İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hasta Banyo Ürünleri

" araması için 1437 sonuç listeleniyor

Kullanımı Pratik Hasta Banyo Ürünleri Modelleri Trendyol’da!

Farklı sağlık sorunlarının getirdiği ihtiyaçlar arasında özellikle de banyo sırasında gereksinim duyulan bazı araçlar yer alır. Hem müşterilerin hem de bakımını üstlenen bireylerin hayatını kolaylaştıran hasta banyo ürünleri modelleri, sağlık problemine göre seçilebilir. Ameliyat sonrası bakım sürecini, boşaltım ve hijyen ihtiyacını karşılayabilen ürünler; ergonomik tasarımları gereği yer kaplamadığı için de tercih edilebilirliği yüksektir. İyileşme sürecinde ayağa kalkılması yasak olan durumlarda, doğum öncesi ya da sonrası oluşan komplikasyonlarda, sakatlanma gibi geçici hareket kısıtlamasına maruz kalınan kazalarda değerlendirilebilen alternatifler; müşterilerin yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmeleri için gerekli görülür. İşlevsel tasarımlarıyla sağlık hizmetlerinin bir parçası olarak hastaların konforunu ve iyileşme sürecini desteklemek için kullanılır. Özellikle de yatağa bağımlı hastalar için yumuşak yatak minderleri veya pozisyonlandırma yastıkları üretilir. Bu yumuşak tuşeli, cilde dost, kolay şekil alan yastıklar; rahat bir uyku deneyimini vadeder, pozisyon almayı pratik hale getirir. Hareket kısıtlılığı olan müşteriler için tekerlekli sandalyeler, yürüme yardımcıları ya da baston gibi ürünler, günlük yaşantıyı sürdürebilme ve bağımsızlığını koruma konusunda yardımcı olur. Bakım yapan bireylerin iş yükünü hafifletmek amacıyla üretilen çeşitli aparatlar, hijyen vadeden işlevsel hasta banyo ürünleri içerir. Bedensel hareketleri kısıtlı olan yaşlılar veya yatarak tedavi görenler, dolaşım ve boşaltım sistemi için gerek duydukları tıbbi araçlara Trendyol aracılığıyla ulaşabilir. Merakla beklenen hasta banyo ürünleri kampanya ayrıcalıklarına Trendyol farkıyla ulaşabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Hasta Banyo Ürünleri Online Çeşitleri

Yatarak tedavi görenlerin hijyenini ve bakıcıların iş yükünü kolaylaştıran hasta banyo yatağı modelleri, yıkanma işlemi sırasında uygun bir pozisyon alınmasını destekler. Su geçirmez bir yüzeye sahip olmaları nedeniyle yatağın zarar görmesini önleyerek hijyenik bir banyo sağlar. Bazı modellerde yatağın yüksekliğini ayarlayabilme fonksiyonu mevcuttur. Bu noktada bakıcının rahat bir çalışma pozisyonu bulmasına ve bireyin transferini kolaylaştırmasına olanak tanır. Konfor için ergonomik olarak tasarlanan yatağın şekli ve destekleri, hareket kısıtlılığı yaşayanların rahat etmesini sağlar, yara oluşumunu önler. Kolay şekil alabilen yatağı kullanmadan önce su geçirmez örtüsünü yerleştirmek ve ardından hijyenik bir banyo alanı oluşturmak üzere su ile doldurmak gerekir. Bakıcı, yatağı kendi boyuna göre ayarlayarak işleme başlayabilir. Gideri bulunan ve 15 m uzunluğunda duş aparatı barındıran hasta banyo seti, hareket edemeyen bireyleri dahi tek başına yıkayabilmenize yardımcı olur. Vücudunun alt bölgesini kullanamayan ya da denge sorunu yaşayanların da kullanabileceği hasta banyo oturağı tasarımları da mevcuttur. Bu oturaklar ellerini kullanabilen müşterilerin kendi hijyen ihtiyaçlarını gidermesine imkan tanımasının yanı sıra bakıcıların da işlerini kolaylaştırır. Üretim materyalleri ise bedensel fonksiyonlarını kullanamayan bireylere güven veren biçimde, dayanıklı ham maddelerden oluşur. Su drenajını kolay olan bu yatak ya da oturak modellerinde antialerjik materyaller kullanıldığından güvenle önerilir. Temizlik sürecini hem bakıcı hem de yatalak bireyler açısından kolaylaştıran ürünler ayrıca zaman tasarrufuna olanak tanır. Zorlu bir süreçten geçen müşterilerin tercih edebileceği alternatifler barındıran hasta banyo ürünleri online seçenekleri boyut ve tasarım farklarıyla sunulur. Güven, konfor, pratiklik vadeden araçlar; kişisel ihtiyaçlara göre tespit ve tedarik edilebilir. Konfor ve bakımı önceleyen ürünler, bireylerin streslerini azaltarak iyileşme sürecini destekler. Yatağa bağımlı bireyler için yumuşak, alerjenik örtüler, minderler veya pozisyonlandırma yastıkları değerlendirilebilir. Rahat bir uyku için gereklilik haline dönüşen bu araçlar ayrıca pozisyon almayı kolaylaştırır. Hijyen açısından gerekli ürünler arasında bedeni kullanabilme kapasitesine göre değerlendirebileceğiniz farklı alternatifler mevcuttur. Hasta banyo ürünleri indirim avantajlarını Trendyol’dan takip ederek gereksinim duyduğunuz işlevsel modelleri alabilirsiniz.

Çok Sevilen Hasta Banyo Ürünleri Yorum ve Tavsiyeleri

Ameliyat geçirmiş bireylerin ya da vücudunda ıslanmaması gereken yaralar bulunanların ihtiyaçları arasında hasta banyo bandı modelleri de bulunur. Boyut farklarıyla sunulan bu bantlar, güçlü kenar yapışkanları sayesinde deriyi ve yarayı koruma altına alabilir. Bu noktada hem yaranın su ile teması önlenir hem de kişinin hijyen gereksinimi karşılanır. Uygulaması son derece pratik bulunan bu bantlar tek kullanımlık olmalarının yanı sıra steril biçimde paketlendikleri için tercih sebebidir. Deri henüz kuru haldeyken sorunlu bölgeyi tam olarak kapatacak şekilde üzerine yapıştırabilirsiniz. Yapışkanlı kenar kısımlarında suya dayanıklı materyal kullanıldığı için yıkanma sırasında sabit kalan bantlar, orta bölmesinde steril pamuklu bezler barındırır. Hijyen kolaylığı yaratan vücut köpükleri veya temizleme süngerlerleri de sık tercih edilen araçlar arasındadır. Bu ürünler yardımıyla özellikle yetişkin yaş gruplarında ya da küçük çocuklarda konforlu bir süreç elde edilir. Birey istirahat halindeyken bakımını yapabilmek amacıyla köpüklü temizlik lifleri, yara koruyucu bandajlar, tek kullanımlık hijyen havluları da değerlendirilebilir. Hızlı uygulama vadeden hasta banyo ürünleri yorum ve önerilerinde, müşterilerin memnuniyetleri dile getirilir. Ayarlanabilir araç gereçlere ek olarak hijyenik ürünlerle destekleyebileceğiniz bakım sürecini konforlu şekilde sonlandırabilmek için farklı aparatlardan yardım alabilirsiniz. Bireylerin bağırsak hareketlerini yavaşlattığı için kabızlığa neden olan bu süreçte, lavman seti de ihtiyaç duyulabilen ürünler arasındadır. Özellikle de tuvalete kadar taşınma riski bulunan, yatarak tedavi görmesi gereken bireylere bir süre lavman ile müdahale edilebilir. Bağırsak sorunları yaşayanlar için Trendyol’dan bu tarz hasta banyo ürünleri satın al abilirsiniz. Lavman uygulaması sonrasında ördek ya da sürgü adı verilen araçları kullanarak dışkının temizlenmesini sağlamak son derece kolaydır. Lavman sayesinde sıvı hale gelen dışkı, pratik şekilde temizlenerek ihtiyaç sahibinin konforu sağlanabilir. Hasta banyo ürünleri tavsiye ve önerilerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Bütçe Dostu Hasta Banyo Ürünleri Fiyat Aralıkları

Fazla yer kaplamaması, fonksiyonel olması ve klozete uyumlu türleriyle tercih edebileceğiniz hasta banyo taburesi seçenekleri, kaymayı engelleyen kauçuk tabana sahiptir. Güvenlik vadeden donanımlarıyla satışa sunulan tabureler, yumuşak sünger üzerinde deri kaplama alternatiflerle sunulur. Hem kullanan bireylere konfor veren hem de su geçirmezliğiyle beğeni kazanan taburelerin ayarlanabilir seçenekleri de mevcuttur. Klozet üzerinde konumlandırılabilen plastik türlerin tutma kolları da mevcuttur. Hareket kısıtlaması yaşayan bireylerin sıkıca kavramasını sağlayan kollar düşme gibi olumsuzlukların önüne geçebilir. Sabit klozetler ise yatağından uzağa gidemeyen ya da eğilip bükülme gibi hareketleri yapamayan insanların değerlendirebileceği türlerdir. Gider haznesi bulunan tabureler veya sandalye formlu seçenekler, kolay temizlenebilir olmasıyla dikkat çeker ve duş sırasında da değerlendirilebilir modellerdir. Hunili ve katlanır tasarımların ergonomik yapıları seyahat sırasında da taşınmayı kolaylaştırır. Bu noktada hem fazla yer kaplamaz, ihtiyaç duyulmadığı takdirde kaldırılabilir hem de başka bir mekana taşınarak uzun vadeli kullanılabilir. Tekerlekli seçenekleri de bulunan klozetli ürünlerin oturma alanında kapak mevcuttur. Klozetin kullanılması gerektiği zamanlarda hazneye yerleştirilen poşet yardımıyla ürüne dışkı ya da idrar bulaşmadan işlem yapılabilir. Bakıcının el değdirmeden poşeti atmasıyla sandalye formuna geri döndürülebilen ürünler, tekerlekli yapıları gereği fazla güç harcamadan ihtiyaç sahibini gezdirebilmeyi amaçlar. İhtiyaca yönelik seçilebilen hasta banyo ürünleri fiyat aralıkları, işlevselliklerine ya da üretim materyallerine göre belirlenir. İdrar torbaları, kateterler, drenaj sistemleri, plastik sürgü gibi ürünler, boşaltım sistemi için gereklidir. Bu fonksiyonel araçlar dışkı ya da idrarın vücuttan etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlamasının yanı sıra enfeksiyon riskini azaltır. Eldiven, dezenfektan, sabun, temizleme bezi gibi hasta banyo ürünleri kullananlar; enfeksiyon riskini düşürmesinden memnun kalır. Trendyol’dan işlevsel alternatifleri ve koruyucu ürünleri hızlıca sipariş edebilirsiniz.