Avantajlı Ürünler
Fiyat
Ortam
Dokuma Tipi
Renk
Boy
Cinsiyet
Materyal
Siluet
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Astar Durumu
Koleksiyon
Boy / Ölçü
Ek Özellik
Kol Boyu
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Yaş
Kalıp
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Büyük Beden Tesettür Giyim

" araması için 6721 sonuç listeleniyor

Büyük Beden Tesettür Giyim Ürünleri ile Sana Göre Elbiseler

Vücut hatları normalden fazla olan bireylerin zorluk yaşamaması için büyük beden tesettür kombinleri ağırlıklı olarak üretilir. Modern görünümlerin elde edildiği tasarımlar, kişilerin istedikleri gibi seçim yapabilme avantajlarını ortaya çıkarır. Bilekten başa kadar uzanan büyük beden tesettür elbise, özel davetlerinizde şık görünmenize yardımcı olur. Kumaş farklılıklarıyla üretimlerin yapıldığı tesettür büyük beden giyim, renkleriyle öne çıkar. Kendinize güvenmenizi sağlayan ve üzerinize giydiğinizde iyi hissettiren büyük beden modern tesettür giyim, her tarza uygun olarak sunulur. Büyük beden tesettür modellerinden isterseniz günlük isterseniz klasik tarzlarda seçim yapabilir, kolaylık sağlayan büyük beden tesettür giyim parçalarına dolabınızda yer verebilirsiniz. Memnun kalacağınız koleksiyonlar için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Büyük Beden Seçenekleri

Her Tarza Uygun Büyük Beden Seçenekleri

İstediğiniz tarzlarda bulabileceğiniz büyük beden tesettür kıyafetleri, renk ve stil farklılığıyla farklı parçaların sahibi olmanızı sağlar. Hediye olarak da verebileceğiniz büyük beden anne tesettür giyim ürünleri, hem sizin hem de yakınlarınızın mutlu olmasına katkı sağlar. Uzun elbiselerle dışarı çıkabilir ve namaz elbisesi modelleri ile evde giyim sağlayabilirsiniz. Giyinmeyi seven ve buna önem veren genç kesimler için büyük beden genç tesettür giyim ürünlerinde renk skalası oldukça geniş kullanılır. Kısa veya uzun ölçülerde hazırlanan tunik, tişört, penye, hırka büyük beden tesettür çeşitlerinden temin ederek bunları dolaplarınızda bulundurabilir ve uygun ortamlarda giyebilirsiniz. Yazlık ve kışlık olarak her mevsimde kullanılabilen büyük beden tesettür tulum, kazak, yelek, sweatshirt kıyafet parçaları rahatlığın ön planda tutulduğu modellerdendir. Dış giyimde kullanabileceğiniz kazak ve sweatshirt modellerini evde de rahatlıkla kullanabilir, spor yaptığınız zamanlarda giyebilirsiniz. Tek parça halinde sunulan namaz elbiseleriyle ve uygun başörtülerle kombinleyebileceğiniz seçenekler için Trendyol’u inceleyebilir, vücut ölçülerinizle uyum sağlayan tasarımların siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Seçim Sürecinizi Kolaylaştıran Seçenekler

Seçim Sürecinizi Kolaylaştıran Seçenekler

Yaz dönemlerinde ince dokuda olmasına rağmen iç göstermeyecek şekilde hazırlanan büyük beden yazlık tesettür giyim ürünleri, pamuklu dokusuyla bireylere rahatsızlık vermez. Hava alan yapısı terlemeyi önler. Canlı renkleri sayesinde yaz ve bahar aylarında tarzınızı öne çıkaran seçimler yapabilirsiniz. Markalar, büyük beden kıyafet tesettür sektöründe üretimlerini şıklığı ve rahatlığı ön planda tutarak yapar. Antrenmanlarınızı ve günlük egzersizlerinizi konforlu şekilde yapacağınız seçenekler oluşturur. Büyük beden tesettür spor giyim, dış giyim, hamile giyim, üst giyim çeşitleri tekli ve ikili takımlarla sizlere sunulur. Konforlu hareket edebilmenin esas alındığı hamile ve üst giyim parçaları geniş ölçülerde kesilir. Kalça ve basen bölümlerinin kapatılmasına da imkan tanıyan büyük beden tesettür ceket modelleri, iş toplantılarınızda ciddi bir izlenim vermenize de yardımcı olur. Büyük beden tesettür manto, kap, etek, gömlek, bluz çeşitleriyle kış mevsimine uygun tercihlerde bulunabilir, büyük beden tesettür takımlar için Trendyol’dan destek alabilirsiniz.

Herkese Hitap Eden Tasarımlar Trendyol’da

Herkese Hitap Eden Tasarımlar Trendyol’da

Geniş vücut ölçülerine sahip olanlar için 54, 56, 46, 48, 60 beden tesettür giyim ürünleri hazırlanır. Kıyafet bulamayacakları için endişe duymadan battal beden tesettür giyim modelleri arasından seçim yapabilen kişiler, ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılar. Kış dönemleri için büyük beden tesettür mont çeşitleri üşümenizi engeller. Uygun başörtülerle ve eldivenlerle kombininizi yapabilirsiniz. Tesettür giyim büyük beden koleksiyonlarından etek ve bluz seçimleri yaparken dış giyim tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Dantelli ve taş işlemeli büyük beden tesettür abiye elbiseleri özel davetlerinizde ve önemli gecelerde giyebilirsiniz. Büyük beden tesettür markaları şık kombinler ve farklı tasarımlar üreterek sektöre hareketlilik ve canlılık kazandırır. Tarzınıza uygun modelleri Trendyol üzerinden inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.