İlgili Kategoriler
Marka
Hacim
Ek Özellik
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya

" araması için 2407 sonuç listeleniyor

Her Anın Vazgeçilmezi Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Çeşitleri Trendyol'da!

Kolonya alkol ile su karışımından oluşmuş, özellikle bayramlarda sıklıkla ikram edilen homojen bir maddedir. Özellikle bakterileri etkisiz hale getirdiği için hijyen ve temizlikte oldukça fazla kullanılır. Antiseptik özelliği sayesinde yara olan yerlere genelde bu ürün döküldüğünde o yerde bakteri üremesi durur ve alkol sayesinde mikrop kapmamış olur. Bu kültür özellikle Türkiye’de çok yaygındır ve kokulu olan çeşitlerin üretimi farklı seçenekler dahilinde yapılır. Bu yolda ilerleyen Türkiye’nin önde gelen köklü kozmetik üreticilerinden olan Eyüp Sabri Tuncer kolonya fabrikası kurmuştur. 1923 yılında kurulan fabrika şimdilerde Türkiye’nin hemen hemen her noktasına çeşitli ürünler gönderir. Eyüp Sabri kolonya çeşitleri, bayram ve misafir denilince akıllara ilk gelen markadır. Gerek ürettiği kokularının güzelliği gerek içeriğinin kalitesi ve ferahlatma etkisi sayesinde adını sıklıkla duyuran marka, esasında bir kozmetik markasıdır. Kozmetik üretiminin yanında kolonya da üreten marka, farklı kokulara sahip seriler ve kutulama çeşitleri ile adını duyurur. Eyüp Sabri Tuncer kolonya 1 lt paketleri en çok satılan ürün serisinin bir çeşididir. Bu bir litrelik çeşitlerin birçok kokusu ve farklı farklı şişelerdeki halleri mevcuttur. EST 1 lt şişelerde sattığı ürün çeşitleri arasında limon kokusu en popüler olan çeşididir. Bunun yanı sıra Eyüp Sabri Tuncer lavanta kolonyası gibi farklı kokuları da mevcuttur. Firma çeşitleri, farklı kullanım koşullarına göre farklı ambalajlarda ve farklı tip kullanılabilen şişelerde muhafaza eder. Bu seçeneklerden biri olan Eyüp Sabri Tuncer sprey kolonya, dışarıda kullanım için oldukça uygundur. Sprey aparatlı olan tasarımları, sadece elleriniz için değil çevrenizi sterilize etmek için de kullanabilirsiniz. Sprey şişelerin kullanımı oldukça pratiktir. Daha geniş yüzeylere basınç ile sıkıldığı için serinletme etkisi daha fazladır. Sıcaktan bunalmış olan sizleri içeriğine güvenebileceğiniz formül ile hazırlanan özel çözeltisi ile anında etkisini göstererek ferahlatır. Sadece normal kullanımda değil tıraş olduktan sonra ya da yüzünüzü yağlı hissettiğiniz zaman cildiniz üzerindeki kızarıklığı alan yapısıyla tercih edilir. Eyüp Sabri Tuncer basmalı kolonya ile hayatınıza limon ferahlığı getirebilirsiniz.

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Nerede Satılır?

Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Nerede Satılır?

Sıcak yaz günlerinde sizleri ferahlatan yegâne şeylerden biri, Eyüp Sabri kolonya olabilir. Seçeneğin içeriğinde bulunan alkol-su karışımı ile birlikte, çeşitli esanslarla karıştırılarak uygun şişelere boşaltılır. Bu ürünlerden biri Eyüp Sabri Tuncer kolonya mini çeşitleridir. Mini tasarımlar her zaman her yerde taşıma kolaylığı sağlar. En ihtiyaç duyduğunuz anda, piknikte veya dışarıda elinizi veya bir yüzeyi sterilize etmeniz gerektiği anda, mini tasarımlar yardımınıza koşar. Bu kullanışlı şişelerin yardımı ile yüzeyleri veya elinizi rahatlıkla dezenfekte edebilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer kolonya yorum ve görüşlerine göre Türkiye’de en çok tercih edilen markalardan biridir. Bu başarı elbette ki tesadüf değildir. Harika kokuları ve göz alıcı model çeşitleri ile sizlere sunulan seçenekler, elbette ki birçok faydaya sahiptir. Eyüp Sabri Tuncer kolonya 5 litre paketleri sizler ekonomik bir seçenek sunar. Bu ekonomik çeşitler ile birlikte biten şişeleri kolaylıkla yenileyebilirsiniz. Markanın litrelik, bidon seçenekleri ile küçük şişeleri doldurabilirsiniz. Evde veya dışarıda her türlü kullanıma uygun hoş kokulu seçeneklerle birlikte sizler de her an ellerinizi veya çevrenizi sterilize edebilirsiniz. Çeşitler; özellikleri, dereceleri ve içeriğine göre farklı sınıflandırılabilir. Bu içeriklerden özellikle alkol oranı dereceyi belirler. Seçeneklerin içerisindeki alkol oranın yoğunluğuna göre derece artar ya da azalır. Tercih edilen seçeneklerin başında derece 80 derece limonlu olan çeşitler gelir. Bu etkili ve kültürel mirasımızı yansıtan çeşitler, etrafı dezenfekte etmede de etkili bir yaklaşımdır. Eyüp Sabri Tuncer 5’’li kolonya seti içerisinde farklı ebatlarda ve farklı şişelerde ürünlerin bulundurduğu bir settir. Her koşula ve ortama uygun şişeleri içeren bu kokular, çantanızda taşıyabileceğiniz boyutta veya evde saklayabileceğiniz beş litrelik kutularda da tercih edebilirsiniz. Ekonomik açıdan tercih edilen bu setlerden sipariş ederek, avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Sahip olduğu 80 derece değeri, içerisinde bakterilerin öldürülmesine ve elleri ve yüzeyleri daha iyi dezenfekte etmesi için özel olarak geliştirilmiş ve Türkiye’de sıklıkla kullanılan çok yaygın bir çeşididir. Etkili bir dezenfektan olarak bu güzel çeşidi tercih edebilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer kolonya nerede satılır diyorsanız, Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Tazelik Hissi İçin Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Çeşitleri

Tazelik Hissi İçin Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Çeşitleri

Bayramlarda aile büyükleri bir araya geldiğinde ilk olarak bu ürünler ikram edilir. Güzel kokulu çeşitleri ile misafirler ferahlamakla kalmaz dezenfekte olma imkanı bulur. Dezenfektan etkisi ürünün içerisindeki 80 derece alkolden kaynaklanır. Bu bileşenler aynı zamanda yüzeyleri dezenfekte ederken de kullanılır. Piyasanın lider üretici firması olan Sabri Tuncer kolonya ürünleri ile bir numaradaki yerini korumaya devam eder. Ürettiği birbirinden farklı kokular ve çeşitli boyutlardaki şişer ile sizlere geniş bir seçenek sunar. Eyüp Sabri Tuncer kolonya 150 ml paketi çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlerin yanında minik sprey şişelerde satılan seçenekler de mevcuttur. Eyüp Sabri Tuncer 50 ml, 100 ml, 200 ml, 250 ml, litrelik, bidon kolonya çeşitleriyle, sizlere birçok mistik ve aromatik kokuyu bir arada sunan bir birleşim ile sunulur. Oldukça farklı ve kullanıcılarından olumlu yorumlar almayı başarabilen kokuları ile birlikte sizler de kendinizi şımartabilir ve yeni koku keşifleri ile gününüze renk katabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer kolonya 16 ml şişeleri ile birlikte birçok farklı şekilleri mevcuttur. EST kolonya, talep arttıkça halka daha fazla çeşit arz etmek için çalışır. Firma ürettiği güzel kokulu ürün çeşitlerine olan taleplere bambaşka aromada kokular bularak arz etmeye devam ediyor. Çok farklı kokulara sahip olan ürün skalasında, özellikle limon kokusu tercih edildiği için her evde, çantada veya işyerinde karşınıza çıkabilir. Fakat koku alternatifleri oldukça fazladır ve bazı egzotik kokular müşterilerin favorisi haline gelir. Eyüp Sabri Tuncer Japon kiraz çiçeği, eşsiz kokusuyla pek çok kişi tarafından severek kullanılır. Standartlardan farklı olduğu için de özel bir hediye olarak da tercih edilebilir. Hoş kokusuyla deneyenleri memnun edecek bu çeşidi Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer kolonya çeşitleri üretilirken halkın arz talep meseleleri göz önünde bulundurulur. Eyüp Sabri Tuncer kolonya 400 ml ebatları ile birlikte hem taşıma kolaylığı hem de fazla yer kaplamadan her yere götürebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Bu fonksiyonlu ürünlerin kullanıldığı yere göre koku veya şişeleme seçiminizi yapabilirsiniz. Örneğin çantanızda taşımak istiyorsanız küçük boyutlu olanları, eğer ekonomik olarak bir tercih yapacaksanız büyük boyutlu olanları tercih edebilirsiniz.

Çarpıcı Kokularıyla Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonyası ve Çeşitleri

Çarpıcı Kokularıyla Eyüp Sabri Tuncer Limon Kolonyası ve Çeşitleri

Eyüp Sabri Tuncer Limon kolonya, kültürümüzdeki yeri oldukça büyük olan ürünler arasındadır. Alanında öncü ve sevilen markalarından biri olan EST, birçok farklı içeriği ve kokusuyla birlikte sizlere eşsiz kokular sunar. Bu kokulardan bazıları sizleri dinginleştirir ve sakinleştirir. Bazı kokuları ise sizleri ferahlatır ve uyanıklık hisi verir. Ferahlatan kokular, Eyüp Sabri Tuncer kolonya püskürtmeli, fısfıslı özellikleri bakımından kolay kullanımlı şişelerle satışa sunulur. Farklı paketlenme şekilleri olan ürünün tercih edilen bir başla çeşidi sprey halidir. Fısfıslı tasarımlar, taşınabilir olmasından dolayı sıkça tercih edilir. Bu tasarımlar çantalarda, ceplerde kolayca taşınabilir. Bunlar sık tercih edilenler arasındadır ve Eyüp Sabri Tuncer online satış sayesinde kolay bulunur. Trendyol’dan kısa sürede aradığınız çeşide ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bir armağan alabilirsiniz. Firma sadece klasik koku üretimi yapan bir kozmetik firması değildir. Aynı zamanda tıraş ürünlerinde de çalışmaları vardır. Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonya ile sizler de her tıraştan sonra ferahlayabilir ve yaralanmışsanız yaranızı dezenfekte edebilirsiniz. Ayrıca tıraş sonrası o kaşıntı ve tahriş hissinin tümünü alan tıraş ürünleri ile ferahlayabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer beyaz çay, yasemin kokusu ile büyüleyen ürünler arasındadır. Cam şişelerin, çeşitli modellerde harika şişeleri ile birlikte hoş kokuları da mevcuttur. Bu şişeler dekorasyon açısından oldukça estetik bir haldedir. Estetik bir görüntüye sahip olan şişeler içerisindeki çeşitli görüntüdeki renkteki ürünler sayesinde evinizin havasını da değiştirecektir. Eyüp Sabri Tuncer bebek kolonyası, annelerin tercih ettiği bir üründür. Cilt Ph’ı ile uyumlu bebek ürünü, hem cildi nemlendirir hem de cildi güzelleştirir. Ayrıca güzel kokusu ile de sizlerin aklını başınızdan alır. Çarpıcı kokuları ile baş döndüren ve gün boyu hijyen hissi sunan ürünü, çanta boyları sayesinde dilediğiniz her yere götürebilirsiniz.

Beğeni Toplayan Ürün Yorumları ve Değerlendirmeleri

Beğeni Toplayan Ürün Yorumları ve Değerlendirmeleri

Markanın üretmiş olduğu ürünler arasında değerli bir yere sahip olan Eyüp Sabri Tuncer amber, kalıcı mistik kokusuyla baş döndürür. Eyüp Sabri Tuncer kiraz çiçeği kokusu ile yarışan amber, parfüm yerine de tercih edilebilir. Kozmetik markası olan markanın üretmiş olduğu ürünler içerisinde özel bir yere sahip olan seçenekler arasında ,Eyüp Sabri Tuncer zeytin çiçeği kolonyası apayrı bir yerdedir. Henüz denememiş olanlara ısrarla tavsiye edilen ürün, baş döndüren bir etki bırakır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya önerisi isteyenlere verilen cevapların başında mandalina kokusu gelmektedir. Eyüp Sabri Tuncer mandalina kolonyası sayesinde, hem ferahlayıp hem de dezenfekte etkisi yaratabilirsiniz. Çanta boyu da bulunan ürünleri dilediğiniz her ortamda kullanabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer pembe kolonya ile birlikte sizler de farklı bir ürün deneyimine hazır olun. Bu ürün alışılmışın dışında bir renge sahip olup büyüleyici kokusu ile sizleri baştan çıkarır. Eyüp Sabri Tuncer yasemin kolonyası kokusu ile geleneksel kokuları evinize taşır. Bu kokular ile birlikte hem rahatlayacak hem de ferahlayacaksınız. Eyüp Sabri Tuncer yağmur ormanları, içeriği ve büyüleyici kokusu ile sizlere harika dakikalar yaşatacak. Kokuların çeşitliliği üzerinde çalışan marka sürekli kendini yenilemeye ve daima yeni kokular üretmeye devam eder. Eyüp Sabri Tuncer pompalı kolonya, evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz paketlemeye sahiptir. Banyo ve tuvaletlerde hijyen amaçlı olarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Farklı tarz kokuları ile bizleri buluşturan kozmetik markası Eyüp Sabri okyanus kolonyası cam şişe ile sizleri rahatlatmaya ve ferahlatmaya yardımcı olur. Zevkiniz doğrultusunda birçok farklı esansı müşterisiyle buluşturan markanın Eyüp Sabri Tuncer cep kolonyası içeren setlerini mutlaka denemelisiniz. Hediyeleşmeyi seviyor ve insanları mutlu etmekten hoşlanıyorsanız, Eyüp Sabri Tuncer hediyelik kolonya ile sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca; Eyüp Sabri Tuncer traş kolonya seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Avantajlı Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Fiyatları

Avantajlı Eyüp Sabri Tuncer Kolonya Fiyatları

Kaliteli, güvenilir ve dikkat çekici firma, uzun yıllardan beri hayatlara dokunduğu bu ürünlerle geleneğin değişmeyen ismi olarak piyasada yer edinmeyi başarmıştır. Bu konuda Türkiye’de tanınan ve kaliteli ürünleri ile bilinen bir firmadır. Eyüp Sabri Tuncer küçük kolonya çeşidi diğer ebatlardan biraz farklı olarak mini bir boyuttadır. Farklı birçok egzotik kokuyu da içinde barındıran markanın bu serisi Eyüp Sabri Tuncer hatıralar kokuları ile evinize geliyor. Sizler de bu kokulardan faydalanmak istiyorsanız hemen bir tane edinebilirsiniz. Seçenekler arasında yer alan Bodrum limanları kokusu serisi ile yaz kokularını evinize kadar taşıyor. Yaz, deniz ve kum kokularını bir ürün ile anında hissedebilirsiniz. Bu sizde ekstra bir ferahlama hissi uyandıracaktır. Markanın oldukça ekonomik paketleri de mevcuttur. Cam şişe ile ekonomik bir pakete sahip olabilirsiniz. Ürün skalasında, ufak ve taşınması nispeten kolay olan sprey şişeleri de mevcuttur. Eyüp Sabri Tuncer kolonya sprey şişeleri ile serinleten kokunuzu, gittiğiniz her ortama taşıyıp ihtiyaç durumunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunlardan çok daha fazla ölçüde bulunan 5 kg ürün ile birlikte boşalan ürün şişelerini kolaylıkla doldurabilirsiniz. 80 derece ürün, bakterilere karşı ekstra etkili ve çok iyi dezenfekte edebilen bir çeşididir. Bu derecedeki ürünlerin hem ferahlatma hem de yüzeyleri dezenfekte etmesi hususunda en fazla tercih edilen ürünlerdir. Limonun zihin tazeleyici yönü ve kokusu ile en çok tercih edilenler arasındadır. Klasik kokuya sahip olanlar hem sizlerde nostalji yaşatacak hem de zihinlerinizi hoş kokusu ve etkili formülü ile açacaktır. Eyüp Sabri Tuncer kolonya fiyat bilgisi ve kampanyaları uygulamada yer alır. Ayrıca kullanıcı yorumlarını kolaylıkla okuyabilir ve aklınızdaki soru işaretlerine cevaplar bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için Trendyol uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

EST Paketi ile Hijyen Bir Arada

EST Paketi ile Hijyen Bir Arada

Eyüp Sabri Tuncer 80 derece kolonya paketi, tüm çeşit ve kokularıyla, hayatınıza etkili dezenfektan hissi ve ferahlık katar. Farklı türleri olan ve müşteriler tarafından değişik alanlarda tercih edilen kokular ile sizler de gününüzü aydınlatabilir, yepyeni keşiflerle farklılık yaratabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer okyanus kolonya ferahlık açısından etkili bir seçenektir. Okyanus esintilerinden ilham alınarak üretilen ürün sanki o ferahlığı içinizde hissedercesine tasarlanmıştır. Ateşli hastalıklarda ve özellikle şeker hastaları tarafından ayaklarını ferahlatmak amacıyla da kullanılan ürün, etkili serinliği ile tercih edilir. Eyüp Sabri Tuncer aqua serinletme konusunda diğer ürünlerden geri kalmaz. Ayrıca kış aylarından esintiler getiren Eyüp Sabri Tuncer Bodrum mandalina, kullananların favori kokuları arasında yer alır. Eğer cezbedici kokulara önem veriyorsanız, Eyüp Sabri Tuncer Paris gecesi ile tanışabilirsiniz. Kalıcı kokusuyla büyüleyen bu güzel ürün, egzotik esintiler taşır. Parfüm niyetine kullanabileceğiniz özelliklere sahip çeşitlerle, geçtiğiniz her yerde imzanızı bırakabilirsiniz. Eyüp Sabri Tuncer kolonya seti, cam şişeleriyle göz alıcıdır. Cam şişe hem sağlık açısından hem de estetik açıdan oldukça hoş bir görüntü sunar. Genellikle evlerde ve işyerlerinde kullanılan cam tasarımların aksine, çanta boyları ve spreyler plastik malzemeden üretilir. Bunun sebebi taşıma sırasında oluşacak kazalara karşı müşteriyi korumaktır. Aralarında seçim yapmanızı zorlaştıracak ürün çeşitleri ile ön plana çıkan EST, kalitesiyle yüz güldürür. Birbirinden farklı seçeneklere, kampanyalar ve uygun fiyat avantajları ile sahip olmak için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.