatta hijyeni iyi şekilde sağlamak, çok önemlidir. Özellikle evlerde her gün veya gün aşırı temizlik yapılır. Temizlik yaparken ihtiyaç duyulan birçok ürün bulunur. Trendyol üzerinden satın alabileceğiniz temizlik malzemeleri ; güvenilir, kaliteli markalar üzerinden müşterilere sunulur. Çamaşır suyu, deterjan, yumuşatıcı, yağ çözücü, sirke olmak üzere onlarca farklı kategoride temizlik ürünleri bulunur. Evde çamaşır veya bulaşık yıkamak için olmazsa olmaz temizlik eşyalardan biri deterjandır. Güçlü kir çıkarma özelliğine sahip olan birbirinden çeşitli deterjan modelleri bulunur. Çamaşır yıkamak için toz veya sıvı formda deterjan çeşitleri satılır. Bulaşık yıkamak için sıvı ve tablet formunda deterjan modelleri bulunur. Birbirinden çeşitli markalar üzerinden satılan deterjan seçeneklerinin Trendyol üzerinden dilediğiniz adette satın alabilirsiniz. Aynı zamanda temizliğin olmazsa olmaz ana malzemelerinden biri çamaşır suyudur. Çamaşır suyu mikrop ve kirlerin kısa sürede yok olmasını sağlayan temizlik ürünlerinden biridir. Her evde kullanılan çamaşır suyu, farklı içerikler ile satışa sunulur. İhtiyacınıza uygun çamaşır suyu modelini Trendyol üzerinden kısa sürede bulabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol sayesinde çeşitli alanlarda kullanabileceğiniz temizlik ürünlerini toplu adetlerde satın alabilirsiniz. Bu sayede toplu adetlerde aldığınız ürünleri stok yaparak uzun süre kullanabilirsiniz. Çamaşır yıkamak için ihtiyaç duyulan ana malzemelerden biri yumuşatıcıdır. Çamaşır yumuşatıcı modelleri, hoş kokusu ve temiz içeriği ile ön plana çıkar. Farklı koku seçeneklerine sahip olan yumuşatıcılar, çamaşırlarınızın temiz şekilde yıkar. Aynı zamanda çamaşırların uzun süre hoş kokmasını sağlar. Çamaşır makinesinde yıkanan kıyafetlerin yıpranmamasını sağlayan yumuşatıcı modellerini Trendyol üzerinden satın alarak deneyebilirsiniz.

Avantajlı Alışveriş Sunan Süpermarket İndirim ve Fırsatları

Avantajlı Alışveriş Sunan Süpermarket İndirim ve Fırsatları

Son dönemlerde oldukça fazla tercih edilen takviye edici gıda çeşitleri, sağlıklı içeriğe sahiptir. Vücudun sağlıklı ve dinç olmasını sağlayan bu gıdalar, güvenilir markalar üzerinden satılır. Günlük beslenme rutinine ek olarak takviye edici birbirinden çeşitli gıdalar bulunur. Bu sayede bünyenin sağlam ve güçlü olmasını sağlayarak kullananları memnun eder. Gıdaların içerisinde vitamin, mineral, aminoasit, lif ve çeşitli enzimler bulunur. Yetişkinler için kullanıma uygun olan bu ürünler, çeşitli markalar ile Trendyol üzerinden satılır. Gün içinde oluşan halsizlik ve güçsüzlük gibi durumlara karşı bu gıdaları düzenli olarak tüketerek verimli bir sonuç alabilirsiniz. Kullanım koşullarına uygun şekilde tüketerek sağlığınızın olumlu yönde etkilenmesini sağlayabilirsiniz. Takviye edici özellikteki gıdaları kullananlar gün içinde dinç ve zinde kalır. Tablet, toz, kapsül formunda satılan bu gıdaların tadı oldukça lezzetlidir. Bu sayede keyifli şekilde tüketmenizi, düzenli olarak kullanmanızı sağlar. İçeriğinde bulunan B12, vitamin ve mineraller insan sağlığı için oldukça yararlıdır. Bu sayede Trendyol üzerinden sağlığınızı olumlu yönde etkileyen takviye edici özelliğe sahip olan çeşitli gıdalar sipariş ederek deneyebilirsiniz. Hiçbir katkı maddesi içermeyen sağlıklı özelliği ile oldukça fazla tüketilen çeşitli gıdalar bulunur. Organik ürünler ; meyve, sebze, şarküteri olmak üzere farklı kategorilerde seçeneklere sahiptir. Beslenme rutininde sağlıklı ve organik gıdalar ile beslenen müşteriler, süpermarket alışverişini Trendyol üzerinden yapar. Trendyol sayesinde güvenilir ve lezzetli çeşitli organik gıdalara sahip olabilirsiniz. Özellikle çocukların sağlıklı şekilde büyümesi ve hızlı gelişmesinde organik içeriğe sahip gıdalar tüketmek, çok önemlidir. Ebeveynler organik gıda alışverişini Trendyol üzerinden yapar. Özellikle meyve ve sebze alışverişinde organik özelliğe sahip ürünleri satın almak için Trendyol’u tercih edebilirsiniz. Trendyol sayesinde süpermarket indirim ve fırsatlarını değerlendirerek alışverişinizi uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

Bütçe Tasarrufu Sağlayan Süpermarket Kampanya Fırsatları

Bütçe Tasarrufu Sağlayan Süpermarket Kampanya Fırsatları

Anne ve bebekler için üretilen çeşitli gıda ve temizlik ürünleri bulunur. Anne ve bebeklerin sağlığı için üretilen ürünler, kaliteli içeriği ile oldukça güvenilirdir. Anne bebek ürünleri, kaliteli ve güvenilir içeriği ile ön plana çıkan modellere sahiptir. Anne ve bebeklerin günlük hayatını kolaylaştıran ürünler, sağlıklı bir kullanım deneyimi sunar. Özellikle doğumdan itibaren bebeklerin ve annelerin ihtiyaç duyduğu birçok ürün bulunur. Emzik, biberon gibi bebeklerin beslenmesinde ihtiyaç duyulan seçenekler arasında bulunur. Cam veya plastik malzemeden üretilen biberonlar, oldukça sağlıklı ve güvenilir bir kullanım deneyim sunar. Biberonların içerisine mama veya süt konularak bebeklerin beslenmesi sağlanır. Aynı zamanda bebeklerin belirli bir yaşa kadar kullandığı ürünlerden biri, emziktir. Emzikler, yapı gereği anne memesine benzediği için bebekler tarafından kullanılır. Farklı şekillere ve malzeme yapısına sahip olan biberonlar oldukça kullanışlı özelliği ile dikkat çeker. Bebeklerin cildi oldukça hassas bir yapıya sahip olduğu için kimyasal içermeyen şampuan ve krem kullanmak, çok önemlidir. Ebeveynlerin tercihleri arasında olan çeşitli markalara sahip şampuan ve krem modellerini satın alabilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir zararlı kimyasal madde bulunmayan kişisel bakım ürünlerini Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz. Bebeğiniz için sağlıklı ve güvenilir birçok kategoride ürünlere sahip olmak için alışverişinizi Trendyol üzerinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda bebekler için vücut losyonu, pişik kremi, bebek bezi olmak üzere ihtiyaç duyulan bir çok seçeneği bulabilirsiniz. Kaliteli bebek markalarının çeşitli ürünlerini satın alarak memnun kalabilirsiniz. Süpermarket alışverişinizi uygun fiyatlarla tamamlamak için kampanya fırsatlarını takip edebilirsiniz. Süpermarket kampanya fırsatlarını takip ederek alışverişinizi uygun fiyatlarla oluşturabilir ve bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. Süpermarket alışverişinde Trendyol’u tercih eden müşteriler kampanyalı fiyatlar sayesinde avantajlı bir deneyim yaşar. Trendyol üzerinden online alışverişinizi yaparak kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz.