3
Resim kategorisinde
en çok favorilenen 3. ürün

Emirhan Candan Tuval Üzerine Yağlı Boya 35x50 cm

2.400 TL
Son 1 eser

Eser Bilgileri

Emirhan Candan Tuval Üzerine Yağlı Boya 35x50 cm

Geri Bildirim Ver
  • Satıcı: Artoloji Satıcı Ünvanı: PR DEPARTMAN İLETİŞİM DANIŞMANLIK VE ORGANİZASYON LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0733030514700014 Vergi Kimlik Numarası: 7330305147
    Bu eser Artoloji tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz eserin satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
  • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Sanatçı Hakkında: Emirhan Candan 1994 yılında Konya Akşehir ilçesinde doğdu. 2012 yılında Eskişehir Anadolu Güzel Sanatlar Lisesinden mezun oldu ve aynı yıl içerisinde Anadolu Üniverstesi Resim İş Öğretmenliğini kazandı. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Görsel İletişim ve Tasarım bölümünde yüksek lisans eğitimine başladı. Eskişehir Doğa Koleji'nde görsel sanatlar öğretmenliği yapmakta ve çalışmalarına kendi atölyesinde devam etmektedir.
  • "Çalışmalarımda renkleri imgelerle bir arada tutmaya ve yer yer soyutlamalarla izleyiciye aktarmaya çalışıyorum. Genel olarak hayvan ve doğaya ait figürleri bir arada kullanıyorum. Kullandığım hayvanlar resimde hem duygusal bir anlatımı hemde vurgulamak istediğim düşünceyi ifade ediyor. Kendi içimde biriktirdiğim tinsel düşünceleri somutlaştırarak tuvallere aktarıyorum. Çünkü sanat yansıtıcıdır, yaşamı, sevinci, hüznü, ölümü, acıyı ve insana dair ne varsa tinsel olan onu açığa çıkartır."

Eser Özellikleri

  • Yıl 2020
  • En 31-45 cm
Geri Bildirim Ver