Avantajlı Ürünler
Renk
Desen
Cinsiyet
Materyal
Kalıp
Kol Tipi
Model
Cep Sayısı
Fiyat
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Göğüs
Kalça
Sezon
Astar Durumu
Koleksiyon
Kumaş Teknolojisi
Bel
Boy
Boy / Ölçü
Ek Özellik
Kol Boyu
Kumaş Tipi
Stil
Fiyat Geçmişi
Yaş
Yaka Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

İtalyan Yaka Gömlek

" araması için 641 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımları ile İtalyan Yaka Gömlek Trendyol’da!

Gömlek, kombinlenmesi kolay, rahat ve şık bir ürün olmasından dolayı erkek müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Farklı model, renk ve desenlerde birçok gömlek bulunur.

Bu ürünler genellikle kesim tarzına göre adlandırılır. İtalyan yaka erkek gömlek modelleri şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bu çeşitlerin uç kısımları sivri olarak dizayn edilir ve birbirinden oldukça uzaktır. İtalyan dik yaka gömlek tasarımları boynu saran bir modele sahiptir. Modası geçmeyen bu modeller her yaş kesimine hitap eder. Kendiniz için alabileceğiniz gibi sevdiklerinize özel günlerde de bu şık ürünleri hediye edebilirsiniz. İtalyan yaka gömlek satışı yapan markaları Trendyol üzerinden inceleyebilir, tarzınıza uygun renkteki modeli belirleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici Tasarımlarıyla İtalyan Yaka Gömlek Modelleri

Dikkat Çekici Tasarımlarıyla İtalyan Yaka Gömlek Modelleri

Farklı bir stil oluşturmanıza yardımcı birçok gömlek modeli bulunur. İtalyan yaka klasik gömlek çeşitleri hem modern hem de zarif görünüm oluşturmanıza yardımcı olur. Her erkeğin gardrobunda olması gereken bu ürünlerde genellikle düğme kullanılır. Ürünlerin yaka kısmı kravat ve papyon gibi aksesuarlarla kullanılmaya uygundur. Bu özelliğinden dolayı düğün, davet, ofis ortamı, iş toplantıları gibi alanlar için vazgeçilmez bir modeldir. Yarım ve tam yaka modellerden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Tam İtalyan yaka gömlek çeşitlerinde yaka genişliği oldukça fazladır. Bu ürünleri geniş veya dar kesim bir ceketle kombinleyebilirsiniz. Yarım İtalyan yaka gömlek modelleri ise yaka genişliği dar olarak tasarlanır. Klasik pantolonlarınızla kombinleyebileceğiniz bu modeller sayesinde şık ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz. İtalyan yaka manşetli gömlek çeşitlerini resmi davetlerde ve özel günlerde tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz takıma uygun kol düğmesi takabilirsiniz. Böylece dikkat çekici bir görünüm elde edebilirsiniz. İtalyan stil dik yaka gömlek ve diğer çeşitleri inceleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Kullanışlı ve Kaliteli İtalyan Yaka Gömlek Çeşitleri

Kullanışlı ve Kaliteli İtalyan Yaka Gömlek Çeşitleri

Genç ve sportif bir görünüm oluşturmak için slim fit modeller tasarlanır. İtalyan yaka slim fit gömlek modelleri bedene oturan dar kalıba sahiptir. Özellikle genç müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu modeller ile vücut hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip bu çeşitlerden dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. İtalyan yaka mavi gömlek tasarımlarını birçok pantolon modeliyle eşleştirebilirsiniz. Özellikle jean pantolonlar ile kombinleyebilir, sportif bir görünüm oluşturabilirsiniz. Hem ofis ortamına uygun hem de rahat kombinler yapabilirsiniz. Resmi bir şıklık oluşturmak İtalyan yaka beyaz gömlek modelleriyle kolaydır. Desenli veya desensiz ceketler ile bu ürünleri kombinleyebilirsiniz. Renkli bir kravat takabilir, enerjik bir görünüm oluşturabilirsiniz. İtalyan yaka siyah gömlek modelleriyle havalı ve dikkat çekici bir tarza bürünebilirsiniz. Bu ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Cazip Fiyatlarla İtalyan Yaka Gömlek

Cazip Fiyatlarla İtalyan Yaka Gömlek

İtalyan yaka gömlek fiyatları ürünün tasarımına, kesimine, kullanılan kumaşa ve materyallere göre belirlenir. Bu tarz modeller her bütçeye uygun fiyat aralığında sunulur. Siz de cazip fiyatlarla sunulan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Ürünler kaliteli malzeme ve materyaller kullanılarak tasarlanır. Bu kaliteli tasarımları uzun süre kullanabilirsiniz. Böylece ekonomik açıdan bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Birçok gömlek aksesuarı bulunur. Bazı aksesuarlar gömleğe sabitlenir. İtalyan yaka zincirli gömlek modellerini özel günlerde tercih edebilirsiniz. Kravat ve papyon takmayı sevmeyen kişiler, İtalyan zincir yaka gömlek modellerini kullanabilirler. Zarif zincirli tasarımlarla özel günlerde şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Sıfır yaka ismiyle bilinen İtalyan kesim hakim yaka gömlek modelleri katlanmayan dik bir görünüme sahiptir. Klasik modellerin dışında bir tasarım arıyorsanız, bu modelleri tercih edebilirsiniz. Her tarza hitap eden modellerin yorumlarını inceleyebilir, Trendyol üzerinden ürünleri satın alabilirsiniz.