Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Taban Materyali
Taban Teknolojisi
Fiyat
Renk
Materyal
Taban Tipi
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Topuk Boyu
Ek Özellik
Ortam
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Ürün Detayı
Koleksiyon
Desen
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kauçuk Taban Ayakkabı

" araması için 15927 sonuç listeleniyor

Kauçuk Taban Ayakkabı ile Ortopedik Ayaklar Trendyol'da!

Kauçuk taban ayakkabı, hem erkek hem de kadın ayakkabılarında her zaman zarafetle eş anlamlı olmuştur. Ancak son yıllarda moda değişti: işe giderken informal tarz, spor ayakkabı veya mokasen gibi daha rahat ve sportif modellerin kapılarını açtı, hepsi daha rahat ayakkabılar lehine ve dinamik bir yaşam için uygun. Kauçuk taban spor ayakkabı gibi pek çok farklı model satışa sunuluyor. Kauçuk taban spor ayakkabı erkek ve kadın modellerini keşfetmek için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Kauçuk Taban Ayakkabı Çeşitleri

Kauçuk Taban Ayakkabı Çeşitleri

Sarı kauçuk taban ayakkabı ayağın nefes almasını sağlar, bu da ayakkabının içindeki ortamın serin ve kuru kalmasına yardımcı olur. Tanenli bitkisel tabaklanmış kauçuktan yapılmış bir ayakkabı ve aynı malzemeden yapılmış bir iç astar için ideal bir tamamlayıcıdırlar. Kauçuk taban spor ayakkabı kadın ve erkek modeller engebeli araziye ve delinmelere karşı dayanıklıdır ve ayak ile zemin arasına etkili bir bariyer koyabilir. Kauçuk taban iyi bir sıcaklık düzenlemesi sağlar. Bu özellikle yazlık ayakkabılarda temel bir detaydır. Örneğin kaldırımlardaki sıcak asfaltı düşünün. Asfaltın sıcaklığından ayağınızı optimal düzeyde koruyacak olan şey kauçuktur. Ayakkabılar genellikle kumaşlara ve diğer yüzeylere sürtünerek elektrostatik deşarj oluşturur. Yürürken elektrostatik yük birikebilir ve kauçuk tabanlı ayakkabılar yalıtım görevi görür. Bu tür deşarjlardan kaçınmak için riski önemli ölçüde azaltan bir malzeme olan kauçuk tabanlı ayakkabılar giyilmesi tavsiye edilir. Kauçuk, tüketici sağlığı için alerji veya diğer kontrendikasyonlar için çok sınırlı riskleri olan bir malzemedir Ürünün ömrünü uzattığı ve ayakkabıyı kalıcı bir ürün haline getirdiği için idealdir. Kauçuk tabanlı ayakkabı modelleri pek çok farklı seçenek sunar.

Kauçuk Taban Ayakkabı Seçenekleri

Kauçuk Taban Ayakkabı Seçenekleri

Kauçuk taban deri ayakkabı ve kauçuk taban voleybol ayakkabısı gibi onlarca farklı ayakkabı çeşidi vardır. Kauçuk, sert ve dayanıklı hale getirilmesi için belirli bir tabaklama işlemine tabi tutulan atılmış hayvan derilerinden başka bir şey değildir. Bu nedenle tamamen doğal bir malzemedir. Hammadde, özellikle hayvanın derisi, gıda endüstrisinin atık ürünüdür. Bu atıklar geri kazanılmazsa, bertaraf edilmesi gereken yeni bir atık haline gelecektir. Ayrıca, hayvan derilerinin deri taban olması için gerekli özellikleri kazanmasını sağlayan tek bir tabaklama yöntemi vardır: tanenlerle bitkisel tabaklama. Bitkisel tabaklama, antik çağlara dayanan ve yüzyıllar boyunca neredeyse hiç değişmeden kalan geleneksel bir yöntemdir: hayvan derileri özel desteklere asılır ve artan konsantrasyonlarda su ve tanen içeren tanklara daldırılır. Haftalarca sürebilen bu işlem, modern tabaklama yöntemlerinin bile ulaşamayacağı mükemmel sonuçlar sağlar. Ekstraksiyon işlemi, herhangi bir kimyasal katkı maddesi olmadan sadece sıcak su kullanımını gerektirir. Kauçuk taban ayakkabı özellikleri gereği sağlam ve uzun ömürlü bir kullanımı teşvik eder. Bu sebeple de spor ya da günlük kullanım için bu ayakkabılar oldukça uygundur.

Kauçuk Taban Ayakkabı Modelleri

Kauçuk Taban Ayakkabı Modelleri

Kauçuk taban koşu ayakkabısı ve kauçuk taban kışlık ayakkabı gibi seçenekler olduğu gibi aynı zamanda kauçuk tabanlı voleybol ayakkabısı ve erkek kauçuk taban ayakkabı gibi modeller de yer almaktadır. Taban, ayakkabının dışta kalan ve yerle temas eden kısmıdır. Yani ayak tabanının hemen altında bulunur. Ana işlevi, ayağın bu alanını korumaktır, ancak daha fazla stabilite için çekiş ve sürtünme de sağlarlar. Farklı aktivitelere uyum sağlayan özelliklere sahip çeşitli taban türleri vardır. Örneğin, koşu ayakkabısı çok hafif, ince ve esnek bir tabana sahiptir. Dağcılık yapanlar ise daha kalın ve daha serttir. Tabanlar hakkında konuşmak için var olan taban türlerini bilmeniz önemlidir. Çünkü mesele birinin diğerinden daha iyi olması meselesi değil, her durum için hangisinin doğru olduğu meselesidir. Her şey ayakkabıyı kullanacağınız kullanıma bağlı olacaktır. İhtiyaçlarınıza uygun bir taban türü seçmelisiniz. Çünkü bu, adımlarınızı yastıklayan ve gerekli çekişi sağlayacak olan yüzeydir. Düşmelerden, sertlik hissinden, ayakkabının aşırı ağırlığından ve hatta nemden kaçınacaksınız. Adımlarınıza hareket özgürlüğü vermenize yardımcı olurlar. Kauçuk tabanlı ayakkabılar için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.