"

İpek Gecelik

" araması için 573 sonuç listeleniyor

Yumuşak Dokunuşlarıyla İpek Gecelik Modelleri Trendyol'da!

Keyifli ve rahat uykunun vazgeçilmezleri arasında yer alan ipek gecelik kadınların sıklıkla tercih ettiği oldukça zarif parçalardan oluşur. Dekolteli ve dantelli modelleri yatak kıyafeti olarak her zaman dikkat çekmektedir. İpek gecelik takımı kullanım açısından daha konforlu alan sunduğundan evde vakit geçirirken tercih edilebiliyor. Kısa kollu, uzun kollu ya da sıfır kol seçenekleri ile mevsim şartlarına göre tercih edebileceğiniz model skalası oldukça geniş bir üründür. Kendinizi hem ruhsal hem de bedensel olarak iyi ve rahat hissetmenize katkı sağlayacak bu ürün, marka özelinde değişiklik göstermektedir. Her geçen gün tasarımda ciddi değişikliğe gidilen bir tekstil ürünü olarak ipeğin yumuşak ve cazibeli dokusundan destek alınmaktadır. Üzerinize yokmuşçasına size özel alan tanıyan ipek gecelik modelleri renk skalası bakımından oldukça geniştir. Her kullanıcının kendi zevkine göre bir ürünü kolaylıkla temin edebileceği kadar ürün modeli yer almaktadır.

İpek Gecelik Kullanımı

İpek Gecelik Kullanımı

İpek penye gecelik modelleri kısa ya da sıfır kol seçenekleri ile genellikle yaz aylarında tercih edilmektedir. Yazın kavurucu sıcaklığı etkisinde iken kendinizi bu ürünün içinde bir kuş kadar hafif hissedebilirsiniz. İpek gecelik seti içerisinde yer alan şortlar uykunuzun bunalmadan rahat bir şekilde geçmesine olanak tanır. Her yaş grubuna hitap eden model ve beden skalası sayesinde kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir ürün. Ayrıca özel gecelerinizde sizlere eşlik etmesi bakımından da önemlidir. İpeksi dokusu kadınlığınızı hissetmenize ve partnerinizin de hissetmesini sağlar. Kalıp ve tasarımları ile vücudunuzun formuna uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bütüncül görünüm elde etmenize imkan tanıyan takım formundaki bu ürün modelleri, ev içerisinde geçireceğiniz tüm vakitlerde kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor. Bu ürünün konforuna alıştıktan sonra çevrenizdekilere ya da arkadaşlarınıza tavsiyede bulunacak hatta hediye etmek isteyeceksiniz.

Konfor Alanı Sunan İpek Gecelik

Konfor Alanı Sunan İpek Gecelik

Son dönemlerde her kadının severek tercih ettiği ipek saten gecelik modelleri, sadece uyku için değil evde vakit geçirmek içinde tercih ediliyor. Renkli ve bir o kadar da hareketli tasarımların yanı sıra dantelli ve klasik model seçenekleri de yer alır. Şıklığına ve çekici görünümüne önem veren kadınların ilk tercihi her zaman dantelli modeller olmaktadır. Eğer daha sade ve düz modellerden hoşlanıyor iseniz beyaz ipek gecelik seçenekleri sizler için uygunluk sağlar. Bu ürün içerisinde kendini peri kızı gibi hissedebilirsiniz. Mavi ipek gecelik çeşitleri ile kendinizi daha neşeli ve hareketli hissedebilirsiniz. Mavi tonun enerjisini bedeninize çekebilirsiniz. Ayrıca tasarım esnasında kullanılan renk boyaları insan sağlığına olumsuz etki bırakacak hiçbir katkı bulundurmaz. Bu sayede gönül rahatlığı ile renkli tasarımları da tercih edebilirsiniz.

İpek Gecelik Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

İpek Gecelik Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Saf ipek gecelik konforlu ve ideal uyku için tercih edilen vazgeçilmezler arasındadır. Model, marka kumaş ve renk skalası ile çeşitlenen bu ürün her kadının gardırobunda bulunması gereken bir üründür. Genellikle düz ve sade modeller her ne kadar sıklıkla tercih ediliyor olsa da özellikle kumaşın özellikleri gereği her tarz modele erişim sağlamak mümkün. Bu ürünün en önemli özelliklerinden birisi de her bütçe için uygun modelin yer almasıdır. İpek gecelikler içerisinde her yer alan set modellerinin fiyatı tekli ürünlere göre her ne kadar farklılık gösterse de genel anlamda marka özelinde bir fiyat sklası vardır. Buna bağlı olarak fiyatlarda azalma ya da yükselme görülebilir. İpek gecelik fiyatları ve daha fazla model için Trendyol'a bakabilir, Trendyol’dan inceleyebileceğiniz bu ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.