"

Kumandalı Oyuncaklar

" araması için 25404 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Çocukların Vazgeçilmezleri Kumandalı Oyuncaklar

Çocukların renkli dünyalarını eğlenceli bir hale getirmek için firmalar durmadan yeni oyuncaklar tasarlarlar. Fiziksel ve bilişsel gelişimi destekleyen oyuncaklar ebeveynlerin tercih listesinde ilk sırada yer alır. Her geçen gün çeşitliliği artan ve geliştirilen özellikleri ile kumandalı oyuncaklar hem çocukların ilgisini çeker hem de onların gelişimini destekleyecek niteliktedir. Evinizde kurabileceğiniz parkurlarla çocuğunuza bir kumanda aracılığı ile aldığınız oyuncağı kontrol ettirebilirsiniz. Böylelikle çocuğunuzun hem ince hem de kaba motor becerilerini geliştirerek keyifli vakit geçirmesini de sağlamış olursunuz. Sadece kuracağınız parkurlarda değil; bahçede, oyun parklarında da bu oyuncakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Taşınması kolay olan bu oyuncakları rahatça istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Bireysel olarak kullanılabilen uzaktan kumandalı oyuncaklar gerekli malzemeler temin edildikten sonra grup halinde de kullanılabilir. Grup halinde kullanacağınız ürünler çocukların bir arada oyun oynamasını kolaylaştırır. Günümüz teknolojisiyle birleşen bu oyuncaklar çeşitlilikleriyle de göz kamaştırır. Farklı fiyat ve boyutlarda alıcılarına sunulan bu ürünler çeşitli kampanyalarla her ailenin bütçesine hitap edebilecek düzeydedir. Ebeveynlere düşen ilk görev çocuklarının yaşını dikkate alarak seçim yapmalarıdır. Çünkü alacakları ürünü çocuk kendi başına kullanabilmeli ve can güvenliği için herhangi bir problem teşkil etmemelidir. Aksi takdirde çocuğun kullanamayacağı oyuncak onu mutlu etmeyebilir. Kumandalarla kontrolü sağlanan bu oyunların kullanımı oldukça pratiktir. Alacağınız güvenceli ürünler hem aile bütçeniz için hem de yaşanılacak problemlere karşı daha güvenilir olacaktır. Tüm bunları dikkate aldığınız takdirde size ve çocuğunuza uygun ürünü bulmanız zor olmayacaktır.

Kumandalı Oyuncak Çeşitleri

Kumandalı oyuncaklara baktığınızda birçok seçenekle ve ürünle karşılaşırsınız. Üstelik her geçen gün bu ürünlere yenileri eklenmeye devam eder. Özellikle hemen hemen her taşıtın uzaktan kumandalı oyuncağını bulmak mümkündür. Sadece ulaşım araçları değil birçok nesnenin de uzaktan kumandalı oyuncağı bulunur. Çok rağbet gören uzaktan kumandalı oyuncak arabalar +2 yaş üzeri her çocuğun kullanabileceği arabalardır. Farklı boyutlarda olan bu oyuncaklar şarjlı, pilli ve akülü şekilde kullanım sağlarlar. Şarjlı ürünler şarj adaptörü ile gönderilir. Belli iş kollarına ait araçların da uzaktan kumandalı oyuncağını bulabilirsiniz. Kumandalı kepçe oyuncakları çocukların ilgi alanlarına göre seçenek oluşturur. Kumandalı inşaat oyuncakları farklı modelleri ile dışarıda oynamak isteyen çocukların beğenisini toplar. Sadece erkek çocukların değil kız çocuklarının da vazgeçilmezi hale gelen uzaktan kumandalı oyuncak arabalar her zaman çocuklar için vazgeçilmez bir ürün olmuştur. Kara taşıtlarının yanı sıra kumandalı uçak oyuncakları gece görüş mesafeleri ve geliştirilmiş hızlanma özellikleri ile 5 metreden 12 metreye kadar yüksekte uçabilirler. Dört pervaneli uçak, savaş uçakları ve hobi uçakları ışıklı, müzikli özelliklerle çocukların beğenisine sunulur. Deniz ulaşım araçlarının da kumandalı oyuncak versiyonu bulunur. Kumandalı oyuncak gemi, savaş gemisi, yelkenli gemi ve sürat gemileri şeklinde kategorilere ayrılır. Bu oyuncakların kumandaları ile suyun üzerinde kontrolleri sağlanır ve bu oyuncaklar su geçirmezler. Hem şarjlı hem de pilli olanları mevcuttur, genellikle pil sayısı 5'i bulur. Kısa mesafe için olanlarının yanında aldığınız ürüne bağlı olarak 500 metre kadar gidebilen gemiler de vardır. Araçlardan farklı olarak çocuklar için bir diğer seçenek kumandalı oyuncakları bulunan hayvanlardır. Kumandalı dinazor oyuncakları sesli, ışıklı ve duman çıkarma özellikli olmak üzere birçok niteliğe sahiptir. Tekli olarak satılan bu ürünler set halinde de satın alınabilir. Özelliğine göre bazı oyuncak dinozorlar uçma ve yumurtlama özelliği gösterebilir. Çizgi film karakterlerinden yola çıkılarak tasarlanan dinazorları da görmek mümkündür. Her ürünün farklı renkleri ve boyutları vardır. Bunlara bağlı olarak ürün fiyatları değişiklik gösterir. Trendyol’un anlık bildirimleri sayesinde kampanyalardan haberdar olabilir, alışverişinizi en uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

Kumandalı Oyuncak Fiyatları

Alacağınız ürünün özelliği ve boyutu fiyatını belirleyen en önemli özelliktir. Uzaktan kumandalı arabalarda fiyatlar arabanın modeline göre değişiklik gösterir. Bununla beraber arabaların kumanda özellikleri, hızı, farlarının yanması veya yanmaması gibi özellikler bu oyuncakların fiyatlarını değiştirir. Çok fonksiyonlu ve akrobatik arabalar daha basit dizayn edilmiş oyuncaklara oranla farklı fiyatlara sahiptir. Alınan ürünün çabuk kırılması veya kısa ömürlü olması istenilen bir durum değildir. Bunun aksine kullanımı kolay, kullanışlı oyuncaklar ebeveynlerin tercihidir. Oyuncaklarda kullanılan plastik de son derece önemlidir. Kanserojen maddeler içermeyen, çocuk sağlığını tehdit etmeyen plastiklerin kullanımı büyük önem arz eder. Çocuğun oyuncağa teması, kumandasını veya oyuncağını ağzına koymaya çalışması ihtimalleri göz önünde bulundurulur. Bu yüzden yapılacak alışverişin sağlıklı olabilmesi için ürünün özellikleri dikkatli bir şekilde incelenir. Ürünün nitelikli olması onu daha cezbedici bir hale getirir. Kumandalı oyuncakların pilli olanları, şarj cihazı ile kontrol edilenleri de fiyatı belirler. Kullanılan pil sayısı, tamamen şarj edilmiş ürünün kullanım süresi belirgin özelliklerdir. Ürünlerin set halinde veya tekli özel paketleri mevcuttur. Kumandalı oyuncak robot tekli alınabileceği gibi set halinde de alınabilir. Bu da uzaktan kumandalı oyuncak robot fiyatlarını belirler. İsteğe bağlı olarak birkaç ürünü birleştirip set haline getirebilirsiniz. Alacağınız kumandalı oyuncak tırın yanına kumandalı kepçe veya kumandalı vinç ekleyerek istediğiniz setleri bu şekilde kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Kumandalı Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kumandalı oyuncak alırken ilk dikkat edilecek husus çocuğun yaşıdır. İki yaş üzeri çocuklar basit kumandalı oyuncakları kullanabilecek gelişim düzeyindedir. İki yaşın altında olan çocuklara genel olarak bu oyuncaklar tavsiye edilmez. Alındığı takdirde ebeveyn kontrolü ile kullanımı tavsiye edilir. Alacağınız kumandalı oyuncak köpek çocuk tarafından takip edilebilmelidir. Kumandalı oyuncakların çocukların yaşı dikkate alındığında hızı da önemlidir. Çoğu model kumandalı araç 25 km ile 40 km hız aralığında değişkenlik gösterir. Çocuğunuz alacağınız kumandalı oyuncak trenin kontrolünü kendisi sağlayabilmeli ve takibini yapabilmelidir. Havada hareket eden kumandalı oyuncak helikopter ise kullanımı daha zor oyuncaklardandır. Çocuğunuz uçan oyuncakların yükseklik ve hız kontrolünü yapabilecek yaş düzeyinde olmalıdır. Bu gelişim özelliklerine sahip her çocuk kumandalı oyuncakları rahatlıkla kullanabilir. Zaman içerisinde bu oyuncakların kullanımıyla beraber çocuğunuzun daha iyi odaklandığını, nesneleri takip edebilme hızının arttığını fark edebilirsiniz. Arkadaşlarıyla oynayabileceği kumandalı tank oyuncakları çocuğunuzun sosyalleşmesine imkan tanır. Bu yüzden bireysel olarak alabileceğiniz bu oyuncakları grup halinde oynayabileceği oyuncaklara çevirebilirsiniz. Çocuğunuzun hem keyifli vakit geçirmesini sağlamak hem de motor becerilerini geliştirmek bu oyuncaklarla mümkündür. İster kapalı alanlarda ister açık havada kullanabileceğiniz bu oyuncaklar dilediğiniz her yerde sizinle olabilir. Ürünlerin içerik bilgilerinde ürünü nasıl kullanacağınız, hangi durumlarda pil değişimi yapmanız ve şarj edeceğiniz yazar. Kumandanın ürüne olan mesafesi de kullanımı için önemlidir. Sahip olduğu sensörler iki ürün arasındaki bağlantıyı sağlar. Ürün özelliklerinde ürünle ilgili bilgileri bulmanız mümkündür. Oyuncağın eğer havada hareket edecekse ne kadar yükselebileceği veya yerde hareket edecek ürünün kaç km hızla ne kadar gidebileceği bilgileri bulunur. Oyuncaklarda kullanılan malzemeler kalitesi bakımından önemlidir. Plastiğinde kullanılan boyanın akmaması, suyla temasında deforme olmaması hem çocuk sağlığı için hem de ürünün kullanım süresi için önemlidir. Trendyol’dan çocuğunuz ve kendiniz için en keyifli kumandalı oyuncakları bulabilir, kolayca siparişinizi verebilirsiniz.