İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Yaka Tipi
Boy / Ölçü
Siluet
Ek Özellik
Astar Durumu
Boy
Ortam
Baskı/Nakış Tekniği
Kemer/Kuşak Durumu
Cep Sayısı
Ürün Detayı
Teknik
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Cep
Cep Tipi
Desen
Kalıp
Kapama Şekli
Kol Tipi
Kumaş Tipi
Materyal
Model
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Çocuk Yağmurluk & Rüzgarlık

" araması için 2437 sonuç listeleniyor

Çocuk Yağmurluk Modelleri Rengarenk, Enerji Dolu

Özellikle ilkbahar ve sonbaharda etkisini hissettiğimiz yağmurlar için özel üretilen farklı modellerde ve teknolojide çocuk yağmurluk çeşitleri bulunuyor. Hem de rengarenk ve çok sevimli! Çocuklar için tasarlanan yağmurlukların yanı sıra, erkek yağmurluk ve kadın yağmurluk çeşitleri ile kendi korumanızı da sağlayabilirsiniz. Bebeğiniz veya çocuğunuz için satın alacağınız yağmurluk modellerinde çocuk pijama modellerinde olduğu gibi eğlenceli tasarımları bulmanız mümkün. Bahar dönemleri kıştan yaza ve yazdan kışa geçişin yaşandığı dönemlerdir. Pek çok kişi genellikle bu dönemi hastalıklarla mücadele ederek geçirmek zorunda kalır. Yağmurun tadını çıkarmak isterken, yaşanan ani hava değişimleri hasta olmanıza neden olabilir. Hastalıklardan kendinizi korumak için gardırobunuzda en azından bir tane kadın veya erkek yağmurluk bulundurmanızda fayda var. Özellikle çocukların daha hassas bir yapılarının olduğunu göz önünde bulundurursak, çocuk yağmurluk alışverişini bahara bırakmamakta fayda var. Burada çocuğunuzun sevdiği renk ve desenleri tercih etmeniz durumunda çocuğunuz da keyifle yağmurluğunu giyecektir. Yağmurluklar sadece yağmura karşı değil, rüzgara karşı da koruma sağlamaktadır. Yine ince yapılarıyla vücudunuzun terlememesini de sağlayacaktır. Trendy koleksiyonlarıyla öne çıkan markaların yağmurluk modellerini Türkiye'nin lider alışveriş sitesi Trendyol'da bulabilir, size özel fiyatlarla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Çocuk Yağmurluk Modelleri Nelerdir?

Çocuk yağmurluk modelleri kapşonlu ve uzun olabileceği gibi kısa kollu da dizayn edilebilir. Hem mevsime uygun şekilde tasarlanan çocuk yağmurluk çeşitlerini beğendiğiniz renk ve modellerde tercih edebilirsiniz. Özellikle sonbahar aylarında artan yağışlardan çocukları koruyabilmek için tasarlanan ve kaliteli olan yağmurluklar ile her rüzgarı engelleyebilir. Üstelik bu kaliteli ürünler ile çocuklarınızın ıslanmasının önüne geçebilirsiniz. Genellikle yağmurluklar ince yapılı dizayn edilseler dahi yağmur suyunu geçirmeme özellikleri sayesinde çocukların hasta olmasını engeller. Bu nedenle küçük çocuklar için tasarlanan rengarenk ve kaliteli yağmurluklardan alabilirsiniz. Çocukların sevebileceği desen ve renk seçenekleri ile birbirinden farklı modeller mevcuttur. İdeal seçenekleri tercih ederek çocuklarınız büyüyene kadar rahatça giydirebilirsiniz.

Çocuk Yağmurluk Nerelerde Kullanılmalıdır?

Çocuk yağmurluk modelleri çocuklarınız okula giderken giydirilebileceği gibi herhangi bir aktivite esnasında yağmurdan etkilenmemeleri için de kullanılabilir. Özellikle yağmurlu mevsimlerde çocukları okula götürürken ya da sokakta oyun oynatırken yağmurluk tercih etmek akıllıca olur. Bu sayede hem ıslanmadan konforlu bir şekilde oyun oynayabilirler hem de hasta olmaları büyük oranda engellenir. Ayrıca çocuk yağmurluk ürünleri doğa yürüyüşleri esnasında da kullanılabilir. Bu sayede hem yürüyüş yarıda kesilmeyip hem de çocuklar yağmurdan etkilenmeden aktivitelerini rahatlıkla devam edebilirler. Kaliteli ve sağlam olanlarını tercih ederek seneler boyunca kullanmanız mümkündür.

Çocuk Rüzgarlık Nereden Alınır?

Çocuk rüzgarlık modelleri Trendyol’dan her beden ve yaş grubuna uygun şekilde alınabilir. Özellikle rüzgarlı günlerde giydirilmesi önerilen bu kıyafetler sayesinde erkek ve kız çocukları hastalıklara yakalanmadan güvenle oyun oynayabilir ya da okullarına gidebilirler. Yağmurluklar kirlendiği zaman kolayca yıkanabilir ve kısa sürede kurur. Ayrıca bu yağmurluk ve rüzgarlıkların leke tutmaması sayesinde çocuklarınız üzerine bir şeyler dökse dahi kolayca çıkarabilirsiniz. Rüzgarlıkları çocuklarınızın seveceği tarzda renk ve desenlerde kapşonlu ya da kapüşonsuz olarak tercih edebilirsiniz. Genellikle içleri polarlı olan rüzgarlıklar kış aylarında da sıklıkla tercih edilir. Çocukların üşümemesi ve hasta olmaması için uygun ve kaliteli ürünlerdir. Kız çocukları için pembe, erkek çocuklar için de mavi olanlarından alarak giydirebilirsiniz.