placeholder
"

Kütahya Porselen Yemek Takımı

" araması için 568 sonuç listeleniyor

Kütahya Porselen Yemek Takımı

Gösterişli Bir Yemeğin Anahtarı: Yemek Takımları

Gösterişli Bir Yemeğin Anahtarı: Yemek Takımları

Türk mutfağının misafirperver kültürünü göstermekte olan en önemli unsurlardan birisi yemek takımlarıdır. Misafirlerini ağırlarken kullanabileceğiniz gibi aileniz için de bu takımlar sayesinde oldukça şık ve güzel masalar hazırlayabilirsiniz. Herkese hitap edebilecek özelliklerle tasarlanabilen takımlar modern, geleneksel gibi tarzlarının yanı sıra farklı renk seçenekleri ve desenleri ile de çeşitlilik sunan ürünlerdir. Mutfaklarınızı ve sofralarınızı daha güzel bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılmaktadır. 6 kişilik olarak nitelendirilen yemek takımları yaklaşık olarak 24 - 30 parçadan oluşmaktadır. Bazı 6 kişilik yemek takımları içerisinde pasta tabağı da bulunmaktadır. Daha küçük aileler, ofis, öğrenci evi gibi yerlerde daha çok tercih edilen takımlardır. Bunun yanı sıra 12 kişilik yemek takımları ise değişkenlik göstermekle birlikte 80 - 90 parçadan oluşmaktadır. Daha geniş olan aileler ya da kalabalık misafirlere sık sık ev sahipliği yapan kişiler için 12 kişilik yemek takımları oldukça uygun olmaktadır. 12 kişilik yemek takımları 12 servis tabağı, 12 çukur tabak, 12 kâse, kahve fincanı takımı, tuzluk, porselen çorba tenceresi gibi ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Ancak bu durum modelden modele farklılık göstermektedir. Bazı modeller içerisinde çay takımı bulundururken bazıları salata kâselerini barındırabilir. Özellikle çeyiz seti oluşturan kişiler 12 kişilik yemek takımlarını tercih etmektedir. Sade olmasının yanı sıra çeşitli motiflerle süslenmiş takımları da bulmak mümkündür. Çini, mozaik, çiçek, geometrik desenler vb. gibi pek çok çeşitli ürün üretimi yapılabilmektedir. Bunun yanı sıra yuvarlak, kare, oval gibi şekillere sahip olan modeller tasarlanabilmektedir. Yuvarlar olanlar daha çok geleneksel olarak sınıflandırılırken kare, oval biçimindeki takımlar modern olarak nitelendirilir. Çeşitli malzemelerden üretilebilen bir yapıları vardır. Ancak porselen ve ince porselen malzemeden yapılmış olan ürünler sıcak ve soğuğa karşı daha dayanıklıdır. Porselen seçimi yaparken bu porselenlerin kaliteli olmasına özen gösterin. Yemek takımı seçimi yaparken uzun ömürlü olabilecek ve saklanmaya elverişli modelleri tercih edebilirsiniz. Renk seçimini de yemek masanıza göre ayarlamanız mümkündür. Seçim yaparken sağlığa zararlı uygulamaların yapılmadığından emin olmak oldukça önemlidir. Ürünlerin temizliği sırasında su lekelerini önlemek için tam kurutulmuş bir biçimde saklamanız gerekmektedir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olup olmadıklarını da araştırmanız oldukça önemlidir. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olan setleri yerleştirirken birbirlerine değmemelerine, elde yıkarken ise elinizden kayıp düşmemeleri konusuna dikkat edebilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Kütahya Porselen Yemek Takımları

Kütahya Porselen temelleri 1984 yılında atılmış ve yerli üretim yapan bir markadır. Marka dinamik bir yapıya sahiptir. Değişme ve gelişme gösterme konusunda fikirlere açık bir özelliği bulunur. Dünya porselen üretiminde de öne çıkan markalar arasında yer almaktadır. Toplamda 52 ülkeye satış yapmaktadır. Kullandıkları kaliteli porselenler ile uzun ömürlü ve dayanıklı porselenler ortaya koyarlar. Bunun yanı sıra tasarım ve dekor konusunda da oldukça başarılı olan bir markadır. Büyük işbirlikleri ile birçok mağaza ve marketlerde ürünleri satışa sunulmaktadır. Kütahya markası ürettiği porselen yemek takımlarının yanında porselen objeler, sofra için aksesuarlar da üretmektedir. Müşterileri önemseyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütürler. Kütahya Porselen, üretimini ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ile yapmaktadır. Bu sistem denetim ile gerekli görülen iyileştirmeleri sağlayarak uygun üretim koşulları konusunda yardımcı olur. Çevreye duyarlı olan marka çevre koruma politikalarını her sene yenilemektedir. Ayrıca kalite yönetim belgeleri de her sene yenilen belgeleri arasında yer almaktadır. Ev servisi ve mutfak gereçlerinin yanı sıra oteller için de uygun üretimler gerçekleştirmektedir. Üretimi gerçekleştirdikleri porselen objeler ve sofra aksesuarları ile sofranıza daha zengin ve şık bir görünüm kazandırırlar. Kütahya porselen yemek takımı ise markanın en çok rağbet gören ürünüdür. Yemek takımları içerisinde kahvaltı takımları, porselen çay takımları, porselen kahve fincanları, salata kâseleri, porselen çorba tenceresi gibi farklı ürünleri de bünyesinde barındırabilir. Modelden modele içerisinde barındırdıkları ürün çeşitliliği değişse de Kütahya porselen zengin yemek takımları ile ön plana çıkan bir markadır. Kütahya porselen yemek takımı fiyatları pek çok değişkene göre farklılık göstermektedir. Bu farklılığı belirleyen unsurların başında takımın kaç kişilik olduğu ve bunun yanında kaç parçaya sahip olduğu gelmektedir. 6 kişilik, 12 kişilik ya da 24 kişilik olarak hazırlanabilen takımlar içerisinde çeşitli sayılarda parçalar içermektedir. Fiyatı etkileyen diğer bir unsur ise takımın değerli materyaller taşıyıp taşımamasıdır. Değerli materyallerde bezenmiş olan takımların fiyatları bu sebepten dolayı diğer takımlara oranla biraz daha fazla olabilmektedir. Bunun yanı sıra takımların porselen çay bardağı ya da porselen kahve takımı gibi ek ürünler içerip içermemesi de fiyatı belirlemede etkili olan unsurlardır. İstediğiniz takımları incelerken bu özellikleri göz önünde bulundurarak fiyat - performans karşılaştırması yapabilirsiniz.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

Kütahya Porselen Yemek Takımı Modelleri ve Özellikleri

Porselen yemek takımları farklı parça sayılarına ve farklı tasarımları sahip olabilir. Farklı parça sayıları ve farklı tasarımlar modelden modele oldukça değişkenlik gösteren bir durumdur. Bu farklılık istediğiniz çeşitliliği size sunarak beğeninize ve ihtiyacınıza uygun bir seçim yapmanız konusunda yardımcı olur. Kütahya porselenin 12 kişilik olan yemek takımları genellikle 97 parçadan oluşmaktadır. 12 kişilik takımların bazı serileri yuvarlak biçiminde üretilmiş, bazı serileri ise kare olarak tasarlanmıştır. Desen yoğunlukları modellere göre değişmektedir. Desen yoğunluğu minimum derecede olan modellerin yanında daha yoğun desene sahip modeller de mevcuttur. Desenlerde genelde modern tasarımlar kullanılmaktadır. 12 kişilik takımlarda yemek tabağı, servis tabağı, çorba kâsesi ve pasta tabağı 12 adetten oluşmaktadır. Küçük ve büyük kayık tabaklar ise beş adet olarak üretilmektedir. Bu durumlar değişkenlik göstermekle birlikte standart olarak bu şeklinde bir üretim ve satış yapılmaktadır. Porselen yemek takımlarında bulunan porselen çorba tenceresi hazırlanan çorbaların daha şık bir biçimde sunulmasına yardımcı olur. Masada çorba ikramı yaparken hem yanı başınızda bulunan bu porselen çorba tenceresi ile zorluk çekmez hem de şık sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. Bu tencere çorbalarınızın ısı derecesini koruyarak çorbanın sıcak kalmasını da sağlar. Yemek esnasında ek çorba isteyen misafirleriniz için sıcak çorba servisini gerçekleştirebilirsiniz. Supla tabağına sahip olan modeller ise sofralarınızın daha şık ve daha tarz bir görünüme kavuşmasını sağlar. Kütahya porselenin bazı yemek takımı modelleri içerisinde çay bardağı ve kahve fincanı takımı da bulunmaktadır. 6 adet çay bardağı ve bardak altlığı ve 6 adet kahve bardağı ve bardak altlığı bulunan modeller ile daha çeşitli ürünleri içerisinde barındıran takımlara sahip olabilirsiniz. Kütahya porselen 6 kişilik yemek takımı parça sayısı 12 kişilik yemek takımlarına oranla daha az olan takımlardır. Yemek tabakları ve diğer parçalar 6' şar adetten oluşmaktadır. Genellikle küçük aileler için ve günlük kullanıma uygun olan takımlardır. İçerisinde kahve ya da çay takımı bulunmaz. Çiçekli desenlerden oluşabileceği gibi düz renklerle de satışa sunulmaktadır. Daire ya da kare şeklinde tasarlanabilen ürünlerde daire şeklinde olanlarda desen yoğunluğu orta seviyededir. Takımlar bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olarak üretilmektedir. Bu sayede temizliği sırasında hem daha az su tüketimini sağlar hem de daha az çaba harcamanızı sağlar.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Yorumları

Kütahya Porselen Yemek Takımı Yorumları

Kütahya Porselen markasına ait olan yemek takımları çok farklı biçimlerde üretilebilmektedir. Örneğin bazı yemek takımları inci tozlarından üretilmektedir. İncili yemek takımları olarak isimlendirilen bu takımlar oldukça değerli ve şık olan ürünlerdir. Kütahya porselen inci yemek takımı şıklığı ve zarifliği ile ön plana çıkan yemek takımı modelidir. Bunun yanı sıra sedef yemek takımı da hakiki sedef tozlarından üretilmektedir. Bu takımlar da tıpkı incili modeller gibi değerli ve şık olan ürünlerdir. Sadelikleri ile öne çıkan bu takımlar ile son derece şık masalar - sofralar oluşturabilirsiniz. Sipariş vermeden önce öncelikli olarak kaç kişilik bir takım alınması gerektiği belirlenmelidir. Daha sonra yemek takımlarının yuvarlak, kare, oval gibi tasarımlardan hangi yapıda olması istendiğine karar verilmelidir. Yuvarlak formda tasarlanmış olan takımlar dolaplarda daha az yer kaplayan ürünlerdir. Bunun yanı sıra kişiler daha çok günlük kullanımda bu modelleri tercih etmektedir. Geleneksel olarak isimlendirilen tasarımlardır. Kütahya porselen kare yemek takımları ise daha modern görünüşe sahip ürünlerdir. Özellikle 12 kişilik takımlar bu formda tasarlanmaktadır. Bu yönüyle daha çok misafirler için ve daha kalabalık aileler için uygun olan takımlarda kare tasarımı kullanılmaktadır. Yemek takımının tasarımına da karar verdikten sonra desen ve renkleri ile alakalı bir seçim yapılarak ürünler sepete eklenebilir. Desen modelleri az, orta ya da yoğun özellikte olabilmektedir. Desen modelleri az olan ürünlerin daha sade ve şık bir görünümleri varken yoğun desenli ürünler ise canlı ve tarz yapıları ile öne çıkar. Desenli yemek takımları arasında Kütahya porselen çiçekli yemek takımı bulunmaktadır. Bu ürünlerde çeşitli çiçekler takımlarınızın bazı bölümlerini süslemektedir. Bu çiçek modelleri farklı renk ve tasarımlarda olabilmektedir. Bu tarz ürünleri inceleyerek zevkinize göre bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Kütahya porselen beyaz yemek takımı ise sadeliği ile ön plana çıkan takımlardır. Desen bulundurmayan beyaz yemek takımları bulunabildiği gibi üzerinde çeşitli desenleri de bulunduran beyaz takımlar mevcuttur. Kütahya porselen üretimli yemek takımları bulaşık makinesinde yıkanabilir özellikte üretilmektedir. Bu özellik pek çok açıdan size avantaj sağlar. Kütahya porselen yemek takımı yorumları kısmında ürünler hakkındaki yapılmış müşteri yorumlarını bulabilirsiniz. Takımlar genelde herkes tarafından beğenilmekte ve başka kişilere de önerilmektedir.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Kütahya Porselen Yemek Takımı Fiyatları

Kütahya porselen yemek takımı fiyatları etkileyen unsurların başında takımların kaç kişilik olduğu ve kaç parçadan oluştuğu gelmektedir. Genelde çok parçadan oluşan ürünlerin fiyatları da o oranda artmaktadır. Kütahya porselen yemek takımı 24 parça 6 kişilik yemek takımı olmaktadır. Ürün içerisinde 6' şar tabak bulunmaktadır. 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kâseden oluşan bu takımlar ile özellikle çekirdek aileniz için güzel bir takım ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra bu 24 parçadan oluşan 6 kişilik takımlar Kütahya porselen yemek takımı günlük kullanıma uygun olmaktadır. Ürünler çok farklı renklerde ve desenlerde üretilmektedir. Tek renk olarak beyaz, siyah, gri gibi üretildiği gibi çiçekli, geometrik desenli gibi desenlerde de üretimleri yapılabilmektedir. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan ürünler de kare olarak tasarlanmış modeller de mevcuttur. 6 kişilik modellerin yanında Kütahya porselen 4 kişilik yemek takımı da vardır. Kütahya porselen 84 parça yemek takımı daha çok 12 kişilik olan bir yemek takımıdır. Özellikle Kütahya porselen yemek takımı çeyiz seti için bu yemek takımları sıklıkla tercih edilmektedir. Kütahya porselen yemek takımı 48 parça da genellikle 12 kişilik olan yemek takımlarıdır. Takım içerisinde 12 adet servis tabağı, 12 adet pasta tabağı, 12 adet kâse ve 12 adet çukur tabak bulunmaktadır. 12 kişilik takımlar arasında Kütahya porselen 60 parça yemek takımı yer almaktadır. Bu 60 parçalık yemek takımı içerisinde 12 adet servis tabağı, 12 adet çukur tabak, 12 adet pasta tabağı, 12 adet kâse, 2 adet kayık tabak, 2 adet daha küçük boyuttaki kayık tabak, 1 adet çorbalık, 1 adet çorbalık kapağı, 2 adet tuzluk ve 2 adet biberlik gibi ürünler vardır. Kütahya porselen yemek takımı 51 parça yine 12 kişilik bir yemek takımıdır.

Kütahya Porselen Yemek Takımı Kampanya Haberleri

Kütahya Porselen Yemek Takımı Kampanya Haberleri

Kütahya porselen desenli yemek takımı modellerinin pek çok seçeneği bulunmaktadır. Örneğin Kütahya porselen yaprak desenli yemek takımı bu modellerden birisidir. Tabaklarda bulunan yaprak desenleri takıma hoş bir hava katmakta ve takımı oldukça bir şık görünüme kazandırmaktadır. Kütahya porselen çini yemek takımı ise çini detaylarıyla süslenmiş geleneksel ve son derece şık bir takımdır. Renkli yapıları ile öne çıkan ürünler sofralarınıza yeni bir hava katmaktadır. Kütahya porselen modern yemek takımı modelleri ise daha yenilikçi görünüme sahip ürünlerdir. Geometrik desenleri ile bezenmiş ürünlerdir. Daha minimal tasarımlara sahip ürünlerdir. Kütahya porselen takımları içerisinde öne çıkan bazı modeller yer almaktadır. Bunlar Kütahya porselen iris, bonamore, silvia, mina, romans yemek takımı modelleridir. Farklı tasarımları ile ön plana çıkan bu takımlar son derece kalitelidir. Çeşitli işleme ve desenlere sahip üretilmektedir. Desenli modellerin yanında Kütahya porselen sade yemek takımı modelleri genelde tek renkli ve desensiz olan modellerdir. Şık tasarımlara sahiptirler. Siyah renkten vazgeçemeyenler için de Kütahya porselen yemek takımı siyah renge sahip olan modeller ile karşılaşırız. Siyahın asilliğini Kütahya porselen kalitesi ile birleştiren bu modeller masalarında farklı tarzlara yer vermek isteyen müşteriler için oldukça iyi tercihler haline gelmektedir. Kütahya porselen yemek takımı mavi renkli takımlar ise oldukça rağbet gören takımlardır. Canlı renkleri ve farklı desenleri ile satışa sunulan mavi renkli pek çok yemek takımı bulunmaktadır. Kütahya porselen gri yemek takımı modeli, Kütahya porselen tek renk yemek takımı kategorisi içerisinde yer alan takımlardır. Gri hemen her renk ile uyum sağlayabilen çok şık bir renktir. Misafirleriniz için özenli sofralar - masalar hazırlayacağınız zamanlarda sizin en büyük yardımcınız haline gelebilir. Trendyol sayfamızda satışa sunulan pek çok Kütahya porselen markasına ait çeşitli modeller yer almaktadır. Zevkinize ve ihtiyacınıza göre seçim yaparak ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Fiyatlar çeşitlilik göstermekle birlikte Kütahya porselen yemek takımı kampanya zamanlarında ürünleri daha avantajlı fiyatlara satın alabilirsiniz. Trendyol kuruluşu itibariyle avantajlı fiyatlarla ürünler satışa sunan bir sayfadır. Yemek takımları için de makul fiyat garantisini sunmaktadır.