1
Siyaset İdeoloji Kitabı kategorisinde
en çok ziyaret edilen 1. ürün
122,86 TL

Ürün Bilgileri

En Yayınları Kavgam

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: EN DÜKKAN Satıcı Ünvanı: REN KİTAP YAYIN PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 0607036561362926 Vergi Kimlik Numarası: 6070365613
  Bu ürün EN DÜKKAN tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • Kavgam

Ürün Özellikleri

 • Boyut Normal Boy
 • Basım Dili Türkçe
 • Yazar Adolf Hitler
 • Basım Yılı 2020 ve Öncesi
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

En Yayınları Kavgam Çeşitleri Trendyol'da!

En Yayınları 8. Baskı Adolf Hitler Kavgam kitabı, yirminci yüzyıl siyasetine yön veren çalışmalardandır. Bu eserde Adolf Hitler dünya görüşünü açıklar. Hitler burada nasyonel sosyalizm adını verdiği bu görüşle neyi amaçladığını bildirmekle kalmaz aynı zamanda bu hedefe nasıl ulaşılması gerektiğiyle ilgili yol haritası da çizer. Adolf Hitler'in siyasal ve ekonomik tezlerinin yer aldığı bu kitapta genellikle Marksizm ve kapitalizm eleştirilir. Otobiyografi türünde de sayılabilecek En Yayınları 8. Baskı Adolf Hitler Kavgam, söz konusu kişinin politik bakış açısını doğrudan yansıtan bir kitaptir. Hitler'in hedefleri arasında sıklıkla dile getirdiği “Büyük Almanya” projesini bu eserde görmek mümkündür. Hitler bu çalışmasında döneminde yaygın şekilde düşünülen enternasyonalizmi eleştiri yağmuruna tutmuştur.

 • Orijinali Adolf Hitler tarafından kaleme alınan bu eser Türkçe'ye çevrilmiştir.
 • 544 sayfadan oluşur.
 • Karton kapaklıdır.

En Yayınları Adolf Hitler 8. Baskı Kavgam Kitabının Konusu Nedir?

En Yayınları Adolf Hitler 8. Baskı Kavgam Kitabının Konusu Nedir?

Otobiyografi ve siyaset türüne ait olan En Yayınları Adolf Hitler 8. Baskı Kavgam kitabı, yazarın düşlediği ideal devlet yapısının detaylarını içerir. Eserde, Hitler'in gençlik döneminden itibaren siyasi görüşlerinin oluşmasında ne gibi etkilerin olduğu açıklanır ve kişisel anılarla bu düşüncelerin olgunlaşması desteklenir. Hitler, sahip olduğu ideal devlet düşüncesini ve Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi'nin programını hedefleri ve anıları ile harmanlayarak anlatır. Siyasal düzenin nasıl olması gerektiğine dair düşüncelerinin yanı sıra, milliyetçiliğin karşısında olan enternasyonalizmi eleştirir ve Yahudiler hakkındaki fikirlerinin nasıl geliştiğini de anlatır. Tüm hedeflerinin çatısı olan “Büyük Almanya”, bu kitapta kendisini açıkça gösterir. Kitap konusu itibarıyla II. Dünya Savaşı sırasında Hitler'in izleyecek olduğu politikaların birer ön gösterimi niteliğindedir.

En Yayınları Adolf Hitler Kavgam Kitabı Kimlere Hitap Eder?

En Yayınları Adolf Hitler Kavgam kitabı, tarihe ve siyasete ilgi duyan kullanıcılara hitap eder. Dünya siyasetinin yön değiştirmesine sebep olan tarihî karakterlerden biri olan Adolf Hitler'in kaleme aldığı bu eser dönemine ışık tutar. Hitler'in II. Dünya Savaşı'nda izlediği politikalar ve aldığı kararlar yüzlerce insanı etkilemiştir. Kitap bu yönüyle siyasete ve II. Dünya Savaşı'yla ilgilenen kişiler tarafından tercih edilebilir. Dünya siyasetinin nasıl bir kırılma noktası yaşadığını ve söz konusu süreçlerin günümüze etkilerini öğrenmek isteyen kişiler bu kitaptan yararlanabilir. Kitaplığında birbirinden farklı çalışmalara ve bakış açılarına yer vermek isteyen kullanıcılar bu eseri tercih edebilir. En Yayınları 8. Baskı Adolf Hitler Kavgam, Dünya tarihine ilgi duyan kişiler tarafından beğeni kazanan bir kitaptır.

En Yayınları Kavgam Kitabının Okuyucu Yorumları Nasıldır?

En Yayınları Kavgam Adolf Hitler Kavgam kitabı yorumları arasında gerçek kullanıcıların eser hakkında belirttiği düşüncelere ulaşmak mümkündür. Bu düşünceleri inceleyerek kişilerin kitap hakkındaki izlenimlerinden yararlanılabilir. Bu yorumların birçoğunda bu kitabın neden okuması gerektiğine dair görüşler yer alır. Dünya tarafından bilinen siyasi figürlerden olan Adolf Hitler'in düşüncelerini anlayabilmek açısından tavsiyel edilen bu kitap, özellikle tarih okumayı sevenlerin ilgisini çeker. Kavgam kitabını yorumlayanlar arasında pek çok kişinin bildiği Winston Churcill da bulunmaktadır. Winston Churcill'ın fikirleri, bu kitabın daha dikkatli bir şekilde okuması ve yorumu yapılabilseydi II. Dünya Savaşı'ın belki de çıkmamış olacağı yönündedir. Dünya tarihi açısından bazı dönüm noktalarını içerdiğini belirten okuyucular, siyasetle ilgisi olan herkesin bu kitap için kütüphanelerinde yer ayırması gerektiğini söylemişlerdir. Tarihî olaylara ve dünyaca ünlü kişilerin otobiyografi romanlarına ilgi duyan okurlardansanız bu kitabı Trendyol'dan kolaylıkla satın alabilirsiniz.